NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_8171 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a móda


Komentáře k :

Oficiální článek ( 26.1.2005 14:51:50 )
...co jsem ?
Přečetlo 5051 lidí celkem 7481 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 20 lidí 26 krát. Nové26 (zobrazit komentáře)
úvahy z denníku subinky.
          

ABSTRAKT:Podobnými pocity určitě prošla nejedna z Vás, při hledání sebe sama, milé subinky. Těšíme se proto na vaše příspěvky do diskuze.

Vkladatel:REDAKCE_SERVERU ., Autori:,anonymne1, Pomocnici:REDAKCE_SERVERU  Témata : Femsub    Mezilidské vztahy    Rubriky : Začátečníkům    Náctiletým    Eseje a úvahy   

Zobraz článek         


(NEW) Arix    [ 11.4.2008 - 03:40 ]      Krásné
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

ještě by mě docela zajímal komentář z roku 2008 :)


(NEW) rska    [ 6.4.2008 - 15:26 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

To vše jsem si vychutnávala plnými doušky,strach,bolest,uvolnění...dobrovolně a přitom prožívala vše naplno.Ted tápu,není to hra na hraně?Je těžké přiznat se veřejně,ještě těžší se srovnat s pocity viny,že jsem nechala vypustit džina z hlahve.Hrátky s psychikou,s bolestí....ještě včera bych tvrdila,že je to každého volba.Ted váhám,zda se odhalit veřejně a nastínit úskalí,na které by stálo za to dát pozor.V poště každému ,kdo tuší o čem mluvím odpovím.


(NEW) nautika    [ 8.4.2008 - 08:18 ]      Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

A třeba na něčem pracoval a šel se jen odreagovat...A není to tak že by jen surfoval po netu a kašlal na mě.


(NEW)NEZNAMY_2333  ( petrangel,neco@neco.cz )   [ 9.4.2008 - 04:21 ]      Re: Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

a třeba nepracoval a surfuje po netu a kasle na tebe jen ty to nechces pochopit


(NEW)NEZNAMY_8663  ( Nautika,nautika@centrum.cz )   [ 10.4.2008 - 21:21 ]      Re: Re: Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Sám jsi mě učil ošklivé věci si nepřipouštět...


(NEW) nautika    [ 8.4.2008 - 08:06 ]      Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ne, klidně se o tom bav...Jsem teď naštvaná na někoho kdo tady v noci zase píše rozbory pro někoho cizího, místo aby věnoval pozornost reálnému vztahu...:-(( Jak moc je to na hraně záleží na tom jak moc si s partnerem (ne)rozumíte a (ne)víte přesně co se tomu druhému líbí a co očekává...A to je u každého člověka a páru různé.


(NEW) rska    [ 9.4.2008 - 18:24 ]      Re: Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ahoj,plno lidí,co naše chování odsuzuje by se všeho chytilo.Proto asi radši veřejně už nic ven nepustím.Nejde o žádné vztahové problémy.Ráda o dobrovolně jsem si hrála.Nikdy žádné velké rány..přesto často blízko hranici,kdy jakoby mozek vypne,bolest nevnímáš.A ted náhle nemoc,vážná,blbá,šílená.Nikoliv úraz nic takového.Podle dosavadních znalostí ji spouští stres,fyzický stres,extrémní prožitky..a ted se s tím musím nějak srovnat.Nikde jsem o tom nic nenašla.Ono každý z nás ví,že přiznat to,plno lidí bude říkat no jooo úchylové,dobře jim tak a proto radši budu zticha.Přesto bych o tom ráda znala,co nejvíce.


(NEW)NEZNAMY_8663  ( Nautika,nautika@centrum.cz )   [ 10.4.2008 - 21:48 ]      Re: Re: Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Já ti rozumím...Mrkni na tohle: http://www.super.cz/sex-podle-ariany/21880-ariana-a-raven-vzrusilo-me-ze-me-chtel-znasilnit.html


(NEW)NEZNAMY_6017  ( Kukulín,petr.novacek@centrum.cz )   [ 9.4.2008 - 21:01 ]      Re: Re: Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Co tě překvapuje? Zákon akce a reakce je už známej tolik let a na blbý kecy se vykašli. Nestojí to za to!


(NEW)NEZNAMY_6017  ( Kukulín,petr.novacek@centrum.cz )   [ 9.4.2008 - 21:01 ]      Re: Re: Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Co tě překvapuje? Zákon akce a reakce je už známej tolik let a na blbý kecy se vykašli. Nestojí to za to!


(NEW)NEZNAMY_6279  ( Nautika,nautika@centrum.cz )   [ 8.4.2008 - 07:55 ]      Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Nech si to pro sebe a svého partnera, koho to zajímá :-P


(NEW) petr(angel)    [ 8.4.2008 - 01:25 ]      Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Chtěl bych se vyjádřit jen k té pociťované vině. Myslím, že je nesmyslná...jako ostatně každý pocit viny. Je dobré uvědomit si, že jsem udělal něco za co bych se styděl, ale přístupy jsou k dané věci dva. První, zařeknout se, že už to nikdy neudělám a doufat, že můj poklesek nikdo nikdy neodhalí. Druhý, smířit se s tím, že jsem jen člověk, člověk chybující, stejně jako kdokoliv jiný. Jediný kdo mě může a bude soudit budu já sám v den posledního soudu. Měl jsem důvody k tomu, abych se zachoval jak jsem se zachoval a pokud to byl nedostatek zkušeností, pokud to byla momentální slabost co mě dohnalo k něčemu o čem raději nemluvit, pak mám alibi sám před sebou.

ad džin: k vypuštění džina jsou třeba dva. Stejně jako je to chyba tvá, je to i chyba jeho. Neveřím, že cítíš jeho chybu, proto je nesmyslné cítit vlastní chybu. Že jsi jiná, než jak ses dosud viděla? Nevadí. Myslím, že ses viděla jinak než jaká uvnitř jsi, bylas zidealizovaná, bylas někdo, kdo by džina z lahve nikdy nevypustil, bylas iluzi. Ty ale nejsi iluzi, jsi clovekem a proto jsi dzina vypustila, ted staci prijmout se takovou jaka jsi a brat celou zkusenost jako vyzvu, jako moznost odhalit se takovou jaka jsi. Predsudky nás svazují víc než cokoliv jiného na svete. I predsudky vuci sobe samým.

Možná ale jenom plácám a tys to myslela uplne jinak:-))))i to nevylučuji.


(NEW) Terrier    [ 7.4.2008 - 20:49 ]      Re: rska, [6.4.2008 - 15:26]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Než veřejně odkryješ své nitro tak nejdřív radši tři krát zapřemýšlej a nedělej to pod vlyvem emocí:-)))


(NEW) laskaris    [ 4.3.2005 - 11:33 ]      Jsi zralá
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Jsi zralá, máš to v hlavě srovnané. Naprosto přesně odděluješ sex a D/S. Jsi ve skutečnosti sebevědomá a to ti dává odvahu říct si pravdu. Tvůj Pán musí být dobrým přítelem, musí tě pochopit. Zcela logicky nehledáš bolest, ale POCIT. Věř mi, že v BDSM se pohybuji už dlouho a nám všem bych přál, abychom to měli v hlavě tak v pořádku jako ty. Jedno vím jistě - ty nenaletíš. Možná se trochu spálíš, ale to, co hledáš, najdeš. D/S není pro slabochy ani na jedné straně rákosky. Ty jsi silná a dovol, abych Ti k tomu poblahopřál. Pusu a moc štěstí Laskaris


(NEW) Tanais    [ 10.2.2005 - 17:22 ]      Já nevím , proč já to vždycky nakonec udělám, že do všeho pindám :-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tak tedy reaguji? Reaguji z prostého důvodu. Nejsem submisivní. Ale jsem otrokyně. Jak se to slučuje dohromady? Prostě ? dokážu sama za sebe rozhodovat. Netoužím mít vedle sebe partnera, který by mi vládl. Ne? dřív jsem si to myslela (taky se vyvíjím). Ale teď? už je to trochu jiné po těch? letech vlastně už :) Můj partner do života? nemusí a ani by neměl být mým pánem. Přesto ale Pána mám. Je to někdo, komu budu možná patřit už pořád. Záleží na jeho rozhodnutí. Na tom, co bude chtít on. Jestli mě vůbec někdy propustí? či ne? Nejlepší je nad tím prostě moc nepřemýšlet :-) Já prostě jen vím, že až se najde někdo, s kým budu chtít založit rodinu, můj Pán to dovolí. Nechá mě. Ale ani v takovém případě mě třeba nikdy nepropustí z toho sladkého otroctví, přestože mě nebude příliš kontaktovat a nebude zasahovat do mého života. K čemu to je? Co já vím? Je to dobře, nebo špatně? Není to jedno? Ten člověk, který je mým Pánem, je někým, kdo mi pomáhá tak moc, jak snad ještě nikdo nikdy nepomáhal? (co já vím, paměť je zrádná)? Jsem ráda, že mě má :-)

Proč to všechno předesílám? Protože? já nejsem smutná ani nešťastná. V mém životě mě nic tragického nepotkalo (tedy ? alespoň jsem o tom přesvědčena? všechno jsem doposud přeci přežila?) a proto mé otroctví z ničeho takového nevychází. Jsem sebevědomá. Úspěšná. Hezká. A miluji svého Pána.

K 28. 6. 02
Víra? v někoho? to je rozhodnutí. A není to víra v to, že ten dotyčný nikdy neudělá chybu, ale víra v to, že jedná s dobrým úmyslem. To stačí. Víra, že nelže. Tak věřím svému Pánovi (jsme spolu? kolik měsíců? A kolik se známe let??) a tak věří i on mně. Nelžu mu. Nikdy. A říkám i nepříjemné věci zrovna tak, jako je on říká mně. O tom je víra. A je jedno, jestli ta víra funguje v d/s vztahu nebo ne?

K 29. 6. 02
Závislost? Já nevím? je to, že někomu patřím, závislost? Tedy ? to, co konám, závisí na rozhodnutí mého Pána. To ano. Respektive ? jsou věci, které dělám sama? protože vím, že nepřekračují hranice? ostatní věci rozhoduje můj Pán? nebo se prostě ptám, když si nejsem jistá. Ale závislá? Miluju ho. A pokud je toto závislost, tak ano, jsem závislá. Jsem závislá na jeho dotecích, úsměvech a spokojenosti. Ale to je přirozené, myslím, u milovaných osob?
Ale jestli jsem závislá na něm jako na? středu mého života? Můj Pán? je opravdu tím jediným středem?? Je mým štítem a smyslem. A v jeho smyslu má smysl i má samostatnost? jestli mi rozumíte? no? takže takhle nahlížím na závislost?
Já nevím, asi jsem fatalista :-)

K 30. 6. 02
? nemyslím, že je to pravda? člověk má právě ideály, kterého ho ohrožují nejvíc? neboť po nich touží¨

K 3. 7. 02
O rovnosti submisivita nerozhoduje :) To si jen? děláme sami? když buď rozdíl mezi ženou a mužem popíráme, nebo přeceňujeme?

K 4. 7. 02
? bohužel si myslím, že mnoho ?submisivních? žen je submisivních právě z toho pocitu? viny? sebezapření, nespokojenosti sama se sebou, se svým životem a s muži kolem? To opravdu rozhodně není otroctví.
Otroctví je o radosti. O ničem jiném. Pouze o radosti. Překonávání je radost. Bolest je radost. A něha? která z toho pramení? láska? nojo? nebudu patetická :-)

K 5. 7. 02
Můj Pán říká, že každá míra bolesti je snesitelná v určitém okamžiku. Myslím si to samé? po tom, co mi představil bolest? i když jen v náznacích? bolest je o psychice? víte, co je zvláštní? Mně to vlastně pomohlo překonat tak trochu tu panickou hrůzu z bolesti, kterou jsem měla dřív. Ne, nejsem masochistka? ale už se bolesti tolik nebojím. Pochopila jsem, že se dá vydržet. A že může být příjemná, ba co víc, žádoucí?
? a? nejlepší a nejkrásnější bolest přichází, je-li za odměnu?
Tresty? jsou jinde :-)

K 8. 7. 02
Některé ženy tak zoufale volají o pomoc? škoda, že jim muži v tu chvíli často pomoct nedokáží, protože ty ženy samy nevědí, že musí tu sílu nejdřív objevit samy v sobě?

K 12. 7. 02
V žádném případě to není totéž! Odevzdání se není obětování! Odevzdání se je svoboda v tom, co můžu ke svému Pánovi cítit. O čem můžu mluvit. Jak můžu myslet. Nic si nemusím zakazovat v tomto ohledu. Všechny emoce jsou povoleny. Stud neexistuje. Otroctví JE svoboda. Tedy? záleží pochopitelně na tom, kdo je nad Vámi :-)

K 18. 2. 02
Jsem fatalista :-) Ano, opravdu jsem :-) Ději se věci tak, jak mají. V důsledcích našeho chování? Je to na nás :-) Všechno povětšinou je úžasně krásné. Záleží jen na úhlu pohledu.

K 2. 11. 04
Taky jsem se za ty dva roky změnila? Ale našla jsem to. Našla jsem to, co jsem chtěla. ? A abych nezapomněla? chvíli jsem si myslela, že to nechci :-)


(NEW) NTPT    [ 11.2.2005 - 11:36 ]      Re: Já nevím , proč já to vždycky nakonec udělám, že do všeho pindám :-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

k prvnímu odstavci: Víš, myslím si, že žena má patřit muži celá .(možná je můj pohled deformován mým dom. zaměřením a majetnoickou povahou, já nevím. ) nejen tělema ale i srdcem. možná najdeš někoho s kým budeš chtít založit rodinu, ale budeš porát patřit jinému. je to na něj tak trošku zrada :(

K 28. 6. 02 : To je velie hezky řečeno, také to tak cítím, a snažím se podle toho chovat...

K 4. 7. 02 : NezapomeNˇpřidat i neochotu nést zodpovědnost za vlastní chování a jednání a neschopnost sebeprosazení. A nebo mimikry, které má ve skutečnosti zakrýt fakt Jsem pesimista a tvrdím, že tahle "submisivita" je velmi rozšířená....


(NEW) Kadarka    [ 28.1.2005 - 14:39 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

já se v tom moc nenašla ... přiznám se, že takhle hluboký úvahy jsem nikdy nedělala ... možná je to tím, že vlastně nemám potřebu řešit, jestli jsem submisivní nebo ne a jaká vlastně jsem ... ale i tak to bylo zajímavé


(NEW) Suiza    [ 27.1.2005 - 12:47 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Jak tak na to koukám, zdá se mi (nebo se mi to jen zdá), že submisivita u žen je spojena s určitou sebedestrukcí a potřeba autrotiy a kontroly zvenčí je tedy logická a na místě. Je lepší podlehnout destrukci někoho cizího, než své vlastní? Je submise o křehké zranitelnosti, která potřebuje být naplněna, přesto však zodpovědně ošetřena? Je submise úleva před vlastním já, které je bezpečné v rukou silnějších než mé já? Je submise opravdu jen forma dosažení orgasmu? D/s je hluboké, hluboké a plné pocitů...

Je potom navenek dominantní a samostatná žena v životě jen maskou před její skutečnou submisivní duší, kterou je schopna odevzdat jen v sexu?


(NEW) Liška    [ 27.1.2005 - 08:54 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Sonda do duše je to zajímavá, ale já jsem hnusná materialistka (a taky zvědavá), takže abych pochopila, potřebovala bych vědět, co se během těch let dělo s tělem...


(NEW) WACO    [ 27.1.2005 - 12:16 ]      Re: Liška, [27.1.2005 - 08:54]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Stárlo a užívalo si :-))


(NEW) Terrier    [ 27.1.2005 - 07:24 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Excelentní sonda do myšlenek. Děkuji. Říkal jsem, říkám a budu říkat, že bdsm vztahy a obzvlášť ty d/s jsou hodně silné, ale také mohou být velmi kruté.


(NEW) WACO    [ 27.1.2005 - 12:17 ]      Re: Terrier, [27.1.2005 - 07:24]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Přidávám se, přesně tak.


(NEW) Koldak    [ 26.1.2005 - 17:08 ]      Bylo zajímavé
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

se pokoušet uhodnout, ke které postavě, kterou znám, by se podobný deník mohl hodit:-)
Je moudré, že byl napsán anonymně. Je příliš otevřený na to, aby mohl nebýt zneužitelný. Jsem vděčný za podobně otevřené možnosti počíst si v něčí duši.


(NEW) Tygřička    [ 26.1.2005 - 16:36 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Něco z toho znám a spoustu věcí ne.Každopádně díky za podněty..


(NEW) Asdareel    [ 26.1.2005 - 15:14 ]      Pro autorku
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Je to moc pěkné čtení, musím si to ještě pořádně prostudovat :-) Ale spousta myšlenek, které uvádíš, se shoduje i s mými postoji :-)


(NEW) svetlovlaaska    [ 26.1.2005 - 15:12 ]      hezkéé
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Kde jste ten můj deník našli?:-))


Váš názor :

Vyhledem k tomu, že jste momentálně přihlášeni jako anonymní uživatel, MUSÍTE zadat některé další údaje, jinka Vaše názory NEBUDOU uloženy.

Nick :
E-mail :
www stránky : http://
    NEZNAMY_8171      
 Nadpis :               
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Toolbox:
  Filtr:     


 

Pritomni :
NEZNAMY_8171 
[ 18.6.2021 - 08:11 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.076138973236084 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.034669876098633 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 97136 bytes