NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_5669 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a móda


Komentáře k :

Oficiální článek ( 31.8.2004 14:41:27 )
Stopy
Přečetlo 3222 lidí celkem 4043 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 14 lidí 23 krát. Nové23 (zobrazit komentáře)
Vztahy a jejich stopy, někdy tak podobné jedna druhé...
Vkladatel:Suiza ., Autori:Suiza  Témata : BDSM lifestyle,24/7...    Mezilidské vztahy    Femsub    Rubriky : Reálné zážitky   

Zobraz článek         


(NEW) petr(angel)    [ 8.9.2006 - 21:26 ]      Moc pěkně napsané
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Suiza to napsala moc pěkně a připomnělo mi to vlastní myšlenky...nevyjádřím se tedy obsahově k napsanému(nikdo kromě Suizy a JEHO neví jak to mají) ale k prezentované myšlence(tak jak ji chápu já) Muž vs žena?

Je to hrdost?
Hrdost, která nedovolí nechat sebou nakládat jak se spotřebním zbožím. Hrdost, která přinutí žádat o svá práva
Nebo ješitnost!
Celkový obraz vypadá, jakoby s. byla ta co se podřizuje, ta co dává, ta co přichází zkrátka. Ale D. přeci taky dává, taky provádí vše pro spokojenost protějšku. Vztah je o dávání i braní...nemusí jít o rozdělení 50 na 50, ale v momentě, kdy přijde rozum, vždy začne tvrdit:"Já dávám víc". Potom je na čase umlčet ho slovy: "Všechno má svou cenu...pokud chceš pokračovat a to co dostáváš ti stačí, pak pokračuj(i když to není 50 na 50)...pokud už to snášet nechceš, tak začni hledat jinde...nevysiluj se ale snahou o JEHO přetvoření, ON to totiž nikdy nepochopí(ani nepochopí o co se snažíš, dokud mu to neřekneš přímo)
Je to zranitelnost?
Ženská zranitelnost, subčí zranitelnost, citová zranitelnost. Zranitelnost nejistotou, co je a co bude. Jestli vždy bude...
Nebo touha po jistotě!
Po jistotě, že zítra přijde taky den, že to bude lepší, že to bude navždy, že se to nikdy nezmění. Že když HO bude potřebovat, tak HO dostane. Že se k ní nikdy neodvrátí zády a že se nikdy nerozhodne přestat, že se jí nikdy nenasytí.(opravdu se ON nasycuje? Jak to asi cítí ON?)
Jsou to nenaplněná přání?
Nenaplněná přání mít partnera, který je tu napořád, který je chápavý a ochotný.
Nebo nenaplnitelná přání!
Nenaplnitelné přání, že HO bude "vlastnit", že bude jenom její a ona jenom jeho, že bude žít pro ni stejně jako ona žije pro něho...stále a napořád.

Ps:moc pěkně vyjádřený pocit...Tak to dopadá, když spolu žijí nerovní partneři...jeden si dělá hlavu a druhý je bezstarostný a čím víc si jeden dělá hlavu, tím bezstarostnější je ten druhý.
Rada?
1)uvědomit si zda je tomu tak, nebo jen vázne komunikace a stejná nespokojenost a stejné myšlenky a obavy jsou na obou stranách a nedochází k nepochopení, kterého se obáváme nejvíc, jen situace není tak růžová jak bychom si přáli(ve dvou se to lépe táhne, takže jakmile uvidíme, že nejsme v tom sami a partner se situací taky není spokojený, tak se to snáší lépe)
2)Rozhodnout se co chci a co pro to udělám a neztrácet naději, že tam venku, někde, běhá lepší partner, pokud se rozhodnu ho hledat(vím, že je těžké rozhodnout se, jestli vrabec v hrsti nebo holub na střeše...to rozhodnutí tady ale bude napořád, dokud se pro sebe nerozhodneš, že v hrsti držíš holuba, nebo že na střeše sedí jen další vrabci(a pak se smířit s tím co máš a užít si to plnými doušky(říká se přeci, že čím víc hledáme, tím spíše přes stromy nevidíme les a nenacházíme a jakmile si užijeme to co máme, tak přijde to cojsme kdysi hledali samo:-D)
Ps: držím (nám všem co jsme na tom stejně) palce
PPS: toto by byl článek, který by zasloužil pohled z druhé strany.
(PPPS: jen aby to nepřešlo jen v běžnou žárlivost na čas(kamarády, koníčky, život) toho druhého...to ale není na Suizu, na to si musíme (potrefené husy) odpovědět každý(á) sám.


(NEW) nautika    [ 9.9.2006 - 00:14 ]      Re: Moc pěkně napsané
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Jojo, díky za zformulovaný myšlenky...(Suize i tobě) - Partnera (a ani nikoho jinýho) NIKDY nemůžeš vlastnit, pak by to nebyl "zdravej" rovnoprávnej vztah (jeden by se v něm cítil utiskován a dušen, druhý pořád žárlil a oba byli nespokojení), nebo by to byl vztah "klíštěcí", kdy jsou na sobě oba navzájem závislí) - Jinak se to ale nevylučuje s tím aby byl partner chápavý, ochotný a napořád aspoň do doby než umře... ad dělání si hlavy vs bezstarostnost: Ta bezstarostnost může být chápána jako naivita, i když ve skutečnosti jde o snahu odlehčit partnerovi těžkou hlavu a přimět ho aby se na věc podíval z nadhledu, pokud možno i s úsměvěm...:) ad bod 2): Já to mám (zatím) tak že jak už si někoho pustím do srdce tak že ho miluju, nedokážu ho už opustit...- Asi je to chyba, jak tak kolem sebe sleduju jednání ostatních lidí/párů, :-((, ale partner pro mě není hračka/pokusný králík/"projekt"/cvičná figurína pro trénování správného chování...Napsala bych že je to člověk na kterym mi ZÁLEŽÍ, ale to dostatečně nevystihuje to co k němu cítím...Člověk kterýmu odpustím mu špatný chování (nebo to co se mi nelíbí), a místo posílání do pryč se trpělivě snažím aby se změnil k lepšímu...(i když se všude řiká/píše že je to nesmysl a že se to nemá, že to NEJDE) - Tak se ale řiká že všechno jde, když se chce...Pak je možnost přijmout ho takovýho jakej je i těma chybama...To je podle mě ta pravá láska k příteli/-kyni.


(NEW) petr(angel)    [ 9.9.2006 - 00:34 ]      Re: Re: Moc pěkně napsané
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

cítím trošku rozpor: jak to tedy máš, pokud se svým partnerem nejsi spokojená, takse trpělivě snažím aby se změnil k lepšímu nebo Člověk kterýmu odpustím mu špatný chování ...přijmout ho takovýho jakej je i těma chybama
neptám se jako provokaci, jen ze zvědavosti, protože každý přístup IMHO je o něčem jiném(podřídit se a akceptovat NEBO snažit se změnit)
ad bezstarostnost:
mno ja jsem o myslel tak, že když jeden partner ví, že ten druhý si se vztahem láme hlavu, tak má tendence nechat starosti na něm(proto bezstarostnost)
snahu odlehčit partnerovi těžkou hlavu a přimět ho aby se na věc podíval z nadhledu, pokud možno i s úsměvěm si naopak představím jako zlehčování situace, a ne snahu o ujištění partnera, že jeho obavy chápu, má na ně právo, ale v mém případě jsou zbytečné, což jsem ochoten jakýmkoliv přijatelným způsobem dokázat.
Na MĚ humor nebo zlehčování mých obav nepůsobí právě ujišťujícím dojmem(kdybych byl/když jsem v situaci toho nejistého váhavce)


(NEW) nautika    [ 9.9.2006 - 08:48 ]      Re: Re: Re: Moc pěkně napsané
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ano je to o něčem jiném, však jsem to psala jako 2 různé možnosti - který se ale nemusej vylučovat - (Tj. nejdřív se ho snažím změnit k lepšímu a pak ho prostě přijmu takovýho jakej je)- Ale to není tak podstatný, hlavní myšlenka byla že když jsem mu už (ne)jednou řekla že ho miluju tak ho nepošlu pryč jako kazovou objednávku. ad bezstarostnost: Tojo, ale nemyslím že by to byl tvůj případ...I když ty to vidíš jinak. ad humor/"zlehčování" situace: Jo to jsem si všimla...Sám si ale řikal že bys ten nadhled chtěl mít (A ten není o zlehčování, ale o jiném úhlu pohledu...Humor nemusí situaci zlehčovat, ale může ti pomoct aby ses v tom neutopil.


(NEW) petr(angel)    [ 9.9.2006 - 13:13 ]      Re: Re: Re: Re: Moc pěkně napsané
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

sice se tímto dostáváme mimo téma článku, ale neodpustím si skeptickou poznámku
1)humor, který vychází z pochopení situace MŮŽE být k užitku, je-li použit ve správný okamžik
2)pokud k pochopení CELÉ situace ale nedojde, tak se "komik" zesměšní pouze sám (nebo nemá-li dost sebe-percepce, tak si jen pogratuluje, jak je excelentni)
zavěr: mám-li situaci popisovanou v článku nebo mém předchozím komentáři, nemyslím si, že je čas na humor, spíše na vážnou tvář...(samozřejmě to je jen můj názor...jiní to mohou mít jinak)


(NEW) nautika    [ 9.9.2006 - 21:27 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Moc pěkně napsané
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

OK


(NEW) Mazlik    [ 3.9.2004 - 15:23 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

je to....tak známé, tak zmatené...jako život...


(NEW) Suiza    [ 3.9.2004 - 10:53 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Jaká prázdná duše za čas promluví?????Tak tenhle vtip jsem zase nepochopila já....povídka NEměla mít vtip...

je to úryvek ze života a tam se věci neodvíjejí tak rychle, jako ve vymyšlených románech.

A pak to mělo být pro začátečníky i o tom, že za každou cenu člověk nemůže být pořád submisivní. Musí umět jednat sám za sebe. Najít v sobě hrdost. Odvahu. Rozhodnutí. (proto dáma, čubička nebo žena?) NO jasně, že žena. V samém konci i začátku jsme zase jen muži a ženy.....


(NEW) buboun    [ 13.9.2004 - 20:32 ]      Re: Suiza, [3.9.2004 - 10:53]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Myslím že je opravdu dost těžké být submisivní a přesto se nenechat ovládat za každou cenu. Ale myslím že to není o hrdosti ale vzájemné úctě a pochopení jeden druhého.


(NEW) bddom    [ 6.9.2004 - 12:44 ]      Re: Suiza, [3.9.2004 - 10:53]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No to je hezké poselství. Vidím ještě jedno. Holka si začne s ženatým chlapem a hrozně je udivená, že je pro něj jenom hračka na volné chvíle. Jak překvapující! V Japonsku si z těchto děvčat udělali zaměstnání - gejši - děvčata na pobavení (a vydržování). V Asii jsou halt dál. Toto není problém BDSM, ale naprosto obecný, týkající se nevěry a naivity. Problém starý jak lidstvo samo - z mého pohledu je klika, že lidé (dámská část populace obvzlášť) je nepoučitelná. Proto, až budu mít náladu, je na nějakou hračku pořád šance :-)))) Milé dámy, naivky jsou spotřební zboží, s tím nic neuděláte. Žádné rozbory nepomůžou, to je fakt vyzkoušený staletími. A teď mě roztrhejte :-)))


(NEW) Njal    [ 6.9.2004 - 19:08 ]      Re: Re: Suiza, [3.9.2004 - 10:53]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Az to udelaji, tak kousicky posbirame, dame do rakvicky a zakopeme pod nejaky pekny epitaf. Neboj ;-)))))))))))))


(NEW)NEZNAMY_8001  ( SuperDomynand,potom@tinicneni.cz ,www.komunitnisasci.cz )   [ 3.9.2004 - 01:26 ]      Prázdná duše za čas promluví...
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ano Pane náš, to jich říká 100 jednomu :-))) Dobrou chuť přeje Vitana heheh


(NEW) Njal    [ 3.9.2004 - 14:03 ]      Re: Prázdná duše za čas promluví...
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Mete?


(NEW) NTPT    [ 3.9.2004 - 10:48 ]      Re: Prázdná duše za čas promluví...
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Já mám spíše pocit, že se jedná o akustickou reakci vrubozobého opeřence protnuvšího balistickou trajektorii projektilu. ....


(NEW) Liška    [ 3.9.2004 - 14:35 ]      Re: Re: Prázdná duše za čas promluví...
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tak tohle jsem zas nepochopila já :-(


(NEW) NTPT    [ 3.9.2004 - 17:13 ]      Re: Re: Re: Prázdná duše za čas promluví...
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

potrefená husa....


(NEW) Koldak    [ 3.9.2004 - 07:59 ]      Re: Prázdná duše za čas promluví...
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Vtip jsem nepochopil...


(NEW) Tanais    [ 3.9.2004 - 09:28 ]      Re: Re: Prázdná duše za čas promluví...
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nic si z toho nedělej, já taky ne :-)


(NEW) vikkka    [ 2.9.2004 - 15:05 ]      auuuuaa...
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

... tomu řikam finiš!!! Trochu... hezky bolí...


(NEW) Tygřička    [ 2.9.2004 - 15:03 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Je to na mě nějak zamotaný.. Se vzpomínkami v zádech se těžko začíná a se zmatky.. Líbí se mi jak jsi to napsala a jak jsi jednala.


(NEW) Liška    [ 2.9.2004 - 21:33 ]      Re: Tygřička, [2.9.2004 - 15:03]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No jo - někdo má a někdo nemá (hrdost) :-)


(NEW) Tanais    [ 3.9.2004 - 09:29 ]      Re: Re: Tygřička, [2.9.2004 - 15:03]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

někdy to není jen o hrdosti :-) Ale to ty víš,ne? :-)


(NEW) Tygřička    [ 3.9.2004 - 14:45 ]      Re: Re: Re: Tygřička, [2.9.2004 - 15:03]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Teď nevím, jakou souvislost máš na mysli...????? Ne, nejde tam jen o hrdost- popravdě, já se podivila, když jsem viděla ten komentář týkající se jí- já na hrdost ani nepomyslela.


Váš názor :

Vyhledem k tomu, že jste momentálně přihlášeni jako anonymní uživatel, MUSÍTE zadat některé další údaje, jinka Vaše názory NEBUDOU uloženy.

Nick :
E-mail :
www stránky : http://
    NEZNAMY_5669      
 Nadpis :               
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Toolbox:
  Filtr:     


 

Pritomni :
NEZNAMY_5669 
[ 6.6.2020 - 21:05 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.06308913230896 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.034326076507568 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 86818 bytes