Seriál:Pistacheeeero 2006/07 Soutěž o největší české BDSM éro.
V tomto seriálu naleznete profily několika desítek lidí, jež možná znáte jen pod nickem a nebo naopak osobně, profily osob pohybujících se ve vodách BDSM už léta, a stejně tak více méně neznámé tváře. Soutěžící byli nominováni čtenáři a ti zároveň rozhodují o tom, kteří nominovaní se stanou Pistácií roku 2006.
Mimoto se o svých známých - neznámých můžete dozvědět věci, které možná nevíte, jako např. co rádi jedí, jak vznikla jejich přezdívka a třeba i to, jaké příběhy si nosí v hlavách. Tak dobrou zábavu.
To je takový soukromý Tormův vtípek, jednak jsem Skalská za svobodna, jednak mi občas říká potaskucha a ještě jsou k tomu nějaké konotace, o kterých se radši nebudu šířit.
Co nebo kdo je to smarťan?
Smarťan ? Tak tohohle úchyla ještě neznám. Tipuju, že hodně chytrý Marťan.
Představ si, že Tě čeká hezký večer s Tvým BDSM+ protějškem, který nejspíš skončí příjemnou hrátkou, měl by ovšem začínat stylově, a sice dobrou večeří, která má naladit?
Tak jaké jídlo a pití by to mělo být? Případně PROČ?
Á jéje, to abych šla nakoupit. Kilo svíčkové, olivový olej, spoustu sýra, zkontrolovat bylinky za oknem, případně dokoupit. Bílej chlebík, barevné pepře, rajčátka, papriku, jalapeňa ? K pití - pokud bude nějaké hraníčko, Torm alhohol nepije, takže alcfree pivo, zázvorovou limču a pro mne bílé, já smím. Kafe, spoustu. Po hraní si Tormík dá červené, tak šup k chilským vínům. Doma z té svíčkové udělám carpaccio, zakápnu ho olejem, posypu bylinkama a z druhé půlky budou bifteky v barevným pepři. Zeleninu a sýry nakrájím, zeleninu pokapu olejem a posypu bazalkou a routou a je vystaráno.
Doplň následující: "Vpředu dubový stůl v pološeru, pokojem se mihotají odlesky svící.
Na stole se něco kovově zaleskne. Pouta a psí řetízek. Přijde blíž, natáhne ????"
ruku a říká "pojď ke mně". Vím, že se zase budu ráno bolet úplně celá, ženský součástky zvlášť, ale dávám tlapky za záda a nastavuju oboječek, aby mi to vodítko připnul ?
Kdyby sis s sebou na dlouhou dovolenou ze všech možných BDSM hraček mohl/-a vzít jednu jedinou. Která by to byla?
Torma
Vysvětli, proč k profilu přikládáš právě tento obrázek
No, tak to jsem já? Kdo to ještě neví, jsem profesí gynekoložka a specializuju se hlavně na onemocnění prsu. Tahle fotka je hříčka, vznikla asi před sedmi léty, když mne Torm ráno vyfotil, jak se prohmatávám. Výsledek je digitálně manipulovaný, původní obrázek má celkem normální světlo. Používám ji na všelijakých informačních a propagačním mammologických materiálech a moc se mi líbí - má v sobě i něco mírňoučce úchylného.
Pokud chcete tomuto profilu přidělit body, postupujte podle pokynů uvedených ZDE
Názory uváděné v soutěžních profilech nelze považovat za názor redakce www.ds-life.cz, nýbrž toliko za osobní názory jejich autorů.
Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.
Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod
Engine pracoval: 0.31384897232056 sekund sec. You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.028493881225586 sekund Vystupni komprese: gzip Size: 53469 bytes