NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_6676 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Zatím není žádný komentář.


Znamkovali

Existujici
1.166

Alespon registrovani
1

vsichni
1.153


(1)
(7)
(1)
(2)
()
(2)
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 2.6.2003 23:01:24 )
Rozhovor
Přečetlo 2635 lidí celkem 3225 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 0 lidí 0 krát. (zobrazit komentáře)
          

ABSTRAKT: I obyčejnými situacemi jsou lidé živi

Vkladatel:Terrier ., Autori:Terrier  Témata : BDSM v praxi    BDSM lifestyle,24/7...    Femsub    Rubriky : Reálné zážitky   

Adam s Evou kráčeli městem. Jejich fenka teriéra pobíhala kolem nich a četla své psí noviny. Potom co vyšli s obchodu s výpočetní technikou, ve kterém zjišťovali cenu notebooku, se Eva rozpovídala. "Pomalu lidem kolem mě přestávám rozumět. Nerozumím jejím vztahům. Představ si, že Klára, moje spolupracovnice?."

"Klára?", přerušil ji Adam.

"Ta, co už žije přes půl roku v hádkách s manželem," odpovídala Eva a pokračovala, "pokouším se ji stále pochopit, ale stále se mi to nedaří. Její chlap chce po ní sexuální hrátky i třikrát za den. Vůbec se ji nerozpakuje klidně vzbudit i uprostřed noci, aby si udělal dobře. Ona chodí do práce jako kdyby vůbec nespala a usíná za počítačem. Když se ohradila, tak ji vyhazuje na oči, že ho už vůbec nemiluje. Došlo to tak daleko, že vyhrožuje rozvodem, dělá naschvály a je jízlivý. Vrací se pozdě domů a ve městě byl viděn s jinou ženou. Přitom sám je velice žárlivý. Přímo bytostně nesnáší na své ženě kratší sukně, nebo cokoli, co by jenom vzdáleně mohlo mít erotický nádech. Vadí mu když přijde později z práce, nebo když se na plovárně potká s kolegy z práce a dají se do rozhovoru. Sama na něj nadává a také uvažuje o rozvodu. Trvá to už hodně dlouho. Nemohou si přijít na jméno. Pohádají se, on ji v jednu ráno vzbudí a vyleze na ni a ona mu podrží. Ptám se proč a nemohu na to přijít. A druhá kolegyně je na tom obdobně."

"Taky má žárlivého manžela?" zeptal se Adam.

"Mně tak nepřipadá. Na rozdíl od Kláry, která má potíž se dostat z domova na večeři a dvě deci bílého s kolegyněmi, to jejího chlapa celkem nechává chladného. Kolikrát i sám řekl, že pohlídá děti a ať se jde zabavit. Ale teď chodí hodně pozdě z práce a snad se její manžel cítí odstrčen. Vře to mezi nimi jak na sudu se střelným prachem. Taky se už několikrát posekali. Udivuje mne, jak obě už dělí majetek. Pokládají mi otázky na tema "jak to chodí u nás." Obě jsou teď v manželství pátý-šestý rok. Já si taky pamatuji, že jsme v tom čase měli problémy."

"No, myslím si, že naše problémy nebyly tohoto charakteru. Měly sexuální podtext, to je pravda. Nicméně "třikrát-čtyřikrát za noc" je přece jenom rozdíl proti "jednou za dva týdny." Tehdy jsi se mnou nekomunikovala a nebyl jsem schopen najít příčinu tvého nechutenství. Proto jsem tě chtěl dotáhnout k sexuologovi. Nikdy jsme nedělili majetek a nikdy jsme se nerozcházeli. Já jsem chtěl vedět jenom příčinu. Vlastně dodnes jsem na ni nepřišel, jenom se můžu domnívat. Naštěstí nám pomohl internet a potažmo Bdsm a D/S", zareagoval Adam a odemkl vchodové dveře do bytu.

"A tobě to přijde normální, že před chvílí co se pohádali, vzájemně se stěhují, vyhazují z bytu a vzápětí jsou spolu v posteli a přitom vědí, že se to tímto nespraví a že za další chvíli to bude úplně stejně?" zeptala se Eva.

"Musím se pousmát nad tvým použitým slovem normální. Ty běháš v obojku po bytě, jsi zneužívaná, musíš posloužit kdy jsi o to požádána, když se ti něco nepovede, tak nad tebou visí důtky, bičík nebo rákoska. Kdyby to věděly o tobě tvé kolegyně, myslíš, že by tě nazvali normální?" usmál se Adam a svalil se do křesla.

"Myslím si, že je to o něčem jiném. Já jsem v takovém vztahu dobrovolně a snad (pousmála se na něho) nám to takto oběma vyhovuje", klekla si vedle jeho křesla a pokračovala, "nebo si myslíš, že kdyby běhaly taky po bytě v obojku, bylo by to u nich lepší?"zeptala se ho.

"To si nemyslím. Věra je hodně dominantní a ta by tak nedokázala žít. Ona je tou hlavou rodiny. Na druhou stranu Kláru se tak představit dokážu. To, co slyším od tebe o jejím manželovi mi však ukazuje jiný model. Zaráží mě na něm, jak vykládáš o tom, že zjihne, když se Klára opravdu dožere a seřve ho jak malé děcko. Učiněná domina a její subík. Děkuji bohu za to, že tyto problémy nemusím řešit a že je mám už nadobro vyřešené", odpověděl Adam a vložil ruku do vlasů Evy.

"A když by si je měl, tak vezmeš důtky a dáš mi pětadvacet", zasmála se Eva.

"Dnes už nedám", řekl vážně Adam, "dnes bych ti sňal z krku kroužek,obojek a propustil bych tě. Nedělal bych žádné dělení majetku, nevystěhovával bych tě a nehádal se s tebou. Jenom bych ti dal úplnou svobodu."

Eva se na Adama zamračila a chtějíc ho plácnout řekla, " Ty jsi ale zlý."

Adam ji zachytil ruku a řekl, "A těch pětadvacet ti dám ne proto,že bych tě nemiloval , ale proto, že tě mám rád", a vtiskl ji polibek.


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_6676 
[ 19.3.2018 - 15:52 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.042464017868042 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.090683937072754 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.13327407836914 sekund Size: 37363 bytes