NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_1301 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [Chrystianu ]
Re: Chrystianu, [31.10.2008 - 08:23]      [NTPT ]
(bez názvu)      [Liina ]
Re: Liina, [8.1.2007 - 13:06]      [NTPT ]
Re: Liina, [8.1.2007 - 13:06]      [NEZNAMY_1551 ]
Re: Re: Liina, [8.1.2007 - 13:06]      [Tygřička ]
Re: Re: Liina, [8.1.2007 - 13:06]      [NTPT ]
Re: Re: Liina, [8.1.2007 - 13:06]      [Liina ]
Re: Re: Liina, [8.1.2007 - 13:06]      [Terrier ]
(bez názvu)      [doneko ]
(bez názvu)      [Justyna ]
(bez názvu)      [Terrier ]
:o))))      [NTPT ]
(bez názvu)      [Liina ]
Re: Liina, [2.1.2007 - 14:15]      [NTPT ]Znamkovali

Existujici
1

Alespon registrovani
1

vsichni
1.076


(5)
(5)
(1)
(2)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 31.12.2006 15:51:12 )
Máte ptáka ?
Přečetlo 3939 lidí celkem 5174 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 8 lidí 15 krát. Nové15 (zobrazit komentáře)
Přiznám se, já ptáka mám.
          

ABSTRAKT:Přesněji, ptáky dva. A to prosím i přesto, že můj tatínek nesloužil v Semipalatinsku , nebojoval v Afganistánu a dokoncej jsem se ani nenarodil v Černobylu.

Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT  Témata : Humor a BDSM...    BDSM "hardware"    Rubriky : Bondílna    Recenze,testy    Začátečníkům   

Přiznám se, já ptáka mám. Přesněji, ptáky dva. A to prosím i přesto, že můj tatínek nesloužil v Semipalatinsku , nebojoval v Afganistánu a dokoncej jsem se ani nenarodil v Černobylu. Kupodivu. Tedy, abych byl ještě přesnější, mluvím o ptácích opeřených,nikoli ochlupených, aby bylo jasno.

Jsou to dvě korelky, neurčitého pohlaví a raděj nepočítaného stáří, které obývají klec v chodbě našeho bytu. Ono soužití s takovou bonsaidrůbežárnou přináší nesporně samá pozitiva a sociální jistoty. Nejenže křídly všude rozfoukají slupky od prosa, bordel, plkance a parazity, Nejenže se ty potvory ozývají svým velmi hlasitým pískáním ráno vždy přesně o 35 minut dříve než na kolik máte nařízený budík, lhostejno zda jest tento nastaven na 4.30 k vlaku nebo na 11,00 po flámu, člověk se vlastně stejně pořádně nevyspí (jak to ty potvory vědí na kolik mám nastaveno budíka jest přírodní záhadou hodnou zkoumání i pro vědce zvučných jmen i reputací zvících Darwina neb Mičurina ). Nnejenže se perfektně naučily napodovat zvonění a SMS mobilních telefonů takže velmi často nastává situace kdy se zavrčením "kdo to zas prudí" se některý člen rodiny vrhne po mobilu - a on to prudí pták. Ty bestie v teroru domácnosti jsou schopny zajít až tak daleko, že se začnou jak napotvoru VELMI hlasitě pářit když vy vedle v pokoji zrovna "taky", čimž prakticky zničí vždycky večer rodinný...

Nicméně, občas tento "ptačinec" donutí člověka zajíti do míst, kam by asi nešel, a donutí jej zavésti zrak svůj tam kde by jinak jen těžko pro oko své spočinutí hledal, z čehož může i nemalý prospěch býti.Takhle jednou jsa jmut (ceska jazyka byt muj kobila) potřebou obstarati opeřencům jejich zob vezdejší, zavítal jsem před svátky řečenými "komerční" .. pardon "vánoční" do nejmenovaného supermarketu pro kutily, tedy do jeho oddělení potřebami pro domácí mazlíčky oplývající.Tam vedle regálů krmiv a granulí pro drůbež rozličnou i jinou, domácí i divou jsem zůstal nevěřícně zírat na pochromovaný lesklý předmět.A říkám si že ten kdo jej vymyslel musel být stoprocentně úchyl.

Snack - Clipper hrdě hlásal nápis na regálu. Držák pamlsků do klecí. Byvše tvor rozumu poněkut mdlého a YQ značně povadlého, nepřišel jsem však doposud na žádný princip, kterým by se dalo pomocí zmíněného bazmeku cokoliv upnouti v klece k opeřencům. Nicméně, s přemýšlením kam by se ona věcička dala upnouti na subinky (potažmo subíky) jsem neměl potíže sebemenší .o).Posuďte sami.

snack-clip snack-clip - celkovy pohled snack-clip-profil

Podotýkám, že klipsna se stává ze tří dílů umně do sebe vsazených a její rozložení a (voila) i úspěšné zpětsložení jest naprosto pohodové, nic tedy nebrání jakýmkoliv úpravám svěrných ploch či zoubků - namátkou mě napadá zabroušení hrotů, jejich ohnutí, namočení konců kleštinek do sanitárního silikonem či přichycení řetízků nebo závažíček patřičné tonáže .o) .Nicméně fantazii každého z Vás budiž meze nekladeny. A protože jest celý výtvor vodivý, vybízí přímo k přichycení krokodýlků od nějaké zajímavé "elektriky". Něco mě říká, že o tomhle roztomilém kousku kovu ještě ledacos uslyšíme i z končin eleferních.

snack-clip - zoubky snack-clip - rozebrany

To celé k mání bratru (i sestře) za baťovských 19.90 Kč v Hornbachu Ostrava. Nicméně byla spatřena i v jiných marketech a zverimexech, bohužel občas za ceny až absurdní i 6* větší ( možná omylem vykoupili várku určenou pro sexkůlnyašopy .o) ). A pozor, nežerte to ! Neb před tím nás varuje multijazyčný text visačky - "Do not eat!"

do not eat

Tak to by bylo všechno při silvestru. Jo, a fóglům zdar, érům taktéž :o) a vše nejlepší do nového roku. NTPT


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_1301 
[ 23.5.2018 - 16:53 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.064193964004517 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.076940059661865 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.14128994941711 sekund Size: 45823 bytes