NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_5947 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Kraviny a stupidity      [NEZNAMY_2190 ]
Re: Kraviny a stupidity      [NTPT ]
Jen aby to byl příště zase jen Apríl..      [Harddy ]
Re: Jen aby to byl příště zase jen Apríl..      [NTPT ]
Re: Re: Jen aby to byl příště zase jen Apríl..      [NEZNAMY_2190 ]
Re: Jen aby to byl příště zase jen Apríl..      [Renn ]
sice je NTPT "paranoik"      [MOUNTBATENFIX ]
(bez názvu)      [bddom ]
(bez názvu)      [Klaudia ]
Apríl !?      [Renn ]
Ano      [WACO ]
(bez názvu)      [mrgreen ]
(bez názvu)      [Medved ]
4all      [Wolfmaster ]
(bez názvu)      [Muflonek ]
Učiňme přítrž EU !      [Milkov ]
(bez názvu)      [Kacir ]Znamkovali

Existujici
1.6

Alespon registrovani
1.75

vsichni
1.857


(2)
(1)
(2)
(2)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 1.4.2004 08:04:59 )
Letos naposledy ?
Přečetlo 2573 lidí celkem 3004 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 14 lidí 17 krát. Nové17 (zobrazit komentáře)
Nepříjemný dopad vstupu ČR do Evropské unie...
Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT  Témata : Novinky a zprávy    Rubriky : Reportáže    Editorial   

(Praha, Brusel) Z iniciativy předsedkyně vládná rady Anny Čurdové, známé mimojiné i prosazováním značně kontroverzních "gender" rozpočtování, tedy braní v úvahu pohlaví skupiny, pro které jsou peníze určeny, (Zkráceně, za rozpočtové peníze ani za peníze EU nebude možno v budoucnu postavit například fotbalový stadion, protože ten je určen výhradně pro muže.Podrobnosti zde ) ověřuje Evropská komise pro Lidská práva moznosti, jakými by bylo možné v ČR zakázat tradiční velikonoční zvyky, známé jako pomlázka,šmigrust, oblívka a další. Z dobře informovaných kruhů vyplývá, že toto úsilí vyvrcholí ke dni 01.04.2005, ke kterému budou Evropskou legislativou tyto zvyky na území států EU zakázány.

Jak poznamenal komisař pro rozšíření Evropské Unie Günter Verheugen v exkluzivním rozhovoru pro český rozhlas, průběh velikonoc nebude mít vliv na vstup České republiky do evropských struktur. Nicméně teprver po našem vstupu 1.5.2004 bude mít EU dostatečné legislativní páky s tímto národním zlozvykem pohnout. Je to horší problém než Temelín.

V České společnosti, ačkoliv se zatím nikdo z významných politiků krom ministra vnitra Grose (jehož stanovisko nám poskytl jeho mediální poradce), k chystanému kroku EU nevyjádřil, převládají však ostře polarizované postoje.

Jde především o svátek, kde si sadističtí a útoční samci vybíjejí svoji agresivitu na bezbranném ženském pokolení a na dětech.

prohlásila přední Ceská feministka Eva Hauserová. a s navrhovanými restriktivními kroky plně souhlasí

Námitky, že Velikonoční zvyky jsou nejen posvátné pro několik náboženství, ale že jsou oslavou jara, plodnosti a tvořivé síly přírody, magickým očistným rituálem zajišťujícím ženám zdraví, krásu a plodnost, a ne sadistickým běsněním, jak je jim ze strany EU a feministek podsouváno, odpovídá Hauserová logickými a ráznými argumenty:

Očista ? K čemu potřebuje moderní a emancipovaná žena nějakou metafyzickou čistotu ? Plodnost ? Copak jsme jen nějaký chodící inkubátor ? Krása ? To spraví návštěva kosmetického salonu.Natáčky, trvalá a pleťová maska, sem tam nějaká plastika. Nemluvě už o tom že očistné kyslíkové kůry v salonech krásy jsou dnes již k mání za méně než 5 000 Kč ! Takže žádná emancipovaná žena nepotřebuje nechat se o velikonocích brutálně tyranizovat nějakou mužskou šovinistickou sviní. A rituály ? Nechte se vysmát, žijeme přece v 21 století !

kontrovala dále Hauserová.

Její věčný odpůrce, pan Josef Hausman , proslavený především knihami Základy mužského šovinizmu a především zdrcující kritikou feministických názorů, postojů a organizací , kterou vydal pod názvem Nahota feminizmu se nechal slyšet, že to tak nenechá a připravuje nejen další vědecké pojednání o prorůstání ženských organizací do právního systému, s pracovním názvem Femstapo ale dokonce založil občanskou iniciativu s názvem "Mrskut", která pod heslem "Velikonoce si rozvracet nedáme" chce vstoupit do politického života a Evropské unii toto vměšování do našich národních tradic znemožnit nebo alespoň řádně ztížit.první tisková konference tohoto nového politického hnutí má proběhnout dle našich informací dne 31.04.2004.

Máme v úctě národopisné, kulturní a jiné tradice našeho národa i jiných etnik členských států EU, ale zhoubné zvyky, které se projevují násilím na ženách podporovat nebudeme. Velikonoční tyranizování žen je stejně barbarský , nelidský a krvavý rituál jako indický rituál Saktí (sebeupálení manželky po manželově smrti), nebo takzvaná "ženská obřízka" praktikovaná v zemích Islámu.V podstatě se jedná o normální sexuální násilí a policie a soudy by k tomu měly takto přistupovat. Od 1.05.2005 k tomu dostanou i příslušné kompetence a zákony.

Potírání barbarských velikonočních zvyků lze dokonce i vhodně skloubit s bojem proti drogám a terorizmu. Zvažujeme, že trestné bude už jen přechovávání pomlázky a policie bude chodit kácet vrby podél potoků. Z důvodů velikonoc bude mít BIS právo shodit jakoukoliv komunikační, elektrickou a také vodovodní (tzv Oblévačka praktikovaná v některých krajích ! ) síť v ČR......

nechal se slyšet Český ministr vnitra Gross.Na otázku, který hanebný zvyk hodlá Evropská komise pro lidská práva z našeho národa vymýtit příště, odpověděl :

Zatím nemáme úplně jasno.Naši experti skoumají několik caus, ale nejpravděpodobněji bude naším cílem Vlčnovská Jízda Králů , která nese mnohé znaky nebezpečných sexuálních deviací, především takzvaného transvestitizmu (král, ač mužského pohlaví je převlečen za ženu).Spolu s EMP (Evropská Mravní policie - poznámka autora) tento zvyk vymýtíme rovněž.

Co dodat.....


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_5947 
[ 21.5.2018 - 09:16 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.050277948379517 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.060855865478516 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.11129999160767 sekund Size: 46654 bytes