NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_3550 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Seriál:Příběh
Ztratit jízdenku bývá většinou problém. Záleží ovšem na okolnostech. Může se stát, že vám ji někdo pomůže najít, ale nebude to jen tak pro nic za nic. Možná za to od vás bude něco chtít a začne se psát nový Příběh. Tento začíná zdánlivě nevinně. Tak jak autor skládá mozaiku vyprávění, nabývá vývoj na zajímavosti a přicházejí nečekané zvraty. Tak už máte tu jízdenku? Pojďme se projet. ;-)Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Zatím není žádný komentář.


Znamkovali

Existujici
-

Alespon registrovani
-

vsichni
-


()
()
()
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 25.7.2006 16:06:58 )
Příběh IV.
Přečetlo 3514 lidí celkem 4590 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 0 lidí 0 krát. (zobrazit komentáře)
          

ABSTRAKT:Dlouho očekávané pokračování skvělého "příběhu" konečně online.

Vkladatel:Pawell ., Autori:Pawell  Témata : Mezilidské vztahy    Femsub    Maledom    Rubriky : Povídky   

První díl seriálu Příběh: Příběh I.,             Předchozí díl seriálu Příběh: Příběh III.,  díl 1. |  díl 2. |  díl 3. |  díl 4. |  díl 5. |  díl 6. |  díl 7. |  díl 8. |  díl 9. | Následující díl seriálu Příběh: Příběh V.,             Poslední zveřejněný díl seriálu Příběh: Příběh IX.,

Když někoho milujeme, trochu ho nevidíme, za to on vidí nás se všemi našimi chybami..
Zdroj: neznámý autor

Renault Mégane svižně klouzal po noční silnici. Lukáš miloval tohle auto. Bylo sice jeho rodičů, ale stačilo se jen zmínit a otec mu ho na turné do Francie půjčil. Světla reflektorů osvítila směrovou tabuli ? Rozvadov 10 km.

Na zadním sedadle se něco pohnulo. Nechám jí spát, pomyslel si Lukáš, možná projedeme přes hranice bez kontroly.. Promnul si oči. Těch několik posledních dní a hodin bylo pro něj hektických. Vedle Lukáše na sedadle podřimoval režisér Kovanda.

Kovanda se s Jitkou rozešel hned druhý den po svých narozeninách. Už delší dobu spal se Stelou, novou hvězdičkou z jejich divadla, ale s Jitkou se rozešel v dobrém. Vždycky se rozcházel se svými milenkami v dobrém ? nechtěl zavdávat příčinu tomu, aby o něm psali v bulváru a neměl rád problémy ve svém soukromém životě. Jitce jako odstupné věnoval malý byt v Kolíně, který zdědil po osamělém příbuzném z pátého kolena, co zemřel v létě při autonehodě. Kovanda ani neznal podrobnosti, jen se z novin dozvěděl, že jel ve felicii a před Prahou se srazil s fordem, když se vracel spolu se třemi kamarády z nějaké oslavy... Jitka chtěla taky jeden obraz. Mohl ho ve své sbírce oželet. Připadal mu kýčovitý, jako kdyby ho ani nemaloval Bulíšek, ale někdo jiný. Perseuse vystupujícího z vln nahradí brzo něčím jiným. Už se těšil na francouzské galerie..

Jitka se odstěhovala hned. Žádné scény se nekonaly. Cenil si toho. Stela byla jiná ? dokázala být neuvěřitelně milá a přítulná, ale jakmile se jí někdo znelíbil, tak mu to okamžitě dala tvrdě najevo. Nyní si vymohla, že nepojede jako ostatní autobusem, ale v autě se svým milencem. Sotva vyjeli, tak na zadním sedadle usnula.

Ve stejnou dobu Jitka otevřela spíž a přejela vnitřek pohledem.

?No nic moc?, pomyslela si, ?ale co, potraviny dokoupíme zítra, a krabicové červené tu máme třikrát.?

Vytáhla jednu krabici, ustřihla jí roh a nalila víno do dvou skleniček. Pak vytáhla ze spíže salám, uřízla z něj dvě tlustá kolečka a dala je na talířky.

?Rejža se s bytem vycajchnoval?, řekla směrem k Ivě. Ta seděla v manželské posteli, pod originálem obrazu s Perseem, zachumlaná v dece. Byla jí zima. V kolínském bytě nebylo ústřední topení a do sklepa pro uhlí se ani jedné z nich teď nechtělo. Vzala si od Jitky skleničku a talířek se salámem.

Jitka se posadila k počítači, ukousla kus salámu a pak se přihlásila na internet do chatu.

?Víš co?? řekla Iva ?ukrojím k tomu chleba a udělám trochu zeleninového salátu..?

Byla ráda, že jí Jitka vzala k sobě. S Lukášem už dál být nemohla. Nic jí k němu nepoutalo, věděla, že by se brzo začali hádat. Ta Francie všechno uspíšila. Tam by s ním nevydržela.

Hraniční přechod už renault dávno minul, ale v autě byl vzhůru jen Lukáš. Za jízdy se ve vzpomínkách pořád vracel k Ivě. Těžce nesl jejich rozchod a kladl si to všechno za vinu. ?Možná, kdybych se jí víc věnoval?, říkal si, ale zároveň nemohl pochopit, proč s ním nechtěla jet na turné. Procházel si to celé v duchu ze všech stran, ale na nic nepřišel.

Čím víc se renault vzdaloval od Čech, tím víc cítil Lukáš v srdci bolest a jeho touha otočit vůz a jet zpět se zvětšovala. Neudělal to. Byla tady práce, a pak taky tady ti dva spolucestující. Tak tomu bylo vždycky. Vždycky tu bylo něco co mu organizovalo život. Něco, co mu nikdy nedovolilo se od všeho odpoutat a žít si podle svých představ?

?Hele Jitule, s kým to tam zase na chatu vykecáváš?? ptala Iva se smíchem od stolu se zeleninou a pokračovala: ?Není to ten magor ze včerejška, co nejdřív chtěl být tvůj Pán, a pak nevěděl ani co je désko??

?Uklidni se, tenhle se zdá být dobrej.. Píše, že prý mu něco takového jako jsem já, chybí do sbírky.? Odpověděla napůl vážně Jitka, ale pak se začala s Ivou taky smát.

?Však on tě ten smích přejde ? ráno neseš odpadky do koše ty ? je na tobě řada!? šermovala Iva s nožem v ruce, ?co myslíš stačí nám ta paprika??

?No, podle toho na co jí chceš použít? kontrolovala Jitka.

?Náhodou, kdyby byla pálivá a pak jít hned s nějakým chlapem..? To už se ale obě smály naplno.

?Tak to ti děkuju.. Chtěla jsem si otřít oči od slz, jak jsem se smála, a teď mi pálí.? Řekla Iva, naoko nazlobeně.

?Lepší oči než pipina? Počkej já ti udělám výplach.?

Uzavřela debatu Jitka, vyndala z lékárničky optal a jala se vyplachovat Ivě oči. Byla ráda, že tu teď jsou spolu. Sama jí nabídla, že tu může nějakou dobu zůstat. Nechtěla být v cizím městě sama a nakonec i na to tahání uhlí teď budou dvě..

První díl seriálu Příběh: Příběh I.,             Předchozí díl seriálu Příběh: Příběh III.,  díl 1. |  díl 2. |  díl 3. |  díl 4. |  díl 5. |  díl 6. |  díl 7. |  díl 8. |  díl 9. | Následující díl seriálu Příběh: Příběh V.,             Poslední zveřejněný díl seriálu Příběh: Příběh IX.,

Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_3550 
[ 21.4.2018 - 09:28 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.067941904067993 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.062687158584595 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.13078689575195 sekund Size: 44072 bytes