NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_8616 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Podle vyjádření redakce      [NTPT ]
Omluva      [Liška ]Znamkovali

Existujici
1

Alespon registrovani
1

vsichni
1


()
(1)
(1)
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 11.5.2005 12:02:04 )
Spisovatel II.
Přečetlo 3204 lidí celkem 4014 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 2 lidí 2 krát. Nové2 (zobrazit komentáře)
Popřípadě když se snoubí zábava s prací :o)
Vkladatel:Liška ., Autori:Liška  Témata : Spanking    Femsub    Maledom    Rubriky : Povídky   

ON:
Týden uplynul jako voda a moje nová asistentka zvonila u dveří. Když vstoupila do dveří, zůstala způsobně stát, ani se nehnula. Nejraději bych začal ihned s ?výchovou?, ale jsem spisovatel a tak jsme se pustili do diktování mé knihy.Myšlenky se ze mne řinuly zcela samy, stránek přibývalo a asistentka, zbavená nervozity, psala rychle a bez zjevných potíží a překlepů. Za dvě hodiny jsme napsali obvyklou dávku stránek a ještě něco navíc.

?To je mi ale vedro?, postěžovala si .
?Tak se jdi osprchovat,? navrhl jsem a ona souhlasila.
?Svlékni se tady,? nařídil jsem jí. Zdráhavě uposlechla a když přede mnou stála nahá, vzal jsem ji za ruku a odvedl do koupelny.
?Seznámím tě s tím vybavením, které tě minule zaujalo,? oznámil jsem ji. Moje sprcha je po stranách vybavena třemi páry nerezových zapuštěných kruhů. Čtvrtý pár je zabetonovaný do stropu. Vyndal jsem ze skříňky náramky, tentokrát plastové, a připevnil je na její ruce. Na kovové kroužky jsem zacvaknul karabiny s krátkým lankem. Druhé konce lan jsem karabinkami zacvakl na kruhy u stropu. Zůstala bezmocně stát připoutaná pod sprchou a trochu nejistým pohledem mne sledovala.

?Neboj, bylo ti přece teplo,? uklidňoval jsem ji a pustil na ni úplně studenou vodu. Překvapením nemohla ani popadnout dech. Nechal jsem ji být a vrátil se k psacímu stolu. Pohodlně jsem se usadil do židle a čekal jsem. Za malou chvíli se z koupelny ozvalo?Mně už je strašná zima, prosím?. Vyndal jsem ze zásuvky důtky a vrátil se do koupelny. Zastavil jsem vodu a zálibně si prohlédl její bradavky , které trčely do prostoru. ?Budu tě muset trochu zahřát? konstatoval jsem a začal ji nečekaně vyplácet důtkami po celém těle. Asi ji to překvapilo, protože začala ječet, ale já nemínil přestat. Důtky svištěly vzduchem a její tělo pěkně červenalo. Když jsem se unavil , spustil jsem ruce a zhodnotil své dílo. Byla pěkně prokrvená a vyděšeně se na mne dívala s rukama přivázanýma ke stropu.

Sklouzl jsem zrakem k její kundičce. Byla pečlivě upravená, ochlupení upravené do úzkého elegantního trojúhelníčku. ?Máš kundu jako bezdomovec bradu,? oznámil jsem ji. ?S tím musíme něco udělat.? Vyndal jsem ze skříňky pinzetu a začal jí vytrhávat jeden chlup za druhým. Některé vydržela bez problému a jindy sykla bolestí. Asi po dvou minutách mne to přestalo bavit. ?Tohle by nás moc zdrželo? řekl jsem a vyndal ze skříňky holící gel a strojek. Nastříkal jsem gel na chlupy a prsty jsem vytvořil bohatou pěnu. Neopomněl jsem pořádně promnou a požmoulat poštěváčka, který se, notně vzrušený, hlásil o slovo. Pak jsem vzal strojek a kundu jsem vyholil pěkně do hola. Studenou vodou jsem ji pořádně opláchnul. ?Musíme jí otužovat? vysvětloval jsem. Nakonec jsem rozepnul karabinky a dal ji na chvilku svobodu. Obléknout jsem dovolil jenom tričko.

Přemístili jsme se do pracovny. ?Chyby v textu jsem nepočítal , ale odhaduji, že je jich padesát. Souhlasíš?? zeptal jsem se.
?Ano? zašeptala.
?Dobrá, ohni se přes stůl?, nařídil jsem. ?Pro jistotu tě přivážu.? Za náramky, které jí zůstaly na rukou, byla připoutána ke stolu. Potom jsem vzal pravítko a začal ji vyplácet na zadek. Po desáté ráně jsem byl tak mohutně vzrušený, že jsem jí navrhl pauzu. Sundal jsem kalhoty a zasunul jí ho do nádherně zvlhlé kundičky. Začal jsem přirážet a ona vzorně spolupracovala. Když jsem cítil., že budu hotový, obešel jsem stůl, chytil jsem ji za vlasy a vstrčil ji ho do pusy. Po pár pohybech jsem stříkal. ?Jsi šikovná holka,? pochválil jsem ji a uvolnil provazy, které ji poutaly ke stolu.
?Teď ještě něco uděláme s tebou,? řekl jsem a myslel na dárek, který jsem pro ni dopoledne koupil.

ONA:
Za týden jsem se už tolik neklepala, když jsem k němu šla. Naopak, docela jsem se těšila. Myslela jsem, že si hned najde záminku  k nějakému trestu, ale skoro dvě hodiny se choval úplně profesionálně,  jen diktoval a ani se mě nedotkl. Schválně jsem v textu udělala pár překlepů, ale vůbec si jich nevšiml.  Začínala jsem se bát, že mě prostě jen tak pošle domů, tak jsem se rozhodla ho trochu vyprovokovat.

Sundala jsem si svetr a protáhla se. "Je mi vedro.." prohodila jsem a čekala na jeho reakci. Chytil se! Sice se na mě podíval nějak zvláštně, ale navrhl mi, ať se jdu osprchovat. Svléknout jsem se musela před ním ještě v pokoji a pak mě za ruku odvedl do koupleny. Tam jsem poznala, co znamenal ten zvláštní pohled. Připoutal mě ke kruhům, kterých jsem si všimla už posledně, a pustil naplno studenou sprchu. To nesnáším, chtěla jsem mu říct, ale zuby mi drkotaly a já se nezmohla ani na slovo, jen jsem se na něj úpěnlivě dívala.  Nebylo mi to nic platné ? otočil se odešel do pokoje.

Chvíli jsem se zkoušela vykroutit z pout, ale pak jsem to vzdala. Co mám dělat? honilo se mi hlavou. Přijde mě odvázat sám, nebo na něj má zavolat? Co když odjede úplně pryč z bytu a mě tu nechá? Proč jsme si s ním nedomluvila nějaké tabu nebo stopku? Tohle jsem si nepředstavovala, když jsem snila o schůzkách s dominantem? Nakonec jsem se odhodlala: "Mně už je strašná zima, prosím," zavolala jsem a snažila se, aby v mém hlase zněla pokora.

Přišel a zas se tak zvláštně usmíval. "Budu tě muset trochu zahřát," prohlásil škodolibě a díval se mi na bradavky. Vodu sice zastavil, ale vytáhl důtky  a začal mě jimi šlehat po celém těle. Zezačátku to bylo hodně nepříjemné, ale postupně jsem cítila, že se mi po těle opravdu rozlévá krásně hřejivé teplo. Zaměřil se pohledem mezi mé nohy. Než jsem k němu šla, pečlivě jsme se upravila, tak jsem doufala, že se mu líbím. Spletla jsme se. Prohodil cosi nelichotivého o kozí bradě a vyndal ze zásuvky pod zrcadelm pinzetu. Je to normální sadista!, blesklo mi hlavou, když mi začal vytrhávat chloupky jeden po druhém. Naštěstí ho to za chvíli přestalo bavit a rozhodl se, že mě radši úplně oholí. Aspoň mi u toho pěkně promnul poštěváček, takže jsem skoro zapomněla, že předtím jsem byla naštvaná kvůli té ledové sprše. Ale pak to zase zkazil ? na závěr holení na ni pustil studenou vodu a poznamenal něco o otužování .

Konečně jsem si směla obléknout tričko a odvedl mě zpátky do pracovny.

Tam mě zas překvapil ? už po několikáté. "Chyby v dnešním textu jsem nepočítal," řekl, ?ale odhaduji, že jich bude tak padesát. Souhlasíš? "
"Ano," zašeptala jsem a v kundičce mi začalo zase zrádně tepat. Ohnul si mě přes stůl  a zase přivázal. Po deseti ranách pravítkem jsem měla pocit, že umřu, jestli se mnou něco neudělá. Asi to poznal, protože přestal s výpraskem, slyšela jsem rozepínání zipu a po chvíli jsem ucítila , jak do mě zezadu vstupuje. Chvilinku před vyvrcholením obešel stůl a dokončil to v mé puse. Asi minule poznal, že mi to chutná.

"Jsi šikovná holka." pochválil mě a odvázal mě od stolu. "Ale co teď uděláme s tebou?" zeptal se. "Přece tě nenechám zas odejít bez vyvrcholení? "
"Já minule neodešla bez vyvrcholení," přiznala jsem se. "Udělala jsem si to ve sprše."
"Myslel jsem si to," usmál se. "A za to, že jsi tak upřímná, pro tebe mám dárek." Otevřel šuplík u psacího stolu a podal mi podlouhlý balíček. Otevřela jsem krabičku a  našla krásný černozlatý vibrátor.
"Můžu si ho hned vyzkoušet?" zeptala jsem se.
"Musíš. A já se budu dívat, abych příště věděl, jak to máš ráda."


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_8616 
[ 25.4.2018 - 18:39 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.055666923522949 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.071879863739014 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.12774109840393 sekund Size: 41345 bytes