NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_685 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Seriál:Pandořina skříňka
A co se stane po jejím otevření.
Bastička otevřela tu svou a to tak, že naplno. Velice otevřené líčení antropomorfní čubinky na cestě sama za sebou. Popis přeměny v to, o čem předtím snila být. Cesta od první zkušenosti přes riskantní zlušenost se spakery ke zklamání až k nalezení paničky, která jí pomůže ve vytoužené přeměně. Vlastní pelíšek a potvrzení skutečností. Tak, ať je Ti v tom pejsčím světě hezky, Bastičko.Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Zatím není žádný komentář.


Znamkovali

Existujici
-

Alespon registrovani
-

vsichni
1


(1)
()
()
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 22.2.2005 20:34:19 )
Pandořina skříňka II.
Přečetlo 4461 lidí celkem 6533 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 0 lidí 0 krát. (zobrazit komentáře)
osm dní které změnily můj život, část druhá.
          

ABSTRAKT:Pokračování "autobiografického" :-) textu.

Vkladatel:basticka ., Autori:basticka  Témata : Comming out    Femdom    Maledom    Malesub    Gay/lesbi    Rubriky : Reálné zážitky   

První díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka  I.,aneb osm dní, které změnily můj život             Předchozí díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka  I.,aneb osm dní, které změnily můj život  díl 1. |  díl 2. |  díl 3. |  díl 4. | Následující díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka III.,Pokračovvání mírně autobiografických zážitků autora.             Poslední zveřejněný díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka IV.,Dokončení autobiografických zážitků autora

Den třetí, 19.8.

Odcházím na sraz BDSM+ lidí. Mám se tam setkat se svou Paní, která mne našla na chatu. Není to tak dlouho co jsem si stýskala, že nikomu nepatřím, kdy jsem psala povídky ? Záznam z deníku samotáře? a ?Čubka Asta? a vida už mám Paničku a mám se s ní večer setkat. Přicházím na místo srazu o něco dřív a nevím co dělat, jak zjistit kteří jsou ti za kterými jsem přišla. Restaurace se skládá ze 2 částí. Všichni hosté jsou v té první a tak si tam sedám ke dveřím, abych dobře viděla a současně také byla viděna.

Opakuje se situace jako před 3 měsíci. Panička ví jak vypadám, já však neznám její tvář. Předpokládám tudíž, že se ke mně přihlásí. Krátce po zahajovací hodině srazu se větší část osazenstva zvedá a přesouvá se do druhé místnosti. Po chvíli se odhodlávám a jdu zkusit zda nepatří ke srazu z internetu. Odpovědí je mi smích, že prý záleží na tom jaký mám na mysli. Dva z přítomných se mi představují, ostatním jsem lhostejná.

Představuji se jim také. Usedám kousek stranou a čekám na Paničku. Čekám dlouho, květina pro ní pomalu uvadá a Madam stále nikde. Sedím tady již 2 hodiny a zvažuji zdá má čekání ještě smysl. Přijde vůbec někdy? Ten, který se mi představil se mne ptá na koho čekám. Dozvídám se, že má Paní tady celou dobu sedí. Jdu k ní, odevzdávám ji kytičku a čekám co bude následovat. Jsem šťastná, že čekání je u konce, ale také zklamaná, že se ke mne má Paní nehlásí.

Madam sedí na druhé straně stolu v rohu obklopena lidmi a já se k ní nemohu dostat. Když Paničce upadne něco pod stůl vrhám se proto a jsem šťastná když to ode mne přebírá. Má Paní opouští své místo v rohu. Přichází čas pro čubu. Kamarádka Madam se stává její komtesou a ponouká ji co se mnou udělat. Kalhoty dolů, zní rozkaz. Pociťuji cosi co neznám, stud! Já velký naturista a stydím se sundat kalhoty! Nakonec dostávám kalhoty na půl žerdi. Ještě že jsem si vzala slipy! Pak je mi přeci jenom povoleno se zase obléci.

Mám recitovat nějakou básničku, ale ačkoliv jsem před léty byla solidním recitátorem nejsem schopna vydat ze sebe ani hlásku. Okno jako hrom a jakákoliv snaha Madam s komtesou mi pomoci je marná. Má Paní se zlobí. Radši bych nahatá běhala tady po lokále po čtyřech celý večer než tohle. Musím na všechny čtyři a jsem bita. Po trestu musím zůstat na zemi. Panička mi objednává misku s vodou. Kdyby aspoň tady nebyl ten pingl! Takový trapas! No co se dá dělat? Paničku poslouchat musím i když je tu takový rušivý element. Během zbytku mého pobytu si na pingla zvykám a už mi nevadí. Smím vlézt pod stůl a Madam s komtesou si odkládají nožky na mé tělo. TO JE SLAST!!! Jsem vyvolána zpod stolu a od komtesy dostávám kostičky. Mňam. Od Madam dostávám na zapití trochu portského. Prosím Paní, zda by mne pro dnešek už nepropustila. Madam tak činí a já po 4 hodinách odcházím. Při odchodu Jí upozorňuji, že týden nebudu z rodinných důvodu k zastižení.

Opouštím Madam a tento prostor, je mi smutno, že odcházím a vím, že ženská dominance mi vyhovuje.

Den čtvrtý, 28.8.

Sedím v autobuse a jedu přes celou republiku na sraz BDSM+ lidí. Ještě cca před 14 dny jsem vůbec nepočítala s tím, že bych někam jela. Účast je na něj podmíněna ručitelem a já žádného neměla i když jsem tam moc chtěla, abych si snad při troše štěstí našla Pána, Paničku nebo dokonce oboje.

Při náhodném povídání na chatu s jednou ženou přišla řeč i na tenhle sraz, a byla jsem tázána zda na něj pojedu. Popravdě jsem odpověděla, že nemám ručitele.Dotyčná osoba mi nabídla, své ručení a tak teď sedím v autobuse. Jsem rozpolcená, protože od té doby už pominul můj hlavní důvod mé účasti. Mám svou Paničku, Ona tam ale nebude a co já tam tedy bez ní ? Jediný důvod mé účasti na této akci je tedy moje ručitelka, nemůžu jí přece zklamat a nepřijet když se za mne postavila.

Když jsem nasedala byla zima, musela jsem se nabalit a teď, čím víc se blížím k cíli tím více se otepluje a já začínám mít problémy s oblečením. Přijíždím do cílového města a začíná honička. Všechny další spoje které mě dopraví až na místo srazu na sebe navazují a jakékoliv zpoždění znamená komplikaci. Po hodině honění a nervů zda vše stihnu, dorážím na místo srazu. Nacházím zde komtesu a sedám si k ní. Mé více než 7 hodinové cestování je u konce. Ještě si dopřevléci na záchodě to, co nešlo cestou, něco málo k pití a konečně je klídek a pohodička.

Čekám jako všichni ostatní na grilování masíčka, sleduji cvrkot, seznamuji se s několika lidmi a čas plyne. Konečně jsme se dočkali, gril byl zprovozněn a masíčko šíři svou libou vůni do okolí. Už je dokonce i nějaké hotové a tak si jdu dát kousek krkovičky. Mňam!! Od mého příjezdu uplynulo již několik hodin a setmělo se. Najednou mou pozornost upoutává dění na place kus ode mne. Promenáduje se tu krásná klisnička.

Po chvíli se objevuje na scéně další dívka, subinka v latexu a večer začíná nabírat obrátky. Vedle mne usedá subík s obojkem. Když to vidím nedá mi to a vytahuji svůj kovový stahovák zpod košile.

Náhle mne oslovuje nějaký muž, je to ten, který se mi na minulém srazu představil. Jak je zřejmé je to Dominant. Říká, že se mu můj stahovák moc nelíbí, že mám jít s ním a dá mi na krk něco lepšího. Zvedám se a odcházíme k jeho autu. Vyndává si svoje nádobíčko v kufříkách a já mu jej pomáhám odnést zpět. Před ostatními mi nasazuje náramky, obojek, připevňuje na něj řetěz. Musím dát ruce za záda, provádí mě uličkou mezi stoly, jsem nucena si sednout na bobek a jsem přivázána ke sloupku. Zůstávám takhle dostatečně dlouho, abych měla problémy to ustát a musím měnit pozici.

Nakonec přeci jenom Pán pro mne přichází, společně se svým asistentem mi nasazuje kuklu, roubík a rukávec. Dělá mu trochu problém můj svetr, překáží mu. Týrá mé bradavky. Skřipce a závažíčka se ocitají na mé hrudi. Taky mi dává pár ran a různě se mi věnuje. Musím vydržet závažíčka aniž by mi spadly. Samozřejmě, že se tak nestalo a já prožila jeho úderem o zem velké trauma ze selhání, které se během večera podobným způsobem opakovalo ještě několikrát. Bradavky ještě nejsou dostatečně vycvičeny. Nechává mě se závažím v předklonu zase nějaký čas trpět a hloubat si sama v sobě a věnuje se pouze své subince. Když usuzuje, že mám dost (ruce tedy už mají) tak mě odstrojuje, nechává jenom kuklu, obojek a za řetěz mne opět přivazuje ke sloupku u lavičky.

Vrací se ke své subince. Nechává mě takhle odpočívat nějakou dobu, pak přichází a ptá se jestli chci pokračovat. Velmi ráda souhlasím. Dohadujeme se, že se tentokrát bude věnovat mým genitáliím. Jeho asistentka mne ve stoje přivazuje ke stolu s rukama za hlavou. Dostávám závaží na koule i penis (přes váhu ? provaz natažený od mých genitálií na krk stojícího subíka proti mne.). Přesně nevím kolik to bylo, ale je to určitě přes kilo! Pak následuje cévkovaní, znovu závaží na bradavky a takto mě nechává opět nějaký čas. Užívám si "klidu" a On se mezitím zabývá svojí partnerkou. Končíme. Je 5 hodin ráno! Mám v této chvíli skoro 4 hodiny mučení za sebou. Kdo ještě nespí a dívá se na nás co to vyvádíme, tak jde spát nebo jede domů. Já se rozhýbávám, rozdýchávám a odjíždím taky zhruba po 6 hodině ranní. V 7 už na to zase mám chuť!! Pokračování....

První díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka  I.,aneb osm dní, které změnily můj život             Předchozí díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka  I.,aneb osm dní, které změnily můj život  díl 1. |  díl 2. |  díl 3. |  díl 4. | Následující díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka III.,Pokračovvání mírně autobiografických zážitků autora.             Poslední zveřejněný díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka IV.,Dokončení autobiografických zážitků autora

Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_685 
[ 24.4.2018 - 00:50 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.071932077407837 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.053891181945801 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.12598204612732 sekund Size: 46375 bytes