NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_7944 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
"Zvířátkův"      [Liška ]
NTPT [ 23.11.2004 - 15:20 ] A dost      [Tygřička ]
Re: NTPT [ 23.11.2004 - 15:20 ] A dost      [WACO ]
Re: Re: NTPT [ 23.11.2004 - 15:20 ] A dost      [Tygřička ]
Re: Re: Re: NTPT [ 23.11.2004 - 15:20 ] A dost      [WACO ]
Re: Re: Re: Re: NTPT [ 23.11.2004 - 15:20 ] A dost      [Tygřička ]
K češtíně:-)      [zvířátko ]
Tygřička, Liška      [WACO ]
Re:      [Liška ]
Re: Re:      [WACO ]
A dost      [NTPT ]
Mírně nesouvislá poznámka      [Blue ]
WACO [ 20.11.2004 - 21:58 ] Re: Trocha kritiky      [Tygřička ]
Re: WACO [ 20.11.2004 - 21:58 ] Re: Trocha kritiky      [WACO ]
Blue [ 19.11.2004 - 15:56 ] Re: Trocha kritiky      [Tygřička ]
Re: Blue [ 19.11.2004 - 15:56 ] Re: Trocha kritiky      [WACO ]
Re: Re: Blue [ 19.11.2004 - 15:56 ] Re: Trocha kritiky      [Liška ]
Re: Re: Re: Blue [ 19.11.2004 - 15:56 ] Re: Trocha kritiky      [WACO ]
Re: Re: Re: Re: Blue [ 19.11.2004 - 15:56 ] Re: Trocha kritiky      [NTPT ]
Autorský dotaz for redakce      [basticka ]
Re: Autorský dotaz for redakce      [Terrier ]
Trocha kritiky      [Tygřička ]
Re: Trocha kritiky      [zvířátko ]
Re: Trocha kritiky      [WACO ]
Re: Trocha kritiky      [Blue ]Znamkovali

Existujici
1.285

Alespon registrovani
1.5

vsichni
1.307


(6)
(3)
(3)
(1)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 19.11.2004 01:17:21 )
Ponynka IV
Přečetlo 4547 lidí celkem 6500 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 8 lidí 25 krát. Nové25 (zobrazit komentáře)
Příběh dokončený čtenáři.
          

ABSTRAKT:Přinášíme dvě verze ukončení příběhu o ponynce. Jednu z pera čtenářů, druhou z autorské dílny Zvířátka.

Vkladatel:Azxarza ., Autori:Azxarza basticka  Témata : Femsub    Maledom    Pony, dog, zoomorfia    Rubriky : Povídky   

Slovo redakce: Jistě si pamatujete na Zvířátkův seriálek o ponynce.
V závěru třetího dílu byli čtenáři ds-life vyzváni, aby příběh dokončili. Vítězem soutěže se stává Azxarza spolu s Bastičkou. A zde je jejich verze:Přes noc si dokázala udělat ve svých pocitech jasno. Byla krajně nevyspalá, oči ji bolely od pláče, ale stálo to za to.Ve svém celonočním, vnitřním, tvrdém boji nakonec došla k závěru, že se jí její dosavadní život moc líbil. Měla strašně ráda ty okamžiky brutálního sexu se svým Pánem. Vždycky když skončili byla tak příjemně vyčerpaná, tělo rozbolavěné, ale za ty prožité orgasmy to stálo. Nedokáže už bez toho všeho žít, chtěla by to mít co nejčastěji, nejlépe každý den !! Ovšem to, co prožívá tady je taky krásné, ten Pánův pohled! Cítí se tu dobře a jediné co ji vlastně opravdu z toho všeho co zažila předtím chybí je sex. Nakonec se tedy po dlouhém nočním zvažování nezvratně rozhodla. Vybrala si současný stav s tím, že tedy vše krásné z toho předtím musí oželet. Svůj živočišný chtíč odloží k ledu, ale za přítomnost jejího nového Pána a jeho laskavost to rozhodně stojí.

Když si ráno pro ponynku přišel její Pán nevycházel z údivu. ?Děvče, jak to vypadáš? V tomhle stavu přece nemůžeš na výcvik!? ?Pane, prosím Vás, já nechci zanedbávat výcvik! Prosím cvičte mě i dneska, Pane. Chci být zcela vaše poslušná ponynka, naplno, Pane!? Takovému naléhání nemohl odolat a pustil se do jejího opatrného strojení. Nastavovala se tak, aby se jí co nejvíce mohl všude dotýkal, ale on toho nezneužil. Pomyslel si sice, že tohle u ní ještě nezažil a mile ho to překvapilo. Když byla ustrojena, Pán si ji odvedl a cvičil velice opatrně a citlivě s ohledem na její stav. Přesto ponynka měla problémy a když nastal čas oběda bolelo jí celé tělo. Po obědě ji Pán chtěl dát volno, ale ona to se vší rozhodností, které jí její postavení umožňovalo odmítla. Odpolední trénink byl poměrně krátký. Přes všechnu opatrnost Trenéra ponynka několikrát nepříjemně škobrtla a namohla si přitom i kotník

Když ji Pán po skončení drezůry ošetřoval jako každý jiný den a vyhýbal se obezřetně jejím intimním partiím i tehdy, když mu je teď záměrně nastavovala, ponynka to už nevydržela a zaprosila: ?Pane, prosím, úplně celou! Bolí mě celé tělo a potřebuji Vaší masáž i jinde.? Po těchto slovech se Pánovi ruce v masírování jejího těla zastavily, pohledy očí se střetly a oboje se naráz rozzářily. Teprve teď se jí začal věnovat opravdu důkladně a všude. Jemná masáž skončila a ponynka se vděčně přitulila ke svému novému Pánovi. Něco se ale změnilo - kamkoliv se teď hnul šla s ním i ona. Byla úplně nahá a neměla chuť na tom cokoliv měnit. Jenže Pán ještě musel odejít do stájí za prací. Toužila jít s ním, ale on jí poslal obléci. ?Musí to opravdu být, Pane?? ?Ty se nechceš obléknout?? ?Nechci mít na sobě, co tady budu, už nic jiného než postroj, můj Pane!? Ponynka znovu uviděla v jeho očích ty krásné hvězdičky, které jí způsobovaly příjemné mrazení a které na svém Pánovi tolik milovala.

Druhý den byla ponynka v plném tréninku velice schopná a její Pán s ní byl nadmíru spokojen. Dokázala hravě všechny věci, které ji do nynějška dělaly problémy. Večer byla tak utahaná ale zároveň i šťastná, jako ještě nikdy v životě. Po masáži, když chtěl její Pán odejít ho ponynka zastavila. ?Kdyby jste chtěl, Pane, tak vám Vaše ponynka bude plně k dispozici a můžete si s ní dělat co budete chtít!? Překvapeně se ve dveřích pomalu otočil a ona uviděla v jeho očích hvězdičkové otazníčky. ?Ano, Pane i TO se mnou můžete dělat kdykoliv po tom zatoužíte!?

Když to Pán uslyšel pro jistotu se zeptal, zda to myslí opravdu vážně. Odpovědí mu bylo jen rázné kývání hlavou jeho ponynky. Svlékl se, přistoupil k ní a ? Když šli pozdě k ránu spát byli oba příjemně unaveni a zároveň i šťastní. Ponynka nečekaně zažila jeden z nejlepších sexuálních zážitků, které do té doby měla.

Následující den se od tohoto přelomového moc nelišil. Bylo to s podivem, ale ponynka byla při svém výcviku nejsvěžejší v těchto posledních dnech a všechno co předvedla bylo dokonalé. Pán byl s jejím výkonem tak spokojen, že rozdával odměny ve velkém.Večer spolu prožili opět báječné chvíle při vášnivém sexu, ale tentokrát použil hrubšího přístupu než minulé noci. Ponynka si tak prožila svoji nejkrásnější sérii orgasmů v životě. Teď už najisto věděla, že se té dlouhé noci rozhodla správně.

Prázdniny ubíhaly a proměnily se na výcvik, sex, jídlo a spánek. Pokud šel její Pán plnit povinnosti do stáje, byla vždy po jeho boku. V okamžicích volna, kdy usedl do křesla, vkládala svou hlavinku do jeho klína a prožívala okamžiky absolutního štěstí.

Jenže 40 dní uteklo jako voda? Její pobyt na statku se blížil ke konci a bylo načase se rozloučit. Ponynka začala být nesvá už večer předtím. Nemluvila, hlavu svěšenou a utrápený pohled. Nebylo možné to přehlédnout. I Pána to zarazilo a proto se starostlivě zeptal: ?Děvče co tě trápí, nebolí tě snad něco?? V tu chvíli už neunesla to skrývané napětí, zhroutila se mu k nohám a skrz vodopád slz přerývaně vyhrkla to, co jí leželo na srdci nejvíc: ?Prosím můj Pane, nemohla bych tu s Vámi zůstat? Budu hodná, udělám vše co si kdy budete přát, jen když už nebudu muset odsud nikdy odejít !? Pán se podíval ponynce zpříma do očí a ona zpozorovala, jak se najednou hvězdičky v jeho očích, proměnily na šibalské ohníčky lásky a už tam zůstaly zářit natrvalo.

Následující den si ponynka odjela do města vyřídit své náležitosti?..A tady je původní závěr z dílny Zvířátka:Přes noc si dokázala udělat ve svých pocitech jasno ? přinejmenším v tom, kde jí bude líp. Pevně se rozhodla, že už svého bývalého Pána nechce, jen zbývala otázka, jestli chce toho současného ? jestli s ním začne žít se vším všudy. Z doby, kterou měla trávit na ranči uplynula víc než polovina a ona ještě pořád nedokázala dát souhlas ani k intimnějším dotykům, natož pak k sexu.

Ponynka měla trošku strach ? toho muže si nevybrala, byl jí vnucený, na druhou stranu jej začínala mít moc ráda, jenže úplně jinak, než byla zvyklá. Tohle nebylo žádné fyzické vzrušení a touha po sexu, kvůli které byla ochotná strpět i bití. Tohle byly úplně jiné pocity. Důvěra, odevzdanost, podřízenost a vzrušení jen na okraj, jako doplněk vztahu. Nakonec ale dospěla k rozhodnutí, že pokud chce na ranči zůstat, musí si svůj vztah ujasnit.

Hned ráno si vyžádala se svým Pánem rozmluvu. Byl překvapený, ale zároveň velice potěšený. ?Už dlouho jsem si přál s tebou žít. Máš to rozhodnutí dobře rozmyšlené?? ?Ano, můj Pane. Můj první Pán si mě nevážil, když mě dokázal prohrát v kartách. Vy jste ke mně laskavý, mohu Vám věřit, cítím se s Vámi v bezpečí. Budu s Vámi ráda.?


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_7944 
[ 21.4.2018 - 21:26 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.084832906723022 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.077642917633057 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.16267991065979 sekund Size: 53935 bytes