NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_7463 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a móda


Komentáře k :

Oficiální článek ( 28.2.2006 11:16:51 )
Dominantní dominant
Přečetlo 4796 lidí celkem 6855 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 63 lidí 152 krát. Nové152 (zobrazit komentáře)
...aneb co se na netu všechno nenajde...
          

ABSTRAKT:Další typická "jedůvka" od Doneko.

Vkladatel:doneko ., Autori:doneko  Témata : Mezilidské vztahy    Humor a BDSM...    Maledom    Femsub    BDSM lifestyle,24/7...    Rubriky : Reálné zážitky    Eseje a úvahy    Začátečníkům    BDSM v praxi   

Zobraz článek         


(NEW) SMMAN    [ 21.6.2007 - 22:19 ]      Nic moc komedie
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Četl sem články o sadomasu, kde kde bylo sm popisovaný s velkou nadsázkou a někdy v pubertě jsem se tomu smál jak ničemu. Dáma nezkrotná:-p ještě zapoměla napsat, že nechává čubku pít vodu z hajzlu do dna nebo tak něco, aby jsme pochopili, že to je sranda. Po odeznění údivu jsem se tomuhle zasmál stejně jako těm článkům v pubertě. Chdáček neposlušná čubka, kterou si dáma nedokáže postupně zpracovat, přez to že je tak neúnavná. To se asi bude muset chudinka vyplatit sama, když je pro dominu příliš velká výzva. A co všichni ti neschopní dominati, až na Dámu nezkrotnou? Co s nimi bude? No nechme ji, ona přitvrdí a pak to bude konečně doopravdy vtipný.


(NEW) lesha1    [ 2.9.2006 - 22:59 ]      trochu neskoro, ale predsa:-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Doneko, skvely postreh...:-)Precitala som si aj komentare a nestacim sa divit...Milkov, Metalski, Terrier..citala som kdesi clanok, v ktorom mali vsetci traja odpovedat na urcite otazky tykajuce sa dominancie. A teraz, ked citam tuto jedovitu debatu medzi nimi,vcetne sposobu vyjadrovania sa,no..prekvapenie je naozaj na mojej strane. Som registrovana aj v Eleferne, viem o com to je a teraz len ziram...len tolko...


(NEW) Chrystianu    [ 24.10.2006 - 10:15 ]      Re: trochu neskoro, ale predsa:-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

máme z toho asi podobné dojmy a myslím že číst komentáře bylo o mnoho výživnější neš samotný text, největší sranda je kdyš první slova potrefené husy zní "Já nejsem potrefená husa, ale....." ať je to jak chce bavil jsem se


(NEW) Terrier    [ 10.9.2006 - 14:41 ]      Re: trochu neskoro, ale predsa:-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Terrier? Jedovitá debata? sposob vyjadrovania? .... Že jsi nechtěla napsat moje jméno?.....

Pakliže ano, řekni mi prosím proč?


(NEW) Njal    [ 4.9.2006 - 23:28 ]      Re: trochu neskoro, ale predsa:-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Oni totiz clanok nepisali dokopy. Spachala ho Blue, a obehla kazdeho z nich samostatne ;-)


(NEW) Blue    [ 5.9.2006 - 12:05 ]      Re: Re: trochu neskoro, ale predsa:-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

-> Njal [ 4.9.2006 - 23:28 ] Tjo, spáchala a stále si myslím, že výsledek byl fajn. :-)


(NEW) Wolfmaster    [ 25.4.2006 - 20:50 ]      OT
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

-to předchozí ohňové zboží mi připomnělo historii. místo bylo jiné (Mageo), někteří účastníci vytrvali. jen se prohodily role.-


(NEW) NTPT    [ 1.5.2006 - 11:38 ]      Re: OT
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Možná role, ale nikoliv názory.


(NEW) Wolfmaster    [ 1.5.2006 - 12:36 ]      Re: Re: OT
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

-opravdu???.-


(NEW) NTPT    [ 2.5.2006 - 09:34 ]      Re: Re: Re: OT
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Opravdu. A i kdyby, wlku ty coby heretik přeci sám podporuješ názorovou flexibilitu páteří ? Nebo je to (už)zase hereticky :o) jinak ?


(NEW) Liška    [ 2.5.2006 - 19:34 ]      Re: Re: Re: Re: OT
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Co má hereze společného s názorovou flexibilitou? A co přesně je názorová flexibilita páteří? Nebo to jsou zas narážky na něco z minulosti?


(NEW) NTPT    [ 26.3.2006 - 05:25 ]      Co to tady je za binec ?
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Vážení, hádejte se, plivete tady po sobě flejmy , třeba i perte se a žerte se , koneckonců tenhle protor je na to +-autobus určen ale bordel s tapetováním nesmyslů to mi tady laskavě nedělejte. Nebo budu zlý.


(NEW) Asdareel    [ 22.3.2006 - 22:38 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tak už jsme tu dospěli až ke strategickým rozborům WWII :-)) Připomíná mi to pionýrské, bohatýrské časy průvodce, kde diskuse s jistou identitou končívaly pravidelně u bratří Mašínů a Johna F. Kennedyho :-))

Mimochodem, když už jsem zmínil průvodce... nikdy bych si nepomyslel, že bude možné, abych na tento server zavzpomínal s jistým záchvěvem nostalgie, leč stalo se...;-) Nemáte náhodou někdo staré archivy? Pomohly by mi v mé připravované knize "Jak jsem se mýlil v BDSM." Ano, ano, již se začínám ohlížet nazpět a uvažovat o psaní memoárů :-)


(NEW) Njal    [ 22.3.2006 - 23:12 ]      Re: Asdareel, [22.3.2006 - 22:38]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Jeden archiv bych mel, libit se Ti vsak nebude...


(NEW) doneko    [ 22.3.2006 - 14:26 ]      doneko jde do důchodu :o)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

když tak pročítám příspěvky říkám si že už se raději nebudu snažit odlehčit témata trochou humoru, protože by se mi mohlo v brzku stát že budu ukamenována :o)))) Takže slavnostně slibuji že už se budu vyjadřovat pouze budu li tázána a do budoucna si odpustím jakýkoli nešvar typu. znevažování svatého, nebo projevování vlastního názoru :o))))


(NEW) Asdareel    [ 22.3.2006 - 22:42 ]      Re: doneko jde do důchodu :o)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nééééééééé, nepřestávej, vždyť pak by už v bdsm luzích a hájích nebyla vůbec žádná sranda :-))


(NEW) Imobil    [ 22.3.2006 - 14:07 ]      Pobavil jsem se :-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Jistí galktičtí vyslanci mě upozornili na skutečnost, že nejen v oblíbených auditoriích se vyskytují věty hodné pozornosti, ale též zde se dějí zajímavé věci ... nemýlili se :-) Svižně jsem přečetl co jsem za pět minut stihnul a vážně se mi to moc líbilo !!! Asi to budu dělat častěji :-)
Sorry za OT ;-)


(NEW) Blue    [ 21.3.2006 - 22:49 ]      ;-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

... nechci se vám do toho moc motat, lidé dobří, víte, nezlobte se na mě, ale mě celá tato diskuze přijde už několik desítek příspěvků blbostní, už si fakt jen zbytečně "dáváte do nosu". A o co, že se to tady vlatně dohadujete? ;-) Ono už to ani nějak nejni zřejmo.
Víte, trošku mě mrzí, že místo pochvaly támhle Pawelovi, za jeho - podle mého docela vydařený kousek - tady vyplýtváte tuny písmenek - a proč vlastně?
A ještě něco Vám povím: mezi lidem ouchylným se tak často ozývá volání po toleranci od ´vanilek´... my sami mezi sebou ji máme bohužel pomálu... tož, myslím, že by nebylo od věci se nejdřív chovat sami k sobě lépe. :-)
Omlouvám se za ten tón - nechci být jako kazatel. Jen - ono je to něco, čeho si už delší dobu všímám - na netu i reálně a to mě pak nutí k něčemu mezi úšklebkem a smutným úsměvem... Tak tolerance říkate?...Hmmmm...
Hezký večer všem.

P.S. Díky Petře :-) - ale ono na některé věci člověk (ani ufon) nemusí být vůbec psycholog - stačí se jen koukat / poslouchat a naslouchat / a trochu filtrovat. ;-)


(NEW)NEZNAMY_2611  ( Metalski,Metalskiseznam.cz )   [ 21.3.2006 - 23:44 ]      Re: ;-)
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ehm mno jsem zvyklej, že tydle lidi mají plný huby keců o toleranci, jen pokud jde o ně samý. Ovšem sami netolerují vůbec nic a běda, mít jiný názor, nebo jim "znesvětit" humorem jejich ideologii. Nic nového pod sluncem. Ale jak tohle má souvislost a Pawlem, ten psal jiný článek ne? Ten jsem nečet, nebaví mě číst tyhle něčí výplody fantazií, mám flastní a vystačím si. Dokonce mě to nebaví ani v případě, že bych se chtěl vzrušit a masturbovat u toho, i na tohle mám jiný způsoby. A psát tam výplody : ano krásné a poučné a podobně.....toho tam napíšete dost sami. Nic, jen jsme si vyměnili s doneko pár názorů a zjistilo se, jako už párkrát, že byly způsobeny jednostrannou nedostatečnou informovaností, tak jak je tomu většinou u nějakých fám o mně...


(NEW) Pawell    [ 22.3.2006 - 12:38 ]      Re: Re: ;-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nechtěl jsem reagovat, ale když jste mne zmínili.. :-) Příběh jsem nepsal proto, aby sváděl k masturbování (i když proti podobným povídkám nic nemám - taky jsem psal takové, proč ne..), ale tentokrát jsem se tomu obloukem snažil vyhnout - vyjma pasáží, o kterých jsem si myslel, že do děje a souvislostí prostě patří.. A k poznámce - "krásné a poučné" - potěší mne to, lhal bych kdybych napsal že ne, ale taky se dokážu zamyslet nad tím, když někdo napíše co se mu nelíbí..


(NEW) Blue    [ 22.3.2006 - 12:10 ]      Re: Re: ;-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No, však já to opravdu nepsala jen Tobě, Metalski, víš;-) Bylo to takové moje lehoučké, maličké šprtnutí "do všech". Boť tento nešvar vidím tam a onde a tuhle a krčí se mi z toho nos. Vídávám, slýchávám na sebe útočit lidi, které sama znám (a nepovažuji je za blbce) a strašně se divím, kde se to bere... Jako bychom STOPKU uměli používat jenom při scénkování... A s Pawellovým článkem to pochopitelně souvisí jen nepřímo - a to tak, že zatímco pod jeho dílkem, které se mně osobně dost líbí je 10? reakcí a zde x-desítek (blbostních) výkřiků. Opakuji: nemyslím tím teď opravdu jen Tebe, ale celou uplynulou diskuzi. Ale to už bych se opakovala. Jsem ráda, že jste si to vysvětlili. Hodníííí :-)Malííí. :-) Velcííí. :-)(Vyberte si).


(NEW)NEZNAMY_3780  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 12:52 ]      Re: Re: Re: ;-)
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Blue já jsem nikdy nic jako STOPKU nedomlouval a nepoužíval. Představuju si sám sebe v roli té ženy, jak mi nějaký trouba říká, víš a kdyby to moc bolelo a nemohla jsi už vydržet, tak řekni STOP a já přestanu....po téhle větě bych zcela určitě utekl :-)) Takže tě musím zklamat :-)) Ale nikdo tu nekřičel, znáš mě přece, slyšela jsi mě křičet? :-))


(NEW) Blue    [ 22.3.2006 - 13:05 ]      Re: Re: Re: Re: ;-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

:-)) + ;-)) safra, nerozesmívej mě tady. Myslela jsem, že je ta "STOPKA" jasná.:-) Tak tedy naplnou houbu: "Když vidím, cítím, že ten s kým si hraju, už "má už tak akorát a víc nechce", tak patrně přestanu, pokud ne, pak jsem nebezpečné individuum a hoďte na mě síť:-)
Líbilo by se mi, když by taková stopka fungovala i v komunikaci. ;-)


(NEW)NEZNAMY_3780  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 13:42 ]      Re: Re: Re: Re: Re: ;-)
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Na plnou houbu? :-) To je nějaká nová sadistická praktika? :-) V komunikaci to je jiný, konverzace není nikdy dost :-)


(NEW) Blue    [ 22.3.2006 - 16:13 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tak ty neznáš plnou sadistickou houbu? ;-) Exituje i její masochistická forma ;-)
Co se věty o konverzaci týče, tady Ti nepřitakám, mně vyhovuje i "společně mlčet".
(I když podle toho, jak jsem se tady dnes rozepsala... :-)...)


(NEW) NTPT    [ 22.3.2006 - 13:03 ]      Re: Re: Re: Re: ;-)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

A jsme zase u tolerance. Ty jsi si stopku nedomlouval ? ok, žij si v tom. Ale proč nasazuješ psí hlavu lidem, kteří to mají hozené jinak ?


(NEW)NEZNAMY_3780  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 13:41 ]      Re: Re: Re: Re: Re: ;-)
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Moje neojblíběnější stopka je jméno toho ruský cyklisty Džamolidina Abdužaparova :-)))


(NEW)NEZNAMY_3780  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 13:38 ]      Re: Re: Re: Re: Re: ;-)
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ale jo to víš že jo, ale já dávám jako stopku slovní hříčky a těžko vyslovitelná slova, takže proto jsem ji nikdy neslyšel :-)))


(NEW)NEZNAMY_3222  ( www,www@www.net )   [ 22.3.2006 - 07:04 ]      Re: Re: ;-)
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

To co předvádíš moc o toleranci není a změny formulace výroků jsem si taky nějak nevšiml. A humor? Probůh, kde jsi ho ve svých výrocích viděl naposledy?


(NEW)NEZNAMY_3618  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 11:20 ]      Re: Re: Re: ;-)
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Těžko ve své tuposti a převážnosti můžeš nějaký najít....když se neumíš ani podepsat


(NEW) petr(angel)    [ 21.3.2006 - 21:59 ]      Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Předně se omlouvám autorce, že se nebudu vyjadřovat ke článku, nybrž k "diskusi" v komentářích.

Fascinuje mě zjištění, že ač Metalski v několika poslednich komentařich nepoužil pejorativniho vyraziva nebo cynizmu(resp. použiti bylo v rámci slušnych norem), pro ktery je tady tak známy, tak se mu od NTPT a Doneko dostava odpovědi, jakoby svou mluvu neuzpůsobil.

Že by přišlo na slova Blue(v komentářich u jiného článku), že ač Metalskiho ma rada a v některych jeho názorech se s nim shoduje, tak se ji nelibi forma, kterou on své názory na serveru prezentuje a že se mu může stát, že nebude čten, resp. že se k němu bude přistupovat s předsudky???

pozn: toto není obhajoba ani kritika, pouze postřeh a pokona věštěckým schopnostem(či snad "pouze" psychologicko-sociologickým schopnostem)Blue.

Dobrou noc,

Petr


(NEW)NEZNAMY_3629  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 11:34 ]      Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

psychologicko-sociologickým schopnostem blue.....no je fakt, že ona to se mnou umí :-)) Nevím jak to dělá, ale prostě ji neumím rázně poslat třeba do prdele, jako bych to udělal u jiných :-) Asi nějaký vesmírný technologie :-)


(NEW) Blue    [ 22.3.2006 - 12:14 ]      Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Áááále... technologie.... :-) Mám tě ráda a Ty asi mě. A tak jsi na mě hodný. A já na Tebe.


(NEW) NTPT    [ 21.3.2006 - 22:24 ]      Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Víš, oni němci od stalingradu dál taky jen chudáci ustupovali a ustupovali, zatímco je drtila zlá rudá armáda která šla furt dopředu a zastavila se až v berlíně. chudák utlačovanij hitler....

Jinými slovy. Metalák stačil oprudit kde koho a kde čím, a lidi vytočit do té míry že už je docela jedno, jestli v dané chvíli už z nedostatku jiné munice používá i "běžného cynizmu v rámci slušnosti"...

Mně se například osobně velice dotýká, že se mi furt naváží do dslife do serveru a mojí práce na něm - a pro BDSM orientované lidi.... Tomu se říká "šlapat jiným po bábovičkách" a v tom případě se dotyčný nesmí divit, že dostane kyblíčkem přes držku.

PS: za spoustu věcí kterou tady metalák káže bych se také podepsal, kdyb se nechoval jak šílený natěrač v grotesce, který natírá ohradu na bílo a vtom švunku přetře štětkou tam psa co chčije u rohu, tu pána čtoucího noviny, bicykl opřený o ohradu, koně kočího i s fiakrem , zeDˇpřilehlých domů, stromy blízkého lesa a snad by natíral až do austrálie kdyb ho nezastavilo středozemní moře......


(NEW)NEZNAMY_3867  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 13:59 ]      Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No vidíš v podstatě máš pravdu, co opravňovalo rusáky hnát němce až do Berlína? Logicky se měli zastavit na svých hranicích, čímž by splnili vyhnání nepřítele ze své země, jíž napadl. Ale dále už byli na stejné úrovni, jako Němci. Tak jako co měli co do Evropy ve 44tým vtrhnout Amíci, Kanaďani, Britové a já nevím kdo :-))


(NEW) Blue    [ 22.3.2006 - 16:09 ]      Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Inu, pro mě jsou, jak Amíci, tak Rusové stejná parta = agresoři. U Němců už to je dnes jinak, Ti se nechali zmanipulovat bláznivým Ádou, dostali na klapku a myslím si, že se i ponaučili... Rusové ani Amíci ještě pořánou lekci nedostali - tam je to podle mě spíš o tom, kdo má momentálně převahu, jinak mi připadají v projevech stejní - jen ta forma je trochu jiná. Ale to už jsme safra u politiky :-O. A já se jako Ufoun do politiky nesmím míchat, mohli by mě odvolat z mise. ;-)


(NEW)NEZNAMY_4146  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 16:46 ]      Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

V tom se shodneme.Amíci a nebo Rusi stejná zgerba, Amíci jsou horší o to, že si hrají jak všechny zachraňují, ale po té, co to tam vybombardují,pod záminkou domnělého nepřítele, aby tam pak vzápětí přesunuli svůj průmysl a těžili z cizího neštěstí. A my Češi, hloupý národ, lížeme prdel na střídačku jedněm a pak druhým


(NEW) WACO    [ 22.3.2006 - 15:08 ]      Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Někdo dostatečně reprezentativní a důvěryhodný je požádal o spolupráci a přesvědčil o nevyhnutelnosti takového kroku. A kdo požádal tebe o nevybíravé útoky na lidi, kteří by se v něčem opravdu mohli cítit dotčeni, bez možnosti vydiskutovat o co ti vlastně jde?


(NEW)NEZNAMY_4146  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 16:33 ]      Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Někdo dostatečně reprezentativní a důvěryhodný je požádal o spolupráci a přesvědčil o nevyhnutelnosti takového kroku....aby se pak bránil dalších 50 let komunistické tyranii :-)) To je zcela logické !! Proč nás nezachránili soudruzi z USA, všemocní, vševědoucí, všudejsoucí a mající patent na všechno nejlepší na této planetě? A kdo požádal tebe o nevybíravé útoky na lidi, kteří by se v něčem opravdu mohli cítit dotčeni, bez možnosti vydiskutovat o co ti vlastně jde?//// Sorry, ale jsi ty opravdu tak blbej a nebo to jen hraješ, nebo to děláš schválně?? Já třeba na tebe jsem už alegrickej, protože většího samce tura domácího jsem fakt dlouho nepotkal ani v reálu. Nevybíravé útoky....ty jsi fakt máčo, ty jsi jako myslíš, že chodím prostě někde a útočím jen tak na lidi? Tak skoč do zdi!! Už jsme zase u tolerace, běda, jak někdo vyjádří jiný názor, než má stádo zpitomělých kývajících oslíků !!! Tak je to útok!!! Nikdo tě nenutil zde směrem na mě cokoli psát, ale vždycky to uděláš, ať už píšu kdekoli. Tak jako nedávno na Lopuchu. Tak mě ignoruj a blij si ty svoje kecy mimo mě a nikdo na tebe nebude útočit.


(NEW) WACO    [ 22.3.2006 - 16:45 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Hmm, tak alergickej, povidáš. No, přestože se projevuješ jako rozenej demagog se stylu dialektickejch překrucovatelů čehokoliv, představ si, že mě právě ten tvůj "nekývající názor" zajímá. A zajímá až natolik, že jsem byl ochoten přejet kus týhle země a za svý, ne za režijku, a poptat se v reálu, protože v tom tvým soptění na skle se zkrátka nevyznám a v tom, co se na skle tu či onde objevuje podepsané jistým nickem, který se zde nedovede ani přilogovat, vidím v tom bezhlavé útoky nejen na svoje názory, ale i na svoji osobu a osoby některých známých a přátel, kteří si takové věci nezaslouží.
A koukám, jako odpověď na tuto vstřícnost, na kterou se mi dostalo směšně trapných výmluv že to nejde, se mi ještě dostává dalších přirovnání. No, měl jsi možnost mě potkat, milý příteli, alergiku Metalski :-)


(NEW)NEZNAMY_4211  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 18:01 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Nevím kam jsi byl ochoten jet, nevím, proč uvádíš nějakou režijku (pozn, já ji taky nemám)z toho je jen vidět, jak málo víš. Neříkám, že nejde se s někým setkat, ale prostě nechápu, co my dva bysme si povídali, a pro mě je to ztracenej čas, tak jak ostatně tady, ovšem narozdíl od osobního setkání, tady lze ve vedlejším okně dělat zase něco jinýho. Tedy z toho, že jsem propásl tu čest tě osobně potkat, už jsem měl pupínky, ale pudr to zpravil, teď ještě budu půl roku v depresi a nekonec se z toho snad dostanu, i když to hodně bolí, promiň lásko....Logovat se zde nehodlám, protože tady to není potřeba


(NEW) WACO    [ 22.3.2006 - 22:24 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ö, tak ty si už nevzpomínáš, pane velkomožný, o čem šla řeč. A vlastně vůbec nechápeš, o čem jsme se tam bavili, drahý příteli? Tak to abych byl vůbec rád, že jsi tu debatu na Lopuchu tady alespoň dokázal připomenout, mezi tím sklenařením. A s tím logováním, no, potřeba není. Ale že jsi tu dneska vůůůbec nevyjel po někom, kdo měl taky za málo se zalogovat, že? :-)
Víš, připomínáš mi sousedova psa. Ten taky hrozně štěká, dokud jsem za plotem. Jakmile projdu brankou, najednou ho není a teprve po chvíli se opatrně přijde nechat pohladit. Já tě hladit nepotřebuju, ale vidím stále, jak to štěkání na kohokoliv ti dělá moc dobře. Místo toho, abys si uspořádal věci z minula s jejich aktéry.


(NEW)NEZNAMY_4734  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 23.3.2006 - 07:51 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Vůbec nic na tom nemění fakt, že setkání s tebou považuju za ztracený čas. Vůbec netuším, aspoň z mé strany, o čem bych mluvil. A k tomu psovi? Víš já v reálu neštěkám, je to i tvůj omyl a všech, kdo si mě snad představují jak tady vztekle buším do klávesnice a jiných součástí hardware. Soudí snad podle sebe? Obyčejně v reálu, když poslouchám kecy podobné těm tvým, znuděně a flegmaticky sedím a koukám na strop, pokud je tam někdo stejného ražení se mnou, navážu s ním lehce ironický rozhovor, ze kterého ostatní poznají, že plácají kraviny. Takže žádný štěkání. A pokud už někdo nudí dlouho a nebo to třeba přežene, ale to se moc nestává, tak neštěkám, ale rovnou skočím do úsměvu a koušu a to bez varování :-) Natož, abych se nechal hladit. A tím ty prostě nic neuděláš, ani tady, ani v reálu, náš vztah můj milý je ve fázi,kdy myslím, že názor na tebe nezměním a vlastně nemám ani žádné pohnutky, abych to udělat třeba chtěl. Na Lopuchu to bylo to samý. Bavil jsem se na jedno téma s někým a naskákalo do toho x blbečků včetně tebe, někdo se bavil vážně, tak jsem mu odpovídal, potom to přešlo do ironického duchu a nakonec mi jeden ubožák vyhrožoval v poště napřed fyzickou újmou a nakonec soudama, za urážku na cti :-)) No, třeba mě jednou někdo takový donutí opravdu dojet a ukázat mu, že na takové výhružky musí mít ne jen klávesnici, ale jisté fyzické předpoklady, i když život mě už jednou vyučil v tom, že jsem praštil vola a pak jsem byl popotahován kvůli člověku. Takže počítám,že než bych našel tu tvoji režijku a dojel, tak mě to zase celý přejde :-)))Tak se s ním smiř a nech se oholit, vypadáš jako p.... :-D A já mám rád vyholenou :-DD


(NEW) WACO    [ 23.3.2006 - 09:24 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Víš, necítím potřebu hladit každýho neurotickýho podvraťáka co na mě blafne. A už jsem ti napsal, že tatáž myšlenka na skle vypadá díky volbě slov úplně jinak, než v hospodě u škopku. A až přestaneš překrucovat sklo, ó velký demagogu, a koukat do stropu, tak se na tu holou p... koukni u sebe doma. Do vlastního zrcadla. :-)


(NEW)NEZNAMY_4873  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 23.3.2006 - 10:58 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ne jasně, ty máš potřebu se s nima setkávat. Ostatně, tady jsem na nikoho nebflafal, na tebe už vůbec ne a zase si přilezl a krafeš hověziny. Nikdo tě nenutil vůbec cokoli psát směrem ke mně, ale udělal jsi to, ale já blafu. A já překrucuju co? Ty si vážně myslíš, že jsem nějaká submisivní Nána, co ti bude poklonkovat s žrát ti ty tvoje kecy? A co se škopku týče, ten piji jen se svými přáteli a to ty nejseš a nemáš na to jím kdy být. Moje názory by stejně byly stejné, tak jako tady.


(NEW) WACO    [ 24.3.2006 - 06:22 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Heh, už zase je tu ta tvoje trapná (=ironie,výsměch,netolerance) mantra? Máš, příteli, asi krátkou paměť a patrně i problémy porozumět vlastnímu psanému textu, pokud se domníváš, že nemám důvod reagovat na doměnky vydávané za pravdivá a ověřená tvrzení, které používáš se zjevnou automatičností formou, která se hodí spíš do té nádražní knajpy (=prosté konstatování).


(NEW) Milkov    [ 24.3.2006 - 20:00 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Věru, příteli, nedůstojno jest elektronů na věc této podobné mařiti :-) Sobě raděj pro potěchu vyslechni vyprávění Darkness o "serveru, plném nebezpečných šílenců" a "brejlatém strýci" - potěšení ducha garantováno, stejně, jako koliky břišní, smíchem zapřičiněné, kteréžto mne včera při vyprávění tom učinily řízení vozu mého po několik minut dlouhých neschopným :-)


(NEW) Epire    [ 24.3.2006 - 16:43 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

proboha co se stalo,že ses nechal vmanipulovat až sem?kde zůstal tvůj nadhled?myslím,že házet perly....tam,kde je nejsou schopni ocenit není tvůj styl.


(NEW)NEZNAMY_5877  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 24.3.2006 - 11:34 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Já mám paměť velice dobrou až sloní, nejhorší, že na debily jako jsi ty tím víc. A já moc dobře vím co píšu, spíš se zdá, že ty nevíš na co reaguješ o tom porozumění ani nemluvě. Nemám už náladu na tvé blitky, polib mi ahoj, sbohem a šáteček.


(NEW) NTPT    [ 24.3.2006 - 23:39 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

tak to by mně docela zajímalo v kterém muzeu takového lobotomizovaného slona můžu potkat. PS: že v americe držej třeba 6 let babičku po mozkové smrti na přístrojích to jsem věděl . Ale že to někdo aplikuje i na slona to jsme nevěděl

PPS: Nesundável Walkmana, mohl by jsi se udusit !


(NEW)NEZNAMY_6803  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 25.3.2006 - 08:17 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

JEDNOHO MÁŠ DOMA TY VOLE!!! Dost této kreténoidní společnosti, doufám, že vás pozavíraj, kam patříte


(NEW) WACO    [ 25.3.2006 - 08:52 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Velmi tolerantní výrok, Vaše Vysokotolerantnosti ;-)


(NEW)NEZNAMY_7369  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 25.3.2006 - 22:30 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Na nic takovýho jsem si nikdy nehrál, na to si hraješ ty a tobě podobní, na intelektuála a toleranta. Já tě klidně pošlu po dlaždičsku do pí...s plnou parádou a netolerancí a vůbec se za to nestydím. Protože slušně, mluvím jen s normálními lidmi a za takového tě nepovažuju


(NEW) WACO    [ 26.3.2006 - 10:36 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Narozdíl od tebe si já na něco takového nemusím hrát, pokud chci někoho poslat tamtéž :-)


(NEW)NEZNAMY_7765  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 26.3.2006 - 13:56 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ty? Ty si právě celý život hraješ a nalháváš co vůbec nejsi. Brejle po dědovi a kunda na bradě a jsem velký DOM co oblbuje kydama mladý hloupý holky. Jinak by jsi v životě byl velký kulový


(NEW) Milkov    [ 26.3.2006 - 18:56 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Mláďata jsou nejlepší, jsou hravý, bezproblémový a hezky vřískají. Ale hloupý ? To určitě ne, nejvíc legrace je s maturantkama. Ty se pak taky nejlíp vyměňujou, je na ně dost vysokej kurs.


(NEW)NEZNAMY_8016  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 26.3.2006 - 19:31 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ano přesně tak..."bezproblémový" protože je zvládneš i ty, zatím co zralou ženskou bys těma svýma kydama neopil, ta by tě poslala do prdele jen bys otevřel hubu


(NEW)NEZNAMY_8198  ( helmut von sarkassmuss,hs@hs )   [ 26.3.2006 - 22:59 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

ženskou bys těma svýma kydama neopil, ta by tě poslala do prdele jen bys otevřel hubu - s tím už máš hodně zkušeností, viď, kocourku :-)


(NEW)NEZNAMY_8272  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 27.3.2006 - 00:49 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

A zase nějakej chudák...Já se ženskýma komunikuju zcela běžným způsobem, ne jako tihleti debílci co se potřebují ve vztahu povyšovat


(NEW) WACO    [ 26.3.2006 - 16:59 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Jojo, ale jde mi to, že? To víš, mladý hloupý holky jen letí na tenhle vzhled a ty správný řeči. Každý víkend tu mám nějakou novou subku na zaučení, co jen kvičí blahem když jí dovolím běhat tu nahá v obojku, pak s ní vytřu podlahu a nakonec vyhodím na mráz. A mezitím stihnu splknout po webu s ostatníma jak jsem ji dostal a jak to má nejradši. A když na ni nemám čas, tak prostě ji zamknu do sklepa nebo přihraju nějakému jinému VDD. Ale ty vypadáš, jako když máš času na vysedávání u internetu k rozdávání.


(NEW)NEZNAMY_8016  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 26.3.2006 - 19:26 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ale ty vypadáš, jako když máš času na vysedávání u internetu k rozdávání. ///// Ha ha ha to sedí od blbečka, který vlastní celý server stupidních kydů a sraček a nazývá to doupě, na to rozhodně čas nemám. A to výše? Leda tvůj sen, já bych ti dal tak maximálně korunu v drobnejch, aby sis moh cinkat, bylo by mi tě líto


(NEW) WACO    [ 27.3.2006 - 07:19 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Poskytovat prostor na serveru mě nestojí žádný čas, narozdíl od debaty s hulvátem. Co myšlenka, to lejno. Tvá hlava musí být septik. A na tu korunu od tebe se moc těším. Fakt mi tím hrozně pomůžeš, ty socko. Pošli mi ji na účet 9793-7626831/0710.


(NEW)NEZNAMY_8471  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 27.3.2006 - 09:03 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

poskytovat prostor na serveru mě nestojí žádný čas////ne a ty sračky, kterým říkáš myšlenky a ostatní kraviny, to se tam napsalo samo? Moje hlava je úplně v pořádku, kdežto svojí bys měl udeřit několikrát o tvrdý předmět, na světě by pak bylo o jednoho totálního trotla méně. Jaká já jsem socka ty blbe, jak jsi to poznal? :))) Protože nemám píču na hlavě, brejle po dědovi a nedělám moudrýho? Fakt skoč už do zdi, magore


(NEW) WACO    [ 27.3.2006 - 12:07 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No, je vidět, že opravdu neumíš pochopit smysl napsaného. Jinak byses dokázal dočíst, mimo jiné, že jsem na ty stránky prakticky už dva roky nasáhnul. A už jsi poslal tu korunu, socko?


(NEW)NEZNAMY_8653  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 27.3.2006 - 13:28 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Dost bolo kreténoida


(NEW) NTPT    [ 27.3.2006 - 14:06 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Pravda. Vypadni !


(NEW)NEZNAMY_3629  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 11:29 ]      Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Když něco dělám, tak pořádně :-DD


(NEW) WACO    [ 22.3.2006 - 11:25 ]      Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nebreč, sám jsi mu dal štětku :-D


(NEW) NTPT    [ 22.3.2006 - 13:02 ]      Re: Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nikoliv. Plot. štětku má vlastní.


(NEW) doneko    [ 22.3.2006 - 08:45 ]      Re: Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

da, da :o))


(NEW) doneko    [ 21.3.2006 - 22:08 ]      Re: Zajimave zajimave
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

uznávám.... s Metalskim jsme si celou věc probrali na víc na živo a mimo obecenstvo, zakopali válečnou sekeru a musím vás zklamat, nebude ani žádné SM, ani krveprolití .... prostě akčnit se nebude, jde se spát :o)))


(NEW) Darkness_embraced    [ 20.3.2006 - 20:22 ]      půjčování subinek
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Pán může subinku za trest půjčit...? - Prosím?!? Tak tohle jde úplně mimo mě. Kdybys řekl, že dominanti jsou ješitný žárlivci (jako všichni chlapi), dá se s tím polemizovat, ale představa, že někomu za trest "půjčí svoji subinku" je absolutně zcestná! Za trest na převýchovu se dávají toliko prostitutky krutejm pasákům :( ale to nejsme v konsensuální sféře... Nikdy jsem o něčem podobném neslyšela. Kde to bereš, ve svojí choré fantazii? Subinka má právo rozhodovat o všem, co se s ní děje, *zvláště* "půjčování" a nikdo, kdo není úplne debil, by svoji partnerku nenechal podstrkovat někomu cizímu, pokud si to ona nepřeje a zároveň oba nechovají k tomu třetímu důvěru... Moje vlastní zkušenost se sestává spíše z neustálého nabádní, na koho si mám dát pozor a kdyby přišlo na nějaké "půjčování", tak leda za odměnu. Ale to je asi marný vykládat, že striktní monogamie není ani jediný, ani nejsvatejší způsob soužití, v této ani jiných kulturách...


(NEW) NTPT    [ 21.3.2006 - 17:16 ]      Re: půjčování subinek
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ano, taky jsem slyšel od jednoho pána že "v bdsm vztazích je normální holky půjčoavat a dávat je cizím do výcviku"

Ale prdlajs. NENI. subinka je něco jako dýmka a zubní kartáček. Nepučuje se. A jestli , tak JEN A POUZE v rámci DOHODNUTYCH her se kterými souhlasí VSICHNI zůčastnění.

půjčoavat subinku opravdu za trest je svinstvo . Využít její závislosti. Sledovat jak se bojí že o svoji Paní na které tak lpí příjde apod. Viděl sjem v reálu a když to slyším nebo si na to vzpomenu otevírá se mi v kapse kudla a ve skříni všechny falšky s jedy a plechovka travexu pod postelí.


(NEW) doneko    [ 21.3.2006 - 17:36 ]      Re: Re: půjčování subinek
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

pro mne je tohle nepochopitelné z toho pohledu že by mnou někdo manipuloval takhle podrazácky a já si to nechala líbit... submisivita přece není o úplné ztrátě vlastní vůle a názorů. Myslím že BDSM hrátky jsou daleko víc o důvěře než cokoli jiného. Takže souhlasím, takhle podrazácké využití důvěry toho druhého je opravdu na vraždu .o/ Mimochodem klobouk dolů, Lucrecia Borgia by se styděla za svou nevybavenost :o))


(NEW)NEZNAMY_1899  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 17:30 ]      Re: Re: půjčování subinek
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

...kudla, ve skříni flašky s jedy, pod postelí travex......to tedy u tebe musí vypadat :-DD A na co travex pod postelí? Komu se nelení, tomu se zelení? A nebo jsi si spletl název přípravku? :-)


(NEW)NEZNAMY_1790  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 15:48 ]      Re: půjčování subinek
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Podle toho jak reaguješ, je zcela zřejmé, že vůbec nečteš co píšu a vůbec nepochopíš co myslím. Fantazii máte chorou vy co šukáte kámen cihlu na Bílé hoře, to vůbec není z mé fantazie, ale to jsem se taky jen dočet. Ostatně dál to píšeš ...pokud si to ona nepřeje a zároveň oba nechovají k tomu třetímu důvěru....a toto jednání je vysvětlováno jako "Pán půjčí subinku jinému" takže v podstatě to opět "není nevěra" ale je vysvětlována vám připitomnělým způsobem, jako ostatně plno věcí kolem bdsm. A jestli myslíš, že má chorý mozek někdo jako já, kdo si myslí, že pár jsou dva (nikoli, že člověk je zasvěcen celý život jedinému partnerovi, má jich víc obvykle, ale ne zaráz) nemá smysl se o tom s tebou bavit. Protože sama nejsi v pořádku, pokud musíš střídat partnery, debata o tom je na dlouho, ale v zásadě je u tebe něco špatně. Ať už si to alibisticky zdůvodňuješ jakkoli


(NEW) Darkness_embraced    [ 18.3.2006 - 18:09 ]      Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Z mojí zkušenosti se naopak zdá, že subinky jsou bezprecedentně mladé a štíhlé a nadváhou trpí povětšinou dominanti - co je špatně? Je vůbec jaksi morálně špatné být sub a někomu teda říkat "Pane"? Do rezervace s náma se všema...


(NEW) NTPT    [ 19.3.2006 - 20:42 ]      Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Podle Metaláka je spíščšpatné mít nadváhu a nevypadat jak ze žurnálu. Kdyřž někdo vypadá nehezky je přeci automaticky kripl :-/


(NEW)NEZNAMY_7106  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 19.3.2006 - 23:59 ]      Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Hele tak to jsi řekl ty. Ovšam já nemůžu za to, že mě hora sádla nevzruší, ani kdyby se podělala, spíše naopak. Mám abych byl ve tvých očích oukej tedy říkat, že se mi líbí tlusté ženské? Bohužel, mě vzrušují hezké ženy ženských tvarů a takové jsem si vždy vybíral


(NEW) NTPT    [ 21.3.2006 - 17:17 ]      Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Pouze jsem do dvou vět koncentroval obsah 80 procent tvé ideologie :o)


(NEW)NEZNAMY_1899  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 17:33 ]      Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

To jsem rád, že na její presentaci nemusím dělat celej server :-)


(NEW)NEZNAMY_5786  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 19.3.2006 - 08:01 ]      Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Tak já když byl na sraze, tak jsem viděl dobře 80% mně vůbec nic neříkajících někdy spíše i mně vzhledem odpudivých žen. Odpudivých hlavně pro svou nadváhu. Na zbylých 20% se dalo koukat a nebo byly i přitažlivé a tím i samozřejmě jako jinak (kupodivu? :-) zadané. I když tam tohle lidem vůbec nevadí, Pán subinku může přece za trest půjčit jinému Pánovi a pod, takže oni si tu promiskuitu a šukání kámen cihly umí zdůvodnit.


(NEW) doneko    [ 21.3.2006 - 13:12 ]      Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nevím jak to chodí u jiných, ale kdyby můj partner ( "Pán") přišel s tím že " mě za trest půjčí" skončil by docela jistě na nejbližší chirurgii. Naštěstí je normální a nic takového by ho pevně věřím ani ve snu nenapdalo. Vím že dost lidí to má postavené tak že do svých her přibírají i třetí osobu a když jim to tak vyhovuje a mně tím neubližují, nemám důvod je odsuzovat. Nechápu klasickou potřebu našeho národa zesměšňovat a odsuzovat cokoli co mi připadá jiné... proč to tihle dobráčci prostě neignorují???? ( než někdo bude tvrdit že je můj názor v rozporu s mými "povídkami" předem upozorňuji že já drsné dominandy paroduji jen proto že na chatu mají neustále potřebu otravovat mě svými výlevy, když by mě prostě ignorovali, jsou mi ukradení :o))


(NEW)NEZNAMY_1790  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 16:00 ]      Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Nechápu klasickou potřebu našeho národa zesměšňovat a odsuzovat cokoli co mi připadá jiné...//// To tedy pak nechápeš asi sama sebe co? Docela tomu věřím a mrzí mě, že jsem elektronicky nezarchivoval některé tvoje názory před nějakým časem, docela by tady tomu kontrovaly :-)) Jinak nevěř tomu, že je to potřeba jen našeho národa a a vůbec, že je to potřeba, myslím, že je to zcela normální a běžné a zakládá se na tom humor, parodie, ironie. A nejvíc tato věta sedí od někoho, kdo má web tohodle plný..


(NEW) doneko    [ 21.3.2006 - 16:57 ]      Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

já netvrdím že se mé názory nevyvýjejí ... to je myslím celkem normální :o) A nejvíc tato věta sedí od někoho, kdo má web tohodle plný/// víš, mezi náma dvěma je jeden základní rozdíl... humor, parodie a ironie je to čeho je opravdu můj web plný. Je zaměřený na ty, kteří mě zmíněným a popisovaným způsobem otravují... ale to co v poslední době předvádíš ty je prostě stihomam, napadání a zesměšňování čehokoli co tobě zrovna nesedí, byť se tě to nijak netýká. Codíš sem, chodíš na xchat a máš plnou pusu toho, jak jsou tam všichni směšní, nenormální a já nevím co ještě...ale v tom případě dost dobře nechápu proč se na těhhle stránkách vůbec vyskytuješ.


(NEW)NEZNAMY_1790  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 15:53 ]      Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

ale kdyby můj partner ( "Pán") .....Naštěstí je normální... ////Takže je Pán, ale normální. Aha :-DD


(NEW) doneko    [ 21.3.2006 - 17:01 ]      Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

jasně, není normální protože se v intimních chvilkách chová jinak než ostatní...normální by byl, kdyby místo těch chvil strávených v ložnici seděl u compu a prskal po komkoli kdo by se mu naskytl, prudil a zesměšňoval....že, ty jediný normální...ty naše morální spáso :o)))))


(NEW)NEZNAMY_1911  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 17:56 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No jestli se tvé názory vyvýjejý, tak ovšem dost divným směrem. Hele já chápu, že jsi ráda, že jsi se konečně někde upíchla a jsi z toho šťastná...snad.. a chováš se jako zapálená trapka co byla prvně na sraze. Ale lidi co jsou opravdu šťastní to obvykle nemají potřebu presentovat a psát po netu, takže asi něco shnilého ve státě dánském. Já žádným stihomamem netrpím, bavím se myslím s docela konkrétními lidmi a z konkrétních lidí si aj dělám prču. Všichni zcela jistě sněšní nejsou, to jsem nikdy a nikde netvrdil, ale určitá skupina, ke které jsi se teď přiřadila i ty, ano. Ale není to pro mě novinka, čekal jsem to a taky proto jsem si tě nikdy ani nepustil k tělu. Věděl jsem, že jsi husička, co při první příležitosti otočí. Zbytek ukáže čas a ty se třeba probereš....ale v tvém případě, když nad tím tak přemýšlím, je mi to docela fuck. A co zde a na xchatu dělám? Víš, že už ani nevím? Odreagovávám se mezi prací, volnem, zabíjím čas, víc už asi nic, nic nehledám a i kdybych hledal, tady a nebo na chatu určitě ne. Chat je pro mě jen program na komunikaci co zastupuje mobilní telefon.


(NEW) doneko    [ 21.3.2006 - 18:29 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

víš, metaláku, já se nepotřebovala nikde upíchnout... tuhle potřebu mají snad jistí opelichaní vodníčci kteří aby se s nimi vůbec někdo dal do řeči musí prudit a rejpat, jinak by zůstali nepovšimnuti :o))Mimochodem...na sraze jsem byla jednou a očividně mě to poznamenalo daleko méně než tebe, který má potřebu donekonečna omýlat, jak si tam jeho slečně dovolili říct o telefon :o)) Možná jsem husička, je mi celkem jedno jak si stojím v očích odstrčeného notorického prudiče. Ano, dovolila jsem si být spokojená, stejně jako dost lidí tady. A to je právě to, co se dost těžko odpouští, vid? Takže se dál užírej a prskej...je mi to celkem ukradené...lidi jako ty už prostě budí jen lítost


(NEW)NEZNAMY_2040  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 19:06 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Jo a klidně se v té ložnici ušukej k smrti oo ty reálná. To víš, já celej život jen onanuju a závidím vám praktikům a už se těším, až se konečně někde upíchnu a zbaví mě nějaká panictví. Nic, tak jsi pobavila a teď skoč do zdi v té tvé ložnici :-)


(NEW)NEZNAMY_2040  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 18:56 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ty už jsi fakt úplně v komunitě, ty máš o mně informací víc jako oni :-DD Já se už kor nepotřebuju nikam upíchávat děvče, já mám kde bydlet, svoje povinnosti si vůči svým dětem plním, dokonce mám jedno v péči a žiju si celkem spokojeně. A na chatu jsem asi zřejmě proto, že se se mnou nikdo nebaví co? :-)) A odstrčený se necítím, ani mě nikdo nedostrčit, odešel jsem sám, od trapáků, jako jsi i teď ty. No je vidět, že uražena zkoušíš urážet mě, ale nemáš čím. Optě opakuju, že opravdu spokojený lidi to nemusí někde hlásat a psát po serverech. A tebou se ani neužírám, tak blízko jsi mé osobě nikdy nebyla


(NEW) doneko    [ 21.3.2006 - 19:33 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

:o))) Ty mne opravdu urazit nemůžeš, na to jsi svým rytím do každého až příliš známý než abych si cokoli z tvých frků brala osobně... Ono je nepřípustné napsat že je člověk spokojený, ale hrozně hrdinské neustále otravovat všude se svou nespokojeností a prudilstvím, že :o)) když pominu tvé zesměšňování čehokoli a kohokoli, tak už jen svým lovem na jistého důchodce, který jsi s fanatismem sobě vlastním táhl do naprosto absurdní krajnosti, svým ukládáním si toho co ti kdo napíše šeptem abys to mohl při nejbližší příležitosti použít proti němu a tím že jakmile zjistíš že je náhodou někdo zadaný na chatu pod jiným nickem a baví se s holkama chystáš se to okamžitě za tepla bonzovat...vším tímhle naprosto neskutečně ztrácíš cenu jako chlap a můžeš být brán pouze jako nespokojená hysterická slepice snažící se škodit kdekoli kde vidí trochu spokojenosti :o) Takže sed doma nad svými známkami a raději nevycházej, abys náhodou nechytl ptačí chřipku :o)))


(NEW)NEZNAMY_2040  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 19:49 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Tak naposled. Pak už s tebou dál nehodlám ztrácet čas, protože jak vidím, tu ptačí chřipku jsi někde chytla ty....Hodně zveličuješ, apropo nevím, kdy my dva jsme se vůbec spolu bavili, načež tedy kde bereš tyhle debilní informace. Kauza důchodce..nikoho jsem nelovil, já, narozdíl od něj, jsem mu nevyhrožoval fyzickým napadením, nezjišťoval jsem informace ze soukromí jako on, takže nechápu čemu říkáš, že jsem to táhl do krajnosti. Pouze a to mi stačí, že mi zmizel z očí a to se stalo, tím je to pro mne dávno uzavřené, zdá se ovšem, že už nevíš co bys ty vytáhla. Dokážu si představit tebe na mém místě, kdyby o tobě někdo zveřejňoval info jako jméno, adresu a pod, co bys dělala ty, byly by o tom nejméně 4 články na DS life. Ad "bonzování" Nevím, kdy jsem komu co bonzoval, pamatuju jen jednoho chlápka, co jsem zcela náhodou a spíš mi to bylo vnuceno byl svědkem výlevu srdíček pár osob, které se mi svěřily z neutuchající lásky bohužel k jednomu pánovi, tak jsem je prostě navzájem seznámil, aby si mohly popovídat :-) Jinak pokud mi na člověku záleží, vadí mi, kdyby ho někdo podváděl, říkej tomu jak chceš, třeba bonzáctví,ale pro mě kamarádství a čest znamená víc a u nás se to tak bere. V Praze si klidně prcejte kámen cihlu, klidně si lžete a přetvařujte a kdyby se něco podobného stalo tobě, neboj se, neřeknu ti nic a nechám tě v těch sračkách vykoupat dosytosti. Tak si to užij, toho svýho štěstí a polib mi záda


(NEW) doneko    [ 21.3.2006 - 20:00 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

koukám že kromě totální ztráty soudnosti trpíš i ztrátou paměti...bavili jsme se, celkem dost..ještě v dobách kdy jsi byl relativně normální. když jsem se s tebou bavila o dotyčném, padaly výroky typu "bud ho odsud dostanu, nebo ho připravím na infarkt, ale budiž :o) Kopírování soukromých rozhovorů je sprostárna a o tom když si někdo naseká ženské nicky a používá pak informace které takhle získá ani nemluvím... máš naprostou pravdu, končíme debatu. Očividně ti tenhle styl života vyhovuje a jsi na sebe patřičně hrdej, tak bud. .o))


(NEW)NEZNAMY_2040  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 21:04 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

To byla samozřejmě nadsázka, nebo si myslíš, že by šel někdo dohnat po netu k infarktu? No i když, dneska, když jde sex po netu... :-)) Kopírování jednostranného rozhovoru směrem ke mně se samými nadávkami nepovažuju za sprosťárnu a na chatu to byla bohužel nutnost, abych dokázal, co je to za hajzla, když si na venek si hraje na váženého člověka. Ostatně znemožnil se sám a lidi poznali sami co to je za šmejda. Ženské nicky jsem nikdy nepoužíval na vyzvídání informací o něm, myslíš, že mám nervy se s takovým člověkem vůbec? To taky není pravda :-)


(NEW) NTPT    [ 21.3.2006 - 18:58 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Metaláku, a nechceš místo keců třeba lepit letadýlka nebo sbírat známky ?


(NEW)NEZNAMY_2040  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 21.3.2006 - 19:15 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Heh, vidíš, jak málo o mně víš. Známky jsou, kromě plno dalších, mé hobby. Vlastním generální sbírku známek ČSSR od roku 45 do roku 92. Letadýlka už nelepím. Ale uvažuju, že si udělám server :-)))


(NEW) NTPT    [ 21.3.2006 - 21:02 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

jen dotoho. uvidíš kolik je na tom práce. PS: proboha spalte mu někdo ten album aTˇzačne znova a neprudí.


(NEW)NEZNAMY_3780  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 22.3.2006 - 12:54 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chramst chramst...výživný flejm.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Vysledek operace: Děkujeme za Váš projevený názor //// No a pak proč zde tak rád píšu, když mi pokaždý poděkuješ :-DD


(NEW) PanDeTravois    [ 13.3.2006 - 20:58 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Doneko, řekl bych, že opakovaný vtip přestává být vtipem. Neznám tě, ale mám pocit, že ten článek vypráví víc o tobě, než o chování lidí, o kterých píšeš. Je mi z něj smutno.


(NEW) Asdareel    [ 14.3.2006 - 12:59 ]      Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Myslím, že podobné články jsou užitečné. Oni totiž VDD - velcí drsní dominanti a velké drsné dominy, neboli jak se také říká domýnandi a dóminy - opravdu v dost hojné míře existují a tento a podobné články jim nastavují zrcadlo.


(NEW)NEZNAMY_6911  ( ikkyu,ikkyu@seznam.cz )   [ 15.3.2006 - 12:17 ]      Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Nejsem si tím tak úplně jist, speciálně oni se v tom zrcadle totiž nikdy neuvidí.


(NEW) PanDeTravois    [ 14.3.2006 - 13:31 ]      Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Spíš, než jako nastavené zrcadlo mi to přijde jako snaha o zesměšnění. První podobný článek od Doneko mi vtipný přišel, tento, několikátý v řadě, už moc ne. Úplně stejným způsobem můžeš zesměšnit jakoukoliv jinou skupinu - subíky plazící se u nohou své paní, subinky nosící obojek nebo dominy nechající si otroky kupovat drahé dárky. Ať se to někomu líbí nebo ne, lecos z toho, co je popsané v článku, prostě některé lidi vzrušuje. Dom i sub. V reálu i virtuálně. Nemyslím, že je to důvod k výsměchu. Pro nezasvěcené - nejsem potrefená husa. V článku popsaným způsobem na netu nevystupuji.


(NEW) NTPT    [ 14.3.2006 - 17:05 ]      Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nezlob se na mně, ale "tvrdy domynant", který na každou holku na chatu hned vybafne "klekni čubko",pro kterého je subina jen spotřební materiál a co si myslí že s titulu své dominance může opíchat zmlátit a buzerovcat všechno a všechny, takovýto imbouš si imho výsměch zaslouží.

stejně tak si výsměch zaslouží každá "domina", která se na všechny muže kouká jako na své otroky a která si myslí že s titulu vaginy a dominance má právo dělat se subíky jakékoliv svinstvo.


(NEW) PanDeTravois    [ 14.3.2006 - 17:23 ]      Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

"který na každou holku na chatu hned vybafne klekni čubko". Ntpt, ono v tom článku toho je podstatně víc a možná i věci, které i ty doma děláš. Prostě mi to už nepřišlo ani vtipné, ani účelné. Nemám potřebu to dál rozebírat.


(NEW) NTPT    [ 14.3.2006 - 17:40 ]      Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ano. jsem o hlavu menší než většina subinek, chrápu smrděj mi nohy a ve spánku se tulím k plyšové opici. :-/


(NEW) Asdareel    [ 14.3.2006 - 15:03 ]      Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Vím, že ty tak nevystupuješ. A je mi i jasné to, že někoho podobné jednání vzrušuje. Ale jsou takoví VDD, muži i ženy, kteří se popsaným způsobem chovají jaksi celoplošně a bezvýběrově - muž, žena, hetero, homo, konsensuální, nekonsensuální, vsjo ravnó. A to působí směšně a odpudivě. Dříve jsem se nad tím rozčiloval, nyní se na to dívám s větším nadhledem, ale pořád to považuji za nešvar. A Doneko umí tyto nešvary tepat s ironií a humorem.


(NEW) doneko    [ 14.3.2006 - 14:54 ]      Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nevím proč v tom vidíš zesměšňování.... jen prostě netrpím nemocí našeho národa "brát se příliš vážně" I já jsem to čemu se říká subinka, kupodivu i se svou nesnesitelnou povahou a nedostatkem pokory mám "Pána" i když mu raději říkám partner nebo přítel.... má něco kvůli čemu si ho vážím...nemá potřebu brát se smrtelně vážně a má smysl pro humor ( kocoure tak ses dočkal, opěvuji tu svůj vztah :o)))) když si se sebezapřením pročteš mé články, zjistíš že opravdu jsou všechny o DS, opravdu jsou všechny humor a ironie, ale každý jsou o téhle věci z jiného pohledu. Je mi ale jasné že pro někoho kdo je hrdý na to že je "Pan" může být to nejpodstatnější "nedostatek pokory a znevážení tak svaté věci jako je dominance" :o) Mám pro tebe bezva řešení...ignoruj mé články, nečti je neber si je osobně. Nech je lidem kteří se je soudě podle reakcí přečtou s chutí a kterým nevadí brát věci s humorem :o)


(NEW) PanDeTravois    [ 14.3.2006 - 17:12 ]      Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

"znevážení tak svaté věci jako je dominance" Ubezpečuji tě, že bych reagoval úplně stejně, kdyby ses tímto způsobem trefovala do subinek, subíků nebo kohokoliv jiného. Když se do někoho nebo do něčeho veřejně navezeš, musíš počítat s tím, že se ozve někdo, kdo s tebou nesouhlasí. Myslím, že jsme si to vyjasnili, asi netřeba dál rozebírat. Prostě mi to přišlo víc smutné, než vtipné.


(NEW) doneko    [ 14.3.2006 - 18:37 ]      Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

já bych debatu uzavřela.... nemám problém s tím když se někdo na mé články dívá jinak než já, naopak ráda debatuju a neberu si reakce nikterak osobně. Snažila jsem se vnést špetku humoru a trochu odlehčit tématu, ne zesměšňovat, prostě jen malé rýpnutí do těch kteří jsou nerezavějící a nejtvrdší. Povídky jsou na stejné téma, ale z jiného pohledu, ale když budu chodit na motoristické stránky, budu psát pořád o tom samém...jednou o jízdě, jednou o autě, jindy zas o poruchách...ale pořád to bude o motorismu, stejně jako tady je to neustále o tom samém...o DS :o)) Ale jestli máte zájem o obnovu, můžu sem příště hodit příspěvek o poruchách chování u syslů nebo se můžeme pobavit o kakání a papání našich ratolestí :o))) takže díky za příspěvky ať už za ty kladné, nebo ty "méně nadšené" .o)


(NEW)NEZNAMY_5818  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 14.3.2006 - 18:32 ]      Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Prostě mi to přišlo víc smutné, než vtipné.///// Víš, mně je z hodně lidí tady docela smutno, jenže já nejsem rád smutný a tak se tomu prostě musím smát jinak to nejde. Možná, kdybych to uměl, nad některými případy z vás bych vážně brečel


(NEW) NTPT    [ 14.3.2006 - 19:33 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ne každý má to štěstí že je stejně normální jako ty, metaláku....


(NEW) doneko    [ 14.3.2006 - 15:17 ]      Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

mimochodem znám jednoho kterého vzrušuje nakopání citlivých partií... a taky nevezmu špičkou na koule každého chlapa co potkám, proto nechápu proč bych měla trpět takové věci jako je zcela běžné chatové : "klekni ty kurvo" když si dovolíš poslat dotyčného do kamsi, okamžitě následují kecy o tom jak nejsi správný sub, bla, bla, bla.... a tak vznikají moje články, které někoho pobaví, někoho ne :o)


(NEW)NEZNAMY_5573  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 14.3.2006 - 15:12 ]      Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

.... má něco kvůli čemu si ho vážím...////velký péro? :-D


(NEW) doneko    [ 14.3.2006 - 15:20 ]      Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

teda nevím podle čeho si vybíráš partnera ty, ale jestli je pro tebe nejdůležitější velké péro, nedivím se že jsi takovej neposednej a rád si taky na oplátku do někoho rejpneš :o))


(NEW)NEZNAMY_5573  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 14.3.2006 - 16:19 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No to je jasný podle čeho, jestli má vyholenou kundu, pořádný kozy a jestli má ráda bondáge, spanking, waxing, blbing, stupiding, musí nosit neustále obojek a pás cudnosti, musí být exhibicionistka, abych jí mohl předvádět na sraze a všichni mně záviděli. A taky musí přispívat na DS life!! :-DD


(NEW) NTPT    [ 14.3.2006 - 16:55 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Abno? akdyž subi není modleka, vyběhner z krabičky metalski a bude vykládat něco o tom, že je hnusná a je subijenom proto, že o normálního chlapa nezavadí... Mno jo, vše ej špatně a kdo má hůl psa si dycky najde


(NEW)NEZNAMY_5818  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 14.3.2006 - 18:29 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ale kecy víš co modelka modelka, nemusí být modelka, ale když je tlustá jak prase a vypadá jako kdyby šla na plovárnu, že má kolem těla nafukovací kola, tak něco takového mě prostě nevzrušuje.Mě prostě vzrušují ŽENSKÉ tvary a ne tvary ovoce, hrušky, jablka, melounu a pod. Zajímavé na tom je, že co jsem viděl, mezi subinkama je jich asi nejvíc...divný...náhoda? Podle mě to náhoda není...a zbytek jsi již řekl sám. Já jsem přece jen průměrný člověk a svoji partnerku chci mít možnost třeba vzít do náručí a nebo dělat jisté praktiky, při kterých bych se s holkou s nadváhou bál, že mi spadne strop i s krovem :-) 50-60kil není problém, ale 80 a víc, to už mám strach, že skončím ve špitále s kýlou. Jo a co ta tvoje Kopretinka? Sám jsi řekl, že z toho prostě "vyrostla". A já s tím souhlasím, znám plno lidí, co se na nějaký bdsm dávno vykašlali, prostě měli nějakej mindrák (problémy s partnerem a pod)a tak se k němu uchýlili a pak třeba našli nového partnera a už mají dávno třeba rodinu a na nějaký podělaný bdsm si ani nevzpomenou. Jenže musí překonat to, aby se nechaly v tom stavu udržovat nějakým volem co si říká DOM.


(NEW) Njal    [ 14.3.2006 - 15:13 ]      Re: Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ziiiiiiv.


(NEW)NEZNAMY_5467  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 14.3.2006 - 13:45 ]      Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ať se to někomu líbí nebo ne, lecos z toho, co je popsané v článku, prostě některé lidi vzrušuje. Dom i sub. V reálu i virtuálně. Nemyslím, že je to důvod k výsměchu. //// A proč důvod? Mně to prostě směšné je, celé SM je v podstatě směšné, pokud ho zrovna teď nedělám a nechápu, proč bych si z toho neudělal srandu, byť sám dělám podobné věci. Ale v soukromí, nikde s tím neexhibuju a nikomu nepředvádím. Pak to totiž vypadá, že někdo to dělá proto, aby se mohl předvádět jiným, což je ještě směšnější. Pokud to dělá, musí být taky připraven na to, že někomu bude k smíchu. Pokud na to není připraven a těžce to snáší pak ať....já nevím co...se třeba posere, mně to je fuck. A tihle těžcí zapálenci co snad nic jinýho neumí, než vymýšlet kraviny kolem sexu a hnát to až do samých extrémů "dokonalosti" doneko popsaným způsobem mi budou vždycky k smíchu a nevidím jediný důvod, proč bych to měl nějak tajit a skrývat. Tak jako jsem se strašně smál, když jsem viděl v upoutávce TV Nova ve středu večer Na vlastní oči jednu slavnou BDSM celebritu o které si myslím, že má totálně vybrakováno, jak se řeže do rukou a pije tam krev. No to je opravdu osvěta, co ještě víc třeba udělat, aby byli lidi přesvědčeni o tom, že ti co dělají SM jsou magoři.


(NEW)NEZNAMY_6911  ( ikkyu,ikkyu@seznam.cz )   [ 15.3.2006 - 12:16 ]      Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No exhibovat se už několik let neúnavně s názorem, že všichni jsou kreténi a já jsem to odhalil taky neni nic moc. Proč se tak vytrvale tlačíš mezi lidi, které máš za blbce a oni tebe taky?


(NEW) doneko    [ 14.3.2006 - 15:04 ]      Re: Re: Re: Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

metalski:Ale v soukromí, nikde s tím neexhibuju a nikomu nepředvádím///ano, tím jsi pověstný :o))) Nevadí mi že někdo s mými články nesouhlasí, jsem ráda když se najde někdo koho pobaví, ale nehodlám kandidovat na BDSM cenu za literaturu.... prostě jsem se jen snažila vnést trochu humoru do věci kterou někteří na můj vkus berou až příliš vážně :o) Ale ani tak jim to neberu..je to jejich věc, jejich názor a život a když jim to vyhovuje zrovna takhle a nikomu tím neubližují, je jim přáno :o)


(NEW)NEZNAMY_4509  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 13.3.2006 - 21:24 ]      Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Stejně jako trapný a blbý a únavný je již omílání tady těch všech kydů kolem dokola bdsm, už na to člověk ani nemá chuť, protože představa že má něco společnýho s takovými zapálenými trotly jeho chuť ubíjí. A tak dokud budou tihle zapálenci, Páni a Másteři a DOMové, budou jiní, kteří jejich směšné konání budou parodovat.


(NEW) doneko    [ 13.3.2006 - 21:14 ]      Re: PanDeTravois, [13.3.2006 - 20:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

opakovaný vtip sice přestává být vtipem, ale tohle bys měl vysvětlit spíš dotyčným, kteří se chovají přesně jak píšu bez ohledu na to jak trapné a otravné to je....nevnucuju ti svůj styl smyslu pro humor, dokonce tě ani nenutím abys tohle četl :o) Přijde mi lepší udělat si z jistých věcí srandu, než se nad nimi rozčilovat a řešit je, ale to je samozřejmě věc názoru Já ti ten tvůj neberu :o)


(NEW) Enaz    [ 9.3.2006 - 19:48 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Hezké, doneko :-))) ... jsi ve formě.


(NEW) zviratko.nezbedne    [ 6.3.2006 - 11:49 ]      =)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Dámy a pánové, já evidentně nejsem správná subi, protože většina DD se mě na chatu poměrně snadno lekne... Prý jsem příliš sebevědomá... Ach! Co jen si počnu nebohá? :´( Jinak opravdu skvěle napsáno. Takových "dobrých duší" jsem potkala za svůj mladý život hodně.


(NEW) Asdareel    [ 6.3.2006 - 20:27 ]      Re: =)
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Z toho si nic nedělej, mně už bylo mnohokrát řečeno, že podle své vystupování jakož i způsobu prezentace a publikování nejsem vlastně žádný subík :-))


(NEW) Klaudia    [ 2.3.2006 - 22:28 ]      kdy bude článek na téma "submisivní submisiv"?
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

myslím, že by to bylo prašť jak uhoď! :-) HEZKÝ ČLÁNEK!


(NEW) Levinja    [ 2.3.2006 - 22:18 ]      Dobrej clanek
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Moc peknej clanek, opravdu me pobavil:-)) Kdybych nebyla tak daleko, tak se k vam hned pridam, cubiny z hlubiny:-)


(NEW) Xila    [ 2.3.2006 - 12:34 ]      Super článek
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Milá kočičko, nejsem a asi ani nikdy nebudu čubinou, protože jsem spíše škrábavá a kousavá divoká kočka, ale tvůj textík by si měl přečíst každý kdo v sobě objevuje dominantní sklony (a čte povídky po různých webech). Jen mě občas někteří submisivní submisivové připadají, že snad po dominantním dominantovi touží (začnou oslovovat "má Paní" všechny i jen náznakem dominantní dívky v chatovací místnosti a chtějí se s nimi sejít za účelem lízání jejích nohou...).


(NEW) Asdareel    [ 2.3.2006 - 20:41 ]      Re: Super článek
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

To se nediv, lízání dívčích nohou je nirvána a kdo to jednou zkusí, už nikdy nechce jinak :-)) Jinak samozřejmě, že submisivní submisiv touží po dominantní domině, nebude přece toužit po submisivní subině :-))


(NEW)NEZNAMY_8904  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 1.3.2006 - 21:11 ]      Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No a ještě mi nikdo nenapsal, jak se chová ten pravej :-)) Asi musí číst DS life?


(NEW) doneko    [ 12.3.2006 - 09:31 ]      Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

víš že osobně tě mám ráda a dost často s tebou i souhlasím... v tvých názorech je dost pravdy a dříve podávané s bezvadnou dávkou humoru, ale v poslední době se tohle všechno ztrácí pod neskutečnou urejpaností podávanou stylem " já jsem ten jedinej spravedlivej" a hlavně dost těžko čte když jsi nějakým záhadným způsobem získal potřebu rýt do každého a kdykoli se ti naskytne příležitost :o) Nemohl by jsi někam zavřít toho chronického prudiče a vrátit do oběhu mírně ironického kocoura s dávkou smyslu pro humor? Začala bych se na tvé příspěvky zase těšit a nekroutili by se mi palce u nohou kdykoli zahlédnu někde záhlaví tvého příspěvku :o))))


(NEW)NEZNAMY_4019  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 13.3.2006 - 13:30 ]      Re: Re: Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Navíc je to stejně pořád dokola, nechápu, jak se ti lidi tady můžou tomu smát, když to je vlastně o nich, protože oni se chovají přesně podle toho i když to hned tady v komentářích popírají. A ty už taky blbneš, už čekám jen, kdy tu zase vyjde veřejný článek o tvém novém bezva vztahu a celá banda blbečků tu bude řešit co jsi měla a neměla udělat a měli byste zajít na nějaký sraz a napsat reportáž z akčnění :-)) Fakt skočte spolu skupinově do zdi :-D Tvoje názory, jak jsem zjistil (a ne jen já) se odvíjejí od toho, s kým zrovna komunikuješ. A je mi fuck jedno co se ti z toho kroutí


(NEW) doneko    [ 13.3.2006 - 21:30 ]      Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

ano, mé názory se odvíjejí od toho s kým mluvím...když se bavím s tupcem, musím mu to vysvětlit polopatě :o)) když se bavím s člověkem kterému to alespon trochu myslí, můžu mluvit otevřeně :o) Ale právě proto že jsem si dovolila tu nepopulární věc kterou bohužel dělám celkem ráda a to je říct svůj názor na rovinu tu po mně momentálně chňapeš :o))) Asi sis nevšiml pro samé reagování že mé články tady jsou vesměs ironie a rozebírat tu své vztahy nemám potřebu, ale on to je vlastně nepodstatný detail, že, nejdůležitější je být "proti všem " :o))


(NEW)NEZNAMY_5229  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 14.3.2006 - 10:16 ]      Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

rozebírat tu své vztahy nemám potřebu //// No já tu pamatuju článek a komentáře, ve kterém se tak dělo. být "proti všem "//// Proti všem rozhodně ne, ale proti blbcům vždycky. Jestli jsi ty mluvčí všech, tak si to užij


(NEW) NTPT    [ 14.3.2006 - 11:14 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

když někdo dlouho bojuje proti blbosti, dej na něj pozor zdalitaké neblbnul (J.Werich)


(NEW) doneko    [ 14.3.2006 - 10:23 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

nejsem mluvčí všech, momentálně mluvím sama za sebe :o) jestli si na ten článek pamatuješ dobře, psal ho můj bývalý partner po rozchodu...a z mých reakcí zcela bylo jasně patrné že rozebírání mého soukromí na veřejnosti mi příjemné není .o) tot vše :o))


(NEW)NEZNAMY_4012  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 13.3.2006 - 13:16 ]      Re: Re: Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

To je spíš tím, že publikuješ tyhle kydy tady bych řek ehm...Nakonec nevím, co na mém příspěvků bylo urejpanýho, názor mám pořád stejný Nemohl by jsi někam zavřít toho chronického prudiče ...to už tě tady i nakazili stejně blbými kecy :-)) Nic nebudu tuhle sračkárnu zase na čas číst, ani tebe


(NEW) doneko    [ 12.3.2006 - 09:34 ]      Re: Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

hrubka jak hrom, nejsem já dom? .o)))))


(NEW) doneko    [ 2.3.2006 - 12:04 ]      Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

ten pravej? je věčně nespokojenej, ve všem hledá útok na svou osobu a do všeho reje, protože samozřejmě pravdu má jen on :o)))


(NEW)NEZNAMY_4665  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 6.3.2006 - 13:40 ]      Re: Re: Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Kdepak...pravej píše články na bdsm servery, dělá osvětu, a poučuje mladé a začínající, aby si neublížili :-) Zřejmě se mu stalo jako mladému začínajícímu něco podobného :-D


(NEW) NTPT    [ 7.3.2006 - 12:32 ]      Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

a třeba aby nedopadli jako ty.


(NEW)NEZNAMY_1601  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 11.3.2006 - 11:29 ]      Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

A jak jsem "dopadl" já? :-))) Nesoudíš mě tak nááhodou podle sebe co? Neee :-DD Di se bodnout, já nemám problém sbalit ženskou, bez toho, abych jí musel psát kydy na nějakým serveru :-)


(NEW) NTPT    [ 11.3.2006 - 12:43 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

mě nedělá problém sbalit ženskou aniž bych ze sebe musel dělat jízlivého mesiáše, aniž bych musel jak vzteklý ratlík útočit na všechno a na všechny a vozit se a vymívat se nejhlubším citům jiných. Jestliže nemáš problém sbalit ženskou tak jen proto, že exotika - a především zhovadilost přitahuje.


(NEW)NEZNAMY_1689  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 11.3.2006 - 13:14 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Bagatelizuješ, Ty a pár dalších jste "všechno a všichni"?? O tom velice pochybuju, protože to bych byl velmi smutný člověk a opravdu byl sám mezi takovými trotly. Ale naštěstí to není pravdou...A nemám problém sbalit ženskou ne z tebou udaných důvodů, ale z úplně jiných, tobě určitě známých, které raději neuvedeš, ale vyplivneš tu jen jakýsi brajgl z tvé hlavy, protože v záplavě tady těch pičovin ti už realita života zcela uniká. A seznámení dvou lidí jinak než na nějakým servru pro úchyláky si ani nedokážeš představit.


(NEW) NTPT    [ 12.3.2006 - 14:29 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tohle už je kalsický stihomam. Metaláku, jak to vlstně je ? " nemáš problém sbalit ženskou," nebo "máš problém sbalit ženskou z mně známých důvodů, které tady raději neuvedu" ? zdá se mí že v tom máš - guláš.

a co se bagatelizace týká, proč ti vadí, když ji sám velmi často používáš ?


(NEW)NEZNAMY_4012  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 13.3.2006 - 13:18 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Víš co, než něco napíšeš, přečti si aspoň pořádně na co reaguješ. Pak nechápu vůbec smysl toho co tu plodíš


(NEW)NEZNAMY_4012  ( Metalski,Metalski@seznam.cz )   [ 13.3.2006 - 13:18 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chm chm
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Víš co, než něco napíšeš, přečti si aspoň pořádně na co reaguješ. Pak nechápu vůbec smysl toho co tu plodíš


(NEW) Njal    [ 2.3.2006 - 00:29 ]      Re: Chm chm
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Kdyz si das zalezet, tak se nikdo nezavdeci, co? :-7


(NEW) Arix    [ 1.3.2006 - 14:10 ]      čubino z hlubiny ;))
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

moc pěkný


(NEW) broskvicka6791    [ 28.2.2006 - 13:27 ]      Dominant komediant
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Drahá kolegyně nezkrotná kočičko, Tvůj článek skvěle popsal komediální výstupy mnoha "rádobydominantů". Stejným způsobem jako další z nás jsem byla diskvalifikována z boje o ruku DD a proto Tě tímto žádám, zda bych mohla vstoupit do strany "Čubiny z hlubiny". Věř, že přinesu straně jen samá pozitiva - neb i můj Pán pravil, že zlobivější čubka na světě není:-). Srdečne Tě zdravím a těším se na další pravdivé postřehy. Broskvicka


Váš názor :

Vyhledem k tomu, že jste momentálně přihlášeni jako anonymní uživatel, MUSÍTE zadat některé další údaje, jinka Vaše názory NEBUDOU uloženy.

Nick :
E-mail :
www stránky : http://
    NEZNAMY_7463      
 Nadpis :               
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Toolbox:
  Filtr:     


 

Pritomni :
NEZNAMY_7463 
[ 19.3.2018 - 17:43 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.096349954605103 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.12863802909851 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.22532677650452 sekund Size: 360674 bytes