NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_1871 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [Klaudia ]
(bez názvu)      [Suiza ]
Připojuji se s blahopřáním      [Asdareel ]
(bez názvu)      [Koldak ]
Re: Koldak, [31.5.2004 - 07:42]      [Tygřička ]
Re: Re: Koldak, [31.5.2004 - 07:42]      [Koldak ]
Re: Koldak, [31.5.2004 - 07:42]      [Njal ]
NTPT      [bddom ]
(bez názvu)      [Metalski ]
Re: Metalski, [30.5.2004 - 22:57]      [Terrier ]
Re: Metalski, [30.5.2004 - 22:57]      [NTPT ]
(bez názvu)      [ikkyu ]
Už?      [Liška ]
(bez názvu)      [Cirte ]
(bez názvu)      [Blue ]Znamkovali

Existujici
1.25

Alespon registrovani
1.285

vsichni
1.272


(3)
(1)
(6)
(1)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 29.5.2004 02:41:12 )
Výroční editorial - rok fungování
Přečetlo 2883 lidí celkem 3462 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 14 lidí 15 krát. Nové15 (zobrazit komentáře)
Až mě zítra ráno v pět, ke zdi postaví......
Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT  Témata : Novinky a zprávy    Server DS-LIFE.CZ    Rubriky : Editorial   

Ano, je to právě rok, co jsem "ke zdi" do palby uživatelů postavil server Ds-life.cz, jako s udělání také kolem páté hodiny ranní, jsa jako každý "otec" sužován obavami, jak si moje dítě v tom světě povede.

A tak sám překvapen sleduji, že si nevede zase až "tak špatně". Jak server, kterému mnozí prorokovali životnost "tak dva měsíce, max pěti článků, obsazení pár zoufalci a existenci na pokraji čehokoliv, jestli vůbec bude někdy existovat", si za rok své činnosti vytvořil stabilní a kvalitní publikum, za rok své existence otiskl přes 140 článků, čímž mimochodem přes svou mladost držel krok i s těmi největšími "tematickými" servery, získal přes tisícovku registrovaných identit a především oslovil okolo 90 000 čtenářů.

Tímto editorialem chci v prvé řadě poděkovat jim, protože diskuzní server stojí a padá s kvalitou, fundovaností a úrovní diskutujících a vytříbeností jejich názorů ať již v auditoriích, nebo v komentářích ke článkům. Děkuji také autorům a překladatelům textů za jejich příspěvky. Můj velký díl díků patří i redaktorům a redaktorkám, kteří často fungování DSLIFE věnovali nezjištně mnoho hodin práce a svého času.

Nebudu tady psát o tom, co se nám nepodařilo, neboť stará pravda praví že "na každé plus lze při dobrém hledání najít deset mínusů" (ostatně, vsadím se, že se najdou lidé, kteří na ony mínusy neopomenou halasně poukázat), spíše se pozastavím nad tím, co plánujeme dál.

Především, Ds-life k naší radosti vyrostl ze stádia "projektu pár přátel" a s toho plynou mnohé důsledky. Především bude nutné dát pořádně veřejnosti "ve známost" náš Mission Statement, který je zatím rozptýlen v cca 3 článcích.

Bude nutno zkvalitnit redakční práci, v mnoha ohledech přidat více profesionality, a také rozšířit team redakce o nové tváře (kandidáti už jsou známí...). Nicméně bych nerad, aby v rámci nějaké fiktivní mety "profesionalismu" zmizel hlavní cíl serveru, to jest informovat a pomáhat BDSM pozitivním lidem v jejich poznávání sebe sama.

V dohledné době dostane také server nové výkoné jádro, což je nová verze programů, které "s tím hýbou", s čímž se pojí mimojiné i nové možnosti, přibudou postupně "slíbené" sekce a navíc tradičně nové "fičurky", mnohé z nich pak neviděné na českých serverech komunitních i jiných. A samozřejmě zmizí i ty překlepy v "feftině", kterými se to tady jen hemží, neb prototyp žil déle než se čekalo.

S nový jádrem a novými funkcemi pak úzce souvisí i vytvoření jednotného a srozumitelného návodu, popisujícího srozumitelně opravdu všechny možnosti serveru, pokut možno na konkrétním příkladech a kontextové nápovědy.

V části "publikační" budeme pokračovat ve vyhledávání a publikování řady článků, návodů a povídek, které dle našeho názoru budou přínosné BDSM+ lidem, aŤ je již autor domácí nebo zahraniční.Vítáme samozřejmě každého autora, píšícího o svých vztazích, pocitech a zkušenostech s vědmím tím, že autenticita prožitku a životrní zkušenosti převáží mnohdy kostrbatý jazyk a pravopisné chyby. vítáme Nehodláme se v zájmu národního českého "Malá ale naše,smrádek ale teploučko" vyhýbat ani ožehavým tématům, včetně popisu jevů které naši "bdsm komunitu" (ať již tomu komunita říkáte nebo ne) nestaví do zrovna nejlepšího světla.

Plánujeme pod novým jádrem serveru sprovoznit seznamku s několika zajímavými funkcemi, rozjet chat pro online povídání.Dáme také daleko větší možnost zapojení tematické veřejnosti do chodu serveru...A mnohé další.

Takže vážení. Máte se tady na co těšit. Spolu s celou redakcí doufám, že změny, úpravy a rozšíření, které pro Vás chystáme, přispějí k tomu, že DSLIFE zůstane Vaším oblíbeným serverem i nadále a že jeho posádka a oblíbenost dále poroste .

NTPT     


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_1871 
[ 21.4.2018 - 06:03 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.050753116607666 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.048533916473389 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.099483013153076 sekund Size: 44431 bytes