NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_3245 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Zatím není žádný komentář.


Znamkovali

Existujici
1.2

Alespon registrovani
-

vsichni
1.6


(5)
(5)
()
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 30.7.2003 15:34:50 )
Jak publikovat články na www.ds-life.cz ?
Přečetlo 9178 lidí celkem 63258 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 0 lidí 0 krát. (zobrazit komentáře)
Co by jste měli vědět, než nám pošlete dílko k uveřejnění
Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT  Témata : Novinky a zprávy    Server DS-LIFE.CZ    Rubriky : Help   

Dostal jsem poslední dobou do pošty několik dotazů týkajících se publikování textů na DS-life.cz . A protože veřejnosti způsob a možnost publikovat zde, spolu s pravidly a dalšími užitečnými informacemi nejsou dostatečně známy, musím "zaplácnout informační díru".

Proč si vybrat pro publikování svých dílek právě www.DS-LIFE.cz ?

DS-Life.cz je komunitní server psaný BDSM pozitivními lidmi jako zdroj informací především pro BDSM pozitivní a lidi, kteří "se hledají". Neklademe proto důraz na jakousi fiktivní "literární kvalitu" a nedostaneme psotník z chybějících teček čárek a interpunkce a ušetříme si štiplavé poznámky na adresu autorů či jejich inteligence. Samozřejmě je lepší, když text bude gramaticky bez chyby, nicméně všichni jsme jen lidi.

Dáváme zcela programově prostor i neuhlazeným, "neliterárním" a třeba i jinde odmítnutým dílkům, jen když mají hlavu a patu a přitom odkrývají autenticitu (BDSM) vztahů, citů a pocitů zůčastněných lidí a že nás vůbec nechávají nahlédnot pod pokličky svých duší, srdíček a životů.

Rychlost uveřejnění. Předpokládám, že někdo, kdo pošle někam jakékoliv svoje dílko, nechce čekat týdny až měsíce než se na něj milostivě dostane řada. Redakční schéma serveru je proto natolik flexibilní, že jsme schopni zaručit uveřejnění Vašeho článku (tedy, v případě že se rozhodneme jej uveřejnit) do jednoho týdne od jeho zaslání, pravděpodobně však mnohem dříve, v řádu dnů.

Systém rubrik a tématických okruhů, který umožňuje členit texty nejen podle jejich formální podoby (rubriky), ale i podle jejich skutečného obsahu. To umožňuje čtenářům programově vyhledávat články přímo o tématech , které je zajímají, bez nutnosti přelouskat většinu publikovaného obsahu. Podobným systémem zatím nedisponuje žádný s tzv. komunitních serverů.

Možnost publikovat se zachováním anonymity před veřejností. Jeden článek může mít více autorů a další...

Protože však server není (zas až taková) anarchie, musí i zde pro publikaci textů platit určitá pravidla a zásady. Pokusím se je shrnout do jednoduchých a snadno dodržitelných bodů :

1: Publikujeme především původní autorskou tvorbu, nejraději takovou, která ještě nebyla nikde publikována (publikaci na stránkách autora tolerujeme, o přetištění textů, které již byly zveřejněny na jiných informačních , komunitních a erotických serverech rozhoduje redakce ).

2: Texty článků nesmí porušovat zákony České Republiky.

3: Překlady zahraničních textů otiskujeme jen v případě, že máme povolení a souhlas jejich pravých autorů. Stačí nám přeposlaný e-mail s jejich souhlasem. V takovém případě bude v hlavičce článku označen jak autor tak překladatel. Proto doporučujeme vykorespondovat s autory povolení k překladu a zveřejnění na našem serveru dříve, než se pustíte do vlastní práce na přeložení. Zabráníte tak nemilé situaci, kdy článek sice přeložený máme, nicméně nemáme povolení autorů a tedy jej nemůžeme uveřejnit a Vaše námaha vyjde naprázdno.

4: Ačkoliv redakční systém podroruje možnost "externích autorů", tedy takových, kteří zde nemají registrovaný svůj nick, doporučujeme autorům, aby si nick registrovali, už jen proto, že případné dotazy a reakce čtenářů mohou autor/autoři probírat pohodlně přímo ve své poště s využitím všech možností které jim server dává.

5: Server umožňuje zadat k jednotlivým článkům jednoho i více autorů, s vyjádřením jejich podílu na vzniku díla, popřípadě překladu, od Autor, Spoluautor, Spolupracovník, Pomocník. Uvádějte proto při zasílání článku nicky (v případě externích autorů i jich e-mail, www stránky atd) VŠECH lidí kteří se na autorství textu podíleli.

6: Sami rozhodněte, do které rubriky Váš text patří a samozřejmě o jakých tématech pojednává. Nejméně musí být článek zařazen do jedné rubriky a do jednoho tematického okruhu. Pakliže žádnou rubriku či tematický okruh neuvedete, je na rozhodnutí redakce kam článek zařadí. Redakce si také vyhrazuje právo zařazení do rubrik a tématických okruhů zkorigovat dle svého uvážení.

7: Každý článek musí mít nadpis a buďto podtitul nebo abstrakt. Abstrakt by měl být krátký maximálně několikavětný odstaveček, který stručně a jasně popisuje obsah článku. Můžete také specifikovat krátký úryvek, který bude použit při upoutávce na článek.

8: Text může být takřka v libovolném formátu (PC, Mac, Linux, Amiga, formáty například rtf,doc,602,txt,html,Ww a další ), my už si s ním poradíme. Prosím rozdělte text na odstavce (například jednou prázdnou linkou po každém odstavci), zvláště pracujete-li v exotických formátech. Dojde-li nám do redakce "blok" textu, provedeme rozdělení na odstavce dle naší úvahy.

Kam, komu a jak články posílat ?

Vaše texty spolu s případnými instrukcemi, připomínkami atd můžete zaslat kterémukoliv redaktorovi, to jest nyní na moji adresu ntpt@centrum.cz nebo na adresy njal@centrum.cz a terrier@seznam.cz .

Pevnou ruku nejen na biči, ale i na klávesnici, jasnou mysl a vytříbený jazyk pro Vaši publikační činnost, přeje za redakci serveru NTPT.


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_3245 
[ 17.6.2024 - 07:36 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.33678579330444 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.058995008468628 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 38125 bytes