NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_8108 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Waco      [Blue ]
Co dodat?      [WACO ]Znamkovali

Existujici
1

Alespon registrovani
1

vsichni
1


(2)
(1)
(2)
(1)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 20.2.2004 09:42:31 )
BDSM pozitivita a všední den
Přečetlo 5246 lidí celkem 7717 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 2 lidí 2 krát. Nové2 (zobrazit komentáře)
Seriálek o obyčejných dnech a situacích
Vkladatel:Blue ., Autori:,Ungezaehmte (externí) , Prekladatele:Blue  Témata : BDSM v praxi    BDSM lifestyle,24/7...    Mezilidské vztahy    Rubriky : Začátečníkům    BDSM v praxi   

BDSM pozitivita a všední den
Autorka: Ungezaehmte   Překlad: BlueTento malý seriálek je určen především  nováčkům - a také těm, kteří prostě hledají  inspiraci, jak  vnést také do obyčejných dnů a situací trošku toho ´ouchylného kořeníčka´. I v maličkostech může být skryto hodně kouzla.., aniž by okolní svět cokoli tušil ;-)

Příkazy a zákazy

     Dobře známý a mnohokrát prověřený je příkaz subince, aby nekřížila nohu přes nohu.  Ale prý jsou také ženy, které toto ani přirozeně nedělají a takové se budou  při podobném příkazu v duchu jen bavit. Jinak - pouze praktikujícím BDSM+  svitne, jakou pozici  během scénky a nebo během  nenucené společného posezení vlatně zmiňovaná žena svými nohami zaujímá.

    Jako alternativu znají pochopitelně všichni čtenáři příběhu O. příkaz mít v sedě kolena neustále lehce rozevřená. Heh... Jak dominantní a kreativní musí být asi muž vyžadující toto od své partnerky. Do stejné kategorie patří výzva - potencionální - partnerce, aby si na první schůzku nebrala spodní prádlo - takzvaně první zkouška poslušnosti. Ženě, která vyrůstala v ´babičkovském´spodním prádle, snad toto ještě může připadat jako skutečná výzva... já sama za sebe bych výzvu tohoto typu kvitovala s úsměvem tvoříc si přitom své velmi osobní mínění o kreativitě tohoto potencionálního "Páníčka".

    Přirozeně někdy může být vzrušující sedět při návštěvě u přátel na gauči a nesmět po celý večer skřížit nohy - protože - nemá - li člověk vypěstovánu vysloveně dobrou disciplínu, nebude toto stejně fungovat a subinka si tímto způsobem  vykoleduje trestík. Ale nejpozději, když si žena nohy nekřížit prostě zvykne, je dráždivost toho všeho tatam. Toto ostatně platí pro všechny podobné příkazy a zákazy, které platí po celou dobu vztahu.

    Smyslem a účelem podobných příkazů a zákazů by přeci mělo být, na jedné straně požadovat určitou poslušnost a na straně druhé nepřetržitě myslet na partnera či snažit se pro něj udělat něco, co je proti mé vlastní přirozenosti, čehož důsledky může patřičně zhodnotit právě jen on.

Náročnější " úkoly " by byly z mého úhlu pohledu například tyto:

    - subik/subinka nesmí buď při situaci předem definované a nebo po  určenou dobu  partnerovi otevřeně či přímo oponovat. Toto se výtečně hodí pro situace, které svou podstatou vybízejí k diskuzím... a vyžaduje od submisiva obzvláštní kreativitu při formulování slov.

    - subík/subinka nesmí po určenou dobu reflexívně provádět jistou aktivitu. Může to být třeba navyklý pohled do zrcadla v předsíni, používání určitých obvyklých výrazů, slovních obratů či hlášek, které normálně patří do repertoáru " potrefené " osoby.

    - subík/subinka nesmí při určené situaci dělat něco, co by jinak běžně dělal - a - zda se jedná o milované cigárko, kafíčko či koňak anebo boty na jehlách k večerní róbě, je vlastně jedno... Podstatné je, že submisiv takto musí buď zvládnout tíživou situaci a nebo - poruší zákaz a vykoleduje si tak potrestání.

    Při všech těchto věcech jde vlastně jen o to, zda člověk svého partnera a jeho malé slabůstky dobře zná a dokáže je v podstatě bez ostychu "zneužít". A potom se vytváří mezi oběma známé ´jiskření ´, které je podstatou onoho BDSM*...

    Vše, co jste si právě přečetli berte pouze jako nápady či tipy.  Popsané situace a počinání jsou pochopitelně individuelně obměnitelné - nešlo mi o to, dodat čtenáři kompletní scénář, ale spíše  zprostředkovat principielně určité náměty.

Přeloženo s laskavým svolením autorky. Originál  na www.domantik.de.


Vysvělivky Blue:
* v originále stojí SM, nahrazuji zkratkou BDSM, tak jak jsme ji zvyklí užívat v našem českém prostředí. O tom, že v německých končinách je často místo zkratky BDSM používáno jen SM - a přitom myšleno totéž, si případní zájemci mohou více přečíst v mém audítku " A co sousedi v zahraničí " .V dalším díle se autorka Ungezaehmte podělí o několik tipů, jak zpříjemnit malými, milými zlomyslnůstkami své subince či subíčkovi všední den...

"Vnitřní hodnoty"

    Další možnosti jak propojit dohromady své zaměření a všení den skýtají tzv. " vnitřní hodnoty " .  Jelikož nikdo ještě nevynalezl rentgenové brýle, nabízí se spousta malých zlomyslnůstek, které jsou velmi efektivní a přitom pod šaty k nerozeznání.

    Několik příkladů:

    - Všeobecně oblíbený vibrátor či anální kolíček s dálkovým ovládáním. Ale pozor:  Před první návštěvou restaurace bezpodmínečně zkontrolovat, zda údajná ´nehlučnost ´skutečně odpovídá informacím výrobce.

    - Minisukně, tentokrát ale skutečně bez spodního prádla. Kdo na toto není zvyklý, bude mít neustále pocit, jako by vystavoval " celé své nitro " pohledům okolí - přestože to tak vůbec není.

    - Tanga- minikalhotky, které opravdu odpovídají svému pojmenování. Je až neuvěřitelné, jak lehce se dá z provázku vytvořit cosi  tangám velmi podobného - a jak skvělý pocit může  tento výrobek způsobovat při sezení či chůzi . Jen s několika uzlíky  navíc se takovýmto ´prádelkem ´dá stejně dobře vytvořit nezapomenutelný zážitek také subíčkovi.

    - Malé, ploché, nepříliš pevné svorky na bradavkách ... přes to samozřejmě neprůhledná blůzka resp. normální pánská košile. Právě takový tlak, aby osůbka na Páníčka či Paničku po celý čas myslela, ale přesto ne takový tlak,  který by mohl zapříčinit dlouhodobým působením vážné poškození. Samozřejmě... jsou i jiná místa,  citlivá na dlouhodobější působení přiměřeným tlakem ...

    - Venušiny kuličky či podobné klouzavé předměty mohou osůbku přivést do docela pěkného stádia pocení se ;-), v případě že za žádnou cenu nesmějí opustit svou destinaci, přestože jejich nositel - ka  v průběhu své momentální (pracovní) činnosti nemá ani na chvilinku čas si sednout ...

Přeloženo s laskavým svolením autorky. Originál na www.domantik.de.
Něco o tom, jak je možné spolu ´tématicky´ verbálně i nonverbálně komunikovat v situacích, kdy nejsme s partnerem sami.


Kódovaná gesta/mimika a řeč

    Patrně nejvzrušující částí všedního dne je řízení resp. komunikace gesty a slovy, jejichž plnému významu rozumí pouze náš vlastní partner. Jakého druhu jsou tato gesta či klíčová slova závisí jednak na založení každého z nás a také na vlastní tvořivosti a šikovnosti. Proto následující berte jako příklady - každá nová situace  povede pro každého z nás k velmi individuálním výsledkům.

    - Dominantní strana použije pohled typu " provrtávající skrznaskrz ", provádí či říká - li jeho submisivní protějšek něco, co odporuje pravidlům jejich vztahu.

    - Submisivní strana nenápadně klopí oči, ihned jakmile je " potrefena " oním výše zmíněným pohledem ... možno s a nebo bez omluvného úsměvu.

    - Polibek na " exekutivní " ruku je další možností jak demonstrovat otevřeně dominantnímu partnerovi podřízenost. Toto se může odehrát jak spontánně, tak jako bezeslovná omluva za " prohřešek ".

    - Známé uchopení submisivního protějšku "jako-by-nic"  zezadu za krk, kdy toto chycení může být pevnější než jak se zdá okolnímu pozorovateli.

    - Uchopení partnerovy dlaně - podle pozice, buď konejšivě či s patřičným důrazem resp. přitlačením.

    - Pozdvižení jednoho - či obou obočí, zaťukání prsty na stůl či partnerovo koleno, stejně jako nenápadné hraní si s partnerovým řetízkem na krku, pevnější úchyt za zápěstí, něžně povzbuzující štípanec do ušního lalůčku nebo hlazení hřbetu ruk,  přičemž nenápadně " namalujeme "  číslo... to vše jsou možnosti nonverbální komunikace.

    - Subík či subinka se nechová v běžné situaci " korektně " - možná reakce by byla třeba:  " Nedávno jsem slyšel - a, že stále ještě existují národy, kde ze zákona je muži dovoleno nalátat své ženě"...nebo ... dominantní strana se kouká po pokoji, případně z okna a povídá: " Hele, tam ve vitríně stojí právě 12 skleniček na víno..." či : " Hezká espézetka, 2020 je zajímavé čísélko " a kouká se přitom mnohamluvně na svého subíčka / subinku. Oblíbené jsou také výroky o " utaženém opasku " či " blechách v kožuchu " :o) ... konstatování,  že ta kytka má pod květináčem vody ještě dost...či banální větičky typu: " O tom si ještě popovídáme " a nebo " To vyřešíme doma, až budeme sami " , " No, uvidíme, co  komu z nás tento večer ještě přinese "... " Také dospělí se ještě musejí lecčemu naučit " ... a tak dál...

    Právě zde je důležité, aby oba partneři používali stejnou řeč a jejich gesta či mimika působila v podstatě " normálně " ... aby opravdu jen ona konkrétní osoba chápala, co že to oním gestíčkem či slůvkem bylo skutečně míněno. Fantazii se přitom pochopitelně žádné hranice nekladou.


Přeloženo s laskavým svolením autorky. Originál na www.domantik.de.V podstatě nenápadné rituálky a určité způsoby chování jsou další z možností promítnutí našich sklonů do všedního dne.Rituály a způsoby chování

    Rituálky a určité způsoby chování jsou další z možností promítnutí našich sklonů do všedního dne. Ať už to bude telefonát v přesně určenou dobu a nebo jasně definované rituálky či způsoby, které důsledně dodržujeme. Je vlastně jedno, co konkrétně děláme, neboť nic z toho nevypadá neobvykle ani nevzbuzuje pohoršení před rodinou, přáteli či známými.

   Také zde platí: Vše je možné, neboť pouze náš vlastní partner zná přesnou interpretaci... a tento je také jedinou osobou, jejiž myšlenky mohou dodat oné běžné činnosti ten žádaný erotický podtón.

    - Podání ohně ohně dominantnímu partnerovi - když si chce zapálit - by si měla žena na veřejnosti promyslet. Velmi oblíbená varianta v soukromí, na veřejnosti přeci jen vzbuzující potřebu vysvětlení.

    - Připravit kávu, tak, aby se rovnou dala pít - tedy už případně s mlékem a cukrem a zamíchnou servírovat. Gestíčko, kterého si já osobně velmi cením.

    - Určitý zdravící rituál ... třeba, pozvednout si obě partnerovy ruce ke svým ústům, polibek na čelo, každému to, co mu a partnerovi přijde jako nejlepší.
 
    - Malé službičky ( úsluhy ), které dnes už vyšly z módy - vyžadovat resp. s nimi přicházet bez vyzvání.

    - Při jídle začít teprve tehdy, když začne jíst dominantní protějšek.

    - Přidržovat popelník pod cigaretou tak, aby se k němu dominantní partner nemusel naklánět.
   
    - Při pomáhání do kabátu lehce zatlačit do ramen svého submisivního protějšku.

    - Zdvořile požádat o svolení  k činnostem, které normálně oznamuji bežným způsobem.  Příklady:  " Máš něco proti tomu, když teď půjdu k PC?", " Mohu teď servírovat jídlo?" , " Souhlasil - a bys, kdybych teď.......".


    Uvedené příklady nemají být ničím jiným než inspirací  pro vaše vlastní vymýšlení. Každý pár je jiný a jinak prožívá všední den ... tedy tyto rituály musejí odpovídat konkrétním podmínkám, tak aby se daly nenápadně začlenit.

  
Přeloženo s laskavým svolením autorky. Originál na www.domantik.de.


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_8108 
[ 17.3.2018 - 11:26 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.079664945602417 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.057163953781128 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.13699793815613 sekund Size: 49231 bytes