NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_961 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a móda


Komentáře k :

Oficiální článek ( 25.6.2007 14:02:11 )
Upír v nás
Přečetlo 6128 lidí celkem 10230 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 19 lidí 87 krát. Nové87 (zobrazit komentáře)
          

ABSTRAKT:Často zde i jinde bývají diskutovány toky energií v BDSM vztazích. Často se mluví o směně energie za moc, mnohdy i o vykořisťování a podobně. Tento článek je netradičním pohledem do energetické dynamiky (nejen BDSM) vztahů a domnívám se že pro lidi uvažující o podstatách věcí a toužících po sebepoznání, je i velmi přínosný.

Vkladatel:zachoval anonymitu., Autori:,anonymne1 Témata : Mezilidské vztahy    Etika a BDSM    Trochu offtopic    Rubriky : Eseje a úvahy    Teorie BDSM   

Zobraz článek         

Reagujete na názor :
(NEW) petr(angel)    [ 28.6.2007 - 02:24 ]      ad pomoc potrebným
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

když člověku pomůzeš,když se pod svými problémy láme, dodás mu sílu, umožníš aby popadl dech, pak jsi prinosem. Pokud človeku pomužeš když ma problem, dřive než se sam začne namahat, tak zlenivi a zprachanti...ty mu nepomužeč, prave naopak mu vezmeš priležitost k tomu aby ziskal zkušenost, aby se poučil, aby dospel aby vyzral.
Težko se urči mira co nas posili a co nas zlomi, dokonce to občas vypada ze nas neco zlomilo, ael pritom z dlouhodobeho pohledu nas to zocelilo a jinudy cesta nevedla.
A ad na ukor svych potreb: jak jsem řekl když jsem po pas pomužu tomu po krk, u toho po pas budu vahat, ten po kotniky at si pomuže sam, nebo mu pomuze jiny.
Ješte bych to rozvinul, že nikdy nepomaham ze zdroju jinych. Nikdy nepomaham tak, ze požaduji pomoc od treti osoby pro nekoho jineho...at si o pomoc řekne me, kdy mužu pomužu, kdyz nemužu, at si o pomoc řekne jinemu, nehodlam delat tlumočnika a sam se zavazovat ne kvuli sobe, ne kvuli kamaradum, možna kvuli rodine a detem...tam zalezi na situaci.
A na zaver: smysl pomoci: jak jsem řekl když pomůžu člověku který se láme, ten se oklepe a psotaví se zpetrovně na nohy, tak mám dobrý pocit že můjzásah znamenal rozdíl. pokud bych měl pomáhat člověku který pomoci využije, ale zanedlouho je v průseru zas, tak si brzo uvědomím, žetento člověk je ztracený a já nebudu rozdílem...když mu pomůžu tak jen na chvíli oddálím jho osud a prodloužim trápení...ale za jakou cenu, nejen za cenu vlastních vyplýtvaných zdrojů, ale i za cenu, že jesm nepomohl někomu, kdo by se na vlastní nohy postavit dokázal. IMHO pomoc někomu kdo se na vlastní nohy postavit nedkoáže nebo nechce není dobrým skutkem a platím za to jak já, tak ten další v nouzi kterému pomoc nepřišla(toto je však jen teorie...tak to cítím,a le často když pomáhám, tak o tom tolik nepřemýšlím...teprve zpětně mi dojde, že nekdo je ztracený případ a tak mu už příště ukážu záda(a svědomí se ozve...hold vše má svou cenu...čímý se opětdostáváme na pořátek příbehu k vampírum a jejich zbraním: zastrašování a výčitkám)


Váš názor :

Vyhledem k tomu, že jste momentálně přihlášeni jako anonymní uživatel, MUSÍTE zadat některé další údaje, jinka Vaše názory NEBUDOU uloženy.

Nick :
E-mail :
www stránky : http://
    NEZNAMY_961      
 Nadpis :               
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Toolbox:
  Filtr:     

 

Pritomni :
NEZNAMY_903 
[ 19.4.2018 - 21:09 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty
NEZNAMY_929 
[ 19.4.2018 - 21:11 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty
NEZNAMY_961 
[ 19.4.2018 - 21:15 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.098708868026733 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.035427093505859 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.13429999351501 sekund Size: 47333 bytes