NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_4761 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Zatím není žádný komentář.


Znamkovali

Existujici
1.5

Alespon registrovani
1.333

vsichni
1.555


(10)
(5)
(1)
(1)
()
(1)
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 8.9.2003 10:24:50 )
Nové bydlení
Přečetlo 6379 lidí celkem 11067 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 0 lidí 0 krát. (zobrazit komentáře)
F/F povídka
Vkladatel:Marionnetta ., Autori:Marionnetta  Témata : Femdom    Femsub    Gay/lesbi    Rubriky : Povídky   

Ležím na posteli na přecpané koleji, kde člověk nemá trošky soukromí, nemám co dělat, tak pročítám lehce erotické noviny. Když dočtu všechny články a stále se mi nic nechce dělat, pustím se do inzerátů. ... "SŠ 32/185 hledá dívku... Hledám ženu středního věku... Najde se... blablabla..." Přijde mi to celé na jedno brdo... ale..."Manželský pár nabízí bydlení a stravu dívce /nejlépe studentce/ výměnou za pomoc v domácnosti či občasný sex (po dohodě). Zn. Praha". To mě zaujme...

Dostávám šílený nápad, aniž bych cokoli promyslela, beru do ruky telefon a zanechávám své číslo a nacionále na udaném záznamníku. Ubytování v soukromí potřebuju, nějakou tu práci zvládnu, stejně tak otročím i tady. A co se týče sexu... nebyl podmínkou. Zahodím noviny a jdu raději spát. Beztak se mi určitě ani neozvou.

Opak je pravdou. Právě se vracím z víkendu, když mi přijde zpráva na telefon, že pokud mám stále zájem o bydlení, mám se ve středu v 18:00 dostavit na uvedenou adresu. No nazdar. Co teď? Do středy času, ještě si to rozmyslím... přesně v 17:55 stepuji před hezky vypadající patrovou vilkou, dvě minuty se odhodlávám, než zazvoním.

Otevřít mi přijde mladá žena, odhaduji ji tak na 30, možná 32 let. Přestaví se mi coby Nina, muž sedící v křesle zahleděný do jakýchsi lejster je mi představen jakožto Piére, Francouz, který neustále není doma. Jeho žena, Nina, v podstatě hledá spíše společnici, než výpomoc. Na první dojem působí oba velice přívětivě. Ani nepostřehnu ubíhající čas, když se se mnou po hodině loučí. Mám prý přijít ještě v pátek dopoledne, kdy se dovím, zda jsem vyhověla jejich požadavkům. Odcházím s dobrým pocitem, že jestli tohle vyjde, tak se budu mít fajn.

V pátek jdu suverénně až ke dveřím, zazvoním... buď a nebo. Otevřít mi přijde opět Nina. Mile se usmívá a zve mě dál. Usadíme se tentokrát v její ložnici, musí se upravit. Nic nenamítám, ani když mě požádá, zda bych jí pomohla s účesem. Nějak mi ani nepřijde divné, že jsem sama v ložnici s cizí ženou, která sedí v černém spodním prádle před zrcadlem. Vyčesávám jí vlasy nahoru a smotávám je do moderního hnízdečka. Zjevně je s výsledkem spokojena. Stoupne si a já z ní oči nespouštím, ani když stojí zády ke mě a cosi hledá ve skříni. Má nádhernou postavu. Líbí se mi její ženskost. Vybere elegantní kostýmek a obléká se do něj. Mlčky sedím. Zničeho nic mi nabídne, jestli s ní nechci zajít na oběd. Po chvilce přemlouvání svolím, ale nedojde mi, že ona se asi nestravuje v KFC jako já.

Obě najednou obhlédneme mé džíny a tričko, které se do restaurace zásadně nehodí. Omlouvám se, ale nabídne mi, že v šatníku určitě něco vybereme. Zprvu se rozpačitě soukám z dlouhých nohavic. Pozoruje mě, a čeká, až si svléknu tričko. Pomalu ho svlékám a stojím před ní jen v bílém prádle. Připadám si jako na dorostenecké prohlídce před paní doktorkou. Ta se na mě ale nedívala tak přívětivě jako Nina.

Otočí se zpět ke skříni a po chvilce hledání se vrací s černými ramínkovými šaty. Jde s nimi ke mě a poměřuje mi je na těle. Obě usoudíme, že stojí za zkoušku. Položí šaty na postel a pomáhá mi se zapínáním podprsenky. Nikdy mi nikdo nepomáhal takto s oblékáním, jsem nesvá. Klepou se mi ruce, když se snažím narolovat na nohu punčochu. Posadí mě na postel, veme ode mne punčochu a jemně mi ji obléká na nohu svými dlouhými prsty. Stejně tak druhou. Celá se chvěji pod jejími dotyky. Přitom se stále dívá na má prsa. Stoupnu si a oblékám šaty, ihned mi je vzadu zapíná a tlačí mě před zrcadlo. Musím uznat, že má výborné oko. Padnou mi jako ulité. Poděkuji jí, ale to už mi podává i patřičné botky. Zase mi padnou. Těsně po poledni vyrážíme bok po boku do centra. V autě se bavíme jako staré známé, v restauraci pokračujeme a mě je s ní opravdu dobře. Tak dobře, že si nechám ujet i autobus domu a raději s ní jdu obhlédnout stav manželovy firmy. Přeci jenom potřebuje pevnou ruku, když je šéf ve Francii. Nakonec mě odveze až na kolej, předá mi klíče a nabídne mi, že se v pondělí mohu nastěhovat. S radostí přijímám. Až na pokoji mi dochází, že mám stále její šaty.

V pondělí už nezvoním. Sama si otevírám dveře svého nového "domova". Prozatím se stěhuji ve velké sportovní brašně. Nina mi jde naproti ze schodiště, po kterém za ní vycházím do patra. Ukáže mi můj pokoj. Je rohový, světlý, s velkou postelí a vlastní koupelnou. Co více si mohu přát??? Ještě mě provede zběžně domem, ukáže mi kuchyň, obývací pokoj, Piérovu pracovnu i bazén, který mohu užívat kdykoli jen budu chtít. Na mých povinnostech se prý domluvíme večer, teď musí utíkat do firmy. Zůstanu v domě sama. Zvědavost mi nedá. Ještě jedou si ho projdu. Kromě zmíněných místností najdu ještě dva pokoje pro hosty v patře, jídelnu a fitness v přízemí. Jen do jediného pokoje se nedostanu. A přitom je s mým pokojem spojen zamčenými dveřmi. A zdá se, že i s Nininým.

Raději si jdu vybalit... Večer se konečně vrátí Nina. Jdu za ní do kuchyně a ona se opět usmívá. Pijeme spolu džus a ona mi vysvětluje podstatné věci... tak třeba, že po sobě musím umývat nádobí... o úklid u sebe v pokoji a koupelně, stejně jako u ní, se starám já, zbytek je na služebné. Vlastně zase nebudu dělat skoro nic.

Vyvede mě z omylu.

     "Už jsi se milovala se ženou?" zeptá se mě.

     "To opravdu ne," odpovím rozpačitě.

Jenom pokýve hlavou "tak to zkusíme."

Nejdřív myslím, že jsem se přeslechla.

    "Neboj, bude se ti to líbit." ujistí mě o pravdivosti svých slov. "Nebo sis myslela, že ti tohle všechno nabízím jen z dobré vůle?" zeptá se tak, že nevím, zda jen konstatuje, či se ptá.

Došlo mi, že v tom něco bude. Na druhou stranu, pořád lepší, než kdybych se měla milovat s Piérem. Nina se mi líbí a i když si to nedokážu představit, tuším, že by neudělala nic, co bych nechtěla. Uklidním se.

     "Dobře," odpovím tiše a neurčitě.

Dopije džus. "Hodná holčička, jdu si zaplavat, nepůjdeš taky?" nabídne mi znovu jako kamarádka.

     "Nemám plavky," namítnu, ale usměje se se slovy, že jsme tu stejně jenom ženský. Vodu miluju a i když vím, do jaké pozice mě souhlas staví, odpovím "ano".

Za chvíli už skáču do čiré vody a vychutnávám ten pocit. Připlave ke mě, když odpočívám. Pohladí mě nejprve po tváři, potom mě pod vodou obejme.

     "Krásná," konstatuje, když mi přejíždí prsty po prsou.
Jen se chvěji a držím jejím dotekům. Chladnou mě ale nenechávají. Sjede rukou níže a vsune mi ji mezi pysky. Kolenem mi roztáhne nohy kousek od sebe a konečky prstů zkoumá mou dírku. Prudce oddechuji, cítím její tvrdé bradavky, jak se o mě otírají. Přitlačí mě až ke stěně bazénu a zajíždí mi prsty do kundičky. Zavírám oči a prudce oddechuji. Vysadí mě na okraj bazénu, roztáhne mi prsty závojíčky a začne lízat. Když vezme mezi zuby poštěváček, šílím slastí. To už přidává prsty do kundičky a pěkně mi jí projíždí. Vylézá ke mě, pokládá mě na osušku pod palmu a kleká si nade mě v 69.

Zprvu nevím, co s její vyholenou pičkou. Jen ten pohled mě neuvěřitelně vzrušuje. Sama si jí projede prsty a přikáže mi, ať neotálím a pěkně jí vylížu. Tak tedy neotálím... prsty ji roztahuji a jazykem laskám její závojíčky i klitoris, pak jí ho vsouvám co nejhlouběji do pičky, a ona mi teče do pusy. Kroutí nade mnou prdelkou a já si jí pěkně pevně chytnu a vrazím jí prsty do dírky. Přirážím a ona sténá a vše mi vrací. Najednou se zvedne, otočí se a zase se vrací s robertkem obřích rozměrů. Dojde mi, že to není jeden robertek, nýbrž dva.

    "Drž," poručí mi, když dám nohy k sobě. "Buď hodná holčička a bude se ti to líbit."

Povolím kolena a ona mi znovu roztáhne nohy. Hladí mě hranou dlaně přes rozkrok a přitom líbá moje prsa a saje bradavky tak, že sténám. Když sebou kroutím, vrazí mi robertka do kundičky a pěkně začne přirážet. Sténám ještě víc a ona se nade mnou usmívá. Posune se prsy k mé hlavě a položí mi je na obličej. Jazykem najdu její bradavku a beru ji mezi zuby. Pěkně ji tahám a saju, až začne taky sténat. Hladím ji rukama po zádech a kroutím pánví ve snaze vypudit zapomenutého robertka. Jenže on vůbec nebyl zapomenutý. Nina se zvedne, podívá se na mě, až zvednu hlavu a sama vidím, jak bere druhý konec uměláka, ohne si ho tak, že se mě vysoko ční a pěkně si na něj nasedne. Přilehne ke mě a pěkně do mě přiráží. Přitom mi mačká prsa a já tahám její. Políbí mě. Vášnivě se líbáme a vyrážíme proti sobě pánvemi. Cítím, že už na mě přichází vyvrcholení, ještě párkrát přirazí a svíjím se pod ní v orgasmu. Přiráží dál, až šílím. Řvu a kroutím sebou, dokud i ona nedosáhne svého vrcholu.

Padne na mě a obejme mne. Když se vzpamatuje, sleze z robertka, ještě mi jím pěkně v pičce zakroutí

    "tak vidíš holčičko, že to nebolelo."

Nebolelo, spíš naopak. Dívám se za ní jak odchází a pak se dívám na roberta, co mi ční z kundičky. Vytáhnu ho a prohlížím si ho, nedá mi to a olíznu ho. Nejprve ze své strany, potom i z Nininy.

Sex s Ninou se pro mě stal běžnou záležitostí. Piére býval doma velmi zřídka. Oběma nám to vyhovovalo. Nina byla stále více a více dominantní a mě se líbilo plnit její přání. Asi po měsíci se její přání stala rozkazy. Přišla jsem domů ze školy, poručila mi, abych se svklékla a položila se na kuchyňskou linku. Udělala jsem, co rozkázala, vzala vařečku, nechala mě roztáhnout nohy a vrazila mi jí do kundičky a pořádně protočila, až jsem křičela. Zařvala na mě, ať držím hubu, že jsem beztak jenom čubka, co to chce. To bylo poprvné, co mě nazvala čubkou. Když vytáhla mokrou vařečku, otočila mě a sešvihala mě s ní přes zadeček a pak mi jí do něj hrubě vrazila druhým koncem. Chtěla jsem utéct, ale začala s ní kroutit, tak jsem jen poslušně držela. Análek byl pro mě svatý. Byla jsem v tomto ohledu panna. Nina to už také zjistila. Postupně přibývalo jejích pokusů o dobytí mého análku, až se jí to asi po dalších 14 dnech povedlo. Opět robertkem. Kupodivu se mi to líbilo. Začínala se mi líbit má role čubky. Začínala jsem toužit po jejím ponižování. Vycítila to. Vycítila, že už jsem připravená.

Po svou měsících mého pobytu mě jednou večer zavolala Nina do svého pokoje.

    "Tak co, ty čubko jedna, byla jsi dnes hodná?" poníženě jsem přitakala, že ano. Zeptala jsem se jí, jaký měla den.

     "Ty čubko, jak to se mnou mluvíš? Ode dneška mi budeš říkat pouze Má paní, rozumíš?"
Přikývla jsem a padla instinktivně na kolena. Byla mým gestem potěšena. Vzala do ruky klíč a odemkla dveře, o kterých jsem již dlouho přemýšlela. Vedla mne do tmavé místnosti, neviděla jsem nic, nebylo zde jediné okno.

    "Svlékni se,"
poručila mi a zavřela za sebou dveře, takže se pokoj i my dvě, utopil v úplné tmě. Poslušně jsem odkládala své svršky. Když jsem byla nahá, rozsvítila. Lekla jsem se. Místost byla prvotřídní mučírnou. Od stropu visely různé háky a popruhy, na zdech okovy, police s různými robertky a provazy, přístroj vypadající jako křeslo u gynekologa. A další změna. Má paní oděná v černém latexovém korzetu. Její prsa čněla přímo nad jeho koncem, její pička se skvěla pod ním. Vysoké latexové boty a bičík v její ruce naháněly hrůzu.

     "Na kolena, ty děvko," poručila mi a já se sesunula k zemi.

     "Pojď blíž," chtěla jsem se zvednout, ale dodala "po kolenou!"

Plazila jsem se k ní, dokud jsem nespočinula hlavou nad špičkou její boty.

     "Hodná čubka," pochválila mě. "Teď si lehneš sem," ukázala na křeslo.

Bojácně jsem se do něj položila.

     "Přikurtuj si nohy," poručila a já vsunula nohy no připravených popruhů a utáhla je. Ruce mi už zavázala sama. Ležela jsem před ní, kundu dokořán vystavenou a třásla jsem se strachy. A možná i vzrušením.

     "Nech toho!" poručila chladně, měla na mysli moje klepání.

Nemohla jsem přestat.

     "Řekla jsem nech toho ty čubko zasraná!"
zařvala a švihla mě bičíkem přes kundičku, jen jsem nadskočila a zařvala. Podala nůžky, dívala jsem se, jak ničí moje ochlupení na stydkých pyscích i na trojúhelníku nad nimi. Pak vzala holení a vyholila mě úplně. Tekly mi přitom slzy. Opláchla mě studenou vodou a prsty mě plácla znovu přes pysky, jen jsem nadskočila. Líbila se jí má reakce, ještě několikrát to zopakovala.

    "Líbí se ti to?" zeptá se mě a znovu mě plácne a já znovu nadskočím, jak její prsty trefí můj poštěvák.

    "Tak odpověz ty čubko!" zvedne znovu hlas a šlehne mě bičíkem přes prsa.

     "Ano," vysoukám ze sebe.

     "Co ano?" zařve a znovu mě šlehne, tentokrát trefí bradavku a já zařvu bolestí.

     "Ano má paní," odpovím se slzami v očích. Odpoutá mě.

     "To pro dnešek stačí, taková úvodní lekce." propouští mě, ale ještě musím vylízat její kundu. Vracím se do pokoje, už svými dveřmi. Mučírna zůstává ode dneška otevřená.

Ležím schoulená v posteli, přijde ke mě, a znovu je to ta "kamarádka" Nina, kterou je vždy, když nejde o sex. Ptá se mě na mé pocity a já přiznávám, že se v nich nevyznám. Cítím se strašně poníženě, ale taky vzrušeně.

    "To bude v pořádku," ujistí mě Nina.

    "Pokud vysloveně nechceš, nemusíš, ale já cítím, že se ti to líbí, holčičko," usměje se na mě.

Zůstávám tedy i nadále.

    "K noze čubko," zařve na mě Nina z mučírny.

Poslušně k ní přilezu po čtyřech a už ze cviku políbím její botu.

    "Hodná čubička," pohladí mě bičíkem po zádech. "Lehni!" rozkáže a já poslušně lehám na zem.

Odloží bičík a chytne mé kotníky. Obvazuje mi je lanem a zvedá. Potom dojde na mé ruce. Obváže mi zápěstí a jak ležím, tak je přitáhne ke kotníkům a upevní oboje na připravený hák. Ležím na zemi pouze břichem a svíjím se v nepohodlné pozici. Vytahuje mě nahoru. Visím přivázaná za nohy i ruce, roztahuje mi od sebe kolena a nohy upevní v této pozici. Kozy mi visí, zadek a kundu vystavenou a má paní mnou houpe.

     "Líbí, kurvičko?" zeptá se.

     "Ano má paní," odpovím s námahou.

Vezme robertek a pomalu mi jím přejíždí po zadečku a přes kundičku. Roztáhne mi prsty pysky a naráz mi vrazí uměláka do píči. Zařvu a ona hned po mě:

    "Drž hubu ty děvko vymrdaná, teprve uvidíš, jak ti dám ochutnat bolest."

A rejdí mi robertkem v píče. Nemohu se ani pohnout, jen poníženě sténám, sebemenší pohyb je pro mě další bolest. Zapne vibrátor na plno a nechá mi ho v kundičce. Odejde z místnosti a mě se po chvíli povede vytlačit ven nezvaného hosta.

     "Ty čubko jedna zasraná,"
řve a švihá mě bičíkem přes rozcapenou píču. Křičím a škubu se, ale ona mě nešetří.

     "Já ti ukážu ty děvko jedna!"

Spustí mě níže, postaví pode mne vaničku a přitáhne hadici s vodou. Nasadí vhodný nástavec na hadici a pustí vodu. Ostřeluje proudem můj poštěvák a já ječím. Pak mi vrazí stříkající hadici do kundy a pořádně mi jí vycáká, až voda stříká všude kolem.

    "Jen si řvi ty čubko, chtělas to, máš to mít!"
směje se mi a vypíná vodu. Nasazuje si na ruku rukavici s cvočkama a pořádně mi s ní projíždí kundičku. Křičím bolestí, jak cvočky rvou můj poštěvák a závojíčky, ale nedbá ničeho a pořádně mi projíždí pysky. Pak vezme kolíček a připne mi ho na naběhlý poštěvák. Křičím o milost.

    "Drž, kurvo, beztak neutečeš!" směje se mi a tahá za kolíček.

Nevydržím to a bolestí se počůrám. Směje se nahlas a šlehá mě bičíkem přes půlky, když se přitom udělám. Ponížením brečím a prosím ji, ať sundá kolíček. Sundá ho, ale další dva připne na mé bradavky. Škubu sebou, zaváže mi pusu, abych neřvala, a tahá dál za kolíčky.

    "Tak co, děvko?" ptá se mě. "Už budeš hodná?"

Přikývu a ona mě spustí na sem a odváže. Ležím, ihned se zbavím kolíčků a prudce oddechuju.

     "Na kolena, čubko," poručí mi a já se zvedám na bolavých končetinách.

     "Pro dnešek tě propouštím," svolí, ale vyprovodí mě špičkou boty v kudičce. Pustí mě u prahu dveří, kde vysílením padnu.

Nina měla šílené nálady... jak v životě, tak v sexu... jednou byla bezkompromisní krutá domina, jindy něžná milenka, vzpomínám si, když mi poprvé dovolila usínat s ní v posteli... Piére byl doma stále méně často, a pokud byl, mě si nevšímal. Zato si mě všímala Nina, když byl mimo. Tudíž téměř pořád.

Nevadilo mi to, právě že spíše naopak. Měla jsem ji ráda, a čím dál více mě vzrušovalo její kruté ponižování. Od doby, kdy si ze mne poprvé udělala čubku jsem neměla muže. Jednou večer jsme seděli u ní v ložnici. Právě se vrátila z obchodní večeře, krásně voněla, svlékala se do spodního prádla a seděla jako obvykle u svého toaletního stolu s velkým zdrcadlem. Byla posedlá svým vzhledem. Ale byla krásná. Seděla jsem za ní, na její posteli a ptala jsem se jí, jak se vydařil večer. Byla unavená, vyprávěla mi průběh nudné večeře a pak se zeptala, proč si taky někdy někam s někým nevyjdu.

Přiznala jsem jí, že jsem se nemilovala s mužem od doby, co jsem zde. Divila se a to dost upřímně. Přišlo mi, že mě lituje. Pak se ptala, jestli je to kvůli ní. Odpověděla jsem, že ne, ale sama jsem se nad tím musela zamyslet... nebylo to kvůli Nině.

I když za to svým způsobem mohla. Prostě jsem neměla potřebu vyhledávat sex jinde a na víc jsem neměla čas. Nina mi stačila... vzrušovala mě a mě s ní bylo dobře... i když mě ponižovala. Myslím, že to bylo oboustranné. Ze zamyšlení mě vytrhla právě ona. Navrhla, že si uděláme hezký večer. Objednáme si něco dobrého a pustíme si film. Byla jsem pro. Nina vybrala nějaký slaďák o lásce, ležely jsme vedle sebe v její posteli, v nočních košilkách, krmily se a dívaly na film.

Při milostných scénách jsme po sobě občas pokukovaly, až jsem jednou nevydržela. Čekala jen na můj náznak. Pohladila jsem jí po paži a přitulila se k ní, dále jsme se dívali přitisklé k sobě, občas jsme se políbily, pohladily, pořád jsme se jedna druhé dotýkaly. Na konci jsme si společně zabrečely. Chtěla jsem odejít do svého pokoje, ale Nina se mě zeptala, jestli nechci zůstat s ní. Chtěla jsem. Vrátila jsem se zpět k ní do vyhřáté postele. Sotva jsem si lehla, už byla u mne, vyhrnovala mi košilku po stehnech a já je bezděky roztahovala od sebe a své ruce vztahovala k jejím prsům. Nejdřív jsem je jen hladila, potom se mi povedlo strhnout z ní košilku a zvedla jsem se k jejím kozičkám. Laskala jsem bradavky jazykem a občas projela mezi zuby, jen zasténala. Klekla si přede mne, vyhrnula mi košilku nad prsa a také mě na ně začala líbat. Stále sjížděla polibky níže, prsty mě hladila v rozkroku a její polibky tam také směřovaly. Když se její jazyk dotkl mého poštěváčku, úplně jsem sebou škubla vzrušením, usmála se na mne a kroužila dál jazykem kolem mé mokré dírky. Chtěla jsem jí to oplácet, všechnu tu slast, kterou mě naplňovala, ale když jsem se chtěla zvednout, dlaní mě zatlačila zpět na polštář. Ležela jsem a oddávala se jejím dotekům. Nalehla na mne a třela se o mne tak, že jsem cítila i její tvrdé bradavky, jak mi přejíždějí po hrudi. Líbaly jsme se, na ústa, na krk, na prsa. Z nočního stolku podala oboustranný robertek a začala mě jím hladit po těle. Naskakovala mi vzrušením husí kůže. Dala mi ho k puse a já ho začala lízat a potom i kouřit, dívala se na mne chvíli, potom mi nechala hračku v rukou a znovu se přesunula ústy k mé kundičce.

Znovu jsem slastí sténala a ona mi vzala robertek a spojila naše kundičky. Přitiskla se na mne a já využila situace. Pevně jsem ji objala a přetočila pod sebe... nevěděla jsem, zda jí to nebude vadit, ale byl to náhlý popud. Nebránila se. Byly jsme spojené tvrdým poutem, cítila jsem, jak je vzrušená, vsunula jsem ruku mezi nás a prsty našla její poštěváček. Překvapilo mne, jak se pode mnou začala zmítat, když jsem ho začala dráždit. Mezi zuby jsem chytala její bradavky a kousala ji do krku, zatímco jsem pomalu začala přirážet. Objala mě nohama kolem pasu, neměla jsem moc volnosti k pohybu. Jen jsem v ní kroužila a ona sténala. Líbala jsem jí a pomalu rukama sundavala její nohy ze svých boků. Do široka jsem jí je roztáhla a nak koleny se do nich zapřela, když jsem se do ní ponořila nadoraz. Vykřikla a kousla mě, její reakce mě dostala... zopakovala jsem útok.

Tvrdě jsem na ní nalehala a dráždila tak i sama sebe. Škubala celým tělem a křičela v orgasmu, pustila jsem jí nohy a ruce přesunula na prsa. Chtěla mi utéct. Škubala sebou a sundavala mi ruce z těla, až jsem musela její ruce chytit a zkřížené jí je držet za hlavou. Dál jsem do ní vnikala, tentokrát pomalu a dlouze, jen hluboce oddechovala a dívala se mi do obličeje. Volnou rukou jsem jí hladila po celém těle, až znovu začala sténat.

Věděla jsem, že je jen moje a užívala jsem si toho. Několika prudkými přírazy jsem nás udělala obě. Padla jsem na ní a ona mi odrhnula vlasy z obličeje, políbila mě a objala. Ležely jsme takto v objetí asi půl hodiny, nejdřív beze slova, potom jsme si začaly povídat, stále spojeny robertkem. Mluvili jsme o všem, o Piérovi, o mé škole, o sexu... skoro jsem usínala.

Chtěla jsem nás rozdělit, ale přitiskla se ke mne jasným gestem. Líbilo se mi to. Objala jsem ji tedy, nasála její vůni a popřála jí dobrou noc. Propletla nohy ještě více mezi mé a hlavu mi schovala na hruď. Popravdě, usnula dříve než já. Chtěla jsem nás rozdělit, ale nenašla jsem odvahu. Nechtěla jsem jí vzbudit... a nechtěla jsem to. Držela jsem ji v náruči, hladila po zádech a usnula poslouchajíc její pravidelný dech.


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_4761 
[ 7.7.2020 - 11:36 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.099629163742065 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.054641008377075 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 54134 bytes