NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_4963 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Seriál:Příběh
Ztratit jízdenku bývá většinou problém. Záleží ovšem na okolnostech. Může se stát, že vám ji někdo pomůže najít, ale nebude to jen tak pro nic za nic. Možná za to od vás bude něco chtít a začne se psát nový Příběh. Tento začíná zdánlivě nevinně. Tak jak autor skládá mozaiku vyprávění, nabývá vývoj na zajímavosti a přicházejí nečekané zvraty. Tak už máte tu jízdenku? Pojďme se projet. ;-)Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [nautika ]Znamkovali

Existujici
-

Alespon registrovani
-

vsichni
-


()
()
()
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 11.8.2006 12:28:49 )
Příběh V.
Přečetlo 3719 lidí celkem 4849 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 1 lidí 1 krát. Nové1 (zobrazit komentáře)
Vkladatel:Pawell ., Autori:Pawell  Témata : Mezilidské vztahy    Femsub    Maledom    Rubriky : Povídky   

První díl seriálu Příběh: Příběh I.,             Předchozí díl seriálu Příběh: Příběh IV.,  díl 1. |  díl 2. |  díl 3. |  díl 4. |  díl 5. |  díl 6. |  díl 7. |  díl 8. |  díl 9. | Následující díl seriálu Příběh: Příběh VI.,             Poslední zveřejněný díl seriálu Příběh: Příběh IX.,

dlouho nepromluvil a tak byl odpojen?
(hlášení na chatu..)

Na Kolínském náměstí bylo jen pár lidí. Chladné počasí a studený vítr nepřály procházkám. Každý spěchal rychle domů nebo někam do tepla, jen u kašny podupával menší vyzáblý mladík. Iva s Jitkou ho viděly už z dálky. Omyl byl vyloučen ? musel to být Ficgans, jejich známý z chatu, neboť nikdo jiný u kašny už nestál, navíc měl v ruce domluvené poznávací znamení ? černý deštník.

?Ahoj, nečekáš na nás?? Zeptala se Iva, když od něj byla na dva kroky.

?Jestli jste z chatu, tak jo.?

?To jsme ? já jsem Danzulka?, představila se Iva, ?a tohle je Webínka?, ukázala na Jitku.

?Já jsem Ficgans? vyrazil ze sebe rychle mladík. Ivě připadal legrační. Takhle si ho nepředstavovala. Jeho odstáté uši byly mrazem celé červené, připadal jí moc křehký a mladinký. S Jitkou na sebe pohlédly. Poznala, že si myslí něco podobného jako ona.

Ticho přerušila Jitka: ?Kam nás vezmeš Ficgans? Nám je tu zima.?

?Tady kousek za rohem mám mučírnu, jak jsem o ní psal na chatu.?

Vyrazili. Ficgans šel první, Iva s Jitkou za ním. Mladík nasadil rychlé tempo, brzy stáli všichni před vysokým domem.

?Tak tady to je. Mám to ve sklepě.?

Vešli dovnitř a pak dolů chodbou do sklepa. Sklep byla malá místnůstka, třikrát dva metry. U zdi, naproti dveřím, byl truhlářský pracovní stůl. Podél ostatních zdí byly naházené papírové krabice, zbytky lina a různá veteš.

?A kde je ta mučírna??

?Počkejte chvilku, musím vyndat to haraburdí a ty krabice, pak tam bude místo.? Ficgans začal vyndávat do malé chodbičky krabice, až jí celou zastavěl.

?A je to!? Slyšel Jitku Ficgans, ale neviděl na ní ? mezi ním a dívkami byla neprostupná hromada krabic.

?Víš co Ficgans?? teď pro změnu slyšel Ivu, ?v klidu si dodělej ten úklid, my si zatím dojdeme na náměstí na svařák.?

Mladík položil krabici, co měl právě v ruce, na zem a pak se zoufale zeptal ?A kde vás tam holky najdu??, ale nikdo ho neslyšel ? na chodbě už byl sám.

Jitka si v kavárně ohřívala prokřehlé prsty o skleničku s horkým červeným vínem. Byla jí zima, ale teplo rychle prostupovalo tělem. Ještě strčit nohy do teplé vody, pomyslela si, ale z myšlenek jí vytrhla Iva: ?Ficgans se vyznamenal..?

?To ano, kdyby aspoň tak nekecal. To, že nemá mučírnu, mi až tak nevadí, bez ní se obejdu. Kdyby něco řekl, tak jsme mohli jít k nám.?

Iva překvapeně pohlédla na Jitku: ?Vidělas ty jeho odstátý červený uši??

?Viděla, ale jeho ušiska mi nevadí, zajímá mne jeho rákoska.? ohřáté prsty začaly bubnovat o sklo skleničky, ?Dokážu se přes to přenést. Ty ne??

?Já ne. Mně záleží na tom jak vypadá, jak se projevuje, jestli z něj vyzařuje dominance nebo jestli to je jen zakomplexovaný ňouma.? řekla Iva, přehodila nohu přes nohu, lžičkou opatrně nabrala horké víno, usrkla a pokračovala: ?Když nemám pocit, že má převahu, začne mi to být všechno k smíchu??

Bubnující prsty na skleničce se zastavily, Jitka si začala prohlížet nehty a jen tak mimochodem řekla: ?Včera se mi ozval Honza.?

Iva zpozorněla: ?Honza? A co chtěl??

?Ptal se na tebe. Chtěl vědět jak se máš..?

?A copak, že projevil zájem??

?Vyhodil tu svojí..?

Iva se nevěřícně podívala na Jitku, ?Fakt??

?Jo fakt. Prý jim to přestalo klapat chvilku po tom co se k němu zase nastěhovala. Říkal, že byla chyba, že si jí vzal k sobě. Chtěl by se s tebou sejít.?

Iva vybuchla: ?Co si vůbec myslí? Že když starou vyhodí, tak já hned přilezu??, napila se ze skleničky, přitom si spálila si jazyk, ale nedbala na to a hned pokračovala: ?Že budu celá bez sebe, že Pán je volný!? Co si vůbec myslí??, pak začala slabikovat: ?Co si vů-bec my-slí??

?Co by si myslel?? řekla Iva a dodala: ?Ano myslí si, že budeš celá bez sebe, a to teď evidentně jsi...?, podívala se ke dveřím, ?Á, podívej koho tu máme?, kývla hlavou směrem ke vchodu.

Ficgans vešel dovnitř. ?Tak jsem vás už našel? hnal se k jejich stolu. Chtěl se posadit, ale Iva mu ostře řekla: ?Sedni si na chvilku k vedlejšímu stolu ? musíme tu něco dořešit.?

Mladík zůstal nerozhodně stát, pak poslechl a posadil se k osamělému vedlejšímu stolu.

Iva se tázavě podívala na Jitku: ?Bydlíme spolu sice jen pár týdnů, ale na tolik tě znám, že vím, že to není všechno co říkal. Tak to vyklop!?

Jitka vzdychla: ?Chce za týden přijet, ale nechce, abys to věděla dopředu. Říkal, že tě chce překvapit. Věří, že mu odpustíš.?

Ticho, které zavládlo u stolu přerušila po chvíli Iva: ?Dneska dávají v kině Lord a královna. Docela ráda bych se na to šla podívat?, pohlédla na Jitku ?jen bych ti to dneska s Ficgansem kazila. Užij si to..?

?Nezlobíš se?? zeptala se váhavě Jitka.

?To víš, že ne.? Odpověděla Iva, lžičkou opatrně zamíchala svařené víno a zamyslela se.

?Opravdu??

?Opravdu. Nemám na něj náladu. A jak tak na něj koukám?, podívala se Iva na Ficganse, ?tak u toho opravdu být nemusím ? s klidným svědomím tě s ním nechám samotnou? Jen jdi, já to zatáhnu, je na mně řada.?

Ten den v osm hodin večer půjčila Jitka Ficgansovi ve svém bytě rákosku, protože žádnou svojí neměl a poprosila ho o výprask. Iva na plátně sledovala lorda Francoise de Hugvord a myslela na úplně jiného lorda, na svého bývalého Pána Honzu. O mnoho kilometrů dál ve sladké zimní Francii zapíjel, tak jako každý den, svůj smutek Lukáš, který se nemohl smířit s tím, že ho Iva opustila..

První díl seriálu Příběh: Příběh I.,             Předchozí díl seriálu Příběh: Příběh IV.,  díl 1. |  díl 2. |  díl 3. |  díl 4. |  díl 5. |  díl 6. |  díl 7. |  díl 8. |  díl 9. | Následující díl seriálu Příběh: Příběh VI.,             Poslední zveřejněný díl seriálu Příběh: Příběh IX.,

Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_4963 
[ 7.7.2020 - 12:28 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.06387996673584 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.071138143539429 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 45188 bytes