NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_4908 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Je příznačné,      [Koldak ]
(bez názvu)      [Liška ]Znamkovali

Existujici
1.4

Alespon registrovani
1.25

vsichni
1.875


(3)
(1)
(3)
(1)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 8.10.2004 01:08:49 )
Fotbal
Přečetlo 3845 lidí celkem 5027 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 2 lidí 2 krát. Nové2 (zobrazit komentáře)
Co se může stát při utkání Česko ? Portugalsko
Vkladatel:petr(angel) ., Autori:petr(angel)  Témata : Spanking    Femsub    Maledom    Rubriky : Povídky   

?Jeď, jeď, jeď, jeď, jeď? Sakra.?
Typický obraz v dnešních dnech, kdy probíhá mistrovství v kopané. Petr sedí před televizí, či spíše polo-sedí polo-stojí, protože při fandění neustále vyskakuje. Další promarněná šance národního mužstva a opět zklamání před televizí. Kam ten rozhodčí kouká?

Ve dveřích zacinkají klíče, jak se Veronika vrací ze spinningu. Ještě než stihne reagovat, už slyší Petrův hlas: ?Ahoj lásko, promiň ten svinčík, ale na silnici byla bouračka, takže když jsem přijel domů, tak už to začínalo.? Svinčíkem Petr nazývá nákupní tašky plné potravin hned u dveří, rozházené boty přes celou předsíň, sako hozené přes židli a kufřík v křesle. Přesně podle hesla: Padni komu padni, skutečně popadaly věci bez ladu a skladu, když Petr běžel před pětadvaceti minutami k televizi a cestou odhazoval co měl zrovna v rukách.  Dnes se hrálo Česko ? Portugalsko, takže Veronika něco podobného čekala, ale přesto?doufala.

?Tos to nemohl hodit alespoň do ledničky?? narážela na potraviny, které se asi neměly skladovat v pokojové teplotě.
?Zlatíčko, za chvilinku mám poločas, potom ti udělám co si budeš přát.? dostalo se jí odpovědi, přestože Veronika tušila, že Petr vůbec neví co právě řekla. Chlapi a fotbal? Děti. Jako malí Jardové, jeden jako druhý. Veronika se už shýbala, že nákup odloží, ale pak si řekla a proč vlastně? Já mám za sebou taky práci, navíc ještě spinning a místo toho, aby mě obskakoval on, tak tady zase budu pobíhat jako služka já? Pche, tak na to bych se podívala.

Veronika ostentativně položila tašky zpět tam kde byly a rozvážně, pohupujíc boky, aby si jí Petr určitě všimnul, se přišla usadit před televizi. Bylo vidět, že Petr narážku pochopil, ale než aby se naštval a šel to uklidit, tak se na Veroniku usmál a řekl: ?Drahoušku, mohla bys prosím odložit ten nákup do ledničky? Byl bych ti hluboce zavázán.? Sarkasmus nezněl až tak nepříjemně možná kvůli úsměvu, který otupil ty největší hroty.

?Lásko moje nejdražší, je mi líto, ale já jsem nesmírně unavena. Velmi ráda bych ti vyhověla, ale padám únavou,? kontrovala Veronika, které se hra začínala líbit. Petr jedním stiskem tlačítka na dálkovém ovládání zapnul nahrávání, aby se mohl na fotbal podívat potom. A otočil se opět na Veroniku.
?Tak to je mi velmi líto, srdce mého života?? následně oba vyprskli smíchy. To už nešlo vydržet. Dlouho se smáli, až jim tekly slzy. Když se jakž takž ovládli, tak Petr rozevřel náruč a řekl: ?Pojď sem ty rošťando.?

?A proč nepřijdeš ty ke mně.? naposledy si rýpla Veronika. Petr se vymrštil jako kdyby byl na pružince, ale Veronika to čekala, takže se vyhnula jeho napřaženým rukám, prosmýkla se kolem stolku a svištěla obývákem do ložnice. Petr trošku heknul, když v marné snaze rychle změnit směr narazil holení do stolku, kterému se Veronika tak obratně vyhnula, ale neváhal dlouho a vrhnul se do pronásledování. V ložnici nebylo kam utéci, takže po malém zápasu se oba zřítili na postel.

?Hej, medvěde, dávej pozor nebo mě tu udusíš.? ošila se Veronika ?Jsou tu i lidé v posteli, nejenom metrákoví medvědi.?
?Lidi? Já jsem myslel, že drzé veverky, které nevědí, co je pro ně zdravé.? Petr skutečně zalehnul malinkou Veroniku, takže ta teď byla v jeho moci.
?Obzvláště jedna by asi potřebovala zvláštní péči. Asi nezištně poskytnu důkladnou péči její ?zadní oblasti?, co ty na to??

Veronika se pustila do předem prohraného boje, když si ji Petr jednou rukou objal kolem pasu, jedním rychlým pohybem ji přetočil na břicho, a poté co si ji pevně chytil, aby se mu nevysmýkla, ji začal vyplácet. Výskot a smích nebylo to, co Petr čekal. Spíše očekával odpor nebo prosby, ale takhle?

?Asi bych měl přitvrdit.?

?Jen si posluž, ty sadisto.? nepřestávala se smát Veronika ?Stejně je to moje výhra, pokud jakmile ti dojdou argumenty, tak se otočíš k násilí.?
?Násilí? Tak to jsi mě špatně pochopila milá dámo, toto je láskyplná výchova.? bránil se naoko vážně Petr. Konečně se mu podařilo stáhnout Veroničiny kraťasy. Vykoukl na něho krásný zadeček, který už získával růžovou barvu.

?No podívejte se na to lidi. Tobě naprosto chybí slušné vychování. Chodit po městě naostro, bez kalhotek. Co by si lidé pomysleli??
 ?Že mám pěkný zadeček, coby. Copak sis pomyslel ty, když jsi ho uviděl.? neskromně odpověděla Veronika.
?A ještě ten ostrý jazyk. Zdá se, že tě poslední dobou vážně zanedbávám.? pokračoval v dialogu Petr, mezitím co opět začal vyplácet svou lepší polovičku.

?Aiii, no konečně, že sis toho taky všimnul, auč, že mě zanedbáváš, aaaa, a vůbec se mi nevěnuješ, aiii, jak bych si zasloužila.? Veronika pořád ještě neměla dost, ale jak výprask pokračoval, postupně se prodlevy mezi jejími komentáři prodlužovaly, až nakonec ztichla úplně. Ložnicí se ozýval jenom pravidelný pleskot, jak Petr ?masíroval? Veroničino pozadí a občasné steny, když se mu rána obzvláště podařila.

?Miluju tě.? Petr skončil s vyplácením a teď už jenom hladil rozpálený zadeček před sebou. Veronika se otočila: ?Já tě taky miluju.? Políbila ho, zatlačila ho, aby se položil na záda a nakonec se na něm uvelebila. Petr měl na sobě to nejkrásnější závaží, které si mohl přát. Veronika se odtáhla a vlasy ho začala lechtat v obličeji. Očividně se jí to líbilo, protože se začala chichotat.

?Aiii?? Petrova ruka si opět našla cíl na nechráněném zadečku.
?Ty trajdo, ty vůbec nemáš cit pro jakoukoliv romantiku.? naoko se na ni osočil Petr.
?To proto, že teď nemám chuť na romantiku. Teď mám chuť na sex.? Na důkaz svých slov sklouzla svojí rukou do Petrových kalhot.
?Taktnost a diskrétnost jsou tvoje druhá jména, že?? naposledy promluvil Petr, než se ne neochotně podvolil.

Potom se ložnicí rozléhaly jiné zvuky?

Češi Portugalcům těsně podlehli?

A mléko, které Petr koupil do druhého dne zkyslo?:-D


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_4908 
[ 7.7.2020 - 12:14 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.059918165206909 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.052767992019653 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 39813 bytes