NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_4970 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [Blue ]
Technická      [Liška ]
Re: Technická      [WACO ]
Re: Re: Technická      [Liška ]
Nádherně      [WACO ]
(bez názvu)      [Metalski ]Znamkovali

Existujici
1.4

Alespon registrovani
1

vsichni
1.25


(3)
(2)
(1)
(2)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 22.3.2004 02:32:14 )
Sad
Přečetlo 3501 lidí celkem 4417 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 4 lidí 6 krát. Nové6 (zobrazit komentáře)
Splněné přání v naivně romantické povídce
Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT ,M.J (externí) Témata : Femsub    Maledom    Rubriky : Povídky   

Jsou nádherné chvíle, kdy jeden člověk vycítí skryté přání druhého. Jako zrovna tehdy, když se Šárka brouzdala ranní rosou a objevil se před ní Pavel, jen v plátěných kalhotech, kterého krátce předtím za rozbřesku spícího opouštěla. Trávili spolu dovolenou na vypůjčené chalupě s velkou otevřenou verandou (ve stylu jižanských koloniálních budov), obklopenou nekonečným ovocným sadem, provoněným čerstvým jarním pylem kvetoucích stromů.

Byli do sebe hluboce zamilováni, i když v jejich vztahu bylo něco, co jim neumožňovalo naplno rozvinout své vášně, tak jak by si oba přáli. Marně se Šárka snažila projevit své city, za které se někdy i styděla, marně před svým partnerem poklekávala, a při milování pokládala ruce nad hlavu, aby naznačila svou touhu být spoutána. Marně se Pavel snažil její signály pochopit, a tak oba strádali a vzájemná komunikace vázla.

Přesto se jim občas dařilo vyjít si vzájemně vstříc, a proto se i teď Šárka těšila na nějakou legraci: Pavel měl opravdu u sebe opět provaz, kterým jí svázal ruce před sebou a pak připoutal za větev jabloně, po té co ji vysvlékl ze šatů a zahrnul hřejivými polibky. Oceňovala jeho hravost a fantazii, on ji zase měl rád natolik, že se již nepodivoval jejím "úchylkám", a na její přání jí jako obvykle spoutal i nohy v kotnících. Potom odešel, aby ji nechal se oddat pro něho tak nepochopitelným zážitkům.

Většinou, jak byli domluveni, se za chvíli vrátil ji zkontrolovat, občerstvit vodou, nebo jinak oblažit pod rozkvetlou jabloní. Tentokrát se ale dlouho nic nedělo, až se Šárka začala obávat že její pocit rozkoše přejde v obyčejné nepohodlí, mimo jiné i vzhledem k tomu že se její napnuté, za ruce visící nahé tělo postupně stávalo stále oblíbenějším cílem lezoucího i letajícího hmyzu, a v okolní trávě byly patrné pohyby probouzejících se hadů.

Největší šok ale přišel, když uslyšela náhlý dusot kopyt, a vzápětí před ní stanula trojice divoce vyhlížejících mužů v sedlech uřícených koňů. Rychle sesedli a počali si ji dychtivě prohlížet. Musela se kousnout do rtu aby nevykřikla zděšením. V naprosté hanbě a ponížení cítila zraky cizinců na každém detailu svého odhaleného těla, včetně hustého ochlupení v rozkroku i podpaží. Zvětšující se bradavky na jejích prsou jakoby přitahovaly zraky zarostlých, nezvaných mužů. Pevně spoutaná, bezmocně čekala jak s ní bude naloženo.

"To je ona!" zavelel jeden z divochů, "tuhle poběhlici máme ztrestat."

"Jakým právem!?" chtělo se jí křičet, avšak přemožena strachem jakoby náhle oněměla. Na protesty ostatně nebyl ani čas, neboť dva z vousáčů se rychle postavili z obou stran, a na její pozadí, od zátylku až polýtka, se snesla sprcha ran bičem. Některé špatně mířené údery se obtočily okolo jejích boků a prudce zaštípaly i na stehnech či na břiše.

"Prozatím stačí, chlapi. Však si s ní už šéf dál poradí!" zahřímal po chvíli třetí hrubián, který ji během celého výprasku pobaveně pozoroval zepředu. Pak přistoupil blíže, a když si s chlípným úsměvem ohmatal její skvostné poprsí, odvázal vzlykající Šárku od větve.

Vyčerpaně klesla do trávy, a cítila jak jí uvolňují provazy z rukou i nohou. Zároveň vnímala, i když otupená bolestí i stupňujícím se vzrušením, jak jí znovu svazují ruce pevně za zády, a kolem krku uvazují smyčku lana, jehož druhý konec připevňují k sedlu jednoho z jezdců.

Karavana se dala do pohybu. Lano se napnulo a Šárka byla nucena vstát a následovat koně, k jehož sedlu byla upoutána. Dalšího koně slyšela funět těsně za sebou, odkud zárověň cítila i lačný pohled jednoho z vousáčů.

Začalo jí docházet, že prožívá své nejtajnější sny: být nahá a spoutaná vlečena po prašné cestě za koněm. Její jemné bosé nožky poslušně cupitaly ve stopách podkov. Její mohutná ale pevná ňadra se při každém kroku vnadně pohupovaly, což zejména oceňoval třetí z únosců, který se často s koněm přiblížil těsně vedle ní, aby si nebohou dívku ze strany se zalíbením prohlížel. Dlouhý bič, kterým před chvílí dostala, se jí hrozivě vysmíval stočený u jeho sedla.

Dorazili takto až na vzdálený konec sadu, a pokračovali pomalu druhou stranou zpět směrem k ranči. Když se přiblížili na dohled, spatřila Šárka na verandě neznámého muže v kostkované košili. Seděl v houpacím křesle, před sebou měl rozevřené noviny a hluboko do čela zaražen kovbojský klobouk.

Byli evidentně přepadeni. Co je s Pavlem? Teprve teď na Šárku dolehla vážnost situace, kterou celou dobu nemohla vzhledem k nekonečnému vzrušení zcela odhadnout.

Jezdci s nahou otrokyní zastavili před domem. Jeden z nich jí sundal smyčku přes hlavu, aby ji ihned poté popadl za vlasy a dovlekl na zápraží. Tam ji mrštil na zem takovou silou, až prkna v podlaze zaskřípala. Muž v křesle dál nehnutě četl svůj denní tisk a přitom vypouštěl obláčky dýmu z doutníku.

"Tady máš tu bělošku, šéfe!" slyšela Šárka zahřmět jednoho ze surovců, načež nad ní přeletěl sáček s mincemi. Byla tedy vyměněna za hrst kovových odlitků! Choulila se na kolenou u nohou muže, který za ni právě zaplatil, a k němuž si netroufala vzhlédnout.

Pak za sebou uslyšela jak se divoši, kteří ji sem dovlekli, vyhoupli do sedel a za hlučného jásotu odjíždějí. Teprve když osaměli, a její nový majitel odložil noviny na stolek vedle své sklenky sherry, odvážila se opatrně narovnat svá zbičovaná záda.

"Ach Pavle," vydechla když se vzápětí skláněla, s rukama stále spoutanýma za zády, aby mu políbila boty.

On měl pod nosem nalepený mexický knír, ona měla v očích slzy štěstí...


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_4970 
[ 7.7.2020 - 12:30 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.05874490737915 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.079731941223145 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 41379 bytes