NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_6116 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a móda


Komentáře k :

Oficiální článek ( 22.4.2007 13:14:40 )
Advokát "Ex offo"
Přečetlo 7518 lidí celkem 15843 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 18 lidí 35 krát. Nové35 (zobrazit komentáře)
...podle skutečné události
Vkladatel:REDAKCE_SERVERU ., Pomocnici:REDAKCE_SERVERU  Témata : Mezilidské vztahy    Zdraví a BDSM    Etika a BDSM    Rubriky : Začátečníkům    Náctiletým    Reálné zážitky   

Zobraz článek         


(NEW) Blue    [ 30.4.2007 - 10:40 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Myslím, že podstatný rozdíl je právě (ale nejenom) mezi "hystericky křičet" a "povídat, co se může stát/co jsme zažil/-a já". Na co že to vlastně reaguji? Inu, na více komentářů současně. :-)


(NEW)NEZNAMY_8442  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 30.4.2007 - 22:54 ]      Re: Blue, [30.4.2007 - 10:40]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

I stále stejnej večerníček jednou omrzí :-)))


(NEW) Blue    [ 1.5.2007 - 00:02 ]      Re: Re: Blue, [30.4.2007 - 10:40]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Noo, ale pro králíky z klobouku rostou nové generace diváků :-)


(NEW)NEZNAMY_5568  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 4.5.2007 - 10:58 ]      Re: Re: Re: Blue, [30.4.2007 - 10:40]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Vzhledem k vývoji večerníčků z pohádek s dějem a výborným zpracováním směrem k megaultrakravinám emerického průmyslu jako Teleblbís, které bych uvažoval, že pouští tak v nějakým ústavu pro mentálně postižené, si tímto taky taky moc jist nejsem...:-/


(NEW) Tanais    [ 30.4.2007 - 17:24 ]      Re: Blue, [30.4.2007 - 10:40]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Takhle nějak bych to shrnula :)


(NEW) Trpasličinka    [ 29.4.2007 - 18:54 ]      Zase jeden pohled na věc? :))
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No, já bych jednoduše řekla, že na každého působí různé věci jinak. Já byla vždy vychovávána naprosto vzorně, což ve mně vyvolalo postupně jakýsi vzdor, snahu vzepřít se tomu všemu, co do mě neustále hustili a nemohla jsem tomu nikam utéct. Na druhou stranu u nás na základce probíhaly celé roky programy na prevenci proti drogám - videa, návštěvy, debaty atd atd. Tyto věci mě přesvědčily, že to není dobré - nikdy jsem nekouřila, nikdy jsem neměla chuť zkusit drogy. V čem je rozdíl? No, ve škole jsem měla alespoň trošku pocit, že před tím mohu utéct, bylo to podáváno zábavnou formou a ne od rodičů ale od jaksi lidí ze stejné kupy, jako jsem byla já - od studentů se stejnými zájmy, většinou. Taky mi neříkali - jestli tohle zkusíš, vyhodím Tě z domu, nevalili na mě oči a histericky na mě nekřičeli, jen prostě vyprávěli nějaké příběhy, debatovali - bylo nezměrně prostoru k tomu, abych řekla svůj vlastní pohled na věc, což doma často nebylo a rodiče se stavěli do pozice vševědoucích - řekli a tím to haslo.

A v neposlední řadě je třeba si uvědomit, že zatímco některým zkušeným lidem tady, kteří už si s BDSM odžili kus života, to připadá jako omýlání jedné věci pořád dokola, každý den sem přicházejí lidé, kteří neví nic. Není to o tom, že by byli naivní, přehnaně horliví, hloupí - ale mnoho věcí si člověk prostě neuvědomí, než je nezkusí. Než zkusíš svou první sklenku alkoholu, nevíš, že se ti bude točit hlava - když Tě na to někdo předem upozorní, máš o tom alespoň nějakou představu a zkusíš tu jednu skleničku - projistotu, ne deset s pocitem, že se Ti nic nestane. A nebo jsi vyloženě hloupý - ale zase proto, že existují i hloupí a hluší lidé přeci nezanevřeme na ty, kteří poslouchat a poučit se chtějí, ne? Noví lidé, co sem chodí, určitě nepročítají zpětně všechyn debaty co tu kdy proběhly, aby se dozvěděli, co je SSC a podobně - zeptají se. A když neví, že něco takového vůbec existuje, jedinou možností je, že si to přečtou v nějaké aktuální debatě nebo článku. Nemyslím, že je to až taková hloupost.

Bytí v jedné neměnné a známé realitě, jednom pohledu na věc, nám může dávat pocit zbytečnosti některých aktů, které se zde odehrávají. Lidé se ale pořád rodí a probouzejí do té naší jediné reality :))

Navíc, když jeden řekne - nedělej to, je to jiné, než když Ti různí lidé různé autority řeknou - nedělej to. Na někoho zapůsobí slovo autoritativního muže, na jiného slovo mladé holky - na každého něco jiného. Proto i stokrát zopakovaná skutečnost různými lidmi nemusí nutně postrádat svůj smysl. Na někoho platí strach, na někoho pochopení - jsme různí, ale všichni, co tu jsme, máme něco společného, jsme z té jedné hromady. Nováček, který se tu objeví, vidí kupu jemu podobných lidí, přátelských lidí, ne někoho, kdo jej chce poučovat a vychovávat, jen rady, nenucené rady přátelé :-).


(NEW)NEZNAMY_8192  ( petr(angel),angelpetr@email.cz )   [ 30.4.2007 - 18:54 ]      wow
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

tak takhle bych to shrnul ja:-)...smekam pomyslny klobouk...skoda že nepíšeš...bylo by co číst(soudě nejen podle tohoto příspěvku)


(NEW) Arix    [ 26.4.2007 - 11:27 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

"Nechlastat a nesouložit!", radil už proslavený poručík Hamáček. ;)
Hezký článek, ale pod vlivem může zmíněná Jasmínka aspirovat vlastní zvratky, může nabourat v autě, počít děcko... Průsery plynoucí ze snížené sebekontroly nejsou doménou BDSM.

Za frflaly a brblaly vlastní tlapkou ;P


(NEW) NTPT    [ 24.4.2007 - 10:35 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

potom je tu ještě druhá skupina. ti kterým by se tohle mohlo stát....


(NEW) Liška    [ 24.4.2007 - 16:28 ]      Re: NTPT, [24.4.2007 - 10:35]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Já myslím, že tohle není o "odborný" BDSM osvětě, ale o výchově k normální odpovědnosti. Jenže vykládej zamilovaný sedmnáctiletý holce, že nemá jezdit na chatu se svým klukem a jeho kamarády, hulit s nimi trávu a chlastat...


(NEW) NTPT    [ 23.4.2007 - 18:22 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

dle autora je ten příběh podle události která se skutečně STALA....


(NEW) Liina    [ 23.4.2007 - 17:58 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tohle zní docela, že se to mohlo stát.. a že by se to mohlo stát znovu... Takže až zase někdo bude frflat, že pořád dokola poučujeme o důvěře, opatrnosti, zodpovědnosti, SSC.. a až se někdo bude posmívat o "zaškolování" nováčků a neustálému probírání co je BDSM a co je násilí ... a bude se ptát proč - tak také pro tohle. Proto, aby se minimalizovala možnost, že se podobný příběh bude opakovat. Aby se minimalizovala možnost, aby se ten příběh stal..


(NEW)NEZNAMY_1431  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 26.4.2007 - 18:17 ]      Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ježiši ty už jsi na dcera NTPTýho :-))) Svéprávný lidi co to mají v hlavě srovnaný není do bdsm třeba zaškolovat u a Ds pak co si tím léčej mindráky to nemá smysl. Tak jako asi každej ví jak se chovat na ulici a stejně jsou přejetý autem, každej řidič si myslí, že řídí skvěle a stejně je hafo bouraček a každej ví, že nemá lézt na koleje a věčně někoho přijíždí vlak.


(NEW) Arix    [ 26.4.2007 - 21:38 ]      Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Bodejť, protože ho řídí nepoučení mašinfýrové. ;)

Obecně vzato, v českých zemích je hodně lidí s "pedagogickým komplexem" a ať děláš co děláš, za chvíli u tebe stojí hlouček voyerů, kteří ti radí co a jak a jak určitě ne. Proč by zrovna sex měl být výjimkou...


(NEW)NEZNAMY_5815  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 29.4.2007 - 09:40 ]      Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No jo,jenže já mám z takových kdo si myslí, že právě oni byli nejvyšším vyvoleni aby byli pedagogové lidstva prostě prču :-))


(NEW) NTPT    [ 26.4.2007 - 21:23 ]      Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Kolego administrátore, zapomínáte že lidi se svéprávní nerodí, poučení že se pro ně nekupuje v lékárnách , a zdravý rozum nelze natankovat do hlavy u benzínky.

Takže i to jak se správně chovat na ulici, se člověk NAUCI, potřebuje k tomu ZKUSENOSTI, PRIKLADY, INFORMACE a VYCHOVU. O spopustě sociálních interakcí nemluvě. Takže si laskavě schovej kecy na koledu, nebo promě zamně se svýma nejoblíbenějšíma hláškama vydej elpíčko


(NEW)NEZNAMY_3923  ( metalski,metalski@seznam.cz )   [ 28.4.2007 - 00:40 ]      Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No a přesto se všechny popisované věci PROSTĚ DĚJÍ, i přes to, že ví, jak se chovat na ulici a vědomí, že se nechtějí nechat přejet jsou přejetí, divný ne? I přes vaše poučování o SSC a dalších pitomostech prostě mladá nevyzrálá holka naletí nějakýmu kreténovi a má s ním negativní zážitek, který jí od sexu na čas odradí, ať už bdsm a nebo nebdsm, to je jedno, většinou to ale přežije a oklepe se a sexuje prostě s někým jiným, či je jich více po sobě, než zkrátka najde "toho pravýho". Tím chci říct, že všechno probíhá stejně, ať píšeš nějaký D/s filosofický bláboly, nebo ne


(NEW) Tanais    [ 28.4.2007 - 08:48 ]      Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

To, co píšeš, není úplně pravda. Dá se s tím souhlasit jen z části. Osobně jsem toho názoru, že v tomto článku není moc důležité, co se stalo. Ano, mohlo tu holku zrovna tak přejet auto a tak dál, je to spíš o nezodpovědnosti a nevyzrálosti všech čtyřech protagonistů, než o bdsm. Ale to varování a neustálé hustění do těch dětí smysl má. Proč se pořád mluví o drogách? Proč se pořád mluví o alkoholu? Kdybych nevěděla, že to má i špatné stránky a kdybych se jich nebála, když jsem byla mladší, proč bych to nezkusila? Takhle jsem se tomu prostě vyhnula a práska jsem si nikdy v životě nedala. Zrovna nedávno jsem slyšela, jak z nějakýho sdružení chodily po školách bývalí feťáci a vyprávěli, co to s nima udělalo. Sice ne všechny, ale některé děti to opravdu ovlivní. Smysl to má, i když tím nezabráníš průšvihu ve všech případech. (Omlouvám se 14ti až 15ti letým dětem, že o nich mluvím jako o dětech...)


(NEW)NEZNAMY_5815  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 29.4.2007 - 09:52 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Nemyslím si, hustění a filosofické kecy nemá smysl, u mě vždy spíše vyvolávaly vzdor, apatii, ignoraci. Učitelkám ve škole co křičely jak hysterky, jsem se smál do ksichtu. Jediný důležitý je příklad, to co dítě vidí u svých rodičů, popřípadě u někoho, koho "si našly" jako vzor.

Proč se pořád mluví o alkoholu? Kdybych nevěděla, že to má i špatné stránky a kdybych se jich nebála, když jsem byla mladší, proč bych to nezkusila? Takhle jsem se tomu prostě vyhnula a práska jsem si nikdy v životě nedala

Ano jsi dítě štěstěny, ale jsou stovky dalších, kteří přesto fetují a pijí a jejich věk se přes veškeré pedagogické a hrozící žvásty stále změnšuje, na základní škole je plno dětí ze zkušenostmi se stavem opilosti a intoxikace drogou. Když jsem chodil já na základku, tohle jsem nepozoroval a přitom kouření bylo za totality vlastně "moderní". Ale nikomu to vlastně nepřipadlo v každým filmu se kouřilo, pilo, tak to prostě těm výrostkům nepřišlo zajímavé. Kdežto teď stále vztyčený hrozící pedagogický prst a zákazy, dělají z téhož atraktivní a protože doba pokročila staly se přístupnějšími i jiný drogy, než je alkohol a cigarety a jejich účinky nevyzkouší v útlém věku je málo takových, jak jsi byla ty. Takže podle mě to ne jen že nemá smysl, ale naopak je to kontraproduktivní, protože zakázané zkusí "na just" i ti, co by to třeba nezkusili, kdyby to zajímavé nebylo.


(NEW) Arix    [ 28.4.2007 - 09:18 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nebo inflace varování a zákazů (a kriminalizace) vytváří přitažlivost pro mladší, "rebelující" věkové skupiny.
Statistická data nasvědčují spíše neúspěchu současné politiky neustálých varování, "hustění" a represe.
Zkusit a záviset je pochopitelně něco úplně jiného.


(NEW) NTPT    [ 29.4.2007 - 22:10 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ale tady nikdo nehustí. Tady jen člověk předkládá informace.


(NEW)NEZNAMY_7533  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 30.4.2007 - 09:37 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Jo, ale furt ty samý a dokola, takže je to hustění :-)))


(NEW) Tanais    [ 28.4.2007 - 11:39 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No.. ono opravdu není moc s čím srovnávat, protože 40 let totality není úplně běžné, srovnatelné prostředí.

Ne, pouhá varování a inflace zákazů pochopitelně nic neřeší. Důležitá je prevence jako celek, kam varování spadá. Ale ta závisí hlavně na informovanosti a to především informovanosti rodiny. Rodiče vychovávají. Ostatní kolektivy (škola atd.) můžou hasit požáry, ale nemůžou suplovat rodinu. Já mám ale trochu možná zkreslený pohled někým, jehož partner pracuje několik let v oboru školství...


(NEW)NEZNAMY_5815  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 29.4.2007 - 10:05 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No já bych to řekl asi tak, že nám ta demokracie v tomto smyslu přerostla přes hlavu, těch 40 let z nás vytvořilo degény, který někdo držel pod vodou a teď se po dlouhý době můžou nadechnout a všechno dohnat a to platí i v tom bdsm, když tu některý pozoruju :-)

Že rodina je základ a ostatní kolektivy bla bla, s tím, taky nesouhlasím, není vždy rodina jako rodina a dítě dokáže vyrůst i bez ní, aniž by bylo nějak "poškozeno". Ono než rodina typu 15tiu letej si zašukal s 14 a půl letou cikánkou (případ ze školy kam chodí dcera) a mají spolu dítě, tak to tomu dítěti radši přeju ten dětskej domov. Moje rodina například vůbec nefungovala, vychovávali mě prarodiče a všechna čest jim, ale zrovna od nich jsem se toho třeba o sexu moc nedozvěděl. Takže ačkoli jsem nebyl poučen o antikoncepci ani pohlavních chorobách, dostalo se mi poučení odjinud a od života, bez toho, že bych přived nějakou do jinýho stavu a nebo se nakazil nějakou pohlavní chorobou. Třeba o zemi jako Thajsko se ví, že tam má HIV každá druhá šlapka a přesto se tam houfně jezdí na sexuální dovolený a to nejsou děti, že, ale dospělí. Tím svým dětem jen ukazují, jak reagovat na závažné informace :-)


(NEW) Arix    [ 29.4.2007 - 10:52 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

není vždy rodina jako rodina a dítě dokáže vyrůst i bez ní, aniž by bylo nějak "poškozeno" Pomineme-li výjimečné případy (Isaac Newton), není to pravda. Studuj. ;)


(NEW)NEZNAMY_5815  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 29.4.2007 - 11:06 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ale jasně, to je případ od případu, přílišnou láskou a odmetání cesty a odhazování překážek dítěti se zase taky lecos může zkazit, že, kolik dětí s "dobrých" rodin ujelo k drogám, kriminalitě a pod....minul je kompaktní rodinný výchovný efekt, nebo jak? :-))


(NEW) Arix    [ 28.4.2007 - 20:37 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Mám pocit, že prevence je někde úplně jinde, než hrůzostrašně (a často záměrně přehnaně) líčit nežádoucí účinky drog a pronásledovat dealery. Přemýšlel bych nad tím, co vede lidi k užívání drog. Kde se bere ta nechuť pro dosažení zážitků cokoliv udělat sám.
Experimentovat je přirozené, nepřirozené je záviset.


(NEW)NEZNAMY_5815  ( metalski,metalski@seznam.cz )   [ 29.4.2007 - 10:14 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Tak super názor, kde se na ds life vzal nevím, ale musím to podepsat. Mně osobně je směšný člověk, který byl závislý na drogách a teď chodí někomu vykládat jaká je to hrůza, fakt, debilnější "pedagogii" jsem asi nežral :-) Jasný, mladí lidi rebelují na zákazy, to je jedna skupina, co to zkusí, druhá skupina jsou ti co je láká zakázané, třetí skupina prostě chce být in, takže dělají, to co jim pedagogové zakazují. Nezkusí to jen ti, co mají prostě strach :-) Pro někoho je vrchol zážitků orgasmus při sexu, který si ještě všelijak umocňují, což je příklad bdsm lidí a někteří tím přece "žijí" :-)) a jiným je i to málo a tak zkouší ještě něco jinýho, třeba to zkombinovat s drogou.


(NEW)NEZNAMY_4423  ( petr(angel),angelpetr@email.cz )   [ 28.4.2007 - 10:15 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

nejdulezitejsi veta je: zkusit a zaviset je pochopitelne neco uplne jineho

Kdokoliv kdo do statisiky vidi predchozi vetu zpochybni...neni totiz s cim srovnavat, nebot je prilis mnoho cinitelu, ktere v pripadu narustu uzivajicich a zavislych je. Jsou drogy, ktere byly a jsou a u tech k zadnym zasadnim vykyvum nedoslo, nebo naopak zajem o ne poklesl, s rostoucim zajemem o novy sortiment na trhu. Narust u novych drog je vyvolan nabidkou(na kazdem rohu) a nikoliv poptavkou. Marihuana hraje jako jedina ve prospech tveho sdeleni, a skutecne u ni dochazi k narustu, at uz je protidrogova politika jakakoliv, protoze je povazovana za slabou a protoze vice lidi se povazuje za stresovane, nez tomu bylo drive. Stejny narust se vsak objevil i v jinych rekreacnich/relaxacnich/protistresovych oblastech, takze opet nelze mluvit o nefunkcni protidrogove politice(narust proste souvisy se zmenou zivotniho stylu a zivotni urovne)


(NEW) Arix    [ 28.4.2007 - 20:33 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ale jo, nejsme v zásadě ve sporu. Je málo dat; a ta, která jsou, naznačují neúčinnost současného spíše represivního přístupu.
Zkušenosti z jiných zemí hovoří obdobně; prohibice vede k nárůstu počtu uživatelů, legalizace k poklesu.

Míra stresu je velmi, velmi diskutabilní a sem nepatřící téma; ještě žádná generace v histori se neměla tak dobře, jako naše.


(NEW)NEZNAMY_5815  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 29.4.2007 - 10:20 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Přesně a k tomu nárustu bych zdůraznil, že při té prohibici se zakazované drogy shánějí všelijak pokoutně a tedy třeba horší kvality, což je pro případné uživatele ještě horší, než kdyby užívali legální a tak to může mít ještě více katastrofální následky. Pro případné rýpaly, třeba já jsem k drogám opravdu netolerantní a nemusím lidi, co je používají. Ale v tomto ohledu bych jim dal, co si přejí.


(NEW) ikkyu    [ 24.4.2007 - 10:29 ]      Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ti co tohle spáchali bohužel asi patří do skupiny, která si stejně žádnou osvětu číst nebude (pokud to nebudou mít povině na škole).


(NEW) Asnyk    [ 24.4.2007 - 15:31 ]      Re: ikkyu [ 24.4.2007 - 10:29 ]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tady nevyřeší nic ani povinná školní osvěta. Všude je tolik různých přednášek, píše se moře knih a stejně se svět řítí dál bez ohledu na ně a takových případů spíš bude přibývat než ubývat. Jakmile se do něčeho vloží chlast a spol., tak to stojí za to!


(NEW) Asdareel    [ 23.4.2007 - 21:27 ]      Re: Liina, [23.4.2007 - 17:58]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No, upřímně řečeno, bez těch frflalů a brblalů by to nemělo ten správný říz ;-) Někdy mám pocit, že jsme je až příliš zatlačili svojí početní přesilou a svými argumenty do kouta, takže už ani moc nefrflají a je to trochu núďo :-)


(NEW) Liina    [ 23.4.2007 - 17:43 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tohle zní docela, že se to mohlo stát.. a že by se to mohlo stát znovu... Takže až zase někdo bude frflat, že pořád dokola poučujeme o důvěře, opatrnosti, zodpovědnosti, SSC.. a až se někdo bude posmívat o "zaškolování" nováčků a neustálému probírání co je BDSM a co je násilí ... a bude se ptát proč - tak také pro tohle. Proto, aby se minimalizovala možnost, že se podobný příběh bude opakovat. Aby se minimalizovala možnost, aby se ten příběh stal..


Váš názor :

Vyhledem k tomu, že jste momentálně přihlášeni jako anonymní uživatel, MUSÍTE zadat některé další údaje, jinka Vaše názory NEBUDOU uloženy.

Nick :
E-mail :
www stránky : http://
    NEZNAMY_6116      
 Nadpis :               
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Toolbox:
  Filtr:     


 

Pritomni :
NEZNAMY_6116 
[ 20.7.2024 - 08:56 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.12954497337341 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.0027148723602295 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 115824 bytes