NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_7643 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Seriál:Pandořina skříňka
A co se stane po jejím otevření.
Bastička otevřela tu svou a to tak, že naplno. Velice otevřené líčení antropomorfní čubinky na cestě sama za sebou. Popis přeměny v to, o čem předtím snila být. Cesta od první zkušenosti přes riskantní zlušenost se spakery ke zklamání až k nalezení paničky, která jí pomůže ve vytoužené přeměně. Vlastní pelíšek a potvrzení skutečností. Tak, ať je Ti v tom pejsčím světě hezky, Bastičko.Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [NEZNAMY_215 ]
(bez názvu)      [NEZNAMY_6531 ]
metalský      [aids1 ]
(bez názvu)      [Klaudia ]
Re: Klaudia, [9.3.2005 - 18:03]      [basticka ]
SSC?      [Liška ]
Re: SSC?      [Asdareel ]
Re: Re: SSC?      [Klaudia ]
Re: SSC?      [basticka ]
Re: Re: SSC?      [XKUN ]
Re: Re: Re: SSC?      [Liška ]
Pandora      [aids1 ]
Re: Re: Re: SSC?      [Blue ]Znamkovali

Existujici
-

Alespon registrovani
-

vsichni
1


(1)
()
()
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 6.3.2005 23:26:39 )
Pandořina skříňka III.
Přečetlo 5140 lidí celkem 7738 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 9 lidí 13 krát. Nové13 (zobrazit komentáře)
Pokračovvání mírně autobiografických zážitků autora.
          

ABSTRAKT:Tentokrát o paničce a o spankerech

Vkladatel:basticka ., Autori:basticka  Témata : Spanking    Femdom    Malesub    Rubriky : Reálné zážitky    BDSM v praxi   

První díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka  I.,aneb osm dní, které změnily můj život             Předchozí díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka II.,osm dní které změnily můj život, část druhá.  díl 1. |  díl 2. |  díl 3. |  díl 4. | Následující díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka IV.,Dokončení autobiografických zážitků autora             Poslední zveřejněný díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka IV.,Dokončení autobiografických zážitků autora

Den pátý 29.8.

Je 7 hodin ráno, já nasedám do autobusu směr domov a odjíždím ze srazu co nejrychleji to jde za svou Paničkou. Musím ji přeci říci jak plním rozkazy, jak jsem se naučila básničky které mi určila, co všechno jsem za ten týden prožila, jak pěkný byl sraz a hlavně, jak se mi stýská! Dorážím domů, vrhám se střemhlav k PC, pouštím ho, startuji chat a hledám svojí Paní. Nakonec ji nacházím, šťastná se s ní vítám a dostávám přes čumák. Kde jsem prý byla, že Paničku zanedbávám a kdoví co a že mě nechce.

Ocitám se na ulici. Kolikrát mne už za těch pár dní vyhodila a vzala zpět? Vždy to bylo neprávem a teď zase! Vždyť při posledním setkání jsem mé Paní říkala, že týden nebudu k zastižení a že budu s mámou. Vysvětluji, připomínám Madam situaci a pak mažu vše co by mi jí připomínalo. Než celý proces dokončím přichází mail, že to se mnou ještě jednou zkusí. Před chvílí jsem s ní už nechtěla nic mít, ale Panička mne volá zpět. Hurááá!! Povídáme si spolu a má Paní chce abych jí poslala mailem něco o sobě. Píšu tedy dopis v kterém popisuji svůj život v kostce. Přichází mi odpověď, že podle toho co jsem napsala by to nám neklapalo, že Madam nemá už o mne opravdu zájem, ale chtěla by zůstat mojí kamarádkou. Jsem zničena, jsem na ulici a cesta zpět už není. Jsem zdeptaná, osamocená čubina. Potřebuji si s někým, s kýmkoliv jen tak pokecat a tak jdu znovu na chat. Bloumám tam všude a nikde, stejně jako má psí duše a snažím se najít někoho s kým bych hodila řeč ať je to kdo je to. Náhle mě kontaktuje nějaká Madam, jejíž jméno je mi sice povědomé, ale nevím odkud. Madam si se mnou po netu hraje a já ráda jak nejlépe dokáži plním její rozkazy. Varlata podle příkazů podvazuji, zatahuji dozadu mezi nohy a věším se za ně do kleku. Nasazuji si kolíčky na bradavky, penis a je mi fajn. Během našeho dalšího rozhovoru, který se nakonec protáhl až do noci zjišťujeme navzájem že máme s Madam podobné záliby. Nakonec Paní svoluje a domlouváme se, že se sejdeme a ještě si popovídáme o svých představách podrobněji..

Den šestý 1.9.

Dnes mám velký den. Mám se sejít se svou novou Paničkou a to dokonce v privátu. Během posledních pár dnů to vše získalo na obrátkách. Již delší dobu se přes chat dohaduji s jedním chlapem, že podnikneme nějaký spank v SM studiu a zrovna na dnešek vyjednal jeho pronájem. Nejdříve tedy budu s Paničkou a pak se přesunu do studia. Snad to všechno stihnu a hlavně zvládnu. Setkávám se s Madam na stanici metra, vítám ji, předávám růži a jdeme. Ihned po vstupu do bytu a zavření dveří klesám na všechny čtyři, líbám nožky Madam a přezouvám ji. Na povel se svlékám. Dnes se už nestydím. Když jsem zcela obnažena, odvádím ji do obýváku, kde ji usazuji a na její pokyn dávám kytičku do vázy. Občerstvení pro Madam je připraveno, stačí udělat kafíčko a jsem své Paní plně k dispozici.

Má Vládkyně si mne pozorně prohlíží. Sedím pod jejíma nohama a jsem zvědavá co bude dál. Dostávám od své Paní na krk obojek. Je teplo a Madam chce ode mne umýt nožky a tak ráda přináším nádobu s vodou do kterého vkládá své končetiny. Máčí nožky, popíjí kafíčko a já sedím šťastná dole na zemi. Povídám jí o sobě.. Snažím se o co nejlepší výkon, aby se Madam cítila příjemně. Pěkně nožičky jazykem osušit a nalakovat nehty. Paní se jde převléknout. Zatím čekám u jejího křesla a chvěji se podivným vzrušením. Madam se vrací. Jsem viditelně samovolně vzrušena a Paní se zlobí, natírá mi penis tygří mastí, dokonce i zevnitř. Pálí to i chladí a erekce ustupuje. Hraje si se mnou jako s psíkem, dává povely, sedni, k noze, popros, dej pac, aport a hází mi přinesenou kostičku. Je to má první psí hračka a jsem šťastná.Dávám do toho všechnu energii a po chvíli už jsem viditelně unavena. Paní mění taktiku, zvolňuje a zkouší na mne kolíčky.

Ocitají se hustě na bradavkách, hrudi, varlatech i penisu. Po určité době mi je sundává, zajímavý pocit když krev pomalu hledá cestu zpět a já lezu dle příkazu na stůl, aby si Madam mohla pohrát ještě se svíčkou.Vosk kape rozvážně na bradavky, varlata i penis a příjemně to pálí. Když je konečně spokojena s množstvím vosku na mém těle přestává a poklepáváním rákosky jej olupuje. Pak musím ještě v pozici na čtyřech nastavit svůj anál. Madam si chce vyzkoušet co se do něj vejde. Zasouvá 19 vibro a hraje si s ním. Dává mi za úkol ho v sobě udržet, ale dlouho se ve mě neohřeje a vypadává. Panička se zlobí a já jsem nešťastná. Pak zkouší velký sedák z mé výbavy, který je přibližně stejný jako ten, co jsem do sebe už tehdy nedostala, ale z měkčího materiálu. Proniká do mne pomalým ale stálým tlakem a už ho mám v sobě skoro celého, jen kousek chybí, zrovna ten, který by mi ho v análu zafixoval. Ale už vím, že to je proveditelné a možné!

Má Paní mě na vodítku odvádí na záchod a dostávám příkaz se vymočit. Nejde mi to a ovládá mne z toho smutek. Dostávám tedy v pokoji na zem misku s vodou. Chlemtám rychle, přeci jen ještě nemám jako čubička ty správné zkušenosti a s vodou přibírám i vzduch. Nějak to nezvládám a krkám. Panička mne za to trestá koženou plácačkou. Sedí teď pohodlně v křesle a já dostávám nový příkaz se vymočit, tentokrát do sklenice s dovětkem, že to za trest budu muset vypít. Opět to nějak nejde a já pomalu získávám trauma. Takhle zklamat svoji novou milovanou Paničku nechci, strašné! Je mi úplně jedno jestli mě za to potrestá nebo ne, její zloba a zklamání by pro mě bylo to nejhorší co by mě ještě mohlo potkat. Ale mám hodnou Paničku, odepíná mi obojek a končí dnešní schůzku s tím, že musím ještě hodně moc jako čubička trénovat. Jsem pasována na štěně!! Vyprovázím vděčně svou novou Paní, která je teď už opravdu moje a vyrážím přes hospodu, kde si dávám večeři, na druhý sraz.

Je mi poněkud špatně, ale co se dá dělat. Na metru se scházím se spankerem z chatu a docházíme společně do studia. Na místě zjišťuji, že se s majitelem studia znám. Po malém občerstvení na uvítanou se jdu svléci. Jsou mi nasazeny náramky na ruce i nohy a obojek. Jsem uchycena do klády a zavěšena na kladku. Začínám být bita. Zjišťuji, že ne všechny dohody platí. Nejen, že nejsme sami dva, jak jsme se původně dohodli, ale oba dva mne vyplácí současně a ještě navíc nedělají pauzy, abych si to vychutnala a také více vydržela. Jsem překvapena, protože velice rychle psychicky odcházím a hroutím se. Slzy mám na krajíčku a prosím o přestávku. Místo toho mě více kladkou zvedají, kláda se mi usazuje na ohryzek a při každém mém pohybu mne přidušuje. Chvíli to trvá než si všimnou, že asi něco není v pořádku a mezitím mne usilovně bijí. Konečně?.přeci jenom mě lehce spouštějí. Majitel mi nasazuje speciální popruh, jehož součástí jsou dvě korková kolečka s hroty dovnitř. Po upevnění na mé tělo vychází přesně pobitá část na mé dvorce a hřeby se zarývají do těla. Hrají si s mými genitáliemi i takto ošetřenými bradavkami. Je to s podivem velmi nepříjemná bolest a protestuji proti tomu. Ještě trochu tedy zmlátí zadnici a je tu přestávka.

Jsem sundána z kladky, kláda sejmuta a jsem zavedena do kobky v které jsem pevně uchycena na skoby nad vchodem. Jsem roztažena, visím na rukou celou svou vahou pokud zrovna nestojím na špičkách. Ještě zavřít, zamknout mříž a zůstávám sama se sebou. Občas přijde majitel a pohrává si s ?podprsenkou".. Vzhledem k tomu, že se snažím uhýbat jsem za obojek přivázána ke mříži. Jak se později dozvídám po 15 minutách jsem vyvedena, je mi sundána nevítaná ozdoba a jsem pevně přivázána k lavici. Je mi zle, ruce bolí, zadek pálí. Docela ráda bych to skončila, ale nemám šanci.

Rvou mi do zadku dildo a já s údivem opět zažívám další negativní pocit. V tomhle rozpoložení dostávám další nářez. Už jsem tak omlácena, že už mi to ani tak nevadí. Mění tedy metodiku mého výprasku, dělají konečně delší pauzy nejen mezi nástroji, ale i mezi ranami a mne se to poznenáhlu začíná líbit. Když se rozhodují, že skončí s mým týráním jsem ale nakonec ráda. Avšak jak jsem naivní. Ještě to přece jenom není konec. Majitel bere do ruky řemen se kterým jsem už nejspíš dostala tehdy před lety. Dostávám několik ran a jsou docela příjemné i když silné.

Tak teď konec!!! Neeee!! Ještě si to chce vyzkoušet spanker. Musím tedy ještě vydržet pár ran. Tak už !! Ještě neeeeeeeee!! Majitel chce pozvat svého známého, aby se na tu krásu kterou mi na zadku vytvořili oni podíval taky. To snad nemyslí vážně!! No dobře, ať se tedy podívá, ale už mě nebije!! Kamarád přichází, zálibně kouká a samozřejmě že si chce taky zkusit do mne bouchnout. Ale já už nechcíí!! Nebo snad ano?! Tak dobře, ještě snad trochu snesu. Konečně mě odvazují, sundávám náramky, obojek a prohlížím se v zrcadle. Pěkná, velmi pěkná je moje prdelka! Jak krásně hřeje a na omak je tak příjemně tvrdá.

Škoda, že k tomuto stavu vede tak bolestivá cesta. I když vzato kolem dokola tak při jiném, pomalejším přístupu bych mohla vydržet ještě něco navíc!! Teď už ale fakt nechci ani ránu. Mám toho plné zuby a jediné podstatné pozitivum tohoto večera jsou právě tyhle okamžiky a pocity šířící se z mé zadnice. U baru se občerstvuji, oblékám a odcházím domů s rozpálenými červenými půlkami.a čerstvými jelity. Ve svém konečném důsledku jsem vlastně šťastná a to nejen proto, že to už mám za sebou.

Následující den si vychutnávám zvláštní pocity přicházející z mého pozadí. Více dnů už si tento požitek ale nedopřávám, neboť většina stop se během jednoho dne vytratila (za to může má zvláštní regenerační schopnost) a má prdelka vypadá tak, jakoby se s ní skoro nikdy nic nedělo. Pokračování...

První díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka  I.,aneb osm dní, které změnily můj život             Předchozí díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka II.,osm dní které změnily můj život, část druhá.  díl 1. |  díl 2. |  díl 3. |  díl 4. | Následující díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka IV.,Dokončení autobiografických zážitků autora             Poslední zveřejněný díl seriálu Pandořina skříňka: Pandořina skříňka IV.,Dokončení autobiografických zážitků autora

Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_7643 
[ 21.3.2018 - 19:48 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.079560995101929 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.070727825164795 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.15046405792236 sekund Size: 55122 bytes