NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_6595 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
ad all      [Viki_Cross ]
Re: ad all      [Domi.d ]
Domi.d:      [Renn ]
Re: ad all      [Terrier ]
ad Blue      [Viki_Cross ]
Re: ad Blue      [Blue ]
Rennuška      [Blue ]
Re: Rennuška      [Renn ]
Re: Re: Rennuška      [Klaudia ]
Renn      [Darksword ]
Rennicko,      [Klaudia ]Znamkovali

Existujici
1.666

Alespon registrovani
2

vsichni
1.545


(2)
(3)
(4)
(1)
()
()
(1)
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 23.2.2004 01:37:25 )
Služka
Přečetlo 7808 lidí celkem 16828 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 7 lidí 11 krát. Nové11 (zobrazit komentáře)
"Dobrá, když se nechce tobě, tak si pozvu služku..."
Vkladatel:Renn ., Autori:Renn  Témata : Femdom    Malesub    TV,TS,CD    Rubriky : Reálné zážitky    Povídky   

"Prosím tě, mohl bys dnes vyluxovat a uklidit trošku v dětským?" začala v sobotu odpoledne manželka.

"Hmmm..." Asi jsem udělal otrávený obličej, protože se na mě zamračila a na chvilku se odmlčela. Ostatně, neznám chlapa, který by tu práci miloval.

"Dobrá, když se nechce tobě, tak si pozvu služku. Vyřiď Renatě, ať je tu do 30 minut patřičně oblečená a nalíčená. Běda jí, jestli na ní najdu nějaké nedostatky. Ty mi zatím nachystej vše potřebné k výchově neposlušné služky a vypař se."

Vyvalil jsem překvapeně na Evu oči, ale radši jsem se bez dalších poznámek pospíchal upravit. Roli Renaty jsem už sice hrál, ale ne při domácích pracech. Ze skříně jsem vytáhl "Renatinu" výbavu. Oblékl jsem si těsný korzet s podvazky a podprsenku, do kterých jsem vložil těžká umělá ňadra naplněná vodou. Natáhl jsem si černé silonové punčochy a krajkové kalhotky. Pak jsem se výrazně nalíčil. Make-up, modro-fialové stíny a rudá rtěnka udělaly své. Když jsem si nasadil paruku, ze zrcadla na mě koukala připravená Renata.

Vsoukal jsem se do slušivých přiléhavých šatů a vklouzl jsem do lodiček s vysokými jehlovými podpatky. Moc dobře se v nich neuklízí, ale jiné nemám.

Rychle jsem ještě vytáhl "výchovné nástroje" jako ocelová pouta, důtky z tvrdé kůže, roubík, obojek, a spostu řemenů a provazů. Akorát jsem vše porovnal na posteli, když do pokoje vešla má paní.

"Nazdar Renato, jsi připravená ?" Vytáhla si ze skříně šaty, prádlo a boty, hodila vše na zem a poručila mi, ať ji obleču. Abych to neměl tak jednoduché, nasadila mi na zápěstí ocelová pouta.

S třesoucíma rukama jsem jí navlékl červené saténové klahotky a krajkový korzet s podvazky. Šlo to dost těžko a paní začala být netrpělivá.

"Dělej, ty nemehlo," křikla na mě a přetáhla mě důtkami. S obtížemi jsem jí oblékl silonky a nasadil střevíce.

"Uhni, ty Káčo," odstrčila mě a oblékla si černé latexové šaty. Stoupla si přede mě a prohlížela si mě.

"Takže..., nemáš nalakované nehty, to je pět ran. Chybí obojek, dalších pět, nalíčení celkem jde. Ale co ty šaty ? Myslíš, že jdeš tancovat ? Okamžitě se převlékneš a dostaneš za ně deset ran důtkami, aby sis to pamatovala."

Hodila mi klíčky od pout a sledovala, jak se převlékám do "šatů" na úklid a nasazuji obojek.

"Takže to máme pro začátek dvacet ran." Nasadila mi na ruce rozporku a přitáhla židli pod hák ve stropě. Vylezl jsem poslušně na židli a zavěsil se. Paní mi spoutala nohy řemenem, vrazila do pusy roubík a odtáhla židli. Visel jsem za ruce pár centimetrů nad zemí a marně se snažil dosáhnout špičkama na zem.

Paní vzala důtky a začala mě švihat po těle. Mezi každou ránou nechala pár vteřin pauzu, abych měl čas si to vychutnat. Po deseti ranách mi vyrazily slzy. Na chvíli jsem si mohl "stoupnout" jednou nohou na kostku, kterou mi přisunula pod nohy a ulevit tak rukám. Druhé polovině trestu jsem ale neunikl. Stehna, zadek a záda jsem měl v jednom ohni.

"Teď padej uklízet a ne, že na něco zapomeneš."

"Ano paní," sklonil jsem se a políbil své paní nohu. Přišlápla mi krk k zemi.

"Máš na všechno hodinu a půl. Za každých deset minut navíc budeš ležet půl hodiny pevně spoutaná do kozelce tak, že se nebudeš moci ani nadechnout. Pokud budou nedostatky, dostaneš jako obvykle výprask. A teď padej ! Jo a něž začneš, nalepíš si ty nehty, co jsis koupila a nasadíš si pouta na zápěstí. Bude se ti s nimi moc hezky uklízet." Lehla si na pohovku, zajela mi rukou mezi nohy a lehce mi ho promasírovala.

"Taky tě to tak baví jako mě ?" zeptala se s úsměvem, slastně se natáhla nohy a přestala si mě všímat.

Nalepil jsem si dlouhé rudé nehty. Pro jistotu jsem si ně naplácal více lepidla, aby dobře držely. Zacvakl jsem si pouta na zápěstích a spěchal uklízet. Moc dobře to nešlo. Nechápu, jak můžou ženský s dlouhýma nehtama něco dělat. Samozřejmě se mi po chvíli tři odlepily, ale neměl jsem už čas si je přilepit. Myl jsem zrovna v kleče podlahu v kuchyni, když mě přišla paní zkontrolovat. Stoupla mi jednou nohou na krk a přišlápla k zemi.

"Jde ti to pomalu a jseš neupravená." Zaryla mi podpatek do zad a kopla mě zlehka do boku.

"Teď toho nech. Mám chuť a potřebuji "něco" k uspokojení." Koukla se na hodiny a zavedla do pokoje. Sedl jsem si do křesla a nechal si vytáhnout ocas. Paní s uspokojením zkontrolovala jeho tvrdost, promasírovala jej, až se mi udělaly mžitky pod očima a usedla na něj. Stačila jen chvilka, patrně ji celá hra nenechávala chladnou. Mě taky moc nechybělo, ale paní mi to samozřejmě nedopřála. Chvíli se mi jej snažila nacpat zpátky do kalhotek, ale pak to vzdala.

"Vem si tyhle, stejně už je nenosím," vytáhla ze své skříně stahovací kalhotky a hodila mi je k nohám.

"Ať zas vypadáš jako slušné děvče," řekla ironicky, zkontrolovala čas a poslala mě dál uklízet. V duchu jsem ji proklínal. V přirození, které mi mučivě svíraly stahovací kalhotky, mi hučelo jak v komíně.

Když jsem byl se vším hotov, ohlásil jsem to své paní, která pečlivě zkontrolovala mou práci.

"Přetáhla jsi čas o 20 minut, v předsíni jsem na zemi našla smítko a máš ulomené tři nehty. Jinak to celkem jde. Budu k tobě milosrdná. Dostaneš pouze pět ran za smetí a tři za každý nehet. Celkem tedy čtrnáct. Nejdříve si na hodinku můžeš lehnout a odpočinout si."

Odvedla mě do ložnice, kde mi pevně spoutala zápěstí za zády a připoutala paže k tělu provazem. Pak mě položila na břicho, spoutala mi nohy nad kotníky a nad koleny a přitáhla zápěstí až ke kotníkům. Prohnutý jak luk jsem bezmocně ležel na podlaze a zubama drtil dřevěný roubík.

"Slíbila jsem ti hodinku klidu, tak si ji uži,j, řekla studeně a zavřela za sebou dveře. Po pár minutách mě brnělo celé tělo. Zmítal jsem se na podlaze a marně se snažila vyprostit z provazů. Paní odvedla dobrou práci. Neměl jsem šanci a nezbylo mi nic, než doslova protrpět celou hodinu. Ke konci jsem sledoval hodiny a očima tlačil minutovou ručičku. Konečně se otevřely dveře.

"Mám pro tebe dvě dobré zprávy. První je, že ti odpouštím těch čtrnáct ran a ta druhá je, že si tu můžeš poležet ještě půl hodinky. Jseš ráda?"

Zoufale jsem nesrozumitelně zahuhlal přes roubík.

"Prima, jsme domluvené." Dveře se opět zavřely. Zaplavil mě pocit zoufalství. Po půlhodině konečně přišla má paní a rozvázala mi pouta. S pocitem vděčnosti jsem zlíbal své paní nohy. Paní mi opět řádně promasírovala ocas a odstrčila mě od sebe. "Nemůžem přece nic uspěchat. Mám pro tebe další úkol", ukázala na pytel s odpadky. "Vyneseš to do popelnice".

"Ale to snad ne?"  Důtky dopadly na mé tělo.

"Můžeš si obléct co chceš, ale nic si nesmíš kromě bot sundat, jasný?"

"Ani tohle," ukázala s úsměškem na má velká prsa.

"A za deset minut ať mi hlásíš splnění úkolu v plné polní!"

Chvíli jsem přemýšlel. Přece takto nevyběhnu ven. Řemenem jsem si stáhnul hrudník a oblékl si přes šaty rifle a zimní bundu. Nebylo nic poznat. Paruku skryla čepice, šminky jsem si aspoň částečně utřel a na ruce jsem si vzal rukavice. Celkem to šlo. Paní se sice trošku zamračila, že jsem to tak vyřešil, ale nic neřekla. Nikoho jsem cestou nepotkal. Rychle jsem se znovu nalíčil a nastoupil před svou paní.

"Byla jsi pomalá! Kdyby jsi se nezdržovala, stihla by jsi to. Později tě za to potrestám. Teď mi budeš dělat podložku pod nohy." Lehl jsem si na záda na zem a paní nade mě postavila židli. Usedla, položila si nohy na můj obličej a krk a klidně se dívala na televizi. Jeden podpatek mi vrazila snad až do krku a druhým se mi zarývala střídavě do hrudi a rozkroku.

"Tak jsis odpočinula a teď padej žehlit." Ukázala na hromadu prádla.

"Když to stihneš za hodinu, čeká Tě odměna. V opačném případě..." Bylo mi to jasné.

Za hodinu bylo vyžehleno. Z lodiček mě bolely nohy, ale jinak to nebylo tak hrozný.

"No vidíš, jak ti to jde. Asi budeš žehlit častěji. Teď si vem něco hezkého na sebe, budeš mi hrát prodejnou děvku. Samozřejmě musíš poslouchat na slovo, přece ti dobře zaplatím, že?"

Převlékl jsem se do kratších šatů a zaklepal na dveře.

"Dále! Jak se jmenuješ?"

"Renata."

"Hm, mě říkej jen paní. Přisedni si ke mně, zlato." Začala mě líbat, hladit po těle a mačkat prsa. Prsty jsem jí přejížděl po stehnech a zajel do rozkroku. Celou dobu měla vevnitř venušiny kuličky a ty zřejmě dělaly své.

Přikázala mi kleknout si na zem a opřít se o pohovku. Spoutala mi ruce za zády želízky, vyhrnula mou sukni a stáhla mi kalhotky. Ucítil jsem tlak na análu. Paní si nasadila umělého ptáka a vnikla do mě. Surově mě zezadu šukala jak nějakou couru a pohyby venušiných kuliček jí přivedly bouřlivý orgasmus.

Pak mě odstrčila a odešla do koupelny. Ztopořený ocas se mi marně dral kalhotkami ven a hlásil se o svůj příděl. Se spoutanýma rukama jsem však toho moc dělat nemohl. Netrpělivě jsem čekal na svou paní. Vrátila se se silným análním kolíkem, který mi zarazila dovnitř. Zavedla mě k žebřinám v dětském pokoji a pevně mě připoutala s roztaženýma rukama i nohama. Vytáhla mi ocas z kalhotek a slabounce jej s přestávkami masírovala. Přivádělo mě to k šílenství. Začal jsem škemrat, což mi pouze vyneslo roubík a několik ran důtkami. Když mi vhrkly slzy do očí, paní se slitovala a slíbená odměna se dostavila.

"Doufám, že se ti úklid líbil," zeptala se při sklence vína............ A mě nezbylo nic jiného, než po pravdě přikývnout.


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_6595 
[ 20.4.2018 - 06:38 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.14472913742065 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.02491283416748 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.16977000236511 sekund Size: 48322 bytes