NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_3968 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Krásná      [Tygřička ]
Má oblíbená      [NEZNAMY_5456 ]Znamkovali

Existujici
1

Alespon registrovani
1

vsichni
1


(2)
()
(2)
(1)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 16.12.2003 20:07:24 )
Příběh horkého léta
Přečetlo 2469 lidí celkem 2938 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 2 lidí 2 krát. Nové2 (zobrazit komentáře)
při vánici za oknem nezaškodí v teple u krbu zavzpomínat na léto
Vkladatel:cukrabic ., Autori:cukrabic  Témata : Femsub    Maledom    Rubriky : Povídky   

Bylo strašné horko a já trávila týden na starém mlýně někde v Jižnich Čechách. Přes den bylo opravdu nesnesitelné teplo, takže jsem se po koupání s chutí ukryla uvnitř, ve stínu obrovských starých trámů. Seděla jsem na zemi, zády opřena o ten mohutný kus dřeva a se zavřenýma očima vnímala, jak ramínka letních šatiček, které jsem si po koupáni přehodila, pomalu smáčí voda stékající z mých mokrých vlasů, prosakuje dál do látky, takže ty šatičky už začínají být spíš symbolické, než že by něco zakrývaly.

Je tu takové zvláštnítní ohlušujici ticho, ve kterém vlastně neni nic slyset. Vubec nic, ani jeho kroky. Najednou cítím, že se něčí ruka dotkla mé tvářee. Chci otevřít oči, ale cizí mužský hlas mě včas upozorní, ať je nechám zavřené, že přece nemusím vidět všechno, co se děje. Byla jsem překvapená, vystrašená, ale přes to jsem nechala oci zavřené. Sedl si proti mně a políbil mě na ústa. Po chvíli jsem ucítila, jak se jeho ruka dotýká mého krku a jeho rty něžně slíbávají kapky vody, které mi občas stečou do výstřihu. Jeho ruka mi pomalu začíná stahovat ramínka od šatů a polibky směřují stále níž. Při tom mě druhou rukou laská po nohou a já si začínám uvědomovat, že je mi to příjemné. Vyhrnuje mi šaty - vždyť pod nimi nic nemám! - a já pomalu přestávám vnímat prostor i čas...

Najednou ale přestávám cítit jeho dotyky a slyším, že někam odchází. Opět mě upozorní, abych byla hodná holčička a nechala oči zavřené. Po nekonečně dlouhé chvíli slyším, že se jeho kroky opět vracejí ke mně. Chytá mě za ruce a chce, abych si stoupla. Mé šaty sklouzly k mým nohám. Nestačím o tom přemýšlet, ale stojím před ním úplně nahá. Otáčí mě čelem k trámu a vpředu mi k němu svazuje ruce pevným provazem. Stále mě u toho hladí a laská, takze neprotestuji. Nenajednou ale cítím něco divného na své kůži. Dotýká se mě tím na zádech, krku, zadečku...přemýšlím, co by to mohlo být. Celkem rychle si však vzpomínám, jaké předměty mě tu upoutaly hned první den. Je to jezdecký bičík, a já dostávám opravdový strach. Už je ale pozdě na jakékoliv protesty, protože co se mi stane v příštích minutách už záleží jen na něm....

"Tak tahle holka má teda odvahu", říkal si, když hledal bičík o kterém věděl, že ho tu někde včera určitě zahlédl, "jak to, že vydržela ty oči ani nepootevřít? Je to dobře, že ani nezahlédla jeho šediny?"

Tlak v kalhotách mu připomněl vzrušení, které se ho zmocnilo, když před ním stála úplně nahá, ruce ladně podél těla, ani se nepokusila jimi zakrýt drobná, ale pevná prsa s bradavkami naběhlými vzrušením, nebo ještě trochu chladem z vody? A ten nádherně vyholený klín, jen proužek sestřižených chloupků podél štěrbiny, protažený mírně do šířky nad poštěváček.

"Jestli obstojí v téhle zkoušce, bude krásné to udržovat v perfektním stavu!" Při té představě mu začaly kalhoty už být opravdu velmi těsné.

"Á tady jsi!" vytáhl bičík zastrčený pod upadlým prknem, sfoukl z něj prach a vyzkoušel jeho dopad v dlani. Štíplo to, ale ne příliš bolestivě

"jestli je taková, jak se zdá, bude se jí to líbit". Nebyl přítelem krutosti, nepůsobil nikdy žádnou velikou bolest, nikdy ne větší, než dokud bylo vidět, že to partnerku vzrušuje. A když už se pak znali víc, stačí jen hrozba té bolesti. Stála tam u toho sloupu tak, jak ji tam přivázal, oči stále zavřené, čekala. Přejel jí bičíkem mezi stehny, zatlačil do rozkroku a nechal ho pomalu vyklouznout tak, aby koneček projel mezi pevnými půlkami jejího zadečku. Trochu se zachvěla.

"Jestlipak víš, co to mám?" řekl přitlumeným hlasem s náznakem smíchu. Ani nehlesla, jen horlivě přikyvovala hlavou. Když udělal bičíkem podruhé totéž, stékal po jeho konečku hustý znak jejího vzrušení.

"Ale, ale?!! Kurvičku to vzrušuje, coooo? Nestydíš se ani trochu? Ani netušíš kdo jsem a místo strachu se třeseš nedočkavostí co bude dál!", zasmál se naoko posupně.

"Bojím se, ale víc mě to vzrušuje. Co se mnou budeš dělat?" bičík jen tak zlehka dopadl těsně vedle roztomilé pihy na zadku.

"Pamatuj si jednou provždy, že pánovi se vyká!" Nečekala to, štíhlé tělo se jí krásně prohnulo dopředu, jak opožděně uhýbala ráně, která už dopadla. Slyšel vzrušený vzdech - "je to ono" radoval se v duchu, konečně holka, které se to doopravdy líbí!"

"Ano pane, promiňte, budu si to pamatovat."

"No ale aby sis to zapamatovala opravdu dobře!", zasmál se a švihnul ji o trochu silněji ještě dvakrát tak, aby všechny tři ranky byly těsně vedle sebe. Poodstoupil a tiše se díval, jak kůže pomalu rudne. Byl úplně zticha, zvědavý, co bude dělat až znejistí, jestli tu vůbec ještě je.

"Pane?", ozvala se nejitým hláskem z mírně sevřeného hrdla. Ale oči pořád ani náznakem nejeví snahu se otevřít, "nenechal jste mě tu nahou, bezbrannou a vzrušenou, že ne?"

V té otázce bylo tolik upřímnosti, vzbudila v něm ochranitelský pud. Mezi tím co tam čekal co udělá, se také tiše svlékl, takže když k ní teď přistoupil, přitiskl se k ní zezadu a vzal ji rukama za prsa, cítila naplno připravený penis mezi stehny. Přála si cítit ho v sobě až k závrati. Ale on nespěchal.

Vzal její naběhlé bradavky mezi palce a ukazováčky a silně je mezi nimi mnul, chvílemi to zabolelo, ale ta bolest byla tak příjemná! Cítila, jak se jí ještě víc hrne krev do bradavek a uvědomila si, že jí po stehnech stéká šťáva jejího vzrušení. Strašně se styděla, ale bylo jí tak krásně!

Jejími prsy už se zabýval jen jednou rukou, druhá pomalu sjíždí přes břicho níž, schválně se pozastavil těsně nad cílem a potom zajel ukazováčkem a prostředníkem přesně na poštěváček a začal ho jimi masírovat. Cítila, jak její zesilující se vzdechy ještě zesilují jeho vzrušení.

"Proč to takhle protahuje?", říkala si jak se jí vědomí zatahovalo clonou žádosti, všechno, všecičko se jí začalo soustřeďovat tam dolů.

"Pane, prosím, vražte ho už do mě, už to nemůžu vy-dr-žet", poslední slovo vyrážela už zároveň se vzpínajícími pohyby jejího klína vstříc ruce, která už jí tam dávno nestačila.

Ale to neměla dělat! Okamžitě poodstoupil, "No to snad nemyslíš vážně! Kdo si myslíš, že tady určuje, co se bude dít? Takovou drzost musím zase potrestat!"

Slyšela, jak odchází. Zvednul svoje kalhoty, vytáhl z kapsy kolíčky na prádlo, přišel k ní tentokrát zepředu a bez varování jí je přicvaknul na obě bradavky. Na ty vzrušením nalité hroty.

Bolest, ne úplně nepříjemná, jí donutila poprvé za celou dobu otevřít oči. Viděl v nich vzrušení, i tu bolest a němou prosbu, které se nedalo nevyhovět. Ještě chviličku zaváhal a potom ty kolíčky zase odcvaknul. Ta chvilka stačila, aby se jí na chvilku příval krve pozastavil a teď cítila, jak se tam hrne s ještě větší silou a vzrušení už nebylo vidět jen v jejích očích, ale i ze smyslně pootevřených rtů se špičkou jazyka mezi nimi.

Tak, jak ji připoutal k tomu kůlu nebyl problém vzít za úvaz oběma rukama a sunout ho dolů.Nutilo ji to předklonit se. Když ji měl v pozici, která se mu líbila, přešel za ní, poplácáním mezi stehna ji přiměl trochu se rozkročit a jediným dlouhým pohybem do ní vniknul zezadu.

Další příjemné zjištění: cítil, že jejich orgány jsou jako odlitek a forma. Přesně do sebe zapadající a fungující pro stupňující se rozkoš. Pohyboval se tak, aby stupňoval její vzrušení, ale dával si pozor, aby sám šel k vrcholu pomaleji. Vzdychala už velmi hlasitě, chvílemi se ty vzdechy měnily ve slastné sténání, cítila v sobě, že čím hlasitěji dává najevo své vzrušení, tím víc vzrušuje jeho, její zadeček šel krásně vstříc jeho milostným pohybům.. Ale už se stejně nekontrolovala,vědomí se jí zastíralo tou krásnou mlhou, přesouvalo se tam někam do podbřišku, odkud se na ní valila vlna rozkoše.

Vždycky se styděla, ale tentokrát její orgasmus provázely hlasité výkřiky vzrušení.Zpomalil, počkal, až její křečovité stahy a dorážení zadečku ustanou,několikrát ještě jemně projel sem tam a vyklouzl z ní.

"Proč to dělá?" ozval se v ní téměř zoufalý výkřik, "vždyť ještě nestříkal, nelíbí se mu to? bude mě za to trestat?"

Pochopila, když najednou stál proti ní, svůj úplně tuhý penis těsně u jejích rtů. Pootevřela je instinktivně a cítila, jak jí vjíždí po jazyku do úst, jeho žalud najednou cítila až na mandlích, trochu nepříjemný pocit v krku překrývala rozkoš, přicházející tentokrát odjinud, než byla zvyklá.

Sevřela rty, na jazyku cítila zbytky vlastní šťávy, zatočila se jí hlava. Chytil ji jemně ale pevně za vlasy, pootočil hlavu tak, jak mu to nejvíc vyhovovalo.

"Přitlač ten jazyk pořádně zespodu!!!" a začal jezdit tak, jako prve zezadu v ní. Přitlačila jazyk jak nejvíc to šlo, rty obepínala jeho penis a přes clonu svého vlastního, dosud nepoznaného vzrušení slyšela jeho sílící vzdechy, cítila, jak se blíží jeho vyvrcholení a najednou jí pusu zalilo jeho horké sperma.

Stříkalo až do krku. Cítila, že se trochu zalyká, ale měla nádherný pocit, zjistila, že jí jeho sperma voní, chutná jako zvláštně hořká smetana. Téměř znehybněl, zůstal ještě chvíli v jejích ústech, cítila odliv krve z jeho milostného nástroje, který nevědomky objížděla jazykem a uvědomila si, že nechce přijít ani o kapičku toho, co jí nadělil. Ještě jeden jeho slastný záchvěv a pomalu vyjel z jejích úst.

Beze slova ji odvázal, odněkud vytáhl starou koňskou houni, natáhl se na ní a gestem, které ani nebylo potřeba, ji pozval k sobě. Přitulila se k němu, celé její tělo po tom toužilo.

"Bylo to krásné pane,ale mohl jste klidně stříkat i do mě!"

"Nechtěl jsem to přerušovat ptaním a takhle to mám stejně rád", usmál se, "a teď mi nemusíš už vykat, to jenom až si zase budeme takhle hrát". Odmlčel se, zamyšleně se usmál. "Budeme?"

"Ano, chci to!" odpověděla tónem, který nepřipouštěl pochybnosti...


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_3968 
[ 26.4.2018 - 15:26 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.044343948364258 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.0034489631652832 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.047966003417969 sekund Size: 43552 bytes