NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_5207 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [Pawell ]Znamkovali

Existujici
1

Alespon registrovani
1

vsichni
1.2


(2)
(6)
(1)
(1)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 10.11.2006 10:35:39 )
Sestřenice M.
Přečetlo 4766 lidí celkem 6826 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 1 lidí 1 krát. Nové1 (zobrazit komentáře)
Vzpomínka na jedno setkání .
          

ABSTRAKT:Různí lidé se různě často zamýšlí, proč jsou tací jací jsou. A zejména tak činí, pokud se cítí být nějak jiní, odlišní od těch lidí, kteří jsou presentováni jako většina, průměr nebo jiná, zpravidla velice diskutabilní, norma. Co za to může, že se odlišují? Tak se ptávají, hlavně tehdy, pokud se jejich ?odlišnost? týká některých společensky i individuálně citlivějších oblastí, jakou je například sexualita.

Vkladatel:same.f ., Autori:same.f  Témata : Mezilidské vztahy    Comming out    Femsub    Rubriky : Náctiletým    Reálné zážitky    Eseje a úvahy    Začátečníkům   

Různí lidé se různě často zamýšlí, proč jsou tací jací jsou. A zejména tak činí, pokud se cítí být nějak jiní, odlišní od těch lidí, kteří jsou presentováni jako většina, průměr nebo jiná, zpravidla velice diskutabilní, norma. Co za to může, že se odlišují? Tak se ptávají, hlavně tehdy, pokud se jejich ?odlišnost? týká některých společensky i individuálně citlivějších oblastí, jakou je například sexualita. Jsou to vrozené dispozice, je to výchova v rodině i v rámci širších kulturních souvislostí, jsou to vlastní zkušenosti, zejména ty rané, které často ovlivňují myšlení a chování člověka i v pozdějším věku, je to snad i vliv partnera(ů), otisk různých vzorů jednání? A nakolik se jedná o činnost vědomou a jaký podíl má podvědomí? Snad nebude velkou chybou, když bude uvažována výslednice působení nejrůznějších, mnohdy protichůdných, často jen těžko postihnutelných, tedy i hodnotitelných, vlivů. Někdo možná bude uvažovat o jakémsi osudové směřování, jiný člověk bude posuzovat vlivy náhod. Ať už je to jakkoliv, je na dotyčném člověku samém, aby s tím, jaký je, nakládal jak sám umí a zvládá.

Chtěl bych uvést jeden ze svých zážitků. Je pro mně dost těžké s odstupem mnoha a mnoha let přesně popsat všechny tehdejší pocity a dojmy. Mé současné životní zkušenosti se automaticky ujímají hodnocení a tak částečně zastírají hodnocení tehdejší. Ale i tak nemohu dost přesně určit, nakolik mě popisovaná příhoda ovlivnila v mém pozdějším životě i když je nepochybné, že asi svůj určitý vliv měla, byť zřejmě jen na podvědomé úrovni.

Bylo mi něco přes sedmnáct let. Snad jsem už něco nepatrně málo věděl o životě a snad i něco o sexu a o tom, co s ním souvisí. Byť jen málo, maloučko, ale kdo může zodpovědně říct, že v této oblasti ví úplně všechno, zejména v tomto věku? Měl jsem nějaké zkušenosti s dívkami i když to byla jen taková ta pubertální dobrodružství, jaká asi zažívá většina mladých lidí v obdobném věku. Ale člověk se pořád učí.

Jednou přišli za rodiči na návštěvu strýc s tetou a přivedli sebou i moji sestřenici. Byla asi o rok starší než já. Spíše hubená než štíhlá, na krátko ostříhané vlasy jí přidávaly na chlapeckém vzhledu. Ale v jádru to byla holka se vším co k jejímu věku patří, dokonce snad až moc temperamentní, alespoň se to tak mezi příbuzenstvem povídalo, že prý je do větru, na kluky a tak podobně. Co na tom bylo pravdy jsem se měl brzo dozvědět i já. (Je zvláštní, že v určitých souvislostech je špatná pověst téměř neodolatelnou reklamou.)

Dospělí si povídali v jednom pokoji a my jsme se brzy vytratili do pokoje vedlejšího. Bavili jsme se o učení a co po něm, o různých zájmech a zálibách a jiných vcelku běžných věcech. Po nějakém čase došly náměty k hovoru a nastalo ticho. Seděli jsme na koberci vedle sebe. Najednou vsunula svou ruku do mé dlaně a chtěla abych jí pořádně zmáčknul. V první chvíli jsem to měl za žert, ale když chtěla, hlasem až prosebným, abych stisk zesílil a potom ještě víc došlo mi, že jde asi o něco jiného, než jen o prosté laškování. Ale tušil jsem v tom nějaké dobrodružství a tak jsem nad tím moc nepřemýšlel a dělal jsem co chtěla. Taky jsem se asi nechtěl shodit, že bych byl slabší než holka. Za chvíli se trochu uklidnila. Lehla si a hlavu položila na moji nataženou nohu. Bylo ticho, ani jeden z nás nepromluvil. Vzpomínám si, že jsem jí několikrát pohladil po vlasech, byl jsem trochu zmatený a dost vzrušený. To však byla jen předehra k dalšímu dění. Vstala a z poličky vzala plastovou pinzetu určenou k manipulaci s fotopapíry mezi jednotlivými lázněmi používanými při vyvolávání fotek. Znovu si ke mně lehnula na zem, stáhnula si pružný okraj sukně a kalhotek až na podbřišek, tmavě hnědé chloupky ji vyčuhovaly přes gumu. Prsty si stiskla kůži mezi břichem a slabinami a chtěla, abych jí pinzetou, kterou mi podala, do záhybu bledé kůže s prosvítajícími modravými žilkami štípal. Z toho jsem už byl dost vedle, tohle jsem ještě nikdy nezažil, ale vzbouřené hormony jsou silnější než rozum a než případné zábrany. (Slovo masochismus jsem sice znal, ale jen jako nějaký pojem bez konkrétnějšího obsahu, beztoho jsem si na něj v tu chvíli ani nevzpomněl. A i kdyby, stejně bych byl z toho, co se dělo za mé roztřesené spoluúčasti, tak jako tak vedle. Konec konců, k nějakému přemýšlení nad slovíčky jsem neměl ani nejmenší příležitost.)

M. hrátky s pinzetou asi moc nezaujaly, neboť pinzeta byla plochá a v čelistech neměla prakticky žádnou sílu, to aby nepoškozovala fotky. Tak po třech, čtyřech pokusech toho nechala. Měla, jak jsem se vzápětí na to dozvěděl, připravené finále. Z kapsy sukně vylovila bělavý plastový váleček, tak centimetr v průměru a asi tři, nejvýše čtyři centimetry dlouhý. Na obou koncích byl zaoblený. Dala si ho do pusy a přetočila se na břicho. Sukni a kalhotky si bez ostychu stáhla ještě o kousek níž. Váleček, mokrý a lepkavý od slin, mi podala. Tónem spíše rozkazujícím než jakýmkoliv jiným požadovala, abych jí ho strčil do zadku, jak se sama vyjádřila ke své anatomii. Nyní již zcela v rozpacích jsem hleděl na její hubené hýždě, na úzkou mezírku mezi nimi a trapně jsem přitom v ruce držel váleček, který každým okamžikem ztrácel svoji lubrikaci. Položil jsem jí ruku na zadeček s několika pupínky a nevěděl co dál. Asi jsem i něco trapně nesrozumitelného zakoktal. Moje tehdejší sexuální priority spočívaly v něčem jiném a takto jsem si užívání s děvčaty nepředstavoval. (Tedy v té době o které mluvím, teprve později jsem přišel na to, že to může být pro obě strany velice dobrá zábava.) Netrpělivě si ode mně vzala váleček zpátky. Olízla ho, obě ruce si dala za záda, dvěma prsty levačky si trochu roztáhla půlky povystrčeného zadečku od sebe a ukazováčkem pravačky si zasunula váleček rovnou do análu. Zručnost s jakou to udělala nepochybně svědčila o již dříve nabyté praxi. Na okamžik jsem zahlédl pruh tmavěji zbarvené tkáně táhnoucí se pod hnědým ochlupením od jejího přirození a obkružující otvor konečníku. Jako náhražku za mé selhání požadovala, abych jí pořádně štípal. Několikrát jsem jí štípl střídavě do obou půlek tak silně, až mě bolely prsty a jí zůstávaly červené skvrny. Slastně vydechla, sotva znatelně se zavlnila a ztuhla. Vše trvalo jen několik okamžiků. Naráz se prudce zvedla z koberce a spěšně si upravila oblečení. Nic neřekla ani k tomu, co se ještě před okamžikem dělo, ani k tomu, co by se případně mělo dít dále. Rychlost a způsob přechodu mě mátly. Žádná pusa, žádné objetí, žádná slova, která se v takové situaci říkávají, prostě nic. Ani jsem si moc neuvědomoval, že když vše skončilo tak náhle, mé vzrušení, ať už bylo doprovázeno jakýmikoliv pocity, nebylo završeno. Ale to již se změnil charakter hovoru v sousední místnosti a bylo zřejmé, že návštěva brzy skončí. Rozloučili jsme se, jakoby se nic nestalo. Jen tak mimochodem, váleček, který M. způsobil takové potěšení, v ní zůstal.

Po této události jsme se při různých příležitostech ještě několikrát viděli, ale k ničemu již nedošlo, o ničem se nemluvilo. Nějak jsem k tomu nenašel odvahu. Naše životy se začaly čím dál více vzdalovat. Ona v poměrně krátké době vystřídala několik kluků, aby se nakonec provdala za otce jedno z nich. Definitivně mi z očí zmizela, když se s ním odstěhovala kamsi do jiného města. A já? Můj život šel tak, jak šel a na M. a zážitek s ní jsem pozapomněl. Až když jsem se při zpracování textu určeného po server ds-life.cz zamýšlel, co všechno na mně mělo nebo mohlo mít vliv, uvědomil jsem si, že mezi nejrůznější vlivy je možno zahrnout i zasunutou a nově objevenou vzpomínku na sestřenici M.

Snažil jsem se alespoň částečně pochopit, co všechno se během toho relativně krátkého času stalo. Stalo se to, že jsem byl chvíli se zjevně ?nadrženou holkou, která měla ráda divné věci? a která se nebála je uskutečnit. Která experimentovala s pocity bolesti, možná už je znala a věděla, že to pro ní může být rychlá cesta ke vzrušení a vyvrcholení. Že jsem byl nástrojem k dosažení jejího prospěchu, ať už si to předem naplánovala, nebo jen využila příhodné situace. I to, že jsem jí v žádném případě nebyl rovnocenným partnerem, tedy alespoň v tom, co po mě chtěla. Vzhledem k tomu, že celou akci spustila a ovlivňovala její průběh nebyla snad dominantnější v naší nesourodé dvojici? Dominantní masochistka, aktivní dolejšek, ta zdánlivě nesourodá slovní spojení jsem už někde četl. Stalo se toho hodně, nebo málo? Bylo to pro ní důležité, nebo ne? A pro mě?


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_5207 
[ 23.3.2018 - 19:55 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.070596218109131 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.052970170974731 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.12370204925537 sekund Size: 43640 bytes