NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_7221 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a móda


 

Seriál:Teorie BDSM
Dlouhé pojednání o teoretických základech a východiscích BDSM vztahů. Asdareelův překlad dnes již na netu se nevyskytujícího klasického informačního textu od NonFamous Lauren.

Poslední publikovaný díl:      Teorie BDSM 4.      Zobraz všechny díly

Seriál:Příběh
Ztratit jízdenku bývá většinou problém. Záleží ovšem na okolnostech. Může se stát, že vám ji někdo pomůže najít, ale nebude to jen tak pro nic za nic. Možná za to od vás bude něco chtít a začne se psát nový Příběh. Tento začíná zdánlivě nevinně. Tak jak autor skládá mozaiku vyprávění, nabývá vývoj na zajímavosti a přicházejí nečekané zvraty. Tak už máte tu jízdenku? Pojďme se projet. ;-)

Poslední publikovaný díl:      Příběh IX.      Zobraz všechny díly

Seriál:Pistacheeeero 2006/07
Soutěž o největší české BDSM éro.
V tomto seriálu naleznete profily několika desítek lidí, jež možná znáte jen pod nickem a nebo naopak osobně, profily osob pohybujících se ve vodách BDSM už léta, a stejně tak více méně neznámé tváře. Soutěžící byli nominováni čtenáři a ti zároveň rozhodují o tom, kteří nominovaní se stanou Pistácií roku 2006. Mimoto se o svých známých - neznámých můžete dozvědět věci, které možná nevíte, jako např. co rádi jedí, jak vznikla jejich přezdívka a třeba i to, jaké příběhy si nosí v hlavách. Tak dobrou zábavu.

Poslední publikovaný díl:      Reportáge z PistaParty      Zobraz všechny díly

Seriál:Tanja
Tanja se nachází na prahu dospělosti ve svém prvním zaměstnání, kde bojuje s nadřízenou. Rovněž její vztah s matkou, s níž žije, není bez problémů. Možná trochu paradoxně si nejlépe rozumí se "Stopařem", kterého zná pouze přes icq. Tanja navíc řeší, jakým způsobem osvětlit příteli Pavlovi svou zálibu ve spankingu. Nakonec se inspiruje povídkou na netu a napíše vlastní scénář. Bude fungovat? A co na to Pavel?

Poslední publikovaný díl:      Tanja 3      Zobraz všechny díly

Seriál:Sářina volba
Klasické téma mnohokrát zpracované v literatuře, a přesto pokaždé trochu jiné. Černá svádí bílou na scestí. Nevinná dívka a tajemný muž. Holubice a ďábel. A nebo je to celé jinak? Mění se definice černé a bílé v relativním časoprostoru? Třeba se pouze vidí v zrcadle svých splněných přání... Je onen tajemný muž ďábel a nebo průvodce nastavující zrcadlo? V této sérii příběhů máte možnost vydat se spolu se Sárou na nevšední cestu. Toužila projít kruhem. Kam? Může se vrátit zpět stejná jako dřív? To se dozvíte v následujícím vyprávění.

Poslední publikovaný díl:      Sářina volba      Zobraz všechny díly

Seriál:Pandořina skříňka
A co se stane po jejím otevření.
Bastička otevřela tu svou a to tak, že naplno. Velice otevřené líčení antropomorfní čubinky na cestě sama za sebou. Popis přeměny v to, o čem předtím snila být. Cesta od první zkušenosti přes riskantní zlušenost se spakery ke zklamání až k nalezení paničky, která jí pomůže ve vytoužené přeměně. Vlastní pelíšek a potvrzení skutečností. Tak, ať je Ti v tom pejsčím světě hezky, Bastičko.

Poslední publikovaný díl:      Pandořina skříňka IV.      Zobraz všechny díly

Seriál:Opravník všeobecně oblíbených omylů v BDSM
Řekněme si to narovinu, člověk jest tvorem omylným a má tendenci spíše než li přemýšlet nad pravými vztahy věcí, přejímat již hootové názory, bohužel včetně jejich chyb a omylů. Při svých toulkách internetem jsem už slyšel, viděl a četl velikou spoutu všelijakých věcí, počínaje upřímnými vyznámními po nechutnou egoonanii a kdybych se měl pokusit je roztřídit vše, co jsme potkal, trvalo by to hodně dlouho.

Postupem času jsem však ke své lítosti zjistil, že ustálené výklady a pohledy lidí a interpretace spouty, mnohdy i docela zásadních věcí, je dle mého soudu asi stejně tak rozšířená a zakořeněná - jako naprosto mylná. Mnohé s těchto velmi dobře zaběhaných omylů se tváří na první pohled rozumě a moudře, ale už na ten druhý to tak slavné není. často také pocházejí "z pera" vanilek ale bohužel, mnohé paradoxně z dílny českého úchyláctva.

Z tohoto důvodu jsem si dovolil parafrázovat název jedné malá knížečky L. Součka. Protože stejně jako její autor jsem si i já předsevzal když ne zbourat, tak alespoň na pravou míru uvést pár ustálených, nicméně dle mého soudu nepochopených a špatně interpretovaných mýtů o BDSM s plným vědomím, že jako pohled každého autora, je možná i ten můj pravděpodobně trochu subjektivní.Budu se však snažit, aby se do mého textu také nepromítlo nepřípustné zjednodušení a paušalizace, a kdyby se přecijen vyskytla, vězte, že je způsobena spíše než mým cíleným záměrem spíše nedokonalou formou mého psaní.

Poslední publikovaný díl:      Opravník všeobecně rozšířených omylů o BDSM I.      Zobraz všechny díly

Seriál:Tajemství Šeherezády
Příběh vyprávěný Šeherezádou o jednom z tisíce možných prožívání d/s vztahu. O začátcích jedné dívky, která vstupuje do světa, o němž předtím měla pouze mlhavé představy. Obavy se střídají s touhou, jak roste důvěra rostou i možnosti a i cesta se stává jasnější. S citlivým průvodcem můžeme dojít poměrně daleko, někdy až do míst, o jejichž existenci jsme neměli tušení. Vydáte se na cestu?

Poslední publikovaný díl:      Tajemství Šeherezády X.      Zobraz všechny díly

Seriál:Tři vyprávění o jedné scénce
Když dva sledují totéž, nemusejí nutně vidět totéž. A co když je úhlů pohledu více než dva - nakolik je možné zvenčí hodnotit věci, které se dějí na základě vnitřních souvislostí? Vyprávění o BDSM scénce z perspektivy tří stran - pána, jeho zvířátka a náhodného pozorovatele. Možná jste se sami někdy snažili nezúčastněnému pozorovateli vysvětlit, o co vlastně při konsenzuálním hraní jde. Povedlo se vám to?

Poslední publikovaný díl:      Tři vyprávění o jedné scénce III.       Zobraz všechny díly

Seriál:Samuraiova kuchyně příjemných zážitků
Mistr Samurai přináší řadu skvělých návodů pro hrátky ve dvou. Pochopitelně, lze modifikovat pro tří-čtyři-až x-aktérů. TO už je na vás. :-) Děti jsou u babičky a vy nevíte, co dnes večer? Máte chuť partnerovi či partnerce naservírovat nějaké to překvapení? Rádi "krotíte"? Rozmazlujete? Co malý adrenalinový podvečerní výlet do lesa? Nebo hra na pejska? Hledáte inspiraci pro hrátku s vodou a ledem? Máte chuť vyzkoušet nová pouta? A nebo svůj protějšek tak trochu zlomyslně spoutat při usínání? Tak příjemné čtení a skvělé hraní.

Poslední publikovaný díl:      Dva scénáře      Zobraz všechny díly

 
Pritomni :
NEZNAMY_7221 
[ 18.6.2024 - 14:38 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.019576787948608 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.14534306526184 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 31706 bytes