NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_6573 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [zaky.v ]
(bez názvu)      [subik27 ]
(bez názvu)      [basticka ]
(bez názvu)      [yorycca ]Znamkovali

Existujici
1

Alespon registrovani
1

vsichni
2


(3)
(1)
(1)
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 3.2.2009 09:21:26 )
Jak jsem se stal subíkem
Přečetlo 8269 lidí celkem 21834 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 4 lidí 4 krát. Nové4 (zobrazit komentáře)
          

ABSTRAKT:Málokdy se u nás vidí, že bychom publikovali Femdom články, ostatně takové které nejsou jen halucinací onanistů jsou vzácné. Když se nám však nějaký takový naskytl, s radostí jej zde otiskujeme a těšíme se na další spolupráci s autorem.

Vkladatel:subik27 ., Autori:subik27  Témata : BDSM v praxi    Mezilidské vztahy    Malesub    Femdom    Rubriky : Reálné zážitky    Začátečníkům    BDSM v praxi   

Asi spousta mužů aspoň jednou přemýšlela nad tím, že by byli rádi ovlivňovány, nebo jinak manipulovány ženou. Jedni jsou přirozeně submisivní ve smyslu, že příjdou domů z práce, odevzdají ženě výplatu a čekají zda jim něco ukápne, nebo se snad žena nad nimi smiluje, když chtějí někam vyrazit s kamarády a dá jim nějakou tu korunu na pivo. U mě to bylo trochu něco jiného, ještě než jsem věděl co je nějake BDSM, nějaká bondage, nějaká domina, nějaký subík..., tak už jsem si se sebou hrál. Bylo mě možná 13 let kdy jsem si zkusil oholit částečně přirození a na volnou kůži si kapal rozpálený vosk, prostě mě to vzrušovalo a nehledal jsem v tom cokoliv zvláštního, tehdy jsem neměl ještě přístup na internet a kdoví jestli tenkrát nějaký u nás byl:), tak jsem si o tom ani nemohl nic přečíst co se to se mnou děje a co dělám, ale na druhou stranu jsem z toho asi neměl dost rozum.

Takovým způsobem to pokračovalo pár let, až do chvíle, kdy přišel ten už mě ze školý známý internet a mohl jsem začít sosat doma po večerech a stahovat si po večerech, kdy už rodiče spali videa, kde žena bičuje muže a tomu se to hrozně líbí. Trochu jsem to nechápal, jak někdo může tohle trpět a nechat se takhle mlátit. Možná to bylo ve mě a představoval jsem si jak jsem od rodičů po rodičáku dostal za svoje průšvihy. Přeci jenom na tom bylo něco jiného, většinou byli nazí a určitě se to neodehrávalo v dětském pokoji polepeném plakáty asi už dnes zapomenutých popových skupin, ale na temném místě a to bylo možná to co mě zaujalo. Občas když mě máma poslala do našeho panelákového sklepa pro zavařeniny tak jsem si představoval jak mě tam někdo dělá to co jsem viděl na těch videích a samozřejmě mě to čím dál víc lákalo a vzrušovalo a tak jsem začal brouzdat po chatech, kde jsem spíše jen četl o čem si tam lidé píšou a začal jsem hledat i jinde na internetu, četl jsem články, příspěvky a uvědomil jsem si, že budu asi tím subíkem co touží po tom, co dělala ta paní tomu pánovi na tom videu. Jelikož jsem pořád nevěděl jak najít někoho kdo by se mnou v dominantní roli tohle vše sdílel ,tak jsem si dál a dál pořád hrál sám se sebou podle toho co jsem kde našel, podle obrázků, návodů atd.

Dlouho jsem se snažil najít dominu, která bude domina, myslím tím člověka, který ví co je BDSM a neni podle mého názoru rádoby domina, která si vezme 2000 Kč za hodinu mlácení a všeho možného a bude přitom koukat na hodinky, aby už měla šichtu za sebou. Bohužel se nedařilo a tak, i vzhledem k tomu že jsem heterosexuál, jsem začal hledat i mezi muži, ale to jsem pořád nevěděl jak to chodí, našlo se spoustu dominatních, ale když jsem jim popsal např. svoji postavu 180/105, tak mě bylo řečeno, že bohužel nemají zájem, bude to asi jako u žen, že tloustíci nejsou moc oblíbení a tak jsem ani tady nepořídil. Nakonec se ale poštěstilo a paní se našla, byla o mnoho starší než já a to se mě líbilo, věřil jsem, že tam bude zkušenost a také byla. Po několika měsících kdy jsme si psali a postupně poznávali jsem se rozhodl, že příjmu její pozvání a přijedu, byl jsem moc natěšený a zároveň jsem se opravdu klepal, nevěděl jsem jak paní oslovit, jak se mám před ní chovat a co mám dělat, ale po prvním kontaktu mě bylo jasno a já věděl, že nemůžů udělat nic jiného než to co paní řekne, jaký měla respekt. První takový seznamovací výcvik se odehrával v přírodě a mě se to moc líbilo, i když to pořád nebylo ono a nešlo vyzkoušet více, poté následovalo pár dalších výcviků v soukromí a já zjistil komu opravdu patřím a navzájem si dokážeme pomoci a víme o sobě dost věcí abychom věděli co si navzájem k sobě jak už při výcviku nebo mimo něj dovolit.

Doufám, že tento článek není můj poslední, protože mám v hlavě spoustu nápadů a budu rád, když i Vy ostatní mě inspirujete, nebo budete třeba chtít vědět víc. Doufám, že se líbilo.


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_6573 
[ 15.6.2024 - 06:07 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.90657377243042 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.03314995765686 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 39474 bytes