NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_6771 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [NEZNAMY_4095 ]
(bez názvu)      [Dr.Chocholoušek ]
Jen technická      [Liška ]
Re: Jen technická      [NTPT ]
Arix [ 30.5.2007 - 16:42 ]      [NTPT ]
Re: Arix [ 30.5.2007 - 16:42 ]      [Arix ]
Re: Re: Arix [ 30.5.2007 - 16:42 ]      [NTPT ]
(bez názvu)      [Arix ]
Re: Arix, [30.5.2007 - 16:42]      [Tanais ]
Re: Re: Arix, [30.5.2007 - 16:42]      [Arix ]Znamkovali

Existujici
-

Alespon registrovani
-

vsichni
2.6


(5)
()
()
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 30.5.2007 10:18:54 )
Divná Jadie, Píseň strašlivá o Golemovi a plameny nad Reichstagem .
Přečetlo 7745 lidí celkem 17352 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 6 lidí 10 krát. Nové10 (zobrazit komentáře)
Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT  Témata : Novinky a zprávy    Mezilidské vztahy    Rubriky : Eseje a úvahy   

Jadie jest jméno a to holčičí. O její osudy se s námi podělila americká spisovatelka Torey L. Haydn(ová).Kdo tuto knihu četl, ví o čem je, pro ty kteří ji nečetli, přiblížím děj. Do malého městečka přijede speciální pedagožka či psychiatrička učit třídu zaostalých dětí v jednom Americkém městě.Autorka nás postupně seznamuje s dívkou, které nikdo jiný ve škole nežřekne než "divná Jadie". Chodí podivně pokroucená a nemluví.Kniha popisuje jak se psychiatričce podařilo navázat s ní kontakt, až se ona postupně "rozmluvila" a získala v ní důvěru. A věci, které z ní vylezly. I otrlému člověku zůstal rozum stát. Přízrak satanského rituálnjího zneužívání dětí od té chvíle visí nad dějem jako černý závoj. Bohužel, pravda není nikdy ani oficiálními místy, ani samotnou autorkou odhalena, všechna vysvětlení provází otazníky a co se dělo, to už se nikdo nikdy nedozví. Podotýkám že kniha je podle skutečné události (!).

Přesnš tohle , a ještě film "Mocking bird dont sing" (kde pro změnu byla od narození do svých 13 let přivázána na křeslo dívka, tentokrát díky psychopatického otce tyrana celé rodiny) mi proletělo v myslí, když jsem zhlédl v televizi šot s malým Ondřejem.

Kolem případu je řada nejasností, a podivností a snad by se nenašel nikdo , kdo by nebyl alespoň trochu informován. Internet se v podstatě hemží spekulacemi, co a kdy a jak se dělo a hlavně proč, investigativními žurnalisty, naázory a komentáři, takže to celé připomínmá "Píseň strašlivou o Golemovi". Důležité je však jen jen jedno. "Pravda je tam venku".

Nechci se přidávat k mravokárnému horlení, koneckonců je ho plný net, ale rád bych se pozastavil nad některými věcmi, nejastnostmi a do očí bijícími podivnostmi, přehmaty a pochybeními, které celý případ provázejí, a které jsou slovy klasika "obzvláště vypečené". Včetně policejního vyšetřování, jehož způsob zdá se poněkut neštastný nejen mé maličkosti a v mnoha místech budí dojem, že profesionálněji by dovedl postupovat i četnický strážmistr Flanderka z Putimi. Také nastíním nějaké verze a teorie o tom, co se mohlo ale nemuselo stát. Konecknoců, jako se o nanalýzu pokoušeli už mnozí. ( Dfens, například , Druhý odkaz, )

----- Kouknu li se na mediální projevy tzv "tet" v klokánku, je řekl bych, ehm, rozpačitý. Pokládám sice FOD a jejich útulky za relativně rozuméá zařízení, nicméně, projev "tet" mně nepřesvědčil. Spíše to vypadá, jako že vědí mnohem víc než říkají, jsou v celé věci více zainteresováni ( spoluorganizují tuhle blamáž ?) nebo mají své výpovědi zkordinované ale holt neumí lhát. Podotýkám, že tohle je můj osobní dojem.

----- Dojemné je vyjádření mozkoškraba

"Kdyby matka Ondřeje byla chronicky agresívní násilnice, začne syna týrat mnohem dříve než před půl rokem až rokem. Nesouhlasí také, že by chlapce zanedbávala. Jak se mu daří, přece sledovala kamerou. Nebylo jí jedno, jak se mu daří,"

Přičemž jestli ponechávat nahého kluka celé dny a noci na studené betonové zemi bez přikrývky ve tmě, svázaného v kozelci není agresivní násilí proti dítěti, tak copak by už kurnik šopa podle toho doktora mělo být ? Kdyby mu dělala za živa uzly na střevech, nebo mu klěštěma trhala nehty stylem "má mě rád nemá mě rád" ? Tohohle mozkoškraba bych fakt chtěl mít doma. Zavřel bych jej na pár měsíců do kobky, svázal do kozelce, občas bych mu do misky kydnul nějaký blivajz aby nechcípl hlady a čím větší kameru bych mu dal před xicht tím víc bych si jej vážil a miloval.....

----- Velká sranda je zajisté, že vychází najevo, kolik mozkodlabalů, znalců doktorů a jiné verbeže je schopno a ochotno udělat posudek aniž by dotyčné dítě vůbec viděli (!). Nastoluje to občas i otázky, zdali třčeba posudky na děti (jejich psychický stav etc), důležité třeba v opatrovnických sporech, jsou vůbec věrohodné.

----- Protokoly s výslechem Ondřeje, které unikly ven, a které zveřejnil server česká media jsou velmi zajímavé počtení. Vyplývá z nich nejen zrůdnost, ale i dlouhodobost celého týrání, a co více, že je do věci zapleteno i více lidí pracující s dětmi a dokonce dětský domov (!). Co v protokolech vyvolá hodně pochybností, zmínka o zavírání v Komárově do šatny ale hlavně o divné místnosti s koberci a hvězdou na stropě. Což je popis, který by asi splodil kluk který byl zavřený do polstrované cely (izolace ? ).

A doslova zamrazí odpovědi na otázky, kdo ondřeje vysvlékal a svazoval "Maminka, kdo jiný ?" Na mně to působí jako klasická "psychická obrana" před těžko uchopitelnými a pro člověka mimořádně zraňujícími zážitky (mozkoškrabové na to asi budou mít nějaký odborný termín). Ve smyslu " maminka mně miluje, nikdy by mi neublížila, proto to co se se mnou děje, neprovádí někdo cizí, ale provádí mi to maminka, protože mě má ráda ". Všiměte si také, že to dítě odpovídá na otázku otázkou s potvrzující odpovědí, což je v daném věku běžný způsob jak děti "lžou" - zkrátka sami sobe potřebují ujistit, že mluví pravdu.

----- K popukání jest fakt, že politici (Ďžamila Stehlíková , Nečas atd) raději horlí nad soukormímím Ondřeje a vynesenými materiály, než by se zamysleli nad tím jak zdokonalit systém aby v budoucnosti k podobným kixům selháním a blamážím nedocházelo. Jak systém zpřehlednit, zfunkčnit a především zprůhlednit. Tím by totiž ochránili nejjen budoucnost Ondřeje, ale i spoustu dalších dětí. A to dokonce daleko víc, než že budou kriminaliztovat dle mého soudu VELICE STATECNEHO člověka který ven vynesl protokoly a tím dal věc alespoň trochu pod veřejnou kontrolu a znemožnil policii a jiným orgánům věc zanést elegantně pod kobereček.

----- Možná je Anička (nebo alespoň jedna z jejich inkarnací) ve skutečnosti kluk ? Podle některých zpráv o sobě mluví v mužském rodě, a odmítla se ukázat doktorkám v Klokánku výš než po kolena.... oběť praktiky zvané jako "forced feminisation" (nerbo lépe forced gender change ) ?? Rekvizitry by na to odpovídaly. A já si připomenui jeden inzerát, který tuším z www.perverz(s).cz skončil u nás v kravináriu.

18.11.2005 13:03 Česká republika [Ona hledá ji] Už nemohu mít další dítě a proto v podstatě od narození oblékám a vychovávám mého chlapce jako holku. Je milá, jedná a cítí se jako dívka a dělá mi opravdu jen radost, ale nevím, co dál. Hledám někoho na výměnu zkušeností - teď bylo dceři 11 roků, ale co až přijde puberta? Máme uvažovat o operaci, která by odstranila její fyzické nedostatky? Poradí mi některá, která měla stejný problém? Děkuji.

Mohli tak sice vypěstovat u kluka maximálně fobii ve smyslu odhalování svých intimních partií, ale těžko potlačit jeho vrozené směrování (Proto se také stále vyjadřuje v mužském rodě), jak se o nemožnosti takového "zákroku" přesvědčil mozkodlab Money a chudák jeho pacient David Reimer ( a další odkaz,tentokrát v češtině ) , ze kterého ani šílené teorie z řetězu utrženého mozkočkraba, ani jeho horor připomínající "terapie", plná nátlaku, manipulace, trestů a deptání každého chlapeckého projevu dívku neudělaly. Ale třeba si úchylné speciální pedagožky a vychovatelky z tohohle vzaly inspiraci.Možná proto, že onen "doktor" nedávno zemřel.

----- Autizmus Aničky je taky zajímavý "fenomén".U veřejnosti je zakořeněný blud, že autisté bývají geniální matematici. A ejhle, máme tady "jako na zavolanou" údajný obrázek ,který Anička nakreslila, který zdá se potvrzuje hypotézu. Jenže. Aby se nějaká matematická genialita u někoho projevila, musel by ten dotyčný/á mít přistup k nějaké literatuře a daným symbolům.Jinými slovy, ani sebegeniálnější matematik nezačně používat matematických symbolů jen tak "z krve" ,aniž by se snimi někdy setkal a s jejich významy. Jaký však měla přístup k vysokoškolské matice 13 letá sociálně izolovaná dívka ? A najendou vypadne papír potvrzující autostockou genialitu. Sranda je že vlastně nikdo neví odkut se vzal. A vypadá to, že jeho jediným cílem je přesvědčit veřejnost že Anička je skutečně autista.( Tedy že je někým "naservírováno" přesně to, co veřejnost očekává.Ale proč ? ) Tady to smrdí.

----- Zajímavá a velmi alarmující je také situace, že zatímco pan Patočka do médií popře existenci Anny, a odhalív ní Barboru, "Anička" se zjeví napsaným dopisem. Dopisem 13 stran dlouhým, v mužském rodě, bez škrtů, přepisů a tak dále. Trochu dlouhý a moc souvislý projev na dívku se sociální fobií a mentalitou šestiletého dítěte.

Může to svědčit o jediném. Někdo tady měl připravené různé mechanizmy nebo scénáře, jakým má běh věcí být prezentován na veřejnosti či zahrán do autu.Ale zdá se, že ten "někdo", ať už zbrklostí nebo náhodou spustil současně DVA nezávislé scénáře. Jinak si totiž ono popření existence Aničky, současně kdy od ní dojde dopis na klíčová místa státu nelze vysvětlit. Tady něco smrdí a fest.

----- Bylo by také zajímavé vědět, jestli na nějakou instituci došel onen dopis v originále, nebo všude kopie. Protože pak je věc celkem jasná. Dejte mi normální školní "slohovku" na jakékoliv téma, počítač a scanner a já vám udělám za půl dne dopis ve kterém Pepíček Novák ročník 1993 přizná třeba i k atentátu na Heydricha.

----- Mezinárodní pedofilní gang. Nebo sekta, plná vzdělaných, inteligentních , bohatých a vlivných lidí, pro kterou nejsou finance potíž. Přes svou ynteligenci a vliv si pořídí tu nejlevnější a nejprimitivnější dětskou chůvičku, tak jednoduchou že vysílá analogový a především nijak nekodovaný - a tedy kýmkoliv snadno zachytitelný signál. Taky se Vám to nechce věřit ?

<----- Menší technická odbočka stran toho "babysetu". Tato zařízení pracují u nás převážnou většinou v takzvaném ISM pásmu na kmitočtu 2.4 GHz. Což je stejná frekvence, jakou se šíří běžně bezdrátový internet. Prootže v oboru wifi pracuji již docela dlouho, dovolím si pár technických poznámek. Tyto chůvičky věštšinou mají 3, 4 nebo 6 kanálů,jsou z výroby vybaveny velmi slabými vysílacími i příjmacími anténami.Přesto se jejich dosah uvádí jako 100 metrů ve volném prostoru (tj cca 30-50 v zastavěném).

Představte si však, že k příjmači takové chůvičky připojíte běžnou anténu, která se obvykle používá k příjmu bezdrátového internetu. Paleta typů je nepřeberná a i laikovi je jasné že čím lepší bude mít příjmač anténu, tím z větší dálky půjde zachytit. S relativně jednoduchou a nenápadnou yaggi 17dbi anténou by se taková chůvička dala zachytit patrně i na nějakých 500-800 metrů, s relativně bežnou a hlavně nenápadnou (vždyď ji má dnes na baráku kdekdo, že) 24dbi anténou - pak patrně i na vzdálenost 1 - 2 kilometry.

To je dost daleko na to ,aby to pro vlastního "nahrávajícího" nepředstavovalo žádné riziko odhalení. O jeho existenci se přeci nikdo nedozví, v domě s obětí přeci žádná videa, žádné záznamové zařízení a tím méně pedofilní záznamy nejsou a babyset není nápadný a nebudí podezření. Přenosem snížená kvalita obrazu příliš nevadí. Pedofilní sadisté toho nejhoršího kalibru budou ochotni zaplatit horentní sumu i za třeba nekvalitní, ale hlavně že AUTENTICKE video. Docela geniální. Tedy až na to nekódované vysílání.

Můžete nabídnouit, že tato asembláž by málokde fungovala z důvodů rušení a máte pravdu. 2.4ghz pásmo je ve velkých městech docela zaplněné. To ale nemusí platit o menších městech jako je Kuřim, o jejich satelitních vilových čtvrtích ani nemluvím. A možná je tohle i důvod proč se stěhovali do Kuřimi, Podotknu, že podle fotografie se zdá že věstavěná anténa té kamerky (podle fotek) je nastavena tak, že patrně má maximum svého vyzařování namířeno nikoliv dovnitř do domu ale ven (!). Velmi by mě zajímalo, jestli policie našla v tom domě protikus té kamerky. Jestli byl zapojený (a k čemu),provozuschopný a jestli skutečně FUNGOVAL.

A i kdyby toto neplatilo v případě Mauerových, tak stejně je možné že po republice jezdí pedofilové s anténami a chytají signály těchto nezabezpečených zařízení. A dle mého soudu, se s průměrným a hlavně nenápadným vybavením bude dát odchytit takové video na vzdálenost stovek až tisíce metrů. Takže jestli máte dítě a chůvičku, možná Vaše a jeho video už slouží někde jako pohon pro pedofilní masturbátory. To by ovšem znamenalo, že ve svém důlsledku je používání takových "hraček" doslova a do písmene nebezpečné.

Teze a hypotézy .Říkejme jim třeba "devatero pohádek". Trochu divných, protože v nich nevítězí dobro nad zlem, ale čertvíco nad bůhvíčím. Podotýkám že to je můj osobní pohled, kde rozebírám některé aspekty a vycházím z nich a snažím se zdůvodnit "proč" a co s toho vyplývá. S plným vědomím že vše může být jinak (přinejmenším veřejnosti prezentováno). Podotkýmám, že hypotézy nejsou setříděny a jejich číslo tedy neudává ani význam ani pravděpodobnost, kterou jim dávám. Upozorňuji rovněž, že sám jsem si vědom toho, že všechny uvedené hypotézy jsou JEN SPEKULACE a vysvělují jen část děje, mají nedořešené body, nechávají za sebou otazníky a nevyřešené detaily. Je také dost možné že se v realitě bude překrývat více naznačených dějů a motivů, stejně jako to, že argumenty, které k jednotlivým bodům uvádím, nemusí být nutně svou platností omezeny jen pro tu hypotézu u které byly nastíněny. Je to záměr, momentálně je příliš málo spolehlivých informací aby mohlo být opravdu "jasno".

1: Kolektivní šílenství.Duševní choroba sester Mauerových a Barbory. Ad absurdum dovedené "babyadult" či "ageplay" ? Postupná ztráta identity a kontaktů s realitou, mechanizmem známým jako "šílenství ve dvou" potom infikované další lidi, s ostatními pak a manipulováno s důkladností choré mysli, která se tak těžko odhaluje nejen systému ale i zůčastněným jednotlivcům

To ovšem předpokládá, že Barbora Škrhlová alias Anička, ( na kterou odpovídaly velikostí ony adultbaby věci ), se nějakým psychickým mechanizmem vrátila do dětství, alespoň jednou ze svých osobností. Klasický rozštěp alá Psycho, Hitchcok hadr. Což ovšem nesedí. Pominu li, že by takováto porucha byla v dějinách psychiatrie naprosto unikátní a jedinečná, je tu ještě jeden důvod proč "ne".

Protože vše nasvědčuje tomu, že tato "Barbora Anička" by musela svoje alternativní osobnosti plně ovládat a přepínat si je podle toho co se jí zrovna teď hodí. Tedy Logicky a Kontrolovaně. Být "Anička" v klokánku, ale okamžitě se změnit v dospělou jakmile prchá. Jako Anička napsat slavný dopis, ale ihned potom jako Barbora jej okopírovat, rozhodnout se komu jej pošle, opatřit adresami, tyto vytisknourt na počítači atd. Tohle mi zkrátkas NESEDI

2: Gigantický podvod na sociální systém. Se zjištným cílem si nechat přidělit do rodiny fiktivní postižené dítě, spolehnout se na to, že postižení lidi děsí a tedy do toho sousedi nebudou štourat. A jednou za čas jim sehrát komedii s dítětem v dece hadičkama, plenama a tak dále. A podojit systém o každou dávku či sociální výhodu, kterou na postižené dítě získat lze. Akorát malý Ondra to jaxi nechtěl chápat, hrozil provalením tohohle podrazu,tak je ve skratu uklidili dokut "nedostane rozum". Popřípadě z něj vyrobit ještě jednoho postiženého, a opět podojit systém. nebyl by to v čechách první případ.

Ďábelský plán se zrodil v hlavě otce šestileté Vendulky z Prahy 5. Aby na ni získal co nejvyšší sociální dávky, zakázal dceři chodit a přivazoval ji na kočárek. I na záchod a do koupelny ji přenášel a všude ji vozil na kočárku. Za jakýkoliv pokus o chůzi ji bil páskem. Skutečně se mu podařilo získat potvrzení o nejvyšším stupni postižení (invaliditě) dcery a nejvyšší sociální dávky.

3:Zvrácený pokus studentek speciální pedagogiky. Od pokusného vcítění se do mylsi postiženého dítěte, od mapování fungování sociálního systému (což by nebylo nic odsouzeníhodného) po tvrdé vymývání mozku, behaviorální modifikace, výzkum sociální izolace etc. Dvě studentky sociální pedagogiky, kde je psychologie a příbuzné obory dosti podstatná část výuky. Každý mozkoškrab přitom chce být druhý Freud a nezastaví se před ničím, etika neetika, koneckonců výše zmíněný případ Davida Reimera to potvrzuje.

4:Propagace šokem. Snaha dostat docela palčivý problém jakým je týrání, zanedbávání a zneužívání dětí na první stránky novin a především do podvědomí lidí. Reklamní agentura "Proximityx Prague" připravila jednu takovou šokovou kampaň pro FOD, plakát pojatý jako reklamu fiktivního výrobku Týraná panenka Hurtmie . Ono fiktivní balení obsahuje panenku představující dítě, a nástroje k jeho mučení Provazy, bicí nástroje, sirky, cigarety k pálení atd. Druhý plakát pak zobrazuje tutéž panenku v kumbálu či sklepě, špinavou, zbitou, zkrvavenou a svázanou, se zalepenými ústy. Posuďte sami. Tato kampaň získala řadu prestižních ocenění domácích i mezinárodních. A je možné že se nyní snaží překročit svůj stín (eventuelně že se jim to trochu vymklo z ruky)....

Tuto hypotézu podporuje i to, že role FOD a Klokánku byla v začátku causy klíčová, že sestry Mauerovy buďto studují speciální pedagogiku a tedy mají k dětem blízko, a tedy by se teoreticky daly dobře přemluvit či zmanipulovat k účasti na celé blamáži z titulu "profesního". Stejně tak jako Barbora Škrhlová. A pár lidí jako Patočka jen hráli vědomou či nevědomou roli kmparzu. Otázkou zůstává, zda by v rámci "public relations" byl někdo opravdu ochoten zajít až takhle daleko.

5: Pokus zaretušovat neštastnou událost. Podle této teorie by Anička opravdu existovala, a opravdu bla autistická. Mauerovi rozjedou před úřady jejich legalizaci, ale stane se neštěstí a dívka zemře. Obě mauerové spanikaří, zbaví se těla a ze strachu před úřady raději pokračují v legalizaci. Proto s pomocí přátel a známých vymýšlejí fiktivní aničku a snaží se oblafnout systém. Ondřej to neakceptuje a tak je odklizen. Věc se celkem daří - nebýt chůvičky souseda. A dál už to znáte. Pro tuto teorii mluví i to, že proces legalizace Aničky, i fakt, že o ní prý měla natíáčet reportáž TV nova (předpřípadem týrání) i to, že podle některých zdrojů jsou ve spise aničky doklady že první její vyšetření bylo někdy v roce 2003. Otázkou je , koho v tom roce vlastně psychiatrička z Bratislavy zkoumala. Třeba nějaké ho nastrčence.

6: Velmi vyčůraná forma prostituce či příprava vydírání.Zločinné spojčení Máme tady dospělou ženu se vzhledem, a především mentalitou 13 leté dívky. Když jí opatříte i oficiální papíry, tyto pak uvidí bohatý strýček Helmut von Kinderficken, určitě za sexuální zážitek pustí nejedno tisícieuro. To vše bez rizika pro "kuplíře", protože kdyby se něco podobného provalilo orgánům činným v trestním řízení, bude z Aničky ihned z5 Barbora - a o tom, že jí není 13 ale 34 věděli přece všichni kteří ji prodávali.

Nebo pokus Helmuta (či kohokoliv jiného dostatečně zazobaného) vydírat. Představte si, že někde existuje fotografie 34leté Barbory Škrlové v intimní situaci s kýmkoliv. Sex s dospělou na diskreditaci kohokoliv dnes nestačí. Sex s dítětem ano. Tak s Barbory vyrobíme dítě. Včetně pravých papírů a záznamu v matrice. A helmutovi pohrozíme,že buďto bude napříště nás "oslíček otřes se", nebo začneme fotku a dokumenty posílat úřadům (či manželce, ta bude pracovat daleko efektivněji). To také znamená, že jestli Helmut Barboru našel dřív (mohl jí například vylákat z Klokánku - prý tam měla telefon - třeba příslibem zaplacení vyděračských peněz ), už jí nikdy nikdo nenajde. Něco o tom by mohlo vypovídat i toto:

V sobotu nad ránem zmizela z dětského centra Klokánek Anička. "Ve dvě hodiny a 29 minut pohřešovanou zřejmě odvedl neoprávněně cizí muž," píše se v úředním záznamu o zahájení úkonů v trestním řízení pro podezření z únosu.

7:Náboženské poblouznění, sekta či bizarní kult Tato možnost se zdá býti preferovaná nejen médii ale i policií.Podle oficiálních i neoficiálních vyjádření má být Anna nějaká inkarnace božské bytosti a tedy veskrze fiktivní. Jestli je však "Anička" jen produkt fantazie saekty, proč je kole mní takový humbuk u úřadů, zástupkyně ombutsmana a jiné?

jestli je také Anička ústřední postavou kultu potom je vlastně "oltářem" Ten by se měl z logiky věci nacházet "ve svatyni" či "v chrámu". S tohohle pohledu je dům v Kuřimi tedy chrámem. Přesto se nezdá že by v domě byly nalezeny jakékoliv náboženské předměšty, symbboly nebo literatura s jejich věroukou - ačkoliv právě "v chrámu" by člověk očekával jejich nejvyšší koncentraci.(Lidově řečeno, nejvíc svatých přece logicky najdete v kostele, že.)

Potom by jejich svatyně mohla být v domě dětí Paprsek. Vzpomeňte si na výpovědi Ondry (které díkyBohu a nějakému statečnému člověku unikly na veřejnost) o tom že byl zavírán v divné místnosti s "hvězdou" (pentagram ? ) na stropě - to může být právě popis onoho "chrámu" ). A jak je v celé věci příznačné, policie jej zdá se v onom domově v Komárově ani nenapadlo hledat.

Ondřej je potom pro členy kultu tak zlý, jak to jen jde. Nezvladatelný a v jeho souvislosti potom zaznívají věty jako Ondřej neměl s lidmi slitování .... . Říci tohle o sedmiletém dítěti ??? Také z "Aniččina" dopisu že všechny týral, nechával si říkat "Pane králi" a sexuálně tyranizoval.Což naznačuje možnost, že když Anna byla kultovní Božské bytost, Ondřej měl v sektě zastávat personifikaci Ďábla (nebo alespoň ďábelm posedlého)a proto byl svazován a týrán.

To ovšem nesedí, neboť použití té nejlevnější a nejshitovatější techniky (dětské chůvičky) ke střežení "ďábla" by se rovnalo neodpustitelnému náboženskému selhání. Stejně tak jako víra, že Satana lze spoutat izolepou. Že v jeho vězení nebyl jediný kultovní symbol (nepokládáme li za něj kýbl na výkaly nebo prázdnou cívku od izolepy) ani raději nemluvím...

Je ovšem jasné že smetení případu ze stolu s tímto vysvětlením bude pro kohokoliv asi nejlákavější. Každou nelogičnost totiž bude moci "vysvětlit" bizardností vnitřního fungování dané společnosti a vyšinutím mysli členů.

8: Pedofilové, rituální zneužívání dětí, obchod s dětskou pornografií. Zejména takový zasahující "hodně vysoko", "hodně bohato". Nebo dokonce "hodně policejno" a "hodně justično". Celá policejní práce se potom mění na jedno veliké "tutlando grando". Ostatně, jako například v případu soudce - zákazníka výrobců dětské pornografie . Když není vůle, nic se nevyšetří a vše se smete ze stolu. Ostatně, nebýt šokujících výpovědí Ondřeje, které vešly ve veřejnou známost, Kuřimská causa by dávno skončila v propadlišti dějin - i zájmu veřejnosti. Přienjmenším podivný postup policie v některých bodech by tomu odpovídal. Podívejme se na ony "policejní podivnosti" trochu detailněji.

----- Samotné nalezení Ondřeje je zajímavé. Přijeli pochůzkáři a ptali se dům od domu. Kdyby si soused nevšiml že stejné rádio hraje za zdí, patrně by pátrání skončilo neúspěchem. Mauerka by vypla chůvičku ze zásuvky a konec zvonec.Ale budiž, tohle se mohlo stát

----- To, že je důležité při podobných zásazích mít foto a video dokumentaci případu, protože může být velmi důležitá pro soud při prokazování týrání i pro další vyšetřování, to snad ví i kadet Mahony z policejí akademie nebo policejní praktikant Hlaváček. Ale záznamy z akce prý neexistují. (Kdo potom dal k předmětům na fotce čísla ? Trpajzlíci ? ) Argumentuje se nepřipraveností a improvizovaností celé záchranné akce mi příjde trochu ehm, neboť poté co byly zadrženy obě povdené sestry, bránící vlastními těly vstup do komory s Ondrou, se ještě čekalo mnoho minut na hasiče k otevření dveří. Imho dost času na přivolání technika se záznamem.

Možná tady ale přecejen policistům křivdím, třeba měli zrovna maníka s kamerou nějak vledůležitě zaneprázdněného, na nějaké veletajné misi, střežící naš klid, veřejný pořádek a klidný spánek poctivých občanů. Jako třeba v civilu filmovat z tramvajových ostrůvků řidiče jestli jezdí připoutaní (jako třeba tenhle), a nemohli jej proto uvolnit na dokumentování situace kolem týraného děcka, což já, jako občan samozřejmě hluboce chápu, podporuji vážím si toho :-// .....

----- Zá se podle uniknuvších protokolů, že výpovědi Ondřeje nebyl přítomen dětský psycholog (§ 102 odst 1 tr.ř. Možná je tam podepsán v začerněných místech, ale protokl o jeho přítomnosti nemluví)

----- Také se výslech vůbec nezabývá možností Ondrova sexuálnéího zneužití. Nikdo se na něj neptá, ani an nějakou manipulaci s jeho genitáliemi , anusem a podobně. Nedošlo ani na obligátní "panenky". Hm.

----- Z uniknuvší výpovědi Ondřeje vyplývá, že byl zavírán v domě dětí v Komárově (proč si vlastně nemohl hrát s ostatními když tam měla jeho matka a teta povinnosti ? ). Dle popisů byl zavírán nejdříve v šatně, potom v nějaké divné místnosti s úzkým oknem. Popis by seděl na polstrovanou celu nebo tzv "izolaci". Přesto že podle Ondrovy výpovědi se cosi nekalého děje dokonce i v dětském domově a evidentně jsou ve věci zapletené nejméně dvě jeho zaměstnankyně (dokonce takové které pracují přímo s dětmi), policie nepokládá za nutné si tento domov pořádně proklepnout a hlavně prohledat. Hm.

----- Ačkoliv Kateřina Mauerová prokazatelně o týrání Ondry věděla a z výpovědí vyplývá že se i podílela, nikdo s policie ani se sociálních pracovnic se zřejmě neobtěžoval (!!) o tom informovat pracovnice Klokánku, stejně jako o je nikdo neinformoval o tom, že bránila svým tělem otevření komory s Ondřejem. A tak jí pracovnice Kokánku ponechaly k dětem plný přístup. Nemám slov.

----- Podivný je i dopis, který údajně obsahuje správu že na Aničku čeká Kateřina venku nabádá k útěku. (nakolik lze věřit Blesku). Jestli takový dopis existuje, neměla by po útěku Aničky skončit Kateřina Mauerová ihned ve vazbě ? Mimochodem, kdyby utíkala 34letá žena, tak by přeci dopis zničila a v klokánku by nic nenechala...

----- Podivná reakce na útěk Aničky s Klokánku. Proč je nejdříve šetřen jako únos ? Ještě ke všemu cizím mužem ? Připomenu, že v médiích je spekulováno o pozdním nasazení policejního psa - který "nic nevypesil". Dle logiky by musel vyčenichat osobu která v klokánku byla (aTˇuž je její totožnost jakákoliv), a někam policisty dovést. Třeba tam kde nastoupila do taxíka. Takhle to ale vypadá jako kdyby Aničku odnesl přímo z okna do vesmíru Aštar Šeran.

----- Masivní pátrací akce po Aničce, prohledávání lesa.Že tato akce začala přes 90 hodin po útěku z Klokánku a 20 hodin, co byla policie pro nečinnost kritizována.Podotýkám, že v té době ještě policie měla oficiální hypotézu, že Anička je skutečná autistická třináctiletá dívka - a jaké šance na přežití by měla v lese po 4 dnech ?

Srovnejme to s rychlostí pátrání po Románkovi Červeňákovi, kde po nahlášení zmizení ještě tutéž noc pročesávali hasiči, policisté a dobrovolníci kraj. Včetně vrtulníku s termovizí.

----- V této monstrakci a pro média uspořádaném cirkusu ani policie nemá jasno, koho vlastně hledá (dobře známé záběry TV Nova, kdy policista instruuje pátrače že hledají Annu Mauerovou, ročnít 1983 )...

----- Už v době, kdy začaly být první nejasnosti kolem Aničky a její skutečné identity policie měla sestavit její paměťový portrét. Od zasahujících policistů v Kuřimi, záchranářů, socpracovnic apod, od soudců znalců etc, zkrátka od lidí kteří nějakou dívku skutečně viděli. To zdá se udělal až bulvární Blesk cca před týdnem, kdy podle popisu nechal nakreslit kreslíře její hypotetický portrét.Policie raději nechala v médiích fotografii, o jejíž pravosti a aktuálnosti jsou pochybnosti takřka od začátku. Akorát záchranářům a sociálním pracovníkům bylo doporučeno aby se o vzhledu Aničky novináři nebavili. Místo aby se s "paměťovým portrétem" Aničky policisté obrátili na veřejnost. Co kdyby si jí někdo skutečně všiml, že. To by byl průser...

----- Proč trvalo tak dlouho zjistit, kdo utekl z Klokánku ? Genetická laboratoř je i v Brně, a jsou schopni dodat výsledky testu DNA do 24 hodin.

----- Sestry klára a Kateřina. Povedená dvojka. Obě brání vstupu do komory se spoutaným ondřejem vlastními těly tak, až je policie nucena je spoutat. Jen jedna však sedí v base od začátku, druhou "ubasili" až 26 května, to je po 14 dnech. A to prosím z důvodů "obava z útěku a ovlivňování svědků". Obava z ovlivňování svědků až po 14 dnech od začátku causy ? Až po senzačních odhaleních a "objasněních" (ty úvozovky JSOU důležité), záhadných dopisech a jiných blamážích. Tohle je na celé věci snad to nejpodivnější.

Když jsem si jako děti hráli "na četníky a zloděje", ti kteří byli četníci, pravidelně dávali "zlodějům" nákok, aby hra byla "fér". A přesně jako takový "náskok" mi to připadá. Čas na retuš, zahlazení stop, koordinaci, čas na vymyšlení a zorganizování plánu "B", popřípadě alespoň time na to celou věc co nejvíce pocimmrmanovatit. A to není dobré.

Přiklonění se ve výpovědích současné oficiální hypotéze "sekta a nábožensší poťapanci" je také velice výhodné pro všechny v případu zapletené.Za náboženské pomatení mohou slíznout maximálně tak podmínku, a to jen tehdy bude li jejich advokát extrémně špatný. Matka a Barbora se na nějaký čas coby blázni uklidí na rekreaci "mezi ploty" a je po problému. Ovšem za podvod se sociálními dávkami, za prostituci či vydírání, nebo za sexuální zeneužívání to už by bylo horší, to by si dotyční pobyli v báni hezky dlouho a hezky tvrdě. Pro každého zůčasněného je tedy přiživování historky "o sektě" velmi výhodné a vsadil bych se, že přesně tohle jim poradili jejich advokáti...

9: Plánovaná policejní či politická provokace. Mající za cíl odvést pozornost od jiných věcí, či poskytnout záminky přinejmenším k diskreditaci a kriminalizaci téměř čehokoliv. Nemátkou třeba k diskreditaci FOD a jejich zařízení typu Klokánek, které nepříjemě konkuruje ustavní péči a občas i velmi citelně zasahuje do zvůle socprcek. Připomeňme že FOD s celé causy vyšel se značně pošramocenou odbornou reputací, kdy je mu vytákáno mimojiné že nepoznal 13 letou od 34 leté.

Policie pak nijak intenzivně nepátrá... protože ví, že se jedná o blamáž, možná organitovanou jí samotnou. A zbytečné pártrání přece stojí peníze. Zavila se tedy v sedm závojů mlčení, a občas jen udělá nějaký cirkus, který je mediálně vidět ale k ničemu nevede. Viz třeba komická Pátračka jako reality show

Potom by také i "únik protokolů" mohl být narežírovaný, včetně onoho zvýrazňovačem podtrhnutí kritických a šokujících pasáží. S jediným účelem - vytvořit u veřejnosti rozhořčení a zájem. Své samozřejmě dodají i hlášky o "tajných porodnicích" "organizovaném zločinu", "kšeftu z dětmi", uniknuvší prý z dobře informovwného ale nejmenovaného policejního zdroje (jak problesklo kdesi v článku). Zkrátka klasická atmosféra FUD (Fear, Uncertainity, Doubt - Strach, Nejsitota, Pochybnosti ). Nejůčinnější metoda jak manipulolovat lidmi i veřejností. Samotné vyšetřování úniku protokolu se zahájí a provede jen "pro forma" a humbuk kolem trestních oznámení na "vynašeče" je jen bouře ve skelnici vody.

Použije se ale jako záminka k zastrašeni novinářů a médií, která často moc strakjí nosy pod pokličku těm nahoře. Bodejďby ne. už od revoluce jsme národ "Polojasna", občas spíše skorotmy. Zatímco i v americe mají na ochranu lidí kteří vynesou ven ve veřejném zájmu nějaké střežené tajemství svůj "Whistleblower Protection Act" a ve velké británii "Public Interest Disclosure Act" , my v Čechách půjdeme opačným směrem. Budeme mít svůj Český mlhapředemnoumlhazamnou zákon . Na co přece plebes potřebuje být informovaný, že ?

Zkrátka že se jedná o akci, mající za cíl nasměrovat nenávist společnosti na ty "správné" jevy či lidi. Následně pak tím zdůvodnit svoji existenci, posílení pravomocí moci a vlivu a především posílení přílivu finančních prostředků, nebo třeba aby nové koště mohlo ukázat že dobře mete

Aktualitzováno 31 května 2007: To že ministersto spravedlnosti předložilo veřejnosti svůj návrh novelizace trestního zákoníku mimochodem s velmi diskutabilní definicí dětské pornografie jako zobrazení osoby JEVICÍ SE BÝTI dítětem (§ 162, § 163 ) čímž prakticky se pokouší implementovat do zákonů gumovou normu , umožnující zavírat i za "dojmy" (a všichni dnes víme jak snadné je mít takový doejm, žeano ) je určitě jen blbá náhoda, shoda okolností a intrik nepřátelkých rozvědek a žárlivých novinářů ...

Vím, že přehled hypotýz faktů a detailů, který jsem podal není zdaleka vyčerpávající, že existuej spousta detailů na které by stálo zato se zeptat, ale potom bych psal "nekonečný příběh", který by snad nikdy nespatřil světlo světa. Přesto se za nepodrobnost a místy i překlepy a horkojehlovitost omlouvám. Pro zájemce doporučuji zajímavou diskuzi - i s odkazy - na www.dama.cz

Ať už platí kterákoliv hypotéza, nebo dokonce se motivy a hypotézy překrývají, či popisují nezávilé děje, nebo jsem dokonce se svými postřehy úplně mimo,hořká pachuť zůstává a pravdu se člověk patrně nikdy nedozví. Celá causa má však reálnou šanci přerůst v symbolicky řečeno "Plameny nad Reichstagem" . Historie nás učí že po to nich následuje nechvalně známý Reichstagsbrandverordnung okleštující občanské svobody, potom také pogromy, vypálené synagogy a "Noci dlouhých nožů". (toto je pouze přirovnání v symbolické rovině, alegorie , aby nikoho nenapadlo brát to doslova)

Causa totiž nastolila nepříjemné otázky , jako "kolik takových Ondřejů leží někde pod dalšími schody", jak je možné že systém jako celek i ve svých jednotlivých článcích selhal ? A jak už to tak bývá, selhavší systém si bude chtít před občany i sám před sebou dokázat svou užitečnost a funkčnost. Faktem je že díky odkazu "dětí Mauerových" bude napříště velice snadné porušit jakékoliv občanské svobody ve jménu tohoto strašáka, a prakticky se spolehnout, že to nebude mít veřejný negativní ohlas, neboť slušný občan se přece nezastává sekt, pedofilů, deviantů a jiné verbeže, žeano. Možná tohle byl cíl celé této šarády.

Fízlíkové, udavači, provokatéři a Velcí Bratři budou nyní špizovat uši podle Stachanovského hnutí plnit normu zásahů do soukromí lidí na 1000 procent. Dámy z OPD budou o poznání agresinější a o třídu škodlivější ježibaby atd. Může nastat hon na čarodějnice, na lidi, kteří jsou odlišní či nonkomformní svým názorem pohledem na život či životním stylem, nebo se stanou nepohodlnými pro své názory, morálku, přesvědčení či někomu šlápnou na kuří oko...

A test pro chytré děti: Jak moc znáte zvrácenou policajtskou logiku ? Jak si ji dokážete nasimulovat ? Tak schálně. U koho bude mít "vnitro" tendence hledat další svázané Ondřeje pod schody ? Ano, u těch úchylů a deviantů, kteří se přece svazují sami i normálně. To že BDSM orientovaní lidé vyznávají zásadu "SAFE SANE CONSENSUAL", že týrání dětí pokládají za absolutní zlo -tak jako naprostá většina populace - , to se ve vší posvátné horlivosti "náhodou přehlédne".

A menší námět na diskuzi a zamyšlení na závěr: Přijmeme li historky o sektě, o zmanipulované - nebo zdrogované Barboře škrolové a její regresi do dětství, patrně zvýšené sugestibilitě, možná jisté formě masochizmu a submisivity (zříci se svého statutu "dospělé", discomfort a intervence do intimních zón -snad prý včetně cévkování atd, která muselo její "babyadult" status provázet) zajímalo by mě jedno. Je to patologická subinka nebo není ? Děkuji za názor.


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_6771 
[ 15.6.2024 - 06:58 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.14807295799255 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.03604793548584 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 75885 bytes