NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_3160 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Trefný článek      [ruyter ]
test      [NTPT ]Znamkovali

Existujici
-

Alespon registrovani
-

vsichni
-


()
()
()
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 19.5.2017 08:31:40 )
Proč NECHTÍT "jeté zboží".
Přečetlo 4707 lidí celkem 6756 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 2 lidí 2 krát. Nové2 (zobrazit komentáře)
...
          

ABSTRAKT:Po letech jsem se rozhodl napsat článek na DS-LIFE, neboť pokládám za užitečné reagovat na jeden blog. Jmenovitě blog Tiny S.

Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT  Témata : Teorie BDSM    Mezilidské vztahy    Etika a BDSM    Rubriky : Začátečníkům    Náctiletým    Eseje a úvahy   

Po letech jsem se rozhodl napsat článek na DS-LIFE, neboť pokládám za užitečné reagovat na jeden blog. Jmenovitě blog Tiny S, zaobírající se fenoménem akčních srazů. Varování ministra zdravotnictví. obsahuje RUDOU PILULKU návratu k realitě, byť je jakkoliv bolestná.

V článku Akčnit či neakčnit trefila po letech Tina S hřebíček na hlavičku. Dokonce mě s tou úvahou předběhla a způsobila, že rozepsaný článek "Ateliér zoufalství", věnující se právě fenoménu bezhlavého akčnění každý s každým a jeho neblahým dopadům, především na možnost budoucích vztahů zůčastněných, dopsán nikdy nebude, neb se stal zbytečným. A to i přesto, že se v závěru Tinin článek vydal jinými cestami (hygieny fyzické a epidemiologické, nikoli hygieny vztahové a duševní).

z onoho blogpostu cituji, zřejmě reálný příklad:

Submisivní dívka, která se nechá na jednom brněnském sraze přede všemi ojet šukacím strojem – akční totiž všichni a ona nechce být za sucharku. Její pověst však slušně utrpí a ona dál a dál střídá dominanty se kterými akční, protože prostě to dělá každý. Nakonec se už na srazech nechce ani ukázat, platí totiž za rádodajku a utápí se v depresích.

Již kdysi jsem si v článku Existují subinky položil otázku :

Kolik subinek se takhle postupně a poznenáhlu doslova " rozdalo v drobných" ? Aby se postupným nabíráním "zkušeností" v jednorázovkách pomalu stávaly tak zkušené a protřelé že si na ně žádný Pán či dokonce už ani DOMINANT netroufl, protože měl pocit, že takové subince krom občasné scénky "na uvolnění" už nemá co dáti ? Kolik subinek skončilo ve stádiu "dokonalá.... jen ji zastřelit" a přesto jsou samy ?

A zdá se že čas na její palčivosti NAPROSTO NIC neubral.

Z pozice Pána, za kterého se stále, i když osobně dávno za zenitem, dále pokládám, a z pozice svých zásad a zkušeností, a to prosím nejen vlastních, ale i odpozorovaných, na plnou hubu napíši, proč žádný slušný PÁN či dominant prostě NECHCE do vztahů použité "vyakčněné" zboží. Ne, žádný mužský šovinizmus v tom nehledejte. je to prostě a jen otázka, jak to cítím, a hlavně JAK TAKOVÉ VZTAHY FUNGUJÍ.

Jako Pán toužím být pro svou subi něčím INSPIRATIVNÍM. VÝLUČNÝM. Ne jenom jedním z dlouhé řady obojků (a ocasů), kterými už prošla. Nejsem ale mistr světa ani ředitel zeměkoule. Jsem jen Pán (a to již na sestupné trajektorii života, ale to sem nepatří). A je na místě přemýšlet, co mohu takové vyakčněné subině nabídnout.

Budu rozhodně držet rákosku hůře, než PFCH. Mít horší možnosti k elektrice než Elefernus. Budu rozhodně vázat hůře než riggeři třeba kolem Edny či Soptíka. Budu zcela jistě mít menší možnosti zázemí a menší "drajv" otrokáře než Sator. Horší ponynkář než Altair, horší fotograf než třeba petr Jedinák. A tak dále, těm které jsem vynechal, se omlouvám. Dokonce neprovozuji žádný klub, nechodím na akce a ani mučírnu nemám. (A taky mi pelichá čokl a máme doma želví hlavu - modří vědí)

Mohl bych být za takových okolností jejím mistrem, učitelem, ochráncem ? NE. Byl bych v podstatě jen údržbář.Někdo, kdo sice jakštakš udržuje v chodu, ale již nic nepřináší - a nic netvoří. Rozhodně ne nic svébytného a doonalejšího, než bylo před tím. Něco jako onen "ometák do kina" (modří vědí) akorát tematický. Děkuji, NECHCI. Není to dobrej deal. Promiňte, ale jsem PÁN a tím zůstanu, podržím si vlastní hrdost, byť by mě měla samota zabít.

A ona. Co může do takového vztahu nabídnout ona ? Když vše už xkrát dala těm přede mnou? Mohla by být vůči mě submisivní, pokorná, loayální ? Může si mě jako Pána vážit ve světle jejích zážitků a zkušeností ?Když už už jí v podstatě - pro její značné zkušenosti, nemám vlastně co po BDSM a sexuální stránce nabídnout? PRDLAJS s fousama. Nebude ! Možná se bude tak chvíli přetvařovat, to je tak vše A ne, dobré srdce ani vůle nad ní držet ochrannou ruku, na to, "aby si vážila", to kurevsky nestačí.

Vědomí toho, že v dílčích věcech NEMOHU nikdy být tak dobrý jako postele a mučírny, kterými prošla. Že si se mnou vlastně ve všem pohoršila, neb si z nejlepších vlastností svých předchozích domíků stvoří v mysli nepřekonatelnou chiméru, proti které prostě nelze obstát... Budu pro ní jen stělesněním jejího ÚPADKU a v podstatě mě za to začne nenávidět. Neb svou přítomností jí ho budu pokaždé připomínat. Neboť přesně takhle funguje nejen psychika subčí ale i psychika ženská sama o sobě.

Prostě takový ehm vztah nemůže fungovat a to ani náhodou čirou. Z její strany zbudou jen nerealistická a nesplnitelná očekávání. A z mé jen deprese s toho, že mi je NAPROSTO jasné jak to funguje, viz výše popsaný text. A proto NECHI použité zboží. Rozhodně ne na vztah či lásku. TAKHLE TOTIŽ NEMŮŽE FUNGOVAT. Mohu si s takovými subinkami povídat, možná hrát či "akčnit", scénkovat. Dokonce být milý. Ale to je tak akorát vše. Míval jsem období, kdy by ve mě použité subinky vzbudily soucit a lítost. Ale to už je dávno pryč.Každá je totiž svého štěstí ohňostrůjce a když se rozdá v drobných, ehm, řečeno bez eufemizmu...se dobrovolně rozkurví.. pak DOBŘE JÍ TAK.


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_3160 
[ 17.6.2024 - 07:03 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.074416875839233 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.05692195892334 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 39847 bytes