NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_6229 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a móda


Komentáře k :

Oficiální článek ( 13.12.2008 21:10:24 )
Pokusnými králíky proti své vůli ?
Přečetlo 7966 lidí celkem 19279 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 27 lidí 64 krát. Nové64 (zobrazit komentáře)
Pokusnými králíky proti své vůli se zřejmě stali BDSM pozitivní lidé, navštěvující na chatu lide.cz místnost Dominance submisivita
Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT  Témata : Novinky a zprávy    Mezilidské vztahy    Etika a BDSM    Rubriky : Začátečníkům    BDSM v praxi    Reálné zážitky   

Zobraz článek         


(NEW) IWO    [ 9.2.2009 - 12:45 ]      Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

_Prostě net holt je vo tom, že se můžu jmenovat Elwis.The.King a tvrdit, že jsem namachrovanej svalovec a nikdo mi to nemůže nejenom dokázat, ale ani vyčítat.
_A jestli si, NTPT, myslíš, že je to právě tobě natruc, měl byses zamyslet, proč si myslíš, že jsi pro celý svět tak nesmírně důležitý.


(NEW) IWO    [ 9.2.2009 - 12:26 ]      Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

_Prostě net holt je vo tom, že se můžu jmenovat Elwis.The.King a tvrdit, že jsem namachrovanej svalovec a nikdo mi to nemůže nejenom dokázat, ale ani vyčítat.
_A jestli si, NTPT, myslíš, že je to právě tobě natruc, měl byses zamyslet, proč si myslíš, že jsi pro celý svět tak nesmírně důležitý.


(NEW) NTPT    [ 10.2.2009 - 08:32 ]      Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Podívej, já zastávám názor, že lidi na informace mají právo, že mají právo se sami rozhodnout jak s nimi naloží.

Net není ospravedlním ani pro lháře, ani pro duševní mrzáky, koneckonců za klávesnicí sedí jen a pouze LIDE.

A to jak jsi celou věc převedl do osobní roviny svědčí o tom že sám máš nějaký výrazný problém, a měl bys vyhledat odbornou pomoc.


(NEW) IWO    [ 10.2.2009 - 11:34 ]      Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No celý ten článek je v osobní rovině. V osobní rovině do té míry, že by se tam dalo pár diagnos přímo podtrhnout jako citáty. A přitom nejsem jeho autorem... tady něco neštymuje...

_Lidi si rádi hrajou. Na převleky, na role... i na netu a holt se s tím musí počítat, že Mocný Drakopán je uhrovitý mladíček a Božská Drakopaní je metráková frigidka. Třeba.
_Kdo si myslí, že na chatu v nějaké cimře nenajde zvědavce, pokusníka a vtipálka, je prostě netem i světem ještě nevyučenej. Nezaslouží si poučovat, zaslouží si vysmát.
_Protože ještě nepochopil, vo čem net je.
_Ale to nemění nic na tom, že lidi mají právo na informace, na pravdu a respekt a ohleduplnnost. Ale to se musej přičinit, mladej pane, a to tak že rukama!


(NEW) NTPT    [ 11.2.2009 - 09:45 ]      Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ach náš samozvaný hobbypsychiatříček, tak dlouho bojující z mozkoškraby, až převzal velkou větčinu jejich morálky, mentality i argumentace.

Jen tak dál hochu, jen tak dáál, jsitě jsi teď náramně spokojen sám ze sebou.

PS: IQ voda s denní dávkou jodu by možná mohla pomoct..


(NEW) IWO    [ 11.2.2009 - 13:10 ]      Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

jasněže jsem -- vyškrabal jsem si z ucha děsně moudrou myšlenku a vrhnul ji do netu... to znáš, ne?
_Ten blaženej pocit, že když je to napsaný, tak to není taková kravina, jako když o tom ještě člověk večer v koupelně dumal...
_Jak jinak by mohly vznikat tvoje úžasné konspirační teorie: ipsační blaženost spisovatele.
_Se hochu nedělej, že seš něco víc, než my vobyčejní magoři... :-)


(NEW) NTPT    [ 11.2.2009 - 13:26 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

jediný kdo se tady nad někoho vyvyšuje jsi ty, chlapečku. jestli si myslíš že z tebe dělá něco lepšího, než jsem já fakt že se modlíš k Freudovi nebo u junga masturbuješ, tak se šeredně pleteš.

A co se onoho LEPCISHO než ostatní týká, tak na rozdíl od mnohých ostatních jsem neváhal investovat práci, čas a peníze abych něco pro druhé udělal. A to prosím včetně rizika střetu s tupouny a tro(t)ly všeho druhu tebe nevyjímaje.

jinak je to typická mozkoškrabská logika ve smyslu NORMALNI CLOVEK NEEXISTUJE , uplatnovaná stylem, že ať již ten proti kterému stojíš udělá cokolivm, najdeš pro to negativní interpretaci. Jako intelektuální šachy je to možná dobrá mentální rozcvička, z lidského hlediska nevím nevím. jsi pro mě jen další s těch diletantů. kteří se hrabou v mozcích a myšlení člověka zapomínaje přitom na duši a člověčenství jqako takové.

PS: co se konspiračních teorií týká, víš že například ve velké británii jsou od ledna tematické fotografie jejich vlastnění nebo prohlížení zahrnuty pod extragumový zákon EXTREME ORNOGRAPHY ACT, a jako takové za ně hrozí i kriminál ? Že ministři vnitra evropských zemí prosazují směrnici která umožní na dálku prohledávat disky počítačů podle vůle policie bez souhlasu soudu ?

takže zdá se že moje konspirační teorie o "postupném utahování šroubů" a "o postupné snaze postavit BDSM lidi na okraj a mimo zákon " se tak nějak ehm plní.....


(NEW)NEZNAMY_2865  ( EU,eu )   [ 11.2.2009 - 16:31 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

"o postupné snaze postavit BDSM lidi na okraj a mimo zákon" ... Kam taky s váma!!!


(NEW) IWO    [ 11.2.2009 - 13:39 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

_Tak hele, urážky si vodpustíme: Junga ne! S Jungem na mě nechoď! :_)
_Jasně, já se děsně rád povyšuju, ale to je ten rozdíl -- já k tomu nepotřebuju nikoho ponižovat. Jenom si o sobě hodně myslím, ale nepovažuju ostatní apriori za debily.

_Mysli si o tom co chceš, ale úplně zdravého člověka prostě nenajdeš. A je to tak dobře. Každej jsme magor-originál. Jde jenom o to, nakolik jsme schopni ve společnosti fungovat.
_Jak se ty popasuješ se společností, nakolik si to užiješ nebo kolik si uděláš žaludečních vředů... zní to cynicky, ale to je tvůj problém: společnost, ikdyž tvrdí opak, potřebuje lidi, jako jsme my dva. Jako malej parchant potřebuje seřezat. Jsme holt příjemní jak osina v prdeli, ale až nás vymáčknou jako otravnej nežit, něco s tím problémem, na kterej upozorňujeme, udělaj.
_Ale v tom nejsme nic extra, vzpomeň na Villona... Testament přece musíš znát nazpaměť...

_Konsporační teorie jsou krásné kratochvíle, ale člověk ci na ten originální blud (něco jako megalomanie) musí dát majtzla, protože pak ty konspirace nefungujou: fakt si myslíš, že všechno tohle EU-špiclování se děje JENOM tvojí komunitě? Že nebudou špiclováni "prostě lidi", ať už myslivci, levičáci, nebo lidoví řezbáři?
_Všichni přicházíme o svobodu: paradoxně za to nemohou politici, ale obchodníci, politici si jenom zjednodušujou život, jako každej, kdo kouká na veliký peníze a tuší, že mu někdo kouká na prsty...


(NEW) NTPT    [ 11.2.2009 - 15:19 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

jinak, za domácí cvičení si nějak zjisti jak se liší "konspirační teorie" od "popisu reality".....


(NEW) NTPT    [ 11.2.2009 - 15:16 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Můžš mi najít nějaké opatření EU, které je využitelné proti "lidovému řezbáři" ? (uvozovky jsou důležité, mluvím i o přeneseném smyslu) Zakázali jim snad krájet ze dřeva betlémy ? nebo zavírají za obrázky osochaného polena ? (opět v doslovném i přeneseném smyslu.)

Co se povyšování a ponižování týáká je to hezky řečeno,m jen jestli je to ještě pravda. Ale ony ty tvoje osobní narážky, ve kterých ve mě vidíš jednu chvíli paranoika, jednu cvíli cvoka a druhou chvíli nevyspělého - ergo nehodnotného - člověka to rozhodně není ponižování, to se mi zajisté jen tak zdá, jest to jen a výhradně moje zločinná omezenost a perverzní zloba .o)). Naopúak, to je tvoje chvályhodné úsilí, ke ktrému máš sám božské Právo a Poslání, dasné už tím jak vysoko čníš nad mou maličkostí. :o) kruci co trochu použít NADHLEDU NA SEBE ? Najdi si ve svýxch knihách co to je.

a jdi speominutím do prdele se svou mozkéoškrabštinou Lidská různorodnost NENI porucha, ani nemoc ani diagnoza . Díkybohu Kdo tvrdí opak, sám není duševně zdráv.


(NEW) IWO    [ 11.2.2009 - 17:33 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Prosímtě, odpovídej do jednoho příspěvku, nebo z toho uděláme klikačku...

_Každej sidomejšlíme a projikujeme, tak už je holt mysl zařízena. Ty taky, když popisuješ barvitě, jak tě považuju, jak tě vidím, za co tě prohlašuju a co si při tom myslím... a nedojde ti, že mi do kebule nevidíš, takže proto mám jistotu, že je to u tebe porucha: rozporovací proces by ti tohle měl vyhodit jako chybu "operuji s daty neověřitelného zdroje".
_Jenomže ty takhle stavíš spoustu věcí: udáš pozorování, vyložíš teorii... a dál se nevěnuješ sběru důkazů, ale rovnou řekneš co sikdo myslel, co kdo cítil a co kdo chtěl.
_Víš prd, chlapče, co si kdo myslel a co kdo chtěl udělat: můžeš se k tomu s jistou pravděpodobností dobrat, ale pořád jenom pravděpodobně...
_Tohle je ten kámen úrazu, kterej dělí popis reality od konspirační teorie: ty jenom nepopisuješ, ty SE DOMÝŠLÍŠ a prohlašuješ to za realitu. Bez možnosti polemiky, projistotu. Proto říkám, že ve tvém případě je to už porucha, což je škoda, s kririckým náhledem by to byl osobnostní rys. Alternativní zpracování informací.
_Takže tvoje poslední věta je jenom zbožné přání: "lidská různorodost" může být čímkoliv: i nadáním, i poruchami. Prostě jedna škodule má vytuněnej motor, druhá uhnilý písty. Je tam různorodost, nejsou stejné, ale popírat tak možnost poruchy...? NoNoNo...

_Všimni si drobnosti, možá nepodstatné: furt líčíš, jak tebou pohrdám, jak se na tebe povyšuju, jak vůči tobě pociťuji zášť... :_) ... ale o tom jsme se už bavili a že obdivuju a respektuju ten kus počítačový práce, kterej za tebou zůstal a kterej rozhodně přispěl k demokracii na tomhle poli působnosti víc než tucet knižních počinů nebo fabrik na pouta a rákosky, k tomu ses vyjádřil jenom jednou a od tý doby mi zase ze setrvačnosti připisuješ všechny hříchy pekel, včetně vyznávání kacířské psychoanalysy... Divná selekce, nezdá se ti? Proč asi? Mám si domýšlet, nebo to zmákneš za mě?

_Takovej lidovej řezbář, konkretně, je právě teď buzerován nutností žádat o povolení sběru dřeva. Už nemůžeš jen tak jít do lesa a vzít si pěknej špalík, domluvit se s hajným že ti bude tenhle jilm dvacet let hlídat... Pokud chceš, nedejbože, něcopordat, musíš doložit, že včelí vosk má dermatologickou zkoušku a musíš sizaplatit test LD50, kde sto tvých pumprdlíků rozdrtí, vyluhují a nakapou stovce králíků do očí, aby se zjistilo, kolik dětí umře na to, když si ovečku připraví jako vodný výluh a vetřou do očí.
_Pochopitelně pro export po Evropě nesmí žádný z nich úřeníkovi připadat tak, že by někomu dalšímu mohl připomínat třeba mohameda.
_Nesmíš například prodávat vína v nestandardních lahvích. Je jedno, jeslti jsou dobrá, musej mít přesně 0,7 nebo 1,0 litru, na chuti nezáleží.
_okud chceš dělat cokoliv jiného než na sociálních dávkách ležet na kanapi a čumět v bedbě na zprávy o úspěších EuRVHP, musíš si koupit člověka, který se za tebe vyzná v metrech nařízení, která ve finále mají jediný cíl: sešněrovat podnikání tak, že budou nakonec jenom koncerny a pál nekoukurujících drobno-stníků.
_Založit si spolek sběratelů krabiček od sirek znamená že musíš požádat ministerstvo vnitra o posouzení svých stanov.
_Jít se vykoupat k rybníku je nedovolený zásah do práv k pozemku.
_Ovšem někomu dovolit se vykoupat ve tvém rybníce, to je ještě horší -- máš platné měření na sinice a máš podepsané poučení o rizicích kopání? Máš atestovaného plavšíka a pokud se jde koupat dítě -- také pedagogický dohled s certifikátem min.školství a hlavně psychiatrickým posudkem na pedofilii?
_Jak to nemáš, radši to obeženeš ostnatým drátem, protože jinak přijde oběžníků víc než návštěvníků...
_A takhle to máš se v ším... to, že si stát mapuje mimo ostatní skupiny taky SMkáře... no to je snad logický, ne? Taky důchodce, doktory, vyznavače lukostřelby (to byses divil, kolik je policejních konfidentů na debatách o použití kuší...).


(NEW) NTPT    [ 11.2.2009 - 23:08 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

jsi přesně ten typ blázna, kterému se nemá odporovat je to totiž k ničemu. Za situace kdy sám nevidíš trám v oku svém, ale mě nadáváš klvůli třísky, kdy ve své logice běžně používáš argumenty a postupy, které mi vyčítáš, to opravdu nemá cenu.

jak jsi správně podotkl ,do hlavy ti nevidím, takže veškeré moje závěry o tobě jsou špatné a vlastně důlkazem mé nemoci . Ty sám mi ovšem do hlavy dokonale vidíš, čteš mé myšlenky motivace, obsah mé dutiny lební jak CDčko v počítači, a tvoje diagnozy jsou tady nad slunce jasnějším důkazem mých poruch :o))). K tomu není co říci. Očekávat ovšem od TEBE kritický nadhled na tebe samého, to dřív budou pršet hovna s háčkama....

co se týká úrážk, osobních útoků nebo pohrdání tak to mi hochu vyjadřuješ tím, že mi přisuzuješ SVOJE chyby a halucinace, tím že ze mě děláš nekvalitního = porouchaného jedince co se psychických kvalitz týká. Prozradím ti sladké tajemství: Budeš li někoho označovat za duševně nekvalitního jedince, snadno to vezme jako urážku, pohrdání a jako osobní útok. TO jsi ve své literatuře asi nevyčetl....

A v souvislosti s mou důležitostí pro vesmír tě znovu vyzývým abys citoval !!!!!


(NEW) IWO    [ 12.2.2009 - 01:07 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

...co to meleš...???
Hele, nepleť si dojmy s pojmy a zkus se aspoň rámcově držet fakt -- stačí si to přečíst očima a né přánííma a nenajdeš tam ani ň z toho, vo čem mluvíš. Prostě si to cucáš z palce, já nic z toho neřikal.
_A jsme zase u toho: ty uděláš dobrej postřeh, ale zabalíš to dycky do takový snůžky nepřsností, projekcí a desinterpretací, že je to potom jako celek použitelný tak nejvejš k zamyšlení se, ale jako poselství je to naprd, prtože je to vycpaný nesmyslama.
_Příklad z dneška: já ti říkám, jak jsem k tomu došel. Ty říkáš, co mám v úmyslu. Dost podstatnej rozdíl, nevidíš to?

_Hochu, až se ti bude jenom zdát o míře sebekritičnosti a sebezpytu, jakou já mám naučenou a až obsessivně rozvitou... to už nebude starý dobrý paranoik NTPT :_) Ale to je zase moje bláznovství, to se nedá vyměnit za jiné...


(NEW) IWO    [ 12.2.2009 - 01:13 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

...mně tak napadá... NTPT, myslíš žebys byl ochoten přistoupit někdy na takovej pokus, jednou se chvíli bavit JENOM v rovině argumentů a důkazů? Naprosto bez fantasie a předpokládání?
_Myslím jako dva matfyzáci, když si dokazujou matematickou pravděpodobností, jeslti má cenu jít pro chleba... prostě totálně vypustit jakýkoliv předpoklad a zkusit něco probrat jenom v rovině důkazů. _Vono i pro mně by to bylo docela složitý, tak to rpojistotu formuluju jenom jako nápad... rpotože tebe sinedovedu představit, jak mluvíš pět minut bez "argumentací telepatií"...:-D


(NEW) NTPT    [ 14.2.2009 - 13:37 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Když už jsme utoh održení se argumentů a důkazů, tak to skus nejdřív sám. Pro kontrolu, kolik argumentu a důkazu bylo v tvém příspěvku, který naši diskuzi odstartoval

Zvláštěš tvoje _A jestli si, NTPT, myslíš, že je to právě tobě natruc, měl byses zamyslet, proč si myslíš, že jsi pro celý svět tak nesmírně důležitý. jest štavnatá ukázka argumentů.

PS: k čemu je v jakékoliv diskuzi předkládání důkazů či argumentů když na jejich základě nemůžu nic vyvodit ?


(NEW) IWO    [ 14.2.2009 - 14:03 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

To je podmiňovací věta, pokud sis všiml... jeslti je tohle maximum, cos z toho dokázal na mě vyhrabat, asi jsem se překonal a napsal to dokonale...
_A ikdybych to psal bez toho "pokud" -- bavili jsme se spolu o tom už několikrát. Je to tvůj ewergreen.
_To že z toho nedokážeš nic vyvodit... no vo tom to je, v tom mluvím -- chybí ti ta zpochybňovací sebereflexe, to říkám celou dobu.


(NEW) NTPT    [ 14.2.2009 - 14:21 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ale skusím to. můj článek se pozastavuje nad určitou událostí. Obsahuje i moje úvahy a závěry a především také způsoby jakým jsem k nim došel.

Vezmi tedy argumenty, oprosti se od bonmotů a osobních útoků typu "ipsační blaženost pisatele" a "proč si myslíš že jsi pro celý vesmír dfůležitý", od řečnických obratu a podobně, a rozeber na základě faktů, kde jsem se ve svých závěrech seknul, kde je má logika chybná a DOLOZ TO důkazy.

Teď čekám s čím poříjdeš.


(NEW) IWO    [ 14.2.2009 - 15:47 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

...chybná logika... hele, tvoje ligika, tedy tvůj vyhodnocovací proces je prostě součástí tvojí osobnosti, říká se tomu "povaha". To těžko mohu říct, že je "chybné".
_Můžu se pokusit najít body, kde se přestáváš držet důkazů a pojmů a odkláníš se k donměnkám a dojmům. Ale upřímně -- to bych to musel celé znovu a podrobně projít... to chceš opravdu hodně velikou oběť, já byl rád, když jsem to pozorně dočetl do poloviny a do třech čtvrtin to dokodrcal "letem světem"...
_Pokud tohle přetrpím, a že to bude kruté mučení... bude to k něčemu, nebo zase mávneš rukou že jako "zas ten komplot mozkoškrabů a taková ta jejich hatmatilka"?


(NEW) NTPT    [ 14.2.2009 - 15:54 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

ÁAAA rozumím. milostpán článek vlastně nečetl, o to horlivěji diskutuje.

Jinak, tvá poslední věta, kde jsi si opět neodpustil výpad "ad hominem" jest jistě důkazem tvojí dobré vůle zaobírat se jen fakty a důkazy.....


(NEW) IWO    [ 14.2.2009 - 21:00 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Prostě už si připusť dvě drobnosti: znám tě už z Průwodce (ty mne sotva, teklo mi mlíko po bradě: byl jsem na netu chvíli...), takže tvůj styl sleduju dlouho a upřímně, slíš mi přijdeš s léty zapšklejší, nasranější a méně smyslem pro humor oplývající.
_Zadruhé, já naopak se snažím nebrat věci moc vážně -- život dítěti to nevrátí, tak proč se o to budeme do krve hádat, ber to trochu s nadhledem. Takže tě asi zklamu -- to co považuješ za důkaz mých vychytralých argumentačně-manipulačních triků je prostě jenom... rejpnutí do žeber... Ale prskáš pěkně.
_Ale opět neodpovídáš na to, co se tě ptám: když to teda překoušu a vypitvám ti z toho, kde je novinářskej error, bude to k něčemu? Můj čas je kurevsky vzácnej, tedy pro mne a rodinu, kdoví kdy umřu, tak abych nemarnil pár hodin nějakou zbytečností...
_Jde o to, jestli seš rozhodnutej, že to děláš správně, nebo si připouštíš možnost, že možná někdy děláš chybu.


(NEW) NTPT    [ 14.2.2009 - 14:11 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Musel jsi asi dost hluboko klesnout, když vyčítáš disgrafikovi pravopisné chyby. Tolik k tvé spochybnující sebereflexci.

Mimochodem, to co jsi mi předvedl není podminovací věta ale rétorická technika, to podmínění je tam jen jako alibi abys mohl říci "já nic"..


(NEW) NTPT    [ 14.2.2009 - 14:16 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro někoho spiknutí, pro někoho realita.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

tak ještě jednou, předpokládám že tvůj argument není založen na mém častém překlepu/chybě pokud/pokut a že envyčítáš překlep.. tak beru zpět první větu.


(NEW)NEZNAMY_4059  ( petr(angel),yy )   [ 10.2.2009 - 21:41 ]      komentar komentare, nikoliv clanku
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ted budu reagovat jen na věty z tvého komentaře bez přihlédnutí k tomu, žes je asi psal naštvaný z článku.

kdo si mysli...nezaslouží si poučovat, zaslouží si vysmát...vo čem net je
nesouhlasím. Na netu je hodně míst, některé s pravidly. A protože net je sumou lidských přispěvatelů, imho přijmout tezi, že net je místem bez pravidel, respektu a slušnosti o člověku nějak vypovídá(a o místech kde se na webu pohybuje taky)

ad přičinit se o právo na informace, pravdu, respekt a ohleduplnost:
buď nechápu co se snažíš říct, nebo opět nesouhlasím. Nic mě nestojí vyjadřovat se slušně, pravdivě s respektem a ohleduplně a tedy nepotřebuju, aby mě za to mé okolí nějak odměnovalo(krom stejného přístupu nazpět) a je to defaultní nastavení. Naštvaně reaguju až když mě někdo naštve a i pak to beru jako své selhání, že jsem se neovládl a nechal jiného řídit můj život.


(NEW) IWO    [ 11.2.2009 - 09:44 ]      Re: komentar komentare, nikoliv clanku
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Slušný svět plný spravedlivých králíčků si můžeš přát, můžeš ho i zkoušet vybudovat, ale nemůžeš si ho nárokovat (dětský přístup), protože tvůj soused má úplně stejné právo pokoušet se vybudovat svět plný terminátorů a reklam na jaderné napadení.
_Nu, vot takaja žizň...
_Ale net (svět) JE místem bez pravidel. To je až sekundárně na lidech, jakou kulturu prohlásej za místně platnou, to máš naprosto stejný s každou jinou kulturou v dějinách...
_Svět sám o sobě je jenom matrice a je na lidech, jestli bude normální jako za Říma šukat kastrované chlapečky v zadáčo-lázních, nebo šukat ovce jako za bačů na kotároch... Nebo nešukat vůbec, jako za Koniáše...
_To je už na lidech a je to jenom DOMLUVA, nic absolutního, nárokovatelnýho.


(NEW)NEZNAMY_1280  ( petr(angel),yy )   [ 11.2.2009 - 12:29 ]      Re: Re: komentar komentare, nikoliv clanku
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Nejsme ve sporu. S tvým komentářem souhlasím a necítím, že by vyvracel to co jsem psal já

Ještě k článku: NTPTho mám zaškatulkovaného jako člověka co není moc na diplomacii a narážky a řekne co si myslí bez ohledu na city ostatních. Navíc občas přehnaně kriticky hodnotí něco, co může být náznakem kritiky, ale rovněž i jen jiným úhlem pohledu než je ten jeho.

Na druhou stranu často se děje něco s čím nesouhlasím, ale nestojí mi to za to abych šel do plné polní a tak nad tím mávnu rukou. Pak se to stupňuje a stupňuje a za chvíli je to neúnosné. NTPT při prvním náznaku klepe přes prsty a troubí do útoku, čímž na problém upozorňuje a připravuje mě o spoustu stresů (protože pokud proti tomu brojí někdo za mě, nemusím si já špinit ruce, dokud není zle(a alibisticky: i pak nejsem prvni na ráně)). Takže já sám za sebe vidímm v NTho počínání nějakou přidanou hodnotu pro sebe a jsem za ní rád.

(*/konec lichoceni*)

pozn: svět není místem bez pravidel, všichni se musíme podrobit fyzikálním zákonům, stejně jako biologickým zákonům už z našeho lidského základu, společenským normám abychom přežili, musíme respektovat právní normy abychom si udrželi svobodu a dobrovolně se podřizujeme morálním normám.

S klidným svědomím budu tedy očekávat, že každý bude dodržovat první dvě zmíněné normy, budu se dožadovat aby dodržoval druhé dvě, pokud mi to za to stojí a kontakt s takovým člověkem(tyto normy nerespektující) nemůžu přerušit a budu aktivně vyhledávat ty, kteří respektují páté zmíněné, protože mi v jejich společnosti je dobře. Nepředpokládám, že v tomto se naše počínání liší i když asi budeme mít ony normy jinak formulované(to je věkem a živ. zkušenostmi, takže mě to netrápí a ani nemám tendence měnit ty tvé, ani nepředpokládám, že dramaticky, po tvém vzoru, budu měnit ty své)


(NEW) IWO    [ 11.2.2009 - 13:26 ]      Re: Re: Re: komentar komentare, nikoliv clanku
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

_Taky jsem rád, že to někdo dělá místo mně, já už si hubu nabil dost, taky musím nechat nějaký to "hlavou do zdi" nechat těm mladejm :-)))
_Pánbůh má všelijakou čeládku, to je dobře že jsme každej trochu jinak magor. A úkolem společnosti je o takový magory se starat, aby jim docela nepřeskočilo, protože to by společnost dost stagnovala...
_Proto mě mrzí, že NTPTemu chybí ta "záklopka"zdravé mysli, kdy si člověk řekne "a proč by PRÁVĚ MĚ takhle pronásledovali".
_Dokud člověk funguje "samoregulačně", je to osobnostní rys, povahová zvláštnůstka. Ale pokud ta samoregulace nefunguje a člověk každou logickou chybu dotáhne až do konce, je to porucha.

_NTPT: Ono se tvoje chování málo liší od mejch tehdejších paranoidních akcí. Jenomže u tebe jsem nikdy neviděl, žebys připustil, že třeba nejseš pro vesmír tak důležitej, aby právě po tobě všichni šli...


(NEW) NTPT    [ 11.2.2009 - 15:06 ]      Re: Re: Re: Re: komentar komentare, nikoliv clanku
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Já někde píšu že jsem pro vesmír důležitý ? Cituj.

Píšu o tom že MNE PRONASLEDUJI ? notabene že dokonce VSICHNI ??? Opět cituj.

jinak, vidím že do mně projikuješ SVOJE problémy s paranoiou, Defakto svůj psychický stav z před nedávné doby do mně promítáš jako na plátno. Ukázkové. Ty nebojuješ se mnou, ty ve mě vidíš symbol tvé vlastní duševní situace před nějakou dobou, a jako s takovým se mnou "bojuješ" polemizuješ a napadáš. HOlt si potřebuješ potvrzovat jak už jsi OK.....


(NEW)NEZNAMY_1114  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 20.1.2009 - 18:40 ]      
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Pokud zůstaneme v rovině čistě internetové, tak stačí porovnat s jinými servery, Ehm, se kterymi? * bdsm.cz - odstaveno * otrok.net - nejede * femdom.cz - nejede * mucirna.com - odebravsi se do vecnych lovist jiz pradavno * bdsm-plesk.net - kde ty lonske snehy jsou


Jo jo postupně nám tu umírá, celou zimu sedím a usedavě pláču, že se nám ta komunita rozpadá :-D Tak už to taky vytrhni za zásuvky a bude klid :-D


(NEW) Njal    [ 20.1.2009 - 19:23 ]      Re: NEZNAMY_1114, [20.1.2009 - 18:40]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tak už to taky vytrhni za zásuvky a bude klid :-D - ale notak, Metalskej, zapoj si do zasuvky combo, do nej zapoj elektryk gytár a tady na to se vykasli. Vsak sem stejne nepatris :-)


(NEW)NEZNAMY_5000  ( Nautika,nautika@centrum.cz )   [ 21.1.2009 - 00:09 ]      Re: Re: NEZNAMY_1114, [20.1.2009 - 18:40]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

A ty si pojď radši dát repete do hospody než tady psát duchům do éteru :-P :-))


(NEW)NEZNAMY_2950  ( metalski,metalski@email.cz )   [ 20.1.2009 - 21:16 ]      Re: Re: NEZNAMY_1114, [20.1.2009 - 18:40]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

No to máš asi pravdu, že sem nepatřím, už nechápu, co se tu ani řeší v tomhle článku, děsný kraviny :-) Jinak jsem potkal jinde tvoji znmou Yasmin, Vlku :-D


(NEW) Njal    [ 21.1.2009 - 01:18 ]      Re: Re: Re: NEZNAMY_1114, [20.1.2009 - 18:40]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Njn, tchori... :-)


(NEW)NEZNAMY_6807  ( Nautika,nautika@centrum.cz )   [ 22.1.2009 - 04:25 ]      Re: Re: Re: Re: NEZNAMY_1114, [20.1.2009 - 18:40]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Duchům jako duším ve virtuálu, ne jako těm smrdícím :-P


(NEW)NEZNAMY_5000  ( Nautika,nautika@centrum.cz )   [ 21.1.2009 - 00:07 ]      Re: Metalski
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Třeba už mají lidi konečně jiné zájmy než se pořád dohadovat o kravinách (Slušně řečeno o ničem :-P.)


(NEW)NEZNAMY_5621  ( Je Fujtajbl NTPT???,fujtajbl@o2.ru )   [ 9.1.2009 - 09:14 ]      
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

A ty bys NTPT měl raději mlčet, taky jsi dokázal z jiných tahat rozumy a poté... Však jistě víš! Takže si nejdříve zameť před vlastním prahem a poté kritizuj!!!


(NEW)NEZNAMY_2138  ( Hádej hadači,kdo jen sem? )   [ 14.1.2009 - 14:54 ]      Re: NEZNAMY_5621, [9.1.2009 - 09:14]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Všichni jste Dementi. Takže jen do sebe, pchéé!!!


(NEW)NEZNAMY_5432  ( Joe Doe,nechciuveřejnit@seznam.cz )   [ 9.1.2009 - 09:09 ]      
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ať již to je tak či onak, internet je z převážné části žumpou a věřit něčemu na něm uveřejněnému je "o ústa". Stejně jako mnohdy na ds-life.cz. Nadávat druhým, ponižovat, vysmívat apod., to je přeci něco. Těch borců je tu mnohem více než "obávaný" Metalski, ten prostě - co na duši, to na jazyku, i když slova mnohdy volit neumí, ale kolikrát mu člověk musí dát za pravdu. A při pohledu sem i na jiné stránky si člověk říká. K čemu to všechno? Nač to je? Dyť i nováček, který se objeví tady a přečte si pár řádků, tak vezme "nohy na ramena"! Nezdá se mi to tady jako pomoc, ale přesně naopak. A tak je to všude, bohužel...


(NEW) Asdareel    [ 9.1.2009 - 16:34 ]      Re: NEZNAMY_5432, [9.1.2009 - 09:09]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Mýlíš se, Johne Doe. A velmi bych uvítal, kdyby ses podepsal - tím nemyslím podpis právě vymyšleným pseudonymem, nýbrž nick, pod nímž bys byl skutečně identifikovatelný. Asi tak jako když já píšu jako Asdareel, NTPT jako NTPT - a Metalski jako Metalski, ať jsou jeho názory a způsob jejich prezentace jakékoliv, píše je s hledím odkrytým. Takže asi tak.


(NEW)NEZNAMY_5432  ( Joe Doe,nechciuveřejnit )   [ 9.1.2009 - 09:08 ]      
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ať již to je tak či onak, internet je z převážné části žumpou a věřit něčemu na něm uveřejněnému je "o ústa". Stejně jako mnohdy na ds-life.cz. Nadávat druhým, ponižovat, vysmívat apod., to je přeci něco. Těch borců je tu mnohem více než "obávaný" Metalski, ten prostě - co na duši, to na jazyku, i když slova mnohdy volit neumí, ale kolikrát mu člověk musí dát za pravdu. A při pohledu sem i na jiné stránky si člověk říká. K čemu to všechno? Nač to je? Dyť i nováček, který se objeví tady a přečte si pár řádků, tak vezme "nohy na ramena"! Nezdá se mi to tady jako pomoc, ale přesně naopak. A tak je to všude, bohužel...


(NEW) Arix    [ 28.12.2008 - 20:18 ]      Neznám situaci,
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

ale celé mi to připadá jako snaha dotyčného udělat se zajímavým, vždyť konspirační teorie jsou tak populární.

Podobný výzkum by byl dost nepřínosný, nelze vyloučit že se tím někdo zabývá. Každopádně pokud by někdo chtěl sledovat reakce určitých lidí, nemůže jim dopředu říct, že provádí výzkum. Z etického hlediska je zapovězeno provádění intervencí; nakolik je promluva s někým prostřednictvím internetového chatu intervencí, nechť posoudí jiní. Imho ne.


(NEW)NEZNAMY_3578  ( free,nona@seznam.cz )   [ 5.1.2009 - 10:43 ]      Re: Neznám situaci,
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Tak nějak - odesílatel mailu nemusí být majitel dotyčného nicku a hlavně, jak se stále ukazuje v článcích i komentářích, NTPT od mládí až do teď stále nafukuje gumovou kačenku do rozměru velblouda. Už léta - pořád samé 'provokace namířené proti němu', jak únavně opakuje. I v diskusi pod tímto vědecko-sociologickým veledílem. Výsledek? Server pro pár lidí, 'komunitu' sestávající z těch pár, kterým se ještě dnes zdá, že je 'menšině ubližováno'. Nefunkční seznam akcí, kde je buďto chybová hláška nebo prázdná databáze, záleží na tom, kam se (teď 5.1.09) klepne. Pokud zůstaneme v rovině čistě internetové, tak stačí porovnat s jinými servery, v Praze či Brně, a je vidět, že reálná situace je úplně jiná, koná se plno akcí, vůbec ne tato (podle mě zbytečná) deprese. A dění mimo internet nebo mimo hranice ČR - samozřejmě ještě více neporovlatelné s tou schlíplostí na darmo-smutno-life. Ale k jisté skupince to prostě patří, asi se to nikdy nezmění. Tak si tu dál tiše tlejte.


(NEW) Njal    [ 19.1.2009 - 01:09 ]      Re: Re: Neznám situaci,
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Pokud zůstaneme v rovině čistě internetové, tak stačí porovnat s jinými servery,
Ehm, se kterymi?

  • bdsm.cz - odstaveno
  • otrok.net - nejede
  • femdom.cz  - nejede
  • mucirna.com - odebravsi se do vecnych lovist jiz pradavno
  • bdsm-plesk.net - kde ty lonske snehy jsou

Slusne zije Eleferno zejmena diky semknute skupine elektrikaru a Tvrz diky dalsi semknute skupine kolem srazu. Darkclub zazil obnovu, ale take je vicemene kalendariem. Lenkabd je ovesena reklamami. Jednoduse zadna selanka, jak se snazis vykreslit.

v Praze či Brně, a je vidět, že reálná situace je úplně jiná, koná se plno akcí,
Alcatraz, Tvrz, Cajovna. Smytec. Doby, kdy se opakovane srazovalo ve velkem, momentalne nejsou. Alespon ve srovnani s vlnou 2002-2004. Tak proc si nalhavat, ze je tomu jinak. Realita je realita, tim, ze se sem napise nejake zbozne prani, ktere ma primarni poslani nastvat tvurce dslife, se realita nezmeni.

vůbec ne tato (podle mě zbytečná) deprese.
To ponech laskave na navstevnicich a tvurcich dslife.

A dění mimo internet nebo mimo hranice ČR - samozřejmě ještě více neporovlatelné s tou schlíplostí na darmo-smutno-life.
To bylo neporovnatelne s celou CR i v dobach jeji nejvetsi slavy. Tak proc se navazet do dslife. Jede a jeho clankova databaze je k dispozici.

Ale k jisté skupince to prostě patří, asi se to nikdy nezmění. Tak si tu dál tiše tlejte.
Stejne jako druhe jiste skupince patri se do te prvni neustale navazet.


(NEW) Asdareel    [ 8.1.2009 - 21:42 ]      Re: Re: Neznám situaci,
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Co takhle připojit podpis, milý anonyme?


(NEW) Asdareel    [ 17.12.2008 - 00:03 ]      Causa Andara 2
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Celé mi to připomíná causu Andara, která začala právě touto dobou před 8 lety. Tehdy byl založený jeden falešný nick za účelem vyzvídání v kruzích opozice, v případě chatu Dominance - submisivita celá falešná místnost za stejným účelem. Co k tomu říct? Prevíti byli, jsou a budou, jediná možnost je jet si po své linii a na vše zvysoka kašlat.


(NEW)NEZNAMY_2879  ( bolístko,bolistko@email.cz )   [ 15.12.2008 - 23:46 ]      
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

...je až s podivem, že po přečtení těchto řádků to zrovna ve mě, která se nechá unést kdejakým slovíčkem to nezanechalo žádné emoce.Ani pozitivní, ani negativní.Maximálně dodám : pokud je to pravda, doufám, že aspoň zjistili, že jsem deviant, neboť jsem na to patřičně hrdá.A pokud je to další fikce? Co s tím? Co by dali římští imperiátoři za takovou zbraň jako je chat :)...Chápu pohnutky NTPT, že informovanost měla být, zvláště od těch, kteří se k "něčemu takovému" dostali.Možná, že nemuselo teď dojít k prasknutí bubliny, kterou oni samotní nafukovali zatajováním.Ale kdo ví...vždyť i tak je to pro srandu králíkům, a Ti se nám smějí, tak se smějme s nimi a zadupejme si .


(NEW)NEZNAMY_6910  ( nedith,nedith@seznam.cz )   [ 15.12.2008 - 15:48 ]      Bolševická hra
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Jasně, že je to kachna a bublina jak hrom. Lidi, myslete proboha, to si jen jeden vymytý mozek hrál s dalším vesn.buranem a následně s námi. A jak se to postupně profláklo, tak zmizeli do "Japonska"- cha, chááááá , houby do ústavu pro choré. Hihihi. Češi fakt mají zvláštní smysl pro humor.


(NEW)NEZNAMY_5790  ( nedith,nedith@seznam.cz )   [ 15.12.2008 - 13:49 ]      Hajzlové
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Že v tom byla hrůzná šikana, to jsem veděla poté co jsme odešly, ale že až taková hajzlovina největšího formátu, ať se ti co to způsobili či se na tom podíleli stydí do 100 let. Že se tam baví lidé vymyšlenou lží a podlostí, to jsem poznala sama. Tohle je manipulace a zneužití, fuj a fuj a fuj. Nic než hajzlové !!! Boží mlýny melou pomalu, ale melou. Ardelord a MaxiDable- jeden kytičkový a druhý čestný, běžte do prdele , hanba , hnus, smrad - nejste lidé, ale zrůdy !!!


(NEW)NEZNAMY_4838  ( Azraelka1,Azraelka1@seznam.cz )   [ 15.12.2008 - 12:25 ]      Má troška do mlýna...
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Tak tedy i já přispěji svou troškou ....NTPT tu nafoukl bublinu, která dle mého má pramalý význam.Přestože jsem se o celé věci dozvěděla už před delším časem z uvedeného emailu nám SS od Ardelorda, tak jsem nic nezveřejnila a ani jsem nepřemýšlela o tom, že bych to mohla udělat.Připadala bych si totiž jako pavlačová drbna, která vynáší do světa nepodložené klepy. A nepodložený klep to celé je.Odchod Ardelorda z chatovací místnosti mě mrzel a následný email trošku šokoval, nicméně jsem ho vymazala jako nevyžádaný spam a nepřikládala jsem mu nejmenší důležitosti.Ani na chvilku mě nenapadlo, že to co v něm stojí je pravda.A pokud se přece jen mýlím a nějaká studie skutečně proběhla, tak rozhodně bez mojí i Maxovi spolupráce.Takže pokud se někdo cítí natolik ukřivděn moji pasivitou v téhle věci, tak se tedy omlouvám.Pro mě chat stále zůstává chatem, místem kam se v dlouhé chvíli chodím pobavit a místem kde jsem poznala spoustu fajn lidí. To je za mě asi tak všechno, pěkné vánoce Vám přeje Azraelka1


(NEW)NEZNAMY_4838  ( Azraelka1,Azraelka1@seznam.cz )   [ 15.12.2008 - 12:01 ]      Má troška do mlýna...
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Tak tedy i já přispěji svou troškou ....NTPT tu nafoukl bublinu, která dle mého má pramalý význam.Přestože jsem se o celé věci dozvěděla už před delším časem z uvedeného emailu nám SS od Ardelorda, tak jsem nic nezveřejnila a ani jsem nepřemýšlela o tom, že bych to mohla udělat.Připadala bych si totiž jako pavlačová drbna, která vynáší do světa nepodložené klepy. A nepodložený klep to celé je.Odchod Ardelorda z chatovací místnosti mě mrzel a následný email trošku šokoval, nicméně jsem ho vymazala jako nevyžádaný spam a nepřikládala jsem mu nejmenší důležitosti.Ani na chvilku mě nenapadlo, že to co v něm stojí je pravda.A pokud se přece jen mýlím a nějaká studie skutečně proběhla, tak rozhodně bez mojí i Maxovi spolupráce.Takže pokud se někdo cítí natolik ukřivděn moji pasivitou v téhle věci, tak se tedy omlouvám.Pro mě chat stále zůstává chatem, místem kam se v dlouhé chvíli chodím pobavit a místem kde jsem poznala spoustu fajn lidí. To je za mě asi tak všechno, pěkné vánoce Vám přeje Azraelka1


(NEW)NEZNAMY_5038  ( Luke69X,Luke69X@seznam.cz )   [ 15.12.2008 - 01:30 ]      Hon na čarodějnice
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Lidi neblbněte,NTPT předložil jenom své nepodložené dohady a rozpoutal tím osobní tragédie lidí,kteří se neprovinili ničím jiným,než,že ten mail odložili jako blábol někoho,kdo se chtěl jen podle mne zviditelnit a neuměl napsat-už mě to nebaví.Jak jsem NTPT několikrát jasně řekl-i já jsem zjišťoval,jestli nějaký výzkum existoval a to na místech nejpovolanějších.Nic takového neexistuje,takhle se to nedělá a sklidil jsem shovívavý posměch za to,že bych takové kravině uvěřil.Takže toto zveřejnění bude mít jen jeden účinek-rozpoutá hon na bývalé SS místnosti Dominance.submisivita,kteří nechtěli a neměli v úmyslu nic jiného,než mít místnost pro slušné BDSM + lidi.Nepovažuji toto za šťastné řešení.A ještě něco-jako bývalý SS této místnosti mohu říct,že já jsem přestal chodit na chat ,protože neexistuje alternativa tak slušné místnosti a takových lidí jako chodili do naší místnosti.Takže žádné výčitky svědomí či co to NTPT naznačuje,ale pouhé znechucení nad fabulováním a žabomyšími vélkami :Prostě chat přestal bavit-nic jiného ať za tím senzacechtiví lidé nehledají.Je to humus,co se to tu snaží NTPT,při vší úctě k němu,naznačit.To,že jsem o tom s ním mluvil svědčí o tom,že jsem za tím žádné spiknutí EU a jejích fízlů neviděl.Ten mail jsme nezveřejnili,aby tato paranoia a její důsledky nikdy nevznikly.Svůj názor si udělejte sami.


(NEW) NTPT    [ 14.12.2008 - 23:29 ]      Re: Hon na čarodějnice
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tak zaprvé. Nikde TEBE nezminuji, ani nikde nefabuluji nějaké tvé výčitky svědomí. O důvodech vím a schvaluji ti je.

Ani já tohle nepovažuji za štastné řešení ale domnívám se že lidi mají právo být o podobných věcech informováni at se jedná o hoaxy nebo ne. Svoje mi přidalo i pár docela nechutných provokací, které jak z udělání proti mě byly namířeny v poslední době. Takže jsem z nich vykormidloval doufám a věc zveřejnil.


(NEW) NTPT    [ 15.12.2008 - 01:37 ]      Re: Hon na čarodějnice
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Zase NEKDO chodí ve tvý bundě a botách Luku. :(


(NEW)NEZNAMY_5262  ( Luke69X,Luke69X@seznam.cz )   [ 14.12.2008 - 23:26 ]      Re: Re: Hon na čarodějnice
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Neblázni M.Jsem už velkej kluk na to,aby mě někdo někam postrkoval,ok?


(NEW) NTPT    [ 14.12.2008 - 23:30 ]      Re: Re: Re: Hon na čarodějnice
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nerad bych to řešil ve veřejném foru. regni se a pojd do pošty.


(NEW) zviratko.nezbedne    [ 15.12.2008 - 00:57 ]      Dotaz
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Možná je to naprosto zcestné, ale nemohl ten "výzkum" mít něco společného s údajnou snahou o bezpečnější internet pro děti? Vždyť pro některé lidi je BDSM+ a pedofilie jedno a totéž.


(NEW) Medvidek    [ 14.12.2008 - 11:30 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

To je docela humus. Také by mě zajímalo, jaký cíl má shromažďování informací ze skla programem bot.bdsm v místnosti BDSM - klub na stejném serveru.


(NEW) NTPT    [ 14.12.2008 - 14:08 ]      Re: Medvidek, [14.12.2008 - 11:30]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Obávám se že tentokrát je v tom Desper vícerméně nevinně. Programovat neumí, bota nenapsal. Bot archivuje skutečně celé sklo, tato jeho funkce se NEDA VYPNOUT .

Archivace skla minimálně 14 dní dozadu a na vyžádání předložení archivů správě serveru lide.cz jest PODMINKOU POVOLENI BOTA , o čemž se lze dočíst na příslušném fóru lide.cz

Co se místnosti BDSM - KLUB týká, tak tam je bot viditelně označený na stránkách, lidi o něm vědí, i o tom jaké má funkce a co archivuje etc, visí to na stránkách místnosti, což považuji za docela férový přístup.


(NEW) Njal    [ 14.12.2008 - 13:40 ]      Re: Medvidek, [14.12.2008 - 11:30]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Mno, jestli je pravda, ze toho bota napsal Desper, tak bych to videl leda na sber miry povolnosti zenskych nicku a jejich miry ;-)


(NEW)NEZNAMY_754  ( Desper,desper@seznam.cz )   [ 26.1.2009 - 14:24 ]      Re: Re: Medvidek, [14.12.2008 - 11:30]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Wole:o)) Bota jsem nenapsal, bota spravujeme s Querym, a jinak všechno už napsal NTPT:o) Jinak mne nějaký výzkum netrápí, ať žije coming out:-P


(NEW) Asdareel    [ 27.1.2009 - 01:37 ]      Re: Re: Re: Medvidek, [14.12.2008 - 11:30]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Coming out, ten už brzo budou dělat vanilky :-))


(NEW) Medvidek    [ 19.12.2008 - 07:11 ]      Re: Re: Medvidek, [14.12.2008 - 11:30]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Jo, tak to by mohlo souhlasit :-)


(NEW) Epire    [ 14.12.2008 - 14:52 ]      Re: Re: Medvidek, [14.12.2008 - 11:30]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

ono je to tak,že na lidé.cz jsou boty ve spoustě místností....a co vím,tak většinou jsou tam proto,že uměle zvyšují počet nachatovaných hodin.-))


(NEW)NEZNAMY_5287  ( Query,query@volny.cz )   [ 15.5.2009 - 15:18 ]      Re: Re: Re: Medvidek, [14.12.2008 - 11:30]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Jen pro informaci, bot.bdsm tak jak je nastaven nachatuje místnosti cca 8,5 hodiny denně. Ono být v místnosti 24 hodin neznamená nachatovat 24 hodin !!!


Váš názor :

Vyhledem k tomu, že jste momentálně přihlášeni jako anonymní uživatel, MUSÍTE zadat některé další údaje, jinka Vaše názory NEBUDOU uloženy.

Nick :
E-mail :
www stránky : http://
    NEZNAMY_6229      
 Nadpis :               
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Toolbox:
  Filtr:     


 

Pritomni :
NEZNAMY_6229 
[ 20.7.2024 - 09:07 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.13996696472168 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.0028281211853027 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 202667 bytes