NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_2291 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
Zatím není žádný komentář.


Znamkovali

Existujici
1.333

Alespon registrovani
1

vsichni
1.5


(2)
(3)
(2)
(1)
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 21.11.2003 09:48:34 )
Víkendové radování
Přečetlo 5047 lidí celkem 7414 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 0 lidí 0 krát. (zobrazit komentáře)
Pokaždé, když mám zazvonit na nějaký zvonek...
Vkladatel:Dufi ., Autori:Dufi  Témata : Bondage    Femsub    Maledom    Rubriky : Reálné zážitky    Scénáře    Povídky   

Pokaždé, když mám zazvonit na nějaký zvonek, jsem hrozně nervózní. Dokonce i zvonění na svůj vlastní zvonek ve mě vyvolává zvláštní pocity. Stála jsem před panelákama na sídlišti v Malešicích. "Určitě stojím u toho správného", ujišťovala jsem sama sebe. "Číslo vypadá, jako to, které bylo vryto do mé paměti, byl to ten naproti budce s popelnicema. Určitě jsem správně." Nahlédla jsem na popisky tlačítek zvonků. Hledala jsem žlutý papírek s nečitelným nápisem: Orava, Hanáčkovi. Tady je! Bojácně jsem stiskla zvonítko a čekala, co se stane. Dokonce jsem ani neměla připraven kamuflující pozdrav, který má mého broučka mystifikovat a přivést v omyl, že se na něj dobývá někdo cizí.
"Halo?" Ozvalo se zakrátko.
"Ahoj. Tady je Dufi."
"Jasně, pojď nahoru." zavřískal bzučák a já s námahou roztlačila dveře. Výtah, který stál v přízemí jsem přezíravě minula a za chvilinku jsem byla v druhém patře a zvonila na byt číslo pět. Otevřely se dveře a v nich stál můj miláček.
"Ahojky lásko." Pozdravila jsem ho.
Odpověděl mi podobně milou formulací pozdravu a já mu padla kolem krku a políbila ho. Zavřel za mnou dveře a já si odložila batůžek a vysoukala se z kozaček.
"Bojíš se? Něco jsem si na tebe nachystal..." Zašeptal na mě tajemně. Zachvěla jsem se vzrušením a šla se podívat do pokoje. Byla jsem velice mile překvapena. Na podloze byla rozložená deka, kolem ní byly připravené provazy, cáry prostěradel a ležela tu také svíčka.
"Běž se osprchovat, lásko." Řekl Jakub a já poslechla.
Odebrala jsem se do koupelny. Zavřela jsem za sebou dveře a začala se svlékat. Chvíli jsem si v zrcadle prohlížela svoje poprsí, dvě krásně kulaté a pevné kozičky, ztopořené bradavky přímo vybízející k polaskání. Pustila jsem vodu. Ze začátku tekla příliš studená, ale pak byla krásně teplounká. Klekla jsem si do vany a nechávala po sobě stékat potůčky krásně teplé vody. Opláchla jsem se a chtěla už vylézt vany, když jsem zpozorovala, že se pomalu otevírají dveře. Než jsem se nadála, vešel do koupelny můj drahoušek.
"Dej mi tu sprchu." Přikázal mi zatím značně mírně.
"Proč? Co s ní chceš dělat?"
"Dej mi tu sprchu a opakuju to naposledy!"
Vypila jsem vodu a poslechla ho, i když mi bylo úplně jasné, co chce dělat.
"Lásko, nedělej to..." zaprosila jsem.
"Líbí se mi tě trochu trápit." Odvětil a pustil studenou vodu. Sice ne úplně ledovou, ale po té mé skoro vařící to byl šok. Než jsem stačila cokoli udělat, chytil mi ruce a na mé bezbranné nahé tělíčko namířil proud sprchy. Ani jsem nekřičela, jen jsem se snažila co nejvíc schoulit a tichounce jsem ho prosila, aby toho už nechal. Brzy už mě ušetřil strašným mukám a vodu vypnul. Podal mi ručník a zálibně si mě prohlížel, zatím, co jsem se osušovala. Poté, co mě vyzval, abych přešla do pokoje, jsem se posadila na deku a dále se rozhlížela po nachystaných "pomůckách".
"Jsi hezoučká, miláčku." Usmál se na mě.

Sednul si ke mě a já ho políbila. Hrála jsem si s jeho jazykem a rty. Pak jsem rukama odhrnula límec jeho trička. Začala jsem ho pomalounku líbat na krku. Ale nedostávalo se mi patřičné odměny v podobě jeho vzdychání, a tak jsem přidala. Rychle jsem kmitala jazykem po jeho kůži a nasávala ji mezi své rty. Přejížděla jsem mu po celém krku, až nahoru k oušku. jeho vzdechy mě vzrušovaly k nevydržení. Poodtáhla jsem límec ještě trochu víc a jemně ho olízla podél klíční kosti. Pak jsem se na jamku, která se nachází v její blízkosti, hladově vrhla a začala ji doslova hltat. Jeho vzrušené vzdychání začalo nabírat na intenzitě. Rukama mi hladil záda, pak se za ně spíš jen držel. Snažil se mě od sebe odstrčit, ale já si dál chtěla užívat jeho vzrušení.
"To bylo úžasný, lásko." Povzdechl si a já se na něj jen usmála. Pohladil mě po ramenech a vyzval mě, abych si lehla. Poslechla jsem. Vzal do ruky kus prostěradla a letmo mi jím omotal nabídnutá zápěstí. Vzal si svůj modrý provaz a práci dokončil. Ví, jak se mi líbí, když jsem spoutaná a nemůžu prakticky nijak odporovat jeho hraní si. I jemu se to líbí. Černý hedvábný šátek mi ovázal přes oči. I kdybych chtěla, teď už jsem nemohla sledovat jeho nádherné vypracované tělo.
"Mám tě dál svazovat a přivazovat, nebo budeš ležet klidně a budeš spolupracovat?" Zeptal se mě mírně.
"Budu hodná." Slíbila jsem mu třesoucím se hlasem. Byla jsem příliš vzrušená, než abych dokázala neposlouchat. Políbil mě na ústa. Krásně a dlouze mě líbal. Svýma nádhernýma rukama přejížděl po mám těle. Hladil mi prsa. Mnul mezi prsty mé vzrušením naběhlé bradavky. Tou slastí jsem byla úplně bez sebe. Zatmívalo by se mi před očima, ale měla jsem je zavázané. Ucítila jsem, jak nasál jednu z mých bradavek a začal ji vášnivě líbat. To je to nejúžasnější, co na světě existuje, krásnější, než tisíc orgasmů. Miluju to. A on to věděl. Vzrušením jsem nemohla málem ani dýchat. Pohrával si s mým ňadrem ve svých ústech a mě to přivádělo k šílenství. Pak náhle přestal.
"Copak lásko, stále jsi lechtivá?" Zeptal se s podtónem ve hlasu.
"To nedělej!" Stačila jsem jen vykřiknout. Přisál se na má žebra a nekonečně mě lechtal. Jeho prsty běhaly po mé kůži a já s tím nemohla
nic dělat. Teď jsem křičela. Hystericky jsem se smála a zapřísahala ho, že jestli toho nenechá, počurám se.
Po chvíli přestal.
Vyčerpaně jsem se vydýchávala.
"Prosím, už to nikdy nedělej, to je příšerný."
"Já vím, proto mě to taky tak baví." Zalaškoval.
"Lechtání se ti nelíbilo, co třeba bolest?"
Zaslechla jsem, jak škrtá zapalovačem a vytušila jsem, že zapaluje svíčku.
Co bude následovat mi bylo úplně jasné.

Pak na mou kůži dopadla první horká kapka vosku.
"Au!" Sykla jsem a škubla tělem.
Další kapičky jí následovaly. Nepálilo to zase tam moc, ale důkladně. Dával si záležet, aby pomalounku obkružoval mé prso a závěrem byla bradavka. Nechal na ni kápnout vosk několikrát, než e odebral jinam. Kroutila jsem se bolestí a snažila jsem se uhýbat, ale nebylo mi to nic
platné. Kapičky pokračovaly po bříšku dolu do klíny. Ale nejdřív mi rozžhaveným voskem zalil stehna.
"Roztáhni nohy." Přikázal mi.
"Ne, prosím, to ne! To hrozně bolí!" Vyděsila jsem se.
"Nebuď drzá a poslechni." Pobídl mě.
Uposlechla jsem a široce roztáhla nohy. Kapky nejprve dopadaly na vnitřní stranu stehen. Potom roztáhl prsty moje malé stydké pysky a následující kapička dopadla přímo na klitoris. Zakničela jsem bolestí a vzepnula se do oblouku.
"Nekňuč, tahle byl poslední." Utěšil mě a začal oškrabovat vosk z mého těla.
"Díky." Vydechla jsem a nastavila mu své tělíčko.

Obral mě a potom mě krásně něžně hladil. Laskal moje třísla a pak mezi prsty mnul poštěváček. Podal polštář a dal mi ho pod zadek. Poslušně jsem nadzvedla pánev a těšila se na věci příští. Slyšela jsem, jak si rozepíná poklopec a vytahuje penis. Klekl si nademně a přistrčil mi ho k ústům. Nechala jsem rty sevřené, proto mi ho vrazil do pusy a já ho musela chtě nechtě kouřit. Pohrávala jsem si s jeho ptákem. Lehce přirážel. Potom ho vyndal. Ještě jsem stačila slíznout pár kapek jeho vzrušení. Chvilku se honil, ale pak přistoupil k mému rozevřenému klínu. Prsty mě trochu roztáhnul a já ucítila tlak, jak se do mě začal dostávat. Tohle je úžasný. Za chvilku byl vevnitř a pomalu se soukal zase ven. Znovu dovnitř to už šlo hladce a já slyšela, jak neúměrně vzdychám. Utápěla jsem se v nekonečné slasti. Vnímala jsem, jak si skrze mě dělá dobře.
To mě úžasně uspokojovalo. Slyšela jsem jeho pravidelné, těžké dýchání. Silnými přírazy ze mě v pravidelných intervalech vyrážel vzdechy. Vznášela jsem se na oblaku vzrušení a štěstí. Poprosila jsem, aby mi rozvázal ruce. Rychle mi vyhověl a já ho mohla pevně obejmout a líbat mu krk. Přitiskla jsem se k němu s užívala jsem si jeho absolutní blízkost.
"Jsi úplně skvělej, miláčku. Děláš mi to úžasně. Prosím, nepřestávej."
Vzdychala jsem mu do ucha, ale tak hlasitě, že nás museli slyšet všichni sousedi. Nedokázala jsem ovládat svoje vzrušení a vzdychala pravdu hlasitě. Postupem času jsem se malinko umírnila, sledovala jsem, jak přiráží v opakujících se periodách. Chvíli rychle a ne příliš hluboko, pak úplně na dno. Líbí se mi, jak mě miluje. Sundala jsem si pásku z očí a sledovala jeho výraz. usoudila jsem, že už brzy bude, což se mi zanedlouho potvrdilo jeho zavzdycháním. Upustil se na mě a jen zašeptal: "To bylo krásný, miláčku."
"Díky, mě se to taky moc líbilo. Prosím, zůstaň ve mě, dokud můžeš."
Zhluboka oddychoval a já zpozorovala, jak se mi klepou ruce.
"Jsem ráda, že se ti to líbilo." dodala jsem a políbila ho.
"Miluju tě!" Zašeptal a já mu s úsměvem odpověděla.
Potom jsme ještě dlouho leželi vedle sebe a mazlili se. Ale já jsem pak musela odejít domů.

Bylo to nádherné...


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_2291 
[ 3.6.2020 - 12:01 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.073135137557983 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.05811882019043 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 42023 bytes