NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_5208 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a módaclanek reaguje nikdo
na clanek reaguji nikdo

Rubriky
Začátečníkům  ( 66 )
Náctiletým  ( 11 )
Reálné zážitky  ( 55 )
Scénáře  ( 16 )
Povídky  ( 100 )
Poezie  ( 33 )
Eseje a úvahy  ( 53 )
Teorie BDSM  ( 34 )
BDSM v praxi  ( 45 )
Udělej si sám  ( 11 )
Recenze,testy  ( 5 )
Reportáže  ( 23 )
Bondílna  ( 8 )
Help  ( 6 )
Vox populi  ( 62 )
Editorial  ( 13 )

Pište pro www.ds-life.cz

Komentáře
(bez názvu)      [Tygřička ]
(bez názvu)      [Blue ]
(bez názvu)      [Suiza ]
Re: Suiza, [28.1.2004 - 12:15]      [NTPT ]
a ted      [Suiza ]
snad neco      [Štěňátko ]
Re: snad neco      [NTPT ]
(bez názvu)      [Terrier ]
Re: Terrier, [28.1.2004 - 06:32]      [NTPT ]
První komentář      [NTPT ]
Re: První komentář      [otrocek ]
Re: První komentář      [NTPT ]
Re: Re: První komentář      [Medvidek ]
Re: Re: Re: První komentář      [NTPT ]
Re: Re: Re: Re: První komentář      [Medvidek ]
Re: Re: Re: Re: Re: První komentář      [NTPT ]
Re: Re: Re: Re: Re: Re: První komentář      [Medvidek ]
Re: Re: Re: Re: První komentář      [Medvidek ]
aha      [Suiza ]
Re: aha      [Domi.d ]
Re: Re: aha      [NTPT ]Znamkovali

Existujici
-

Alespon registrovani
-

vsichni
-


()
()
()
()
()
()
()
()


Znamkovani - jako ve skole
Neznamkuji 5 4 3 2 1

Oficiální článek ( 28.1.2004 00:39:28 )
Komentáře - konečně.
Přečetlo 2342 lidí celkem 2712 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 9 lidí 21 krát. Nové21 (zobrazit komentáře)
Zlepšení funkce, rozšíření možností komunitního serveru DS-LIFE.CZ
Vkladatel:NTPT ., Autori:NTPT  Témata : Novinky a zprávy    Server DS-LIFE.CZ    Rubriky : Help    Editorial   

Po dlouhých peripetiích a troše přemýšlení jsem se konečně odhodlal ke kroku nutnému a potřebnému. Neexistence možnosti, kterak by čtenáři mohli slovy vyjádřit svůj názor zde totiž trápila nejednoho autora a patřila k největším zdejším nedostatkům, neb možnost viděti ohlasy na své dílo patří k jedněm ze základních motivací autorů, obzvláště těch úchylných. Nemluvě o tom, že přemýšlením nad vyjádřenými názory ostatních častokrát si mnozí lidé i vlastní mysl a pohledy své tříbí.

Tedy DSLIFE přibral o několik desítek kilobajtů scriptů a chudák procesor má s váma zase o kousek víc práce :o).Snažili jsme se Vám udělat systém co nejpřehlednější a co nejpohodlnější k užívání, aby jste měli co největší přehled o aktuálním dění i nabídnout fíčurky (od slova vičuraný :o)) ), které _vám usnadní život. Takže, co tu máme nového a jak komentáře fungují ?

Primárně jsou komentáře určeny k reakcím na zde publikované články, popřípadě vedení diskuzí nad jejich obsahem. Proto si zřejmě všichni povšimli nové hlavičky článků (a taky proto, že jste ji uviděli na úvodní straně), která nyní nově udává, kolik lidí článek četlo a kolikrát, a samozřejmě množství komentářů souvisejících s daným článkem a velkým červeným písmem označeno, kolik komentářů přibylo nových od Vaší poslední návštěvy v komentářích k tomuto článku Máte tak ihned přehled o tom, co se nového v komentářích šustlo, zatímco jste byli jinde.

Také si jistě všimnete u každého článku, že přibyla modře ohraničená tabulka "komentáře" udávající seznam komentářů které k danému článku přísluší. Tyto jsou setříděny buťto podle času vložení, kdy nejnovější je nahoře, nebo jsou zařazeny podle toho kdo na který přízpěvek reaguje. Záleží jen na Vás, jak Vám to vyhovuje nejlépe, přepnout si režimy mohou registrovaní uživatelé v profil/osobní, položka Komentáře u článku .

Kliknutím na odkaz zobrazit komentáře se dostanete na výpis komentářů, patřící k danému článku, to je celkem jasné. Bez komentáře je také link "Odpovědět", který je u každého komentáře. Slouží samozřejmě k zaslání odpovědi nak onkrétní přízpěvek.

V komentářích je možno (NUTNO) používat HTML tagy, povolené jsou klasické <B >,<I>,<U>,<Br>,<p > a také <font>, <a > (tedy odkazy) a <img > (tedy obrázky). Autoři daného článku navíc mají možnost psát své přízpěvky v privilegovaném (to jest zvýrazněném) režimo, kdy je text podbarven nažloutlou barvou (to jest Autorský přízpěvek). Stejně tak mají možnost psát zvýrazněné přízpěvky redaktoři (Moderátorský - zelený , redaktorský - modrý) a členové realizačního team (Správcovský - červený ).

Ne zcela běžnou věcí je NAHLED, takže můžete zkontrolovat před odesláním, jak Vámi zadaný přízpěvek vypadá. Také pokud jste při zadávání HTML udělali někde chybu, objěví se při pokusu o odeslání chybová hláška s výzvou o opravu textu .Také nepatří mezi zcela běžné věci označení, které komentáře jsou nové (tedy jste je ještě neviděli), písmeny NEW

Checkbox s popiskem filtr slouží k vyhledávání v komentářích. Můžete hledat podle nicku, podle data zadání a podle slova v nadpisu či v obsahu.

Pro zlepšení přehledu a orientace na serveru je do seznamu sekcí zařazena i sekce "komentáře" (sekce = bílé linky v hlavičce serveru ) , která má za úkol zobrazit v časové posloupnosti přehled všech komentářů na serveru, bez ohledu na to, k jakému článku zrovna patří.Tato sekce má za cíl zlepšit orientaci a především zrychlit přehled lidem, kteří chtějí mít rychlý přehled o tom, kde a jaké komentáře přibyly. Můžetze si proto všimnout, že u každého komentáře je úplně nahoře link na článek, ke kterému komentář patří. Dole pod textem , vedle odkazu "Odpovědět" přibyl ještě link "Zobrazit souvislost", který Vás zavede přímo na komentáře k danému článku a přímo na tentýž přízpěvek. Slouží k tomu, když se chcete rychle přesvědčit o tom, kdo a na co reaguje a proč :o). dává možnost být rychle a bez zbytečného klikání "v obraze"

Ve výpisu všech komentářů na serveru jem ožné listovat nahoru a dolů, máte tedy možnost získat chronologický přehled o tom, jak kdo a k jakému textu reagoval. Také můžete použít vyhledávání (checkbox "filtr") způsobem , jakým bylo popsáno výše, s tím rozdílem, že použijete li filtr v komentářích k článku, hledáte jen a pouze mezi komentáři k příslušnému článku. Použijete li však filtr ve výpisu VSECH komentářů, hledáte mezi všemi komentáři na serveru. Není tedy naprosto žádný problém zjistit, ve kterých komentářích ke kterému článku se vyskytuje slovo například "popokatepetl" :o), nebo se dozvědět, kolik komentářů napsala AMALIE_VOPICKOVA od prvního ledna do druhého února :o). Myslím, že takovýto komplexní vyhledávací mechanizmus zde jistě oceníte.

V souvislosti s výpisem všech komentářů na serveru (A platí to jedině tam) se ještě musím zmínit o rozdílném významu pro NEW červené a pro NEW žluté barvy. Označení barvy červené v daném kontextu znamená, že jste o existenci tohoto komentáře nevěděli. Přečtete li výpis všech komentářů na serveru, červené označení zmizí, ale žluté ještě zůstane. protože žluté označení udává, že jste ještě daný komentář neviděli spolu s komentáři ke článku, ke kterému přísluší. Nemáte tedy přehled o souvislostech, v jakých byl napsán. Toto žluté označení zmizí až poté, co uvidíte komentář spolu s ostatními komentáři k jemu příslušnému článku (můžete k tomu použít například link "Zobrazit souvislost")

Doufám, že můj technický popis vás moc neunavil, že byl srozumitelný a přesný. Také doufám, že vše bude jak se patří fungovat a když ne, auditorium Bugy, chyby, problémy. Ale také návrhy, vylepšení, nápady..... to řeší...

A nyní dotoho ! Komentujte, pište, hodnoťte, přemýšlejte, poznávejte názory sebe i druhých .. a prosím buďte tolerantní. Komemtntáře jsou Vám tímto okamžikem k dispozici

Za redakci a realizační team NTPT       


Správce serveru upozorňuje, že zde uveřejněná díla podléhají ochraně autorských práv ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. Všechna práva autorů vyhrazena. Neautorizované použití díla bez souhlasu jeho autorů se zakazuje.

Chcete na www.ds-life.cz také publikovat své články ? Přečtěte si návod  

 
Pritomni :
NEZNAMY_5208 
[ 6.6.2020 - 19:14 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.044583082199097 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.10365581512451 sekund
Vystupni komprese: gzip Size: 50100 bytes