NOVINKY : Texty : Komentáře : Auditoria : Seriály : Click & Bound : Kalendárium                       Home   

Identita :
NEZNAMY_1342 
info : profil : má auditoria : známí
přítomní : všichni : uspat : logout


Spřátelené weby :Wacovo doupě
www.eleferno.cz

Stránka Domi.D
Shop s BDSM pomůckami
Njalova noční říše
Dark Club
Klub antropomorfní kynologie. Domov pejsků a feneček v lidské podobě
Sluneční tvrz Petrůvka
Yelen plastification. Fetish foto a móda


Komentáře k :

Oficiální článek ( 16.8.2006 22:05:53 )
Reportáž z BoundCon
Přečetlo 5748 lidí celkem 9254 krát (zobrazit statistiku). Komentovalo 14 lidí 19 krát. Nové19 (zobrazit komentáře)
21-23 července 2006, Mnichov.
          

ABSTRAKT:Jako jediný český tematický server přinášíme dojmy z návštěvy této pravděpodobně největší evropské BDSM / fetish akce.

Vkladatel:Terrier ., Autori:Terrier  Témata : BDSM v praxi    Comming out    Srazy, akce    Rubriky : Reálné zážitky    Reportáže    BDSM v praxi   

Zobraz článek         


(NEW)NEZNAMY_7424  ( t.,tkudrna@atlas.cz ,volweb.cz/tkudrna )   [ 15.9.2006 - 15:46 ]      
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Odkud jsem to vzal? Z přímě reakce na mou poznámečku. Konkrétně - WACO [ 12.9.2006 - 11:08 ] "Ona to prostě není hlavní parketa zde aktivně zastoupených" Neříkám, že to bylo myšleno zle, vůbec ne, ale napsáno to bylo. Vyčníval bych z řady. :-) Soudruzi, přeji vám klid do další práce a stahuji se - nechci mít nálepku bořiče, nejsem totiž takový. Vždyť není nic špatného na tom, že kolik lidí, tolik informačních serverů o BDSM. Myšlenka dne, staré moudro, ne ode mě - a na nikoho tím nemířím - jen mě to napadlo napsat místo podpisu: Kdo ví, mlčí.


(NEW) NTPT    [ 18.9.2006 - 13:02 ]      Kdo ví, mlčí.
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

kdyby tohle platilo, tak ze stromu slezla pouze JEDINA OPICE...


(NEW) Blue    [ 15.9.2006 - 16:54 ]      Re: NEZNAMY_7424, [15.9.2006 - 15:46]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Ano, napsáno to bylo a/ale není třeba tomu, co píše Waco, přisuzovat další podtext;-). Jsem si celkem jistá tím, že to Waco nemyslel tak, že by zde pro jiné názory nebo přístupy nebylo místo. A to že se o F/m na nekomerční bázi obecně píše míň, to je prostě pravda. Dominky holt nejsou takoví psavci, nejsou tak vidět a navíc jich je v porovnání s muži opravdu méně. Ale pravda - nikdo Ti (ani nikomu jinému) nemůže bránit v tom, myslet si, co si myslet chceš. ;-)


(NEW) Asdareel    [ 19.9.2006 - 23:36 ]      Re: Re: NEZNAMY_7424, [15.9.2006 - 15:46]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Blue, o F/m NEMUSÍ ani zdaleka psát jenom dominky, i subíci mají OBČAS co říct ;-)


(NEW) Liina    [ 20.9.2006 - 18:30 ]      Asdareel
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Hlavně, jsou-li tázáni:)))))))))))))))


(NEW) Blue    [ 20.9.2006 - 16:25 ]      Re: Re: Re: NEZNAMY_7424, [15.9.2006 - 15:46]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Asdareel [ 19.9.2006 - 23:36 ] Máš pravdu. Sem tam někteří ano. :-)


(NEW)NEZNAMY_7506  ( t.,tkudrna@atlas.cz ,www.volweb.cz/tkudrna )   [ 15.9.2006 - 17:19 ]      Re: Re: NEZNAMY_7424, [15.9.2006 - 15:46]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Ano, díky za tento vstřícný krok. Jistě, vím, že si často domýšlím, co nebylo myšleno, jenže to v diskusi čistě textové, bez možnosti předat emoce, musí (brzy a nutně) nastat - proto je lepší setrvat v reálu a vychutnat si jej - tam za špatné pochopení přijde odměna nebo trest, a v obou případech to bývá skvěle strávený čas. Asi jsem byl jen nesoustředěný, tu poslední chvilku, než se L. vrátí domů :-) Každopádně už tu hodinu je a tak teĎ využívám dvouminutovou pauzičku k tomu, abych se minimálně na víkend rozloučil. Jistě všichni máme co dělat, co si užívat a taky co dohánět - přeci jen, 2,5 dne je víc než 2,5 hodiny :-)


(NEW) Xila    [ 16.9.2006 - 10:27 ]      Re: Re: Re: NEZNAMY_7424, [15.9.2006 - 15:46]
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Koneckonců vlastní nick je třeba k tomu, aby ti mohli ostatní psát soukromou poštou - a třeba bys zjistil, že tu nejsi tak úplně sám, jak si myslíš. A koneckonců tím, že každý jsme jiný, tu je sice občas něco, co je v majoritě, ale je tu mnoho, mnoho jiných.


(NEW)NEZNAMY_1486  ( t.,tkudrna@atlas.cz ,www.volweb.cz/tkudrna )   [ 12.9.2006 - 06:52 ]      Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Jsem doma 2 dny a musím napsat, že gratuluji k vašemu vztahu, k vašim zážitkům a se spoustou vět v tvém článku musím naprosto souhlasit, potvrdit je. Je škoda, kolik lidí nevěří. Je škoda, kolik lidí v tomto týdnu zrušilo nebo osekalo své stránky, z důvodů jako jsou otravné maily, které jim chodily, otravní lidé na srazech... chce to velkou sílu se dokázat odhalovat a vést ostatní, jako to děláte vy. Takže gratuluju k tomu, že na to sílu máte. Hodně jsme se zklidnili, jak stojí (z drtivě většiny anglicky, to je záměr) na našich stránkách. Postupně se tam objeví i naše staré české texty a nějaké mé překlady. Chtěl bych se dostat i do odkazů na "spřátelené weby" tady i na členských serverech tohoto "vlastně webringu! :-) Věřím, že stačí to tady takhle napsat. Ikonku už mi kdysi někdo z Milkovova okruhu pro eleferno i pro bdsm.cz vyrobil. Nebo si vyrobím novou, budu-li kontaktován e-mailem (a stačí česky, pro vás zasvěcené není AJ nutná - vy už jste dávno za tou zdí). Tomáš Kudrna tkudrna@atlas.cz www.volweb.cz/tkudrna Beauty is but the conscious sum of all our perversions. (Salvator Dali)


(NEW) Milkov    [ 12.9.2006 - 11:20 ]      Re: Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

No, jsou i tací, kterým občas adminky ten web projedou a uklidí :-) Ikonka se ale určitě někde najde, Darkness na Eleferno zatím osadila nějaký provizorní textový link. Takže vítej zpátky, Tome :-)


(NEW) WACO    [ 12.9.2006 - 11:08 ]      Re: Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tož vitaj zpět. Někteří byli zase tak líní aktualizovat své weby, že jim stále/opět funguje ikona i s odkazem... :) Pokud máš co sdělit, prostor se tu určitě najde, ať už na nové auditko s novými pohledy na věc, nebo na články s novými zkušenostmi. A myslím, že i pro F/m. Ona to prostě není hlavní parketa zde aktivně zastoupených. Jediné čemu se chceme s jistotou vyhnout je stát se reklamně-komerční platformou pro lidi, kteří přes provozování BDSM docilují zisky...


(NEW) NTPT    [ 12.9.2006 - 13:14 ]      Re: Re: Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Bingo. lépe bych to sám nenapsal...


(NEW)NEZNAMY_7214  ( t.,tkudrna@atlas.cz ,www.volweb.cz/tkudrna )   [ 15.9.2006 - 11:44 ]      Re: Re: Re: Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

:-) Tož vám díky, chalani a chalanky (které sem zatím nenapsaly, žádná, ale píšou soukromě - musím se pochválit, nikdo jiný, jak víme, to za mě tak dobře neudělá). Ehm, zpět k tématu. Dnes jsem otevřel eleferno, našel slovo AKTUÁLNĚ:, všiml si, že se za ním píše jen o mě, ale pravda, L. byla v ČR, nejezdí se mnou pokaždé :-) takže to není zkreslení ani překroucení, Torme, tímto ti dík. I když píšeš jen o názvosloví a ne o Domácí dílně jako celku... je zajímavé vidět (nebo se mylně domnívat, omlouvám se preventivně), co vidíš jako Mou největší zásluhu. Chybí mi tam L., ale budiž. Ona to, koneckonců, tak chce, a ty jsi pozorný čtenář. Ten linkovník na elefernu(.cz), ano, ten stále ukazuje na root webu, kam jsem dal jen jednu starou stránku a pár nových (tedy, abych byl přesný týden starých) fotek. A co se stalo druhý den po tvé aktualizaci a mém prvním příspěvku tady? Nic zvláštního. Jel jsem s foťákem do Prahy, vrátit jej do opravy, a k čemu došlo? Tak nějak samo od sebe? K tomu, co se mi/nám teď děje pořád - jakmile se přestaneš urputně snažit, věci přijdou samy. Nakoupil jsem pár špičatých předmětů (z dob 3. říše), pokřtil Alrauninu knihu a byl u toho, aniž bych chtěl, mocně fotografován. To není vše, ale je to vše, o čem mohu psát. Tak nějak se opět potvrdilo, že cokoli dělám, přeháním. Jen jsem jel do Prahy. Stalo se toho mnohem víc, než jsem plánoval. Omlouvám se za takové zamyšlení ("doktorovy myšlenky" :-), ale když tu čtu, jak se od mého/našeho návratu (i) do světa www šíří takové mocné vlnky :-) tak si říkám - co budoucnost přinese? Nevím, ale těším se, až to zjistíme. t.


(NEW) NTPT    [ 15.9.2006 - 14:42 ]      Re: Re: Re: Re: Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Hele, nechceš si tady založit nick ?


(NEW)NEZNAMY_7389  ( t.,tkudrna@atlas.cz ,www.volweb.cz/tkudrna )   [ 15.9.2006 - 15:08 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Rád bych, ale - vždy přijdu s nějakým ale. Jen reaguju na to, co jsem četl :-) To je totiž těžké, zaregistrovat se. Nerad se cpu, kam nepatřím. Snadno něco přeženu, když třeba ani nechci. Jiní tomu říkali přirozená dominance :-) S tím nickem - když tu zaznělo, že tenhle server je "zaměřený jinak", tak jsem si řekl, jak proboha? D/s ve významu Mf only? To snad ne. Nechci se rozhodně přít, ale nezávisle na tom, zda jde o Mf nebo Fm, Mff nebo FFmm, pořád by to mělo být o tom, že Dom dělá dobře subíkovi/ince/íkům/inkám - pro Doma je to dřina. Kdo to dělá bez lásky k sub, je nemocný. To je banalita, to všichni vědí, ale zaznělo tu, že tento server "je jinak zaměřen". Jako bych to tu četl. A tak si říkám - pokud to je pravda, opravdu bych se tu neměl vyskytovat. Nerad překážím a bořím mýty (dělám to, viz "Illusion of Power", když 95% lidí, kteří si na to ani nehrajou, nemá nic, než ty mýty. A žijí z nich. Proč jim to brát, že? :-)


(NEW) NTPT    [ 18.9.2006 - 13:00 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Tome, jestli si pamatuješ, tak právě z důvodů mého vyznávání názorů právě ve stylu mělo být o tom, že Dom dělá dobře subíkovi/ince/íkům/inkám - pro Doma je to dřina. Kdo to dělá bez lásky k sub, je nemocný. jsem tento server zakládal(i), provozuji a věnoval jsem mu spoustu času a práce (peněz nevyjímaje). Ano server je zaměřený "jinak", není totiž primárně urtčekn jako sbírka masturbqčních povídek, nebo egoonanie redaktorů nebo reklama na nejmenovaný redakční systém. Ano, server to dělá "jinak" , než je tady běžné. vyhledává tak "jiný" typ materiálu a pocity a zážitky OPRAVDOVYCH LIDI jsou zde důležitější než pravopis či dokonalá spisovatelská forma. Prostě je to tady "jinak".


(NEW) Blue    [ 15.9.2006 - 15:36 ]      Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem rád, že stále fungujete!
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Nevím, proč si myslíš, že zde pro Tebe není místo. ;-) Na Mf nebo Fm vůbec nezáleží. Ten, kdo sem má potřebu psát, píše sem. Pokud tohle o ds-life toto někdo tvrdí, nevím odkud ty informace bere. :-)


(NEW) Medvidek    [ 24.8.2006 - 20:12 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Zajímavá reportáž. Docela by mě zajímal ten systém vázání, umožňující rychle měnit polohu.


(NEW) PanDeTravois    [ 17.8.2006 - 10:44 ]      
info
profil
texty

přátelé
auditka
chat

Za reportáž díky, vyplynulo z ní pro mě několik zajímavých informací. Ač jsem návštěvu tento rok plánoval, nakonec se díky termínu nezdařila. Příští rok se tam určitě ukážeme.


Váš názor :

Vyhledem k tomu, že jste momentálně přihlášeni jako anonymní uživatel, MUSÍTE zadat některé další údaje, jinka Vaše názory NEBUDOU uloženy.

Nick :
E-mail :
www stránky : http://
    NEZNAMY_1342      
 Nadpis :               
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Toolbox:
  Filtr:     


 

Pritomni :
NEZNAMY_1342 
[ 23.5.2018 - 17:00 ]
info
profil
přátelé
auditka
chat
texty

Status: OK
                    Administrace : Statistika : Psat redakci : Psat teamu  
Engine pracoval: 0.088826894760132 sekund sec.
You are NOT robot. Download restrictions not apply Output processing : 0.055155038833618 sekund
Vystupni komprese: deflate Celk cas: 0.14415693283081 sekund Size: 85813 bytes